Ostatní asijské telefonyAmoi N821

Autor tohoto vlákna
geronimo72
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: nokia asha 305

Amoi N821

Příspěvek od geronimo72 » čtv 03. led 2013 11:43:28

Dobry den ,
:help: rad by som otvoril diskusiu o tomto androide , viem ze uz uzivatelia na fore vlastnia tento fon . Zvazujem kupu a preto by som rad prizval ludi co ho vlastnia aby v skratke alebo aj obsirnejsie napisali miinirecenziu , uviedli dovody co sa im paci / nepaci na tomto fone . Mna zaujal dizajn , bateria vypada v pohode , vcelku si myslim ze je to pohodovy fon , oproti W3 ma mensie rozlisenie dispelja , inak je to asi to same .Taktiez by ma zaujmalo aka je podpora , moznosti JB v buducnosti , ake su moznosti jazykov do tohto fonu .

http://my-car-electronics.net/amoi-n821 ... phone.html
http://www.chinaproductshop.cz/product/ ... aparat-74/
http://www.etotalk.com/amoi-n821-3g-wcd ... p3430.html
tymto nechcem robit ziadnu reklamu nikomu , len som pridal zopar info o fone , aj cenove ponuky ,

Dakujem

Macca
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Amoi N821 [JB 4.1.1 v1.6]

Re: Amoi N821

Příspěvek od Macca » pon 21. led 2013 19:52:26

Tuxer
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Iphone 6 64GB spacegrey

Příspěvek od Tuxer » pon 21. led 2013 23:49:21

Fastcardtech2012 natočil přehled a hraná her na Amoi N821
https://www.youtube.com/watch?v=2U6KUAesO78
Jinak va Antutu ma skore 6739!

Macca
Nové Androidě

Příspěvek od Macca » úte 22. led 2013 13:54:35

AMOI N820/N821 JELLYBEAN 4.1.1 oficial

http://www.htcmania.com/showthread.php?t=481551

mno a některý shopy už ho mají rovnou na JB
https://www.youtube.com/watch?v=vb9UdCKLTzE

lacius
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: THL 5000 [stock]
Tablet: Cube Talk 9X (U65GT) [stock]

Příspěvek od lacius » pát 08. úno 2013 7:50:07

Zdravim vespolek! Mel bych dotaz pro zkusene Androidisty a majitele N821: Mam originalni cinskou ROM (ICS 4.0.4 se zablokovanyma Google Apps) a rad bych upgradnul na JB a zprovoznil ty GA (ty hlavne). Cestina potesi, ale nemusi byt. Mate uz nekdo upgradnuto? Jestil jo, budu rad za link na ROMku a nejaky strucny navod "jak na to". Zatim jsem jeste telefon nerootoval ani nevymenoval ROMky...

EDIT: @Macca: V jinem vlakne ses me ptal jak to dopadlo - zatim nijak. Jeste jsem se k tomu neodhodlal. Budu to delat poprve a mam strach, abych ten telefon nebricknul, takze zatim shromazduju informace a odvahu ;)

3110sakai
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: THL W8
Tablet: Vodafone smart tab 7

Příspěvek od 3110sakai » pon 11. úno 2013 14:08:24

Zdravím.Mám dotaz na ROMku a Google apps.
Je dustupná nějaká ROM z češtinou?
Dají se na původní ROM doinstalovat Google apps?
Děkuji

lacius
Stálý androiďák

Příspěvek od lacius » pon 11. úno 2013 14:14:32

na originalni ROM jde nainstalovat cokoliv, ale vetsina Google Apps nejde spustit (GMail, Calendar etc). Zvlastni je, ze treba YouTube app jede v pohode, stejne jako app pro Google Maps.
Co se tyce cestiny, tak jeji absence mi az tak nevadi. Klavesnice ceska nastavit jde, takze napsat neco s diakritikou problem neni a tech par slov anglicky...

lacius
Stálý androiďák

Příspěvek od lacius » úte 12. úno 2013 7:42:25

Tak jsem se vcera jal updatovat. Vysledek:

1) Naiinstalovat USB drivery - po zkouseni vsech moznych "osvedcenych" driveru se osvedcily ty z DfourN (primy odkaz na instalacni archiv).
2) Root - Zkousel jsem i ruzne "one-click-root" reseni, ale bez uspechu. Pomohl az Root_with_Restore_by_Bin4ry_v18. Staci pripojit zapnuny telefon s aktivnim USB Debugem a pak postupovat podle instrukci aplikace - presne jak se pise na XDA.
3) Update ROM - Tak tady jsem pohorel. Trik "zapnu SP Flash Tool, zakliknu 'Firmware->Upgrade', pripojim vypnuty telefon za stisku Vol.down, zacina upgrade..." mi proste nefunguje... Nejspis neco delam spatne. Mate nekdo nejake reseni? Muzu jakoukoliv ROMku instalovat z SD karty (z recovery modu)? Jaky je rozdil mezi updatem pres SP Flash Tool a primo z SD karty?

Macca
Nové Androidě

Příspěvek od Macca » úte 12. úno 2013 8:21:20

Postupoval jsem dle
http://www.techzine.cz/navod-root-a-cwm ... omment-733
nainstaloval USB a provedl ROOT dle postupu.

Nainstaloval jsem MobileUncle MTK Tools, jelikož jsem se do GP nedostal, tak jsem ho vygooglil a stáhl jinde. U dalšího kroku jsem se zasekl, t.j. žádná změna po použití Recovery & CWM 5.5.0.4 EN , do recovery modu jsem se dostal i bez toho, kombinací power a hlasitost nahoru ve vypnutém stavu.

Pokud si stáhnu nějakou rom na NeedROM a dm ji do hlavního adresáře v paměti telefonu, svoji SD mám vyndanou, tak to pak hodí chybu, že soubor není signed.

Pokusy s SP_FLASHTOOL jsem taky dělal, na čínanech níže je i návod, ale vždy mi to vyhazuje hlášku že scatter je ve špatném formátu.
http://bbs.lewaos.com/download.php

lacius
Stálý androiďák

Příspěvek od lacius » úte 12. úno 2013 8:27:26

Krome "USB Debug Modu" bys mel mit povoleno take Settings -> Security -> Unknown Sources. Mas? Hlaska s "not signed" by mohla znacit ze ne.

Macca
Nové Androidě

Příspěvek od Macca » úte 12. úno 2013 9:03:42

lacius píše:Krome "USB Debug Modu" bys mel mit povoleno take Settings -> Security -> Unknown Sources. Mas? Hlaska s "not signed" by mohla znacit ze ne.
hned to zkusím

tak tím to není, to jsem povoloval / je povoleno unknown sources

Macca
Nové Androidě

Příspěvek od Macca » úte 12. úno 2013 9:21:00

lacius píše:Tak jsem se vcera jal updatovat. Vysledek:

1) Naiinstalovat USB drivery - po zkouseni vsech moznych "osvedcenych" driveru se osvedcily ty z DfourN (primy odkaz na instalacni archiv).
2) Root - Zkousel jsem i ruzne "one-click-root" reseni, ale bez uspechu. Pomohl az Root_with_Restore_by_Bin4ry_v18. Staci pripojit zapnuny telefon s aktivnim USB Debugem a pak postupovat podle instrukci aplikace - presne jak se pise na XDA.
3) Update ROM - Tak tady jsem pohorel. Trik "zapnu SP Flash Tool, zakliknu 'Firmware->Upgrade', pripojim vypnuty telefon za stisku Vol.down, zacina upgrade..." mi proste nefunguje... Nejspis neco delam spatne. Mate nekdo nejake reseni? Muzu jakoukoliv ROMku instalovat z SD karty (z recovery modu)? Jaky je rozdil mezi updatem pres SP Flash Tool a primo z SD karty?
jedu přesně dle DfourN a jedeto, už 58 %
a je to, včetně češtiny

napadá mne jediný krok co jsem dělal navíc než ty a to ten root jak jsem popsal výše

lacius
Stálý androiďák

Příspěvek od lacius » úte 12. úno 2013 9:56:44

takze tobe funguje ten trik s drzenim vol.down a zapichnuti kabelu (pri vypnutem telefonu)?

Macca
Nové Androidě

Příspěvek od Macca » úte 12. úno 2013 10:35:13

lacius píše:takze tobe funguje ten trik s drzenim vol.down a zapichnuti kabelu (pri vypnutem telefonu)?
pustil jsem program
načetl scatter soubor; dal tlačítko firm....
držel jsem volume dolů a napíchl telefon (vypnutý)
pustila se instalace ovladaců, dal jsem nainstalovat ze složky, kam jsem si je stáhl )jsou v tom balíku)
po nainstalování ovladačů USB se hned pustila sama od sebe instalace ROM, až bude zelené kolo, tak odpojit, zapnout a jede se

lacius
Stálý androiďák

Příspěvek od lacius » úte 12. úno 2013 11:19:19

zajmave... mozna budu muset preinstalovat ty ovladace. Zkusim vecer.

EDIT: HEUREKA! Mel jsem pravdu, byly to spatne nainstalovane ovladace. Problem byl, ze jsem pri prvni instalaci ovladacu nepouzil onen kouzelny trik s vol.down a misto pro 'mt65xx preloader' jsem nainstaloval drivery primo pro telefon (asi). Pri odebrani ovladacu a duslednejsim dodrzovani postupu z DfourN slo uz vsechno jako na dratkach. Uvedena ROMka JB 4.1.1 v1.6 je (zda se) rootnuta (ma app "Superuser") a jako bonus ma i cestinu!

Macca
Nové Androidě

Příspěvek od Macca » stř 13. úno 2013 13:31:28

lacius píše:zajmave... mozna budu muset preinstalovat ty ovladace. Zkusim vecer.

EDIT: HEUREKA! Mel jsem pravdu, byly to spatne nainstalovane ovladace. Problem byl, ze jsem pri prvni instalaci ovladacu nepouzil onen kouzelny trik s vol.down a misto pro 'mt65xx preloader' jsem nainstaloval drivery primo pro telefon (asi). Pri odebrani ovladacu a duslednejsim dodrzovani postupu z DfourN slo uz vsechno jako na dratkach. Uvedena ROMka JB 4.1.1 v1.6 je (zda se) rootnuta (ma app "Superuser") a jako bonus ma i cestinu!
gratuluji, jsem rád, že jsi taky rád.. (že jsme to dali nějak do kupy)
taky z něj mám radost, vše funkční

3110sakai
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: THL W8
Tablet: Vodafone smart tab 7

Příspěvek od 3110sakai » stř 13. úno 2013 16:51:24

Dobrá práce chlapi.Tak jsem zase blíž ke koupi tohoto phounu.Jenom dotaz na to IMEI.Musí se opravdu obnovit??

lacius
Stálý androiďák

Příspěvek od lacius » stř 13. úno 2013 20:02:11

@Macca: Vic hlav, vic vi! Btw pouzivas nejaky "Cleaner" (na RAMku) a battery saver? Docela se mi ty puvodni (tovarni) libily, tak premyslim o nejake vhodne nahrade.

@3110sakai: Nepoznamenal jsem si to puvodni, takze nevim, jestli se nahodou nezmenilo, nicmene vymazane ho kazdopadne nemam, takze tady taky NO PROBLEM :D

...jdu instalovat antutu :geek:

lacius
Stálý androiďák

Příspěvek od lacius » stř 13. úno 2013 20:42:42

Obrázek

Porosz
Androiďák!
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: HTC Desire + SE C905 [jen jako budik]

Příspěvek od Porosz » stř 13. úno 2013 22:16:24

Tak jsem si také koupil AMOI N821... ;)
Pokusím se tu sepsat nějaké dojmy. Před tím jsem měl přes 2.5 roku htc Desire, takže se na něj budu často odkazovat.

Mám oranžovou verzi.
Konstrukce mě celkem mile překvapila. Nic nevypadá lacině a že by se to mělo hned rozpadnout. Oproti Desire nevidím nějaký velký rozdíl.
Na můj vkus by zadní kryt mohl držet trochu více. Rozhodně né, že by padal, ale jde sundat velmi lehce. U mého kusu je drobný nedostatek ve zpracování - při stlačení pravého horního rohu je cítit, že se zadní kryt malinko přiblíží k přední čísti mobilu. Po puštění se zase oddálí. Je to jen desetinka milimetru, ale problém je, že při tom mobil dost vrže.
U desire ze začátku nevrzalo nic, ale po chvíli používání se rozvrzalo celé, takže je to asi jedno...
Trochu mě znepokojilo, že rámeček okolo foťáku a mřížka sluchátka jsou červené. Co jsem na netu viděl fotky, tak oranžová verze tyto prvky nikde červené nemá. Má je černá a bílá. Samozřejmě to ničemu nevadí, jen mě to trochu zmátlo :)
Jinak ke zpracování nic nemám.

Po zapnutí jsem si všiml dalšího nedostatku - v levém horním je jeden vadný pixel. On je to spíš jen sub pixel a je vidět jen z blízka a na černé. Problém je, že je to v liště, která je černá pořád :cry:
Z běžné vzdálenosti to ale vidět není a kdo o tom neví, tak si toho hned nevšimne ani z blízka.
Toto je mi celkem jedno...
Spoiler:
Obrázek
Foťák to hodně zvýraznil... Ve skutečnosti je to vidět mnohem méně.

Vím, že je fólie nalepená otřesně, ale pořád mi nechtěla pasovat a pak jsem zjistil, že je moc dlouhá, a tak jsem jí musel na rychlo zasříhnout. Nalepil jsem jí asi až na desátý pokus, takže je pod ní trochu bordelu. Už mám ale objednanou novou...
Hlavní reproduktor je hlasitější a lepší než u desire. Jestli mě dokáže probudit jsem ještě nezkoušel. V audio výstupu přes jack už není slyšet GSM modul jako u desire. To je mi ale jedno, protože na hudbu mám iMod...
Citlivost dotykové plochy by mohla být o trošku vyšší.
Docela mi chybí notifikační LEDka. Na tu jsem si u desire zvykl, i když byla malinká a ani nebyla moc vidět.

Oproti desire je výkon mobilu úplně jinde. Občas zde jsou drobné záseky, ale v pohodě. Hry jsem zatím moc nezkoušel.
Vnitřní paměť je podle mě nesmyslně rozdělená na 1.58GB pro aplikace a 1.15GB pro uživatelská data. Zbytek je pro systém.
Nechápu proč by někdo něco ukládal do gigové vnitřní paměti, když paměťové karty stojí pár korun. Lepší by bylo 3GB pro aplikace...

Dá se zjistit napětí a teplota baterie. Proud bohužel ne. Procenta baterie nejsou tak přesná jako u desire. AMOI stačí vypnout a zapnou přibude třeba 5%. Navíc někdy během okamžiku zmizí několik %, ale někdy se dlouho hodnota nemění. U desire se mi toto nikdy nestalo.

Mile mě překvapil foťák. Opravdu jsem nečekal nic světoborného, ale kvalita fotek je mnohem lepší než u desire.
Líbí se mi, že se LEDka rozsvítí už při ostření, aby si mohl mobil lépe zaostřit. U desire toto nebylo, takže i přesto, že měl mobil LEDku, tak se nedalo fotit za horších světelných podmínek, protože mobil prostě nezaostřil...
Přisvětlovací dioda mě trochu zklamala. Na desire jsem jí používal v 99% případů jako svítilnu a to je u AMOIe o hodně horší, protože svítí dost málo a hlavně do všech stran. U desire LEDka svítila do kruhu. Na druhou stranu pro focení je toto lepší, protože na desire ten osvícený kruh neobsáhl celý záběr...
Také je tu funkce jaku u top mobilů - při držení spouště mobil fotí mnoho fotek a člověk si pak může vybrat tu nejlepší. Tady je to ale nepoužitelné, protože mobil toho má evidentně až po krk a výsledné fotky za moc nestojí...

Mobil mi přišel s androidem 4.1.1, rootem a play storem. Recovery je v Čínštine. Češtinu nemá a i přesto, že jsem se anglicky nikdy neučil mi angličtina nevadí.

Dual sim funguje v pohodě. Jednu sim mám na data a druhou na zbytek. Bohužel O2 u nás nemá takové pokrytí, takže se mi neustále střídá 2G a 3G. Lepší asi bude datovou sim vypnout, když budu doma na wifi a zapínat jí jen mimo domov.
Wifi chytá mobil dobře, asi podobně jako desire.
GPS jsem zkoušel jen chvilku. První fix byl během pár vteřin. Dnes jsem to zkoušel znovu a už se mu nějak nechtělo... ale byla dost mlha a chumelilo a já jsem byl za oknem, takže možná je to tím.
Magnetický senzor AMOI nemá.

Když mi mobil dorazil, tak jsem ho úplně vybil a pak jsem ho dal nabíjet. Po dvou hodinách jsem přišel a zděsil jsem se, že byl nabitý jen na 30% :shock:
Když jsem ho vypnul, tak se nabíjel mnohem rychleji.
Večer jsem ho dal na nabíječku a nabíjel se normálně. Dnes jsem ho také nabíjel a opět v pohodě, takže nevím co bylo předtím špatně...
Když dám nabíjet vypnutý mobil a zmáčknu power, tak se zobrazí animace baterie a stav nabití v %. Toto se mi líbí, u desire nic takového nebylo.

Výdrž mi ale přijde hodně nízká. Když jsem šel spát, tak jsem měl cca 85% a když jsem se probudil (po 7h), tak jsem měl jen 44%. Datová sim byla vypnutá, signál na wifi byl dobrý.
V informacích bylo, že cca třetinu požrala wifi, třetinu Cell stanby a necelou třetinu "phone idle", což nevím co je.

Ještě budu muset pořádně vyzkoušet to nabíjení a zkusit nějak pořešit výdrž, případně zkusit nahodit jinou ROM. Pokud by nic nepomohlo, tak bych to asi musel omlátit prodejci o hlavu...

Víc mě toho momentálně nenapadá. Pokud by někoho něco zajímalo, tak se ptejte ;)

Macca
Nové Androidě

Příspěvek od Macca » čtv 14. úno 2013 7:25:07

4Lacius:
taky se mi ten tovární líbil, kouknu na jejich forum, zda tam náhodou není, ale škoda, že nevím jak se progr. jmenoval

4Porosz: zkus si říci o refund, nic za to nedáš; já mám AMOI za 176dolarů+DPH

velmi dobré zkušenosti, aspoň ohledně refund z www.buyincoins.com, kde jsem nakupoval, už jsem jeden foun u nich kupoval, chtěl jsem refund, protože neměl avizovanou češtinu - vrátili cca 20dolarů na další nákup a naposledy jsem nakupoval AMOI, zase byl bez avizované češtiny a nebyl oranžový jak jsem objednal (mám černý) tak zase 20dolarů refund

můj kus je v pohodě, pevný, zpracování dobré, pixely vadné nemám

lacius
Stálý androiďák

Příspěvek od lacius » čtv 14. úno 2013 8:18:21

@Macca: Ty aplikace (cleaner a battery saver) jsou soucasti 360 Launcheru. Starsi verze v CZ mi nejela, tak jsem stahnul aktualni z playstoru. Sice neni cesky, ale s tim uz se nejak srovnam ;) Zkousel jsem nainstalovat ten GO cosi a to je sama reklama, prichozi "supernabidky" a desitky instalaci ruznych komponent, nez mas hodiny s pocasim s volitelnym pozadim...

@Porosz:
Výdrž mi ale přijde hodně nízká. Když jsem šel spát, tak jsem měl cca 85% a když jsem se probudil (po 7h), tak jsem měl jen 44%. Datová sim byla vypnutá, signál na wifi byl dobrý.
V informacích bylo, že cca třetinu požrala wifi, třetinu Cell stanby a necelou třetinu "phone idle", což nevím co je.
Parkrat mi taky prislo, ze sezral pres noc strasne moc, ale jsem presvedcen, ze vhodny lek je prave nejaky battery saver (viz vyse). Kdyz vecer poctive vycleanujes procesy, tak za noc sezere max 10%, rek bych ani to ne. "Exaktne" jsem to nemeril, ale mam z toho ten pocit. Jinak mam vysledovane, ze za hodinu hrani (Wind-up Knight) spapa 33%, ale to jen tak na okraj ;)

Macca
Nové Androidě

Příspěvek od Macca » čtv 14. úno 2013 9:29:11

Porosz
Androiďák!

Příspěvek od Porosz » čtv 14. úno 2013 10:58:03

Tak ten vadný pixel mi vůbec nevadí. Jak říkám, je to jen sub pixel a z běžné vzdálenosti to není vidět.
Vrzající a ne 100%ně doléhající kryt mě štve více, ale tohle bych reklamovat nezkoušel.

Spíš nevím jak s nabíjením a výdrží...
Včera večer jsem mobil vybil do vypnutí, připojil ho k nabíječce a zapnul. Mobil se nabil až za 6h :o :shock:
V nabíječce problém nebude, protože ta je od htc (proud 1A) a bez problémů jsem s sní celou dobu nabíjel desire.

Ráno jsem ho odpojil od nabíječky. Datová sim vypnutá, připojeno k wifi. Po dvou hodinách bylo 15% baterie pryč a to jsem si během těch dvou hodin přečetl jen dva krátké maily... Tak nevím.
Jinou ROM zatím zkoušet nechci, aby náhodou nebyl problém s případnou reklamací.
Když bylo htc desire uspané, tak byl odběr proudu cca 5-10mA. Párkrát jsem měl nějakou divnou ROM, kde byl odběr cca 80mA, tzn 10x vyšší. Mobil s touto ROM nevydržel ani den nepoužívání. Zjistil jsem, že za to mohla wifi. Když jsem jí vypnul, tak se odběr vrátil do normálu.
Napadá mě, jestli to u AMOIe nebude něco podobného, protože v info o baterce mi to pořád píše, že třetinu spotřebovala wifi další třetinu cell standby a necelou třetinu phone idle...
AMOI bohužel nepodporuje zobrazení proudu....

360 launcher jsem v mobilu vůbec neměl. Byl tam jen Apex launcher.

lacius
Stálý androiďák

Příspěvek od lacius » čtv 14. úno 2013 18:27:51

ja mam svuj N821 z "oficialni cinske distribuce" a byl tam 360, jsem myslel ze ho davaji vsude. Nemas treba romku z etotalku? nebo od jineho prodejce?

Porosz
Androiďák!

Příspěvek od Porosz » čtv 14. úno 2013 18:48:49

Kupoval jsem ho na eBay z UK.
Týpek se mě před odesláním ptal jestli tam chci 4.0.4 a nebo 4.1.1... o ničem jiném se nezmiňoval.

lacius
Stálý androiďák

Příspěvek od lacius » čtv 14. úno 2013 19:37:46

jo tak... a to na to mas i platnou zaruku?

Porosz
Androiďák!

Příspěvek od Porosz » čtv 14. úno 2013 20:23:20

Asi měsíc. V balení je i něco jako záručák a je na něm razítko s červenou hvězdou :lol:

Jak dlouho se ti nabíjí? Přibližně. Mě se prostě zdá, že je něco špatně. Ráno v 8 jsem ho odpojil z nabíječky a nyní po dvanácti hodinách mám posledních 8% baterky. A to si myslím, že jsem ho používal velmi málo. Zkusil jsem si stáhnou hru - NFS a odjel jsem jeden závod. Pak nějaký hovor a SMS a trochu surfování. Toť vše. Displej byl zapnutý 2 hoďky.
U desire bych měl ještě půlku baterky...

Macca
Nové Androidě

Příspěvek od Macca » pát 15. úno 2013 6:21:31

Buď chyba v ROM nebo v baterce. Za noc 9hod. minus 3% baterie. Používám JuiceDefender. Až se budu blížit vybití, tak sem dám PrtScreen stavu baterie z nastavení baterie. Wifi na noc vypínám. Před den občas nějaké emaily, volání a nějaká ta hra.

Porosz
Androiďák!

Příspěvek od Porosz » pát 15. úno 2013 9:17:31

Včera se mobil nabíjel už "jen" něco přes 4h. Nezačínal jsem od nuly, ale od 4%...
Další zajímavý poznatek - když se mobil nabíjí a rozsvítím displej (nemusím nic dělat), tak se nabíjení zastaví a napětí baterie začne pomalinku klesat.
Včera večer jsem ho nabil do plna a odpojil od nabíječky. Půl hodiny jsem mobil používal (nic extra náročného) a 20% bylo pryč :shock: . To by mě zajímalo jak dlouho by vydržel při hraní her. 1.5h?
Při 80% jsem ho odložil a šel jsem spát. Obě sim zapnuté, wifi také. Po 6h nepoužívání bylo pryč více než 30% :shock:

Toto prostě není normální a dnes to nějak sepíšu a budu ho chtít prodejci vrátit...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“