THL W3 - obecná diskuzeTHL W3 RECENZE

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
foto1977
Droid
Příspěvky: 1541
Registrován: ned 16. led 2011 20:58:37
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10e
Rom: stock
Bydliště: Matička měst :)

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od foto1977 »

Díky, věřím ti. Měl jsem zájem pořídit ThL W5ku v bílé, ale nakonec jdu do UMI X1 také v bílé.
Alcatel OTE → Siemens C35i → Nokia 3310 → Nokia 6610 → Nokia E65 → LG OptimusOne → LG Optimus Black → Samsung S Duos → UMI X1 → iOceanX7 → UMI Cross → Zopo 998 → iOceanX7s → One+One 64GB → JIAYU G4S → UMI X3 → JIAYU G4S → Nexus 5 → Xperia Z3C → Huawei Nova → Xperia XZ1C → Samsung S10e
xxxMartiiinekxxx
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: pát 24. srp 2012 13:53:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Rom: Android 4.4.2

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od xxxMartiiinekxxx »

No, je to totez jako THL W3 jen v jinem kabate..
camaro_85
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 20. dub 2013 23:03:27
Typ mobilu / ROM: THL W3+

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od camaro_85 »

ahojte ve spolek. chci se zeptat zda by nekdo z přítomných co vlastni tento telefon nema udelanou zalohu originalni romky ve flashtools. mam tel thl w3+ dual core mtk6577 a nejakym zahadnym zpusobem pri vyměně sd karty telefon jiz nesel nastartovat. stahnul sem si original rom z cinskejch stranek a ze serveru needrom.com ale tyto verze nejak nejsou uplne to s cim to prislo.. nejde google play store a par dalsich veci. je tam spoustu veci s rozsipanym cajem i kdyz je preplej do anglictiny.. proste neni to ono co to byvalo... tak bych chtel poprosit nekoho kdo by mi mohl pomoci a poslat stazenou celou rom z funkčniho tel.. dekuji predem
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od unavix »

Jestli máš root tak gapps rozjedeš podle tohoto navodu:
http://androidforum.cz/navod-na-funk-ni ... 39659.html
Bůh odpouští, JÁ NE!
camaro_85
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 20. dub 2013 23:03:27
Typ mobilu / ROM: THL W3+

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od camaro_85 »

ahoj, no jo jenze ja z toho google play nic nestahnu. tudiz ani ten explorer. :-/ me to ten telefon proste ted nenajde... predtim vse ok.. a ani na pc se do toho nedostanu. tak ja uz nevim. bud sem blbej nebo uz na to nemam silu.. :-D nejlepsi by byla ta originalni stazena romka.. :-)
xxxMartiiinekxxx
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: pát 24. srp 2012 13:53:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Rom: Android 4.4.2

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od xxxMartiiinekxxx »

Ahoj vsem, chci se zeptat, mate taky problem s prenosem dat z usb do SD Karty pres telefon? Tedy aspon ja mam problem s prenosovou rychlosti.. Mam kartu MicroSD 32Gb class 10 a bezi mi prenos pouze 1.0 az 2.0MB/s. Kdyz dam pauznout prenos a pustim tak to vylitne klidne i na 60MB/s a pak to padne zpet na puvodni rychlost.. =(. Pripojeni je pres USB 2.0. Je to sileny.. Da se s tim neco delat?
Odpovědět

Zpět na „THL W3 - obecná diskuze“