Ostatní asijské telefonyDůvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Odpovědět

romikus1
Androiďák!
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Alpha
Tablet: iPad
Rom: ofiko KK4.4

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od romikus1 » pon 04. bře 2013 23:29:16

dhl tě zastupuje při celním řízení, ale slyšel jsem že u Vás na Slovensku je to trochu problém. U nás zase právě nikdo moc nechce Singapore post, protože si vše na celnici musíš zařídit sám. a to je trochu zdržení.
K Umi X1 :
Tam byl problém za prvé s tím že se nepracovalo, a sklady u dodavatelů byli prázdné ( ne všichni ale napsali out of stock )
Druhý problém byl, že z továrny vylezla vadná série, měli vady LCD IPS obrazovky, tak se vše vracelo zpět. Proto to zpoždění dodávek. Nová šarže bez problémů s dsp vylezla z továrny až koncem minulého týdne.
:roll: :roll: :roll:

kotes
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 7,Xiaomi Redmi Note 5,S Galaxy S9
Mobil 2 / ROM: ,THL4400,Honor3C,Lenovo S90,Oukitel K6000 Pro,
Rom: 9.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kotes » pon 04. bře 2013 23:46:57

No doufám že to stihnou do konce týdne aspon poslat Area remote nejsem tak snad do konce příštího tydne bude doma
uvidíme ale aspoň se mohli ozvat co a jak to potom člověk přece jenom jinak přemýšlí no uvidíme

hotovyrado
Účet zrušen
Reputace: -1
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5

Příspěvek od hotovyrado » úte 05. bře 2013 5:26:29

Jiayu G2S z DH Gate (link v sekci o G2S), cena 180 USD včetně pošty, odesláno Singap Post 1.3. včera dodáno, doplatek žádný, telefon OK plus origo bílý kryt.... za necelých 3500 korun, nekup to :-)

dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Reputace: -8
Typ mobilu / ROM: US5

Příspěvek od dvzd » úte 05. bře 2013 5:40:32

hotovyrado: A u nás to dodávala Česká pošta jako normální balík bez podpisu o převzetí? Jak to bylo deklarováno od odesílatele?

hotovyrado
Účet zrušen

Příspěvek od hotovyrado » úte 05. bře 2013 6:00:39

dvzd píše:hotovyrado: A u nás to dodávala Česká pošta jako normální balík bez podpisu o převzetí? Jak to bylo deklarováno od odesílatele?
Tak samozřejmě balík doporučený, na podpis.... deklarováno jako MP3 player - a tak mi to psal i prodejce, že to do Schengenu posílá a vychází to.... ale i kdyby to bylo deklarováno jako mobil s onou cenou 180 USD.... tak ty 400 DPHčka (DPH z ceny plus jednorázově bere pošta stovku za zásilku) jsou na pohodu... Tady bych nějaké kličky nezkoušel, pokud by si pošta vyžádala doklady, raději jim pošlu pravé (i když PDF editor svede hodně věcí) a celníci se v tom nevrtaj, než kdybych hodil šméčko za 50 dolců a oni si to v lepším případě doměří dle svého, v horším zásilku zadrží...

dvzd

Příspěvek od dvzd » úte 05. bře 2013 6:18:11

No nevim nevim, ale DPH by dle mých výpočtů dělalo ze 180 USD asitak 760 Kč a to zastoupení pošty při celní deklaraci může být také dražší. http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/oc ... ci--id357/

hotovyrado
Účet zrušen

Příspěvek od hotovyrado » úte 05. bře 2013 6:20:40

dvzd píše:No nevim nevim, ale DPH by dle mých výpočtů dělalo ze 180 USD asitak 760 Kč a to zastoupení pošty při celní deklaraci může být také dražší. http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/oc ... ci--id357/
jo sory, sekl jsem se ve výpočtu... ale v obecné rovině to nic nemění na tom, že deklarovat podezřele nízkou cenu rovná se založit si na průser.... Furt koupíš telefon na úrovni Galaxy S II za polovic....

u DHL bývá doplatek někdy nižší, ale zase zaplatíš 30-40 USD více za poštovné, takže je to prašť jako uhoď...

xing
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S Duos

Příspěvek od xing » úte 05. bře 2013 11:38:08

romikus1 píše:zásilka ti dnes odletěla z HK, pozítří to máš doma. :mrgreen: :mrgreen:
DHL - Styri dni sa v Hong Kongu nic nedialo s mojim balikom, uz som zacal pochybovat o DHL. Vcera o 17:40 nasho casu odletel balik z Ciny a dnes o 11:10 mam status ze ukoncenie colneho konania. Balik putoval Hong Kong - Leipzig Germany - Budapest Hungary - Kosice Slovakia. Tak teraz mi spadla sanka. Uz len cakat kedy sa ozvu.

kubicek10
Stálý androiďák
Reputace: 9
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab 3 7.0

Příspěvek od kubicek10 » úte 05. bře 2013 11:50:15

Třeba taky drží víkend.Máš objednat v pondělí,možná by to bylo rychleji.

Unterwassermann
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Elephone Trunk _ Stock ROM Android 5.1.1
Mobil 2 / ROM: Haier Iron Smartwatch

Příspěvek od Unterwassermann » úte 05. bře 2013 14:59:38

nakupovat podezrele levne se opravdu nevyplaci. pockam dva-tri tydny a uvidim co neprijde :D
podvodnik.jpg
Strasnej hajzl!
podvodnik.jpg (101.11 KiB) Zobrazeno 1802 x
jinak behem nekolika hodin mel tento "obchodnik" prodano 100 kusu pametovych karet. psal tam neco o vyprodavani skladu a podobny zvasty. zkratka levna cena je lakava :DD

MaTToS
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4

Příspěvek od MaTToS » úte 05. bře 2013 18:51:57

Tak som dnes dostal 3x Lenovo A660 z FCT, vsetky v pohode, a este dalsi balik dosiel dnes na colnicu tak to zase zajtra pojdem prevzat tak uvidime, zatial dodavky z FCT bez problemu az na tu ich "svetelnu" rychlost shippovania balikov .

rsvejk
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: THL 4000

Příspěvek od rsvejk » úte 05. bře 2013 20:06:16

rsvejk píše:Tak jsem se rozhodl si objednat ZTE V970 na Etotalk.
Napred jsem poslal 23.2 dotaz emailem, kdy budou mit Newmana a jestli opravdu mají skladem ZTE.
Odpoved prisla hned v nedeli 24.2. Tak jsem 26.2 provedl ojednavku ZTE V970 (puvodne jsem chtěl Newmana N1,ale podle jejich vyjadreni je dlouhodobe nedostupny - asi kvůli tem svatkum).
Ještě jsme si vymenili email ohledne toho jestli tam nechci jejich ROM - nechtel jsem.
Zasilku hned 28.2 prevzala HDL, nyní sleduji jeji cestu do CR.
Naprosto perfektni komunikace !!!
Muzu jedine doporucit !!!

Zasilka 4.3. (byl tam vikend) dorazila ke me domu, bohužel nikdo nebyl doma, tak mi zavolali. Pozadal jsem DHL aby ji druhy den zavezli manželce do práce.
Kupoval jsem celkem 2x ZTE V970, doplatek DPH 0kc. Takze maximalni spokojenost.
Pouze jsem si u Etotalk doplatil Gift a pozadal je o oznaceni cenou 20 USD.

xing
Nové Androidě

Příspěvek od xing » úte 05. bře 2013 22:41:57

DHL - pokracovanie mojho cakacieho maratonu. Ako som uz dnes pisal, balicek so ZTE V970 konecne po piatich dnoch od podania v Cine dorazil do Kosic. Slecna z DHL mi volala ze mi posle nejake podklady k precleniu. Ja som sa pytal, ci si to nemozem vybrat sam na colnici? Ze vraj sa to v Bratislave da, ale v Kosiciach je to zlozitejsie.
Prisiel mi od nej mail co jej vsetko treba poslat a v prilohe bol scan Leteckeho nakladneho listu (AWB) spolu s fakturou (inac nechapem odkial ma scan faktury, ked telefon podla tracku je v Ke a ona podla prizvuku bola zjavne z Ba). Mailom jej mam poslat podpisane splnomocnenie (vzor v prilohe), kopiu obcianskeho preukazu a doklad o zaplateni (moze byt aj PayPal ucet). "Sranda" je ta, ze na fakture z Ciny co ma ona a predpokladam aj colnici mam napisanu cenu tovaru 60$ a na PayPal realnych 133eur, pritom som predajcu vobec neziadal o uvedenie nizsej ceny. Z tohoto citim problemy :-((. Kedy sa ja k telefonu dostanem???

Cobra
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: I

Příspěvek od Cobra » stř 06. bře 2013 0:01:48

Moja aktuálna skúsenosť s fastcardtech.com
18.2.2013 som objednal JiaYu G2S a uhradil cez paypal
22.2. tovar odoslali cez Singapore post a poslali mi tracking nuber
27.2 to podľa trackingu reálne odišlo z cudziny
1.3. balík dorazil na Slovensko
4.3. som ho už mal na mojej miestnej pošte
5.3. včera som ho nestihol vyzdvihnúť, tak som si bol preň až dnes, nič som nedoplácal, balík bol označený ako Gift - Electronic Parts - $45

Doma som rozbalil a všetko je v poriadku :D , poslali mi aj EU plug miesto toho ázijského ako som chcel a pribalili aj sľúbené darčeky.

Takže s FCT som spokojný na 90%, 5% dole za ich blbé odpovede na otázky zákazníkom (vrátane mojej) a 5% za nevyužívanie https protokolu pri nákupe (ešteže paypal je šifrovaný).
:thumbup:

hotovyrado
Účet zrušen

Příspěvek od hotovyrado » stř 06. bře 2013 7:51:11

xing píše:DHL - pokracovanie mojho cakacieho maratonu. Ako som uz dnes pisal, balicek so ZTE V970 konecne po piatich dnoch od podania v Cine dorazil do Kosic. Slecna z DHL mi volala ze mi posle nejake podklady k precleniu. Ja som sa pytal, ci si to nemozem vybrat sam na colnici? Ze vraj sa to v Bratislave da, ale v Kosiciach je to zlozitejsie.
Prisiel mi od nej mail co jej vsetko treba poslat a v prilohe bol scan Leteckeho nakladneho listu (AWB) spolu s fakturou (inac nechapem odkial ma scan faktury, ked telefon podla tracku je v Ke a ona podla prizvuku bola zjavne z Ba). Mailom jej mam poslat podpisane splnomocnenie (vzor v prilohe), kopiu obcianskeho preukazu a doklad o zaplateni (moze byt aj PayPal ucet). "Sranda" je ta, ze na fakture z Ciny co ma ona a predpokladam aj colnici mam napisanu cenu tovaru 60$ a na PayPal realnych 133eur, pritom som predajcu vobec neziadal o uvedenie nizsej ceny. Z tohoto citim problemy :-((. Kedy sa ja k telefonu dostanem???
To je přesně to, co jsem psal.... deklarovat nízkou cenu rovná se zadělat si na problém.... Velký Android za 60 EUR, dobrý vtip.... Já pokud bych byl celník, tak si piš, že bych si smlsnul :-)

Lepší je nenechat na balík napsat žádnou cenu, ale napsat podezřele nízkou, která navíc nekoresponduje z PayPalem rovná se podvod....

MaTToS
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4

Příspěvek od MaTToS » stř 06. bře 2013 7:59:47

xing píše:"Sranda" je ta, ze na fakture z Ciny co ma ona a predpokladam aj colnici mam napisanu cenu tovaru 60$ a na PayPal realnych 133eur, pritom som predajcu vobec neziadal o uvedenie nizsej ceny. Z tohoto citim problemy :-((. Kedy sa ja k telefonu dostanem???
Nic sa neboj, to je uplne normalny postup snad pri kazdom baliku z CN, colnica absolutne nejde riesit preco je na baliku cena 60USD a real si zaplatil 133eur, vypocitaju ti DPHcku zo 133eur a poslu ti telefon dobierkou k tebe domov takze ziadny strach, rozhodne z toho ziaden problem nikto robit nebude. A ten scan faktury - snad si nemyslis ze ked je nieco v KE tak DHL z BA sa nedostane k papierom .Presne rovnake papiere posielala DHLka aj mne ale preclenie im trvalo potom este skoro 4 dni. Zato postou to ide rovnako dlho ako DHLkou, zastavi to na colnici v BA kde pridem s papierom, zaplatim na poste pri okienku postovu poukazku s dopocitanou DPHckou a idem si zobrat balicek, preto ja nerad DHL lebo je to ako spomaleny film .
Rozhodne lepsie riesenie je ist na colnicu posty ako nahanat DHLku na letisku v Bratislave a potom s nejakym papierom sa este trepat na colnicu co je asi 5km odtial kde vystojis radu, potom naspet do DHLky a cakat nez sa im uraci najst balik a doniest ti ho na tu ich recepciu tam .

kotes
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 7,Xiaomi Redmi Note 5,S Galaxy S9
Mobil 2 / ROM: ,THL4400,Honor3C,Lenovo S90,Oukitel K6000 Pro,
Rom: 9.0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kotes » stř 06. bře 2013 8:48:53

Takže moje skušenost s pandawill je že bez jakehokoliv upozornění byla objednávka zrušena.Psali že peníze sice pošlou do 12 hodin ale to je na prd protože paypal si bere poplatky za převody.Takže etotalk 14 dní čekání a nic platba vrácena,pandawill 10 dní čekání a nic platba asi možná vrácena.Takže asi UMI X1 mět nebudu no nic.Akorát sem proj.....l 3 stovky na poplatcích za platbu.Kdyby nebyl telefon u nás předražený o 50% tak ho objednám ale dávat o 2000 víc no nic ještě teda skusím fastcardtech ale to bude poslední pokus no uvidíme.

xing
Nové Androidě

Příspěvek od xing » stř 06. bře 2013 10:02:04

to: hotovyrado - praveze som sa chcel vyhnut nejakym konfrontaciam s colnikmi a preto som neziadal predajcu o deklarovanie nizsej ceny. Ako aj pisem vyssie, urobil to samovolne. Uz pri kupe som bol pripraveny ze za tovar este zaplatim cca. 27eur DPH.
to: MaTToS - presne to som sa vcera pytal slecny deklarantky DHL, ze cim je tato sluzba vlastne express, kedze sa volaju DHL Express. Dnes je siesty den odkedy je balicek v rukach DHL. Pri najlepsom sa k mobilu dopracujem v piatok a ked nie tak az buduci tyzden. Mozno mam len smolu a vsetky zhody okolnosti hraju proti mne, ale ked si este nieco objednam z Ciny, tak to bude postou. Naco priplacat za expres, ked je to aj tak len osobak? :-)

kubicek10
Stálý androiďák
Reputace: 9
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab 3 7.0

Příspěvek od kubicek10 » stř 06. bře 2013 10:19:27

I expres nepracuje o víkendu. Až to budeš nechávat posílat normální poštou, vzpomeň si na krásných 6dni. Já už čekám 3.tyden.

dizzy2012
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: ZTE V987

Příspěvek od dizzy2012 » stř 06. bře 2013 10:28:42

xing:
Jj, nakupovani v Cine je sport, to uz tady probehlo parkrat :D
Toto bude nejake specifikum DHL na Slovensku, ze tam chteji spoustu papiru a jeste pak balik stoji kdesi kdovi kolik dni. V Cesku je to proste s DHLkem fici, nic si nevymysleji. V Cesku zas od tebe vybira posta vypalne atd.. tj. presne naopak nez na Slovensku.
To s tou cenou, kterou uvadi Cinak samovolne bez pozadani na balik, to je taky takove Cinakovo spefikum. Konfrontace s celniky se nemusis bat, proste ukazes paypal vypis.

hotovyrado
Účet zrušen

Příspěvek od hotovyrado » stř 06. bře 2013 10:39:32

xing > ana, tak to je blb..... snad Tě nebudou perzekuovat a výpalné bude snesitelné :-)

TomasT342
Robot
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4X

Příspěvek od TomasT342 » stř 06. bře 2013 10:43:19

Jojo, pokud číňanovi řekneš jak přesně má zboží deklarovat, bez problémů vyhoví, pokud mu neřekneš nic, kouzlí sám.
Etotalk to dělá také sám od sebe.

nightkyn
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: AMOI A862W

Příspěvek od nightkyn » stř 06. bře 2013 11:18:28

kotes píše:Takže moje skušenost s pandawill je že bez jakehokoliv upozornění byla objednávka zrušena.Psali že peníze sice pošlou do 12 hodin ale to je na prd protože paypal si bere poplatky za převody.Takže etotalk 14 dní čekání a nic platba vrácena,pandawill 10 dní čekání a nic platba asi možná vrácena.Takže asi UMI X1 mět nebudu no nic.Akorát sem proj.....l 3 stovky na poplatcích za platbu.Kdyby nebyl telefon u nás předražený o 50% tak ho objednám ale dávat o 2000 víc no nic ještě teda skusím fastcardtech ale to bude poslední pokus no uvidíme.
Co tak skusit Tmallbox ?

dvzd

Re: Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od dvzd » stř 06. bře 2013 13:50:38

TomasT342 píše:Jojo, pokud číňanovi řekneš jak přesně má zboží deklarovat, bez problémů vyhoví, pokud mu neřekneš nic, kouzlí sám.
Etotalk to dělá také sám od sebe.
Etotalk tam ma v ceniku nejaky ten dolar i za to ze ze zasilky udela gift.

dizzy2012
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: ZTE V987

Příspěvek od dizzy2012 » stř 06. bře 2013 14:46:05

Jo, to ti daji do krabice karticku s pranim a jako ze je to darek od J&S FUTURE INTERNATIONAL TRADING CO :DD

dvzd

Příspěvek od dvzd » stř 06. bře 2013 19:33:05

To je tedy dobra saskarna.

Miky1
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: chytry mobil

Příspěvek od Miky1 » stř 06. bře 2013 20:12:08

objednával odtial už niekto?
http://www.factoryshop.sk/

jany69
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Ulefone N9002

Příspěvek od jany69 » stř 06. bře 2013 20:17:36

ahoj, jak to tak ctu tak nakupovani v cine je fakt punk:-D.musim se prizant ze na takovyto nakup nemam koule. proto se chci zeptat jake mate zkusenosti s ceskym sprostredkovteli nakupu jako je napr. levnesmartphony.cz nebo chinaproductshop.cz

hotovyrado
Účet zrušen

Příspěvek od hotovyrado » stř 06. bře 2013 20:30:04

jany69 píše:ahoj, jak to tak ctu tak nakupovani v cine je fakt punk:-D.musim se prizant ze na takovyto nakup nemam koule. proto se chci zeptat jake mate zkusenosti s ceskym sprostredkovteli nakupu jako je napr. levnesmartphony.cz nebo chinaproductshop.cz
Nakupování v Číně je naprosto napohodu, to jen někteří lidé si myslí, že koupí za 1/10 ceny zboží 10x lepší, než v Datartu, budou jej mít doma rychleji, než dojdou na kamennou prodejnu a záruku pět let minimálně....

nightkyn
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: AMOI A862W

Příspěvek od nightkyn » stř 06. bře 2013 20:47:04

Miky1 píše:objednával odtial už niekto?
http://www.factoryshop.sk/
Mal som v plane tam kupit UMI X1, no ked som si porovnal ceny, tak priamo z ciny tak aj s dopravou max 190€ vratane pleho dph(bez dph do 150€), pricom stamad 220 €, a to je uz rozdiel (je tam sice zaruka 2 roky no aj tak).
V poslednej dobe dost uvazujem o JY G2S.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“