Ostatní asijské telefonyDůvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Odpovědět

nightkyn
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: AMOI A862W

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od nightkyn » stř 20. bře 2013 20:44:22

Zdravim, ak mate niekto skusenosti so singpostom...je toto normalne?
- destination ? myslim, ze by to tam malo nabehnut hned po zosnimani
- co to events? ak to chapem spavne, tak len maju informaciu, no fyzicky balik nie ? WTF?
- po rozkliknuti toho som si vsimol, ze datum podania/prijatia (posting date) chyba !
- a prave to v events a transporting mi v suvislosti s tymto nejde dohromady :no:
Este je nutne poukazat nato, ze tracking number mi spociatku neslo najst (pisali ze o 2-3 prac. dni) na 3 pr. den som cinanovi pisal, kde je problem, ta ze mam vydrzat, hned na dalsi den, tam nabehlo toto.
Sam neviem, ci to normalne a ci stresujem zbytocne alebo co..

a je to presne tyzden od toho, ze to oznacili v objednavke ako shipped
Přílohy
Snímka.JPG
Snímka.JPG (29.22 KiB) Zobrazeno 3027 x

Ali2
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: H7500+ [ZP800H]

Příspěvek od Ali2 » stř 20. bře 2013 22:09:08

Vydrz Prtka vydrz, zitra tam budes mit Despatched to overseas a za dalsi tri dny mozna i Arrived at overseas, trpelivost. Sis mel priplatit za DHLko .)

nightkyn
Stálý androiďák

Příspěvek od nightkyn » stř 20. bře 2013 22:13:39

Prave zo skusenosti tu uzivatelov s DHL na SVK, som volil Singpost., no dufam, ze to bude ako pises :|

MaTToS
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4

Příspěvek od MaTToS » čtv 21. bře 2013 0:06:09

Information Received znamena iba tolko ze im predajca zadal do systemu udaje o zasielke ale fyzicku zasielku este nedodal na postu - alebo ak dodal tak ju posta este neprevzala. A to oznacovanie shipped, mne fastcardtech bezne oznaci objednavku ako shipped a niekedy to daju na postu o 3 dni, vecsinou tak o 5 dni ale uz bolo aj 10 ... ja neviem podla akeho systemu to tam robia .

4tune
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: SGS a JIAYU G3N
Rom: CM10.1 a 4.1.2

Příspěvek od 4tune » čtv 21. bře 2013 9:57:07

Moje zkušenost s Fastcardtech: objednal jsem Jiayu G3, DHL, minulé pondělí večer, u nich úterý ráno. Pak se nic nedělo, u zásilky furt viselo paid, confirmed, unshipped, tak jsem v pátek poslal dotaz jak to vypadá. Okamžitě se objevilo prepared for shipping, tracking nr. a na můj dotaz odpověď že mají problém na celnici, že ho za pár dní vyřeší. Tak jsem čekal do včerejška a když zase žádný pohyb tak jsem jim napsal, že ztrácím trpělivost a pokud problém s celnicí neumí vyřešit, tak ať zruší objednávku. Během chvíle odpověď na můj dotaz - O.K. a u objednávky status canceled, unpaid, unshipped. To byli rychlí. Následoval můj dotaz: a co prachy? Rychlá odpověď, že do tří dnů. Tak to fakt nedávám, asi jsem rozmazlený obchody typu alfa.cz, kdy dneska odpoledne objednám a večer mi zvoní borec u dveří se zásilkou. Je nějaký obchod v Číně, který je rychlejší a spolehlivější? Díky za radu.

okupka
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: MIZ Z1

Příspěvek od okupka » čtv 21. bře 2013 10:35:58

Nekde jsem cetl JPP, ze jiayu tim ze si vyrabi samo a ma malou fabriku, prestalo G3 vyrabet aby melo kapacitu na vyrobu G4.
Takze je mozny ze nemeli skladem a uz nemeli kde brat. Skoro jakejkoliv cinan ti bude do posledni chvile pred zrusenim objednavky psat ze maj urcite skladem :)

4tune
Stálý androiďák

Příspěvek od 4tune » čtv 21. bře 2013 10:44:55

To Okupka: To není JPP, Jiayu přestali G3 vyrábět, četl jsem to na jejich stránkách, takže si taky myslím že to neměli skladem i když tvrdili že jo, to mě na těch číňanech točí. Myslel jsem, že telefén bude do velikonoc doma a nebude. Takže asi UMI X1S...

MaTToS
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4

Příspěvek od MaTToS » čtv 21. bře 2013 21:18:01

Fastcardtech ma naozaj problem s colnicou :
Thanks for your order from FCT, regard to your order why it still haven't shipped. Because our custom became very strict with battery products ,But don't worry about it, It just take a few days to handle with the problem ,We will update your order status once .
Your order shipped out successfuly ,We apologize for this inconvenicen,Hope you can kindly understand.
Please contact our online service if you have any question abouty your order .
Thanks and best wishes!

Pred mesiacom mi poslali tri baliky v kazdom 4 telefony,, dva baliky mi prisli behom tyzdna na Slovensko a behom dalsieho tyzdna som si ich prevzal na colnici a doplatil DPHcku ale treti balik nic - prevzate na singpost a totalny konec dva tyzdne FCT cakalo co sa bude diat a na treti tyzden napisali ze zistuju so singpost kde je problem a potom napisali ze je problem s customs a nieje to mozne odoslat postou - pritom tie iste veci uz mi singpost dorucila tak nechapem, kazdopadne to FCT odosiela na svoje naklady do hong-kongu odkial to ma prevziat DHLka a dorucit no az sa mi dviha zaludok so spojenia DHL ale lepsie jak dratom do oka ze .

Nechapem co sa v cine deje ale vcera mi jeden predajca cancellol objednavku po troch tyzdnoch na ebay ktora bola pred dvomi tyzdnami odoslana a ani neopustila cinu a bola "returned to customer" taktiez singpost :?: Skoncilo objednavanie telefonov z ciny ci co sa im to tam deje ?

karitako
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: UMI X1

Příspěvek od karitako » pát 22. bře 2013 12:26:12

Objednal som z pandawill (19 usd cena DHL na Sk) odoslané cez DHL cca 5dní to bolo na Sk bez najmenšieho problému a bez pplt .Ďalšia obj. z Etotalk (43 usd cena DHL na Sk) opäť cez DHL taktiež všetko na 100% OK bez ppl. zatial spokojnosť,všetko ostatné čo som objednal v rovnakom čase poslané sing.post.zatial nedodané,som v očakávaní.
Naposledy upravil(a) karitako dne sob 23. bře 2013 20:05:05, celkem upraveno 5 x.

hotovyrado
Účet zrušen
Reputace: -1
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5

Příspěvek od hotovyrado » sob 23. bře 2013 16:39:14

Já teda nevím, jak moderátoři, ale já si myslím, že téma by mělo být vedeno k doporučení obchodů, event varování... 80 procent příspěvků je na téma času doručení a "jak vyjebat se clem" :-( Naštěstí už své oblíbené krámky mám a "vyjebávat" nemám zapotřebí....

dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Reputace: -8
Typ mobilu / ROM: US5

Příspěvek od dvzd » sob 23. bře 2013 18:27:07

Téma na doporučení konkrétních osobně ověřených čínských obchodů už tu je.
http://androidforum.cz/ov-ene-inske-obchody-t39975.html

karitako
Nové Androidě

Příspěvek od karitako » sob 23. bře 2013 20:09:19

hotovyrado píše:Já teda nevím, jak moderátoři, ale já si myslím, že téma by mělo být vedeno k doporučení obchodů, event varování... 80 procent příspěvků je na téma času doručení a "jak vyjebat se clem" :-( Naštěstí už své oblíbené krámky mám a "vyjebávat" nemám zapotřebí....

to bolo moje hodnotenie nie vyjebanie ty si už davno vyjebal čo fešak,pišem že som deklroval :no: tak čitaj poriadne ,keď máš svoje kramky čo to tu nehodiš,no tvoja reakcia určite k téme :shock:

abernas
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 5
Tablet: Yuandao N70

Příspěvek od abernas » úte 26. bře 2013 11:31:45

Prosim vas mam na aliexpressu nejakou paku, abych prinutil prodejce, aby mi prijal mobil na reklamaci? Na ZTE se mi evidentne po 4 mesicich pokazila dotykova vrstva. Kontaktoval jsem prodejce, at mi posle adresu a instrukce, jak mu to mam poslat. Prodejce mi nabidl, ze mi posle novejsi ROM. To jsem odmitl, protoze jsem zkusil jak tovarni nastaveni, tak nahrani novejsi ROM, ale problem nezmizel. Napsal jsem mu tedy, ze telefon je pokazeny, zaruka je rok a tak at mi posle adresu a ja mu poslu telefon. A mlci. Celkove nemam z komunikace s prodejcem dobry pocit, tak se uz radeji informuji, jestli s tim mate zkusenost. Aliexpress ma sice ruzne zaruky na dodani zbozi, ale jak to maji se zarukou? Diky

kubicek10
Stálý androiďák
Reputace: 9
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab 3 7.0

Příspěvek od kubicek10 » stř 27. bře 2013 12:21:19

Po dnešní zkušenosti s Aliexpres už se nedivím ničemu. Co se týče záruk,nakukají ti cokoliv,ale skutek utek. Získal jsem nějaký kupon a chtěl jsem ho uplatnit v akci march 26.Koupil jsem telefon,ale prodejce mi s velkou slávou napsal,že ta cena je moc nízká a neprodá mi ho. Aliexpress dělá mrtvého brouka a prodejce si snad ze mně dělá prdel. Konkrétně tenhle
http://www.aliexpress.com/store/803524
Dá se nějak dokopat prodejce,aby prodal za původní cenu?

unavix
Kyborg
Reputace: 148
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od unavix » stř 27. bře 2013 13:08:26

Pomoct muže jedině aliexpress. Pokud ale nekomunikuje tak nikdo. Řešení je nenakupovat na ali. V poslední době je to tam samej vykuk.
Bůh odpouští, JÁ NE!

abernas
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 5
Tablet: Yuandao N70

Příspěvek od abernas » stř 27. bře 2013 13:15:42

ktery obchod bys doporucil?

Aldava
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Thl W8
Tablet: Ainol crystal

Příspěvek od Aldava » stř 27. bře 2013 13:19:28

kubicek10 píše:Po dnešní zkušenosti s Aliexpres už se nedivím ničemu. Co se týče záruk,nakukají ti cokoliv,ale skutek utek. Získal jsem nějaký kupon a chtěl jsem ho uplatnit v akci march 26.Koupil jsem telefon,ale prodejce mi s velkou slávou napsal,že ta cena je moc nízká a neprodá mi ho. Aliexpress dělá mrtvého brouka a prodejce si snad ze mně dělá prdel. Konkrétně tenhle
http://www.aliexpress.com/store/803524
Dá se nějak dokopat prodejce,aby prodal za původní cenu?
Včera jsem u něho koupil telefon za velmi dobrou cenu s kuponem. Napřed se taky zdráhal, že není skladem, ale potom objednávku přijal, že pošle do dvou dnů, tak uvidíme.

unavix
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od unavix » stř 27. bře 2013 13:21:05

Já kupuju jen na antelife a pandawill.
Bůh odpouští, JÁ NE!

hotovyrado
Účet zrušen

Příspěvek od hotovyrado » stř 27. bře 2013 14:25:45

Aliexpress není e-shop, ale něco, jako Aukro, nebo eBay, tzn portál, kde se střetává nabídka s poptávkou, takže pláčeš dobře, ale na špatném hrob

unavix
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od unavix » stř 27. bře 2013 14:48:27

Proto je taky lepší kupovat u konkrétního e-shopu než na ali. Správce tržiště(ali) nebude dělat nic proti prodejci kvuli jedný stížnosti.
Bůh odpouští, JÁ NE!

karitako
Nové Androidě

Příspěvek od karitako » stř 27. bře 2013 16:26:12

Kúpil som na pandawill tablet,zasielka prišla vporiadku, no tablet nešiel zapnuť.5 dní som si dopisoval,dali mi možnť dať to do servisu na SK ,že oni mi to preplatia.Keď som ich požiadal aby mi poslali 30€ bolo 2dni bez komunikacie.Napisal som, že do 30 dni od objednávky maju tovar vymeniť a ak tak nespravia otvaram spot na pyapal a zrazu poslali adresu kam to mám poslaľ.Dnes to šlo poštou ako list za 13,5€.Som v očakávaní ako to dopadne .Má niekto skúsenosti z pandawill ako riešia reklamacie.Mám otvoriť spor na PayPale? vďaka za radu.

hotovyrado
Účet zrušen

Příspěvek od hotovyrado » stř 27. bře 2013 16:32:17

Pokud ses s nimi domluvil na reklamaci a poslal jim to, tak proč to hrotit? Nemáš problém, tak si jej vyrobíš? :-(

karitako
Nové Androidě

Příspěvek od karitako » stř 27. bře 2013 17:03:02

To chápem ,nepichať do hovna kým nesmrdí, len pri poslaní poštou cca 15 dni tam spolu 45dní fuč ,tým pádom už nemôžem otriť spor na PayPal pretože otvorenie sporu do 45 dní a potom zhasne fajka, a čo potom .Pošlu mi ryžu :lol: babo raď

hotovyrado
Účet zrušen

Příspěvek od hotovyrado » stř 27. bře 2013 17:44:53

No dobře, ale už ses rozhodl jim to poslat..... nevím, ale daný moment bys byl jako neseriozní brán Ty.... Holt tohle je riziko nákupu z Číny... Panda je renomovaný krám, takže se k tomu dle mě postaví čelem, a na tom čase holt nic neuspěcháš.....

karitako
Nové Androidě

Příspěvek od karitako » stř 27. bře 2013 18:55:55

hotovyrado píše:No dobře, ale už ses rozhodl jim to poslat..... nevím, ale daný moment bys byl jako neseriozní brán Ty.... Holt tohle je riziko nákupu z Číny... Panda je renomovaný krám, takže se k tomu dle mě postaví čelem, a na tom čase holt nic neuspěcháš.....
Jj to mi je jasné ,beriem to športovo,skôr mi vadilo že stále hľadli dôvod ako to TAM nedostať.Inak pandawill uplne v pohode.

kubicek10
Stálý androiďák
Reputace: 9
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab 3 7.0

Příspěvek od kubicek10 » čtv 28. bře 2013 9:28:08

Jsou to podfukáři :DD Pandawill s velkou slávou vyhlásí velikonoční akci na kupony ale než začnou platit,tak zvednou cenu tam ,kde se dají použít :roll:

unavix
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od unavix » čtv 28. bře 2013 10:10:14

Žádná sleva není zadarmo :yes: :DD
Bůh odpouští, JÁ NE!

4tune
Stálý androiďák

Příspěvek od 4tune » pát 29. bře 2013 7:31:33

Etotalk jsem nyní vyzkoušel a co se týče termínu odeslání a komunikace tak jsou v pohodě. V neděli večer objednávka, v pondělí jsem potvrdil na jejich žádost adresu a že opravdu nepotřebuji telefon rootnout a nechci jejich ROM. Úterý odesláno, čtvrtek telefon doma. Až sem vše super. Co bych jim vytknul, tak deklarovali communication device (budiž) za 25 USD, to jsem se zhrozil, ale až po převzetí balíčku, tak už to tak neděsilo, ale na to jak deklarovat a za kolik se prostě neptali, tak jsem měl za to, že dle pravdy. No a nakonec po zapnutí jsem zjistil, že nainstalována je etotalk MOD ROM a telefon má superusera, takže oni to cpou do všeho a když jsi blbý zaplatíš, navíc za ne úplně funkční mobil, protože u ta jejich ROM je na předchozí verzi JIAYU G3 a nešla mi tam wifi, musel jsem tedy hned flashnout jinou ROM. Celkové hodnocení tak 8 z 10.

nightkyn
Stálý androiďák

Příspěvek od nightkyn » pát 29. bře 2013 9:11:29

Skúsenosť s Tmallbox

Objednával som JiaYu G2S, najprv som im samozrejme písal, či to majú na sklade a celkovo info ohľadom dodania, termínov a tak, písali sme na skype, odpisovali takmer okamžite, komunikácia bez problémov, max. spokojnosť.

Dopravu som si vybral Singapore post (3 USD), práve kvôli tu spomínaným skús. s DHL

Priebeh:
11.3 - objednávka
13.3 - shipped + tracking number
19.3 - tracking stále nenabehol, písal som mu, že kde je problém (vraj mam vydržať, že mi pošle 2 baterky k G2S, ok :lol: )
22.3 - odlet z Číny
25.3 - Balík je na Slovensku
26.3 - Colnica
27.3 - Doručenie až domov - doplatok žiadny

Bol to môj prvý nákup z Číny takej sumy, takže som mal menšie obavy( v tomto prípade zbytočné ;) ), ale celkovo hodnotím veľmi kladne. Služby ok, komunikácia paráda, obsah balíčku zodpovedal tomu čo som objednal. Smartphone bez chyby, rootnutý.

Takže celkovo mam JiaYu G2s za ~160 €, +základná výbava, originál silikónové púzdro, 2x fólia, +baterka a charging dock, ako darček ( teraz to už dávajú normálne k objednávke). Odporúčam.

P1azer
Droid
Reputace: 14
Typ mobilu / ROM: 1+8 Pro
Tablet: Galaxy tab S5e LTE

Příspěvek od P1azer » čtv 11. dub 2013 10:06:03

Tak musím napsat velmi kladnou zkušenost s jedním shopem na Aliexpressu.
http://www.aliexpress.com/store/404001

Kupoval jsem pro přítelkyni Jiayu G2 (verzi s 2xcore MTK 6577 a 1GB RAM) v bílé verzi. - $ 165.99 včetně DHL.

Sice původně neměli zboží skladem, ale objednal jsem ho 4.4. a hned zaplatil. Zboží bylo odesláno DHL 9.4. z Honkongu a dnes 11.4. dorazilo.

Aniž bych se z prodejcem blíže domlouval, tak zboží poslal jako "MP4 player - GIFT". A ve specifikacích byl obsah balení:
1X Smart phone, 1 xBattery, 1 x Data Cable, 1 x Charger, 1X English manual

ve skutečnosti přišlo: 1x Phone, 2x battery, 1x data cable, 1x 230V charger s redukcí na EU zásuvku, 1x nabíječka na 2. baterii, fólie na displej, čtečka microSD, gumový obal, sluchátka

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“