Ostatní asijské telefonyDůvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Odpovědět

Andreas Baader
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: ZOPO

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od Andreas Baader » stř 24. zář 2014 11:14:24

Pochybuji, ze s tebou budou resit storno, kdyz ti zbozi uz poslali.

Dzejar005
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi3

Příspěvek od Dzejar005 » stř 24. zář 2014 12:26:53

A kde mám jistotu, že to poslali. Tím, že mi napíše nějaké číslo? Já budu ještě čekat, ale ne do nekonečna.

Andreas Baader
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: ZOPO

Příspěvek od Andreas Baader » stř 24. zář 2014 13:04:19

Storno uz neudelas. Pouze, pokud ti zbozi do cca 30 dnu nedojde, muzes to s nimi zacit resit, pripadne otevrit spor na paypal. Takze ted uz muzes jenom cekat.

Dzejar005
Nové Androidě

Příspěvek od Dzejar005 » stř 24. zář 2014 13:34:36

Jj tak jsem to myslel. ;)

Bushido
Stálý androiďák

Příspěvek od Bushido » stř 24. zář 2014 14:18:20

No to je fakt úžasný člověk si objedná mobil a pak musí mega dlouho čekat. U mě je to dnes 7 dnů od odeslání do Holandska, měl by se změnit status, ale nic. stále jenom: Přijata data o zásilce. Nejhorší že tě ani neinformujou a ty musíš psát email, kde že se tvoje zboží nachází a jestli dojde ještě v tomto roce... na to že je to logistický gigant tak nic moc.

dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Reputace: -8
Typ mobilu / ROM: US5

Příspěvek od dvzd » stř 24. zář 2014 17:16:39

Tomáš Kubec píše:Jo a od 27 do 5 mají svátky, tak nemakaji.
Už zase? :o

Tomáš Kubec
Moderátor
Reputace: 53
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš Kubec » stř 24. zář 2014 17:41:43

JJ v Číně jsou svátky furt :DD
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play

bystryi
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Lenovo S60-W android 5.0.2 CZ
Tablet: Chuwi VI8 Windows 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bystryi » stř 24. zář 2014 18:15:03

To mě poprď, coolicool mi psal přesně to co je tu uvedeno a že balíček příští týden bude pokračovat v cestě a to zrovna, když budou mít ty svátky, takže další prodloužení :-(

nisar
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: hero 7500+ LG G2

Příspěvek od nisar » stř 24. zář 2014 19:19:41

Bushido píše:No to je fakt úžasný člověk si objedná mobil a pak musí mega dlouho čekat. U mě je to dnes 7 dnů od odeslání do Holandska, měl by se změnit status, ale nic. stále jenom: Přijata data o zásilce. Nejhorší že tě ani neinformujou a ty musíš psát email, kde že se tvoje zboží nachází a jestli dojde ještě v tomto roce... na to že je to logistický gigant tak nic moc.
Já měl neco podobnýho skoro žádny informace o sledováni.Přes Belgickou poštu.Ani jsem nevěděl,že balíček dorazil do ČR.Jen jsem měl ve schránce,že jsem nebyl zastižen a mam si ho vyzvednout na poště.
[attachment=-1]uploadfromtaptalk1411582777446.jpg[/attachment]

odesláno z telefonu
Přílohy
uploadfromtaptalk1411582777446.jpg
uploadfromtaptalk1411582777446.jpg (97.37 KiB) Zobrazeno 5389 x

unavix
Kyborg
Reputace: 148
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od unavix » stř 24. zář 2014 21:08:43

Kdy už se naučíte objednávat z obchodů které to posílají přímo a nedělají takový hariky.

@telefon
Bůh odpouští, JÁ NE!

dvzd

Příspěvek od dvzd » stř 24. zář 2014 23:18:08

Bushido píše:A pak že je DHL nejrychlejší...
Nejrychlejší je jen "DHL Express".

Tomáš Kubec
Moderátor
Reputace: 53
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš Kubec » čtv 25. zář 2014 4:12:27

Tak tak ono DHL a DHL Expres je trošku rozdíl :-)
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play

dvzd

Příspěvek od dvzd » čtv 25. zář 2014 7:00:23

Někteří to tu ovšem ke své smůle nerozlišují. :hehe:

ingvar87
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: THL W8S

Příspěvek od ingvar87 » čtv 25. zář 2014 17:04:39

ahojte,
mozno tu budem "virit" uz zalozenu temu, ale ja som takuto nenasiel,,,
jedna sa o objednavanie "zbozi" z everbuyingu...
mam 2 kolegov ktory objednavali smartphony z tejto sttranky a neplatili clo ani DPH, hodnota do 100 euro.... posielaju to cez Holandsko (Netherlands ;) )...
ale mam problem ze asi som toho objednal viac a colnica to posunula na colne konanie... objednal som jeden smartphone 68 euro + 4 pary hodiniek spolu cca do 40 euro... takze bude to objemnostou balika ? alebo ako ?

Docent
Androiďák!
Reputace: -23
Typ mobilu / ROM: bosch

Příspěvek od Docent » čtv 25. zář 2014 20:38:22

Už jsem to tu psal - Číňani jsou takoví pitomci, že dokáží na zásilku napsat "Android Phone", a cena je 4,95 €. Taková věc by zarazila i většího blba, než je český celník.

rbarat
Moderátor
Reputace: 234
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Příspěvek od rbarat » čtv 25. zář 2014 21:03:13

Okrem otazky, co bolo napisane na baliku, vidim iny problem a to, ze si objednal viac veci naraz, mal si iste vacsi balik. Ja som si tiez dal poslat cez PostNL, ale len jeden fon a presiel. Bol to maly balicek deklarovany ako MP4 prehravac za 20USD. Tomu sa da uverit, ked si das ale poslat velky balik za tak malu sumu, tomu sa uz uverit neda. Navyse, aj posty sa neustale vylepsuju technikou, skenermi. Volakedy v Cesku takmer vsetky zasielky cez DHL presli bez colneho konania, dnes to uz neplati. Jednoducho s DPH treba ratat a ak to prejde bez neho, ber to ako necakany bonus.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic

Bushido
Stálý androiďák

Příspěvek od Bushido » pát 26. zář 2014 3:34:01

Už nikdy více objednávání z Číny... . Byla to moje první objednávka a čekal jsem že max tak do 10 dnů bych mohl mít mobil již doma, ale ted už vím že jsem se šeredně spletl.

Porosz
Androiďák!
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: HTC Desire + SE C905 [jen jako budik]

Příspěvek od Porosz » pát 26. zář 2014 7:49:18

Nevím jak na Slovensku, ale u české pošty nesmysly typu švédká pošta apod. nefungují. I když se zásilka tváří jako odeslaná z dané země, tak s ní zacházejí jako se zásilku z Číny.

Bushido: Záleží kde objednáváš a jak si to necháš poslat. S DHL express to od odeslání zcela jistě doručí za méně než 10 dní.
Problém bývá s prodejci, kdy jim odeslání trvá týden a i více, pak ti pošlou nějaké nefunkční číslo, po dvou dnech funkční, ale to ukazuje, že zásilku DHL leště nemá. Pak čekáš 5 dní než jim zásilku dají a DHL to doručí za 2 dny...
U doručení poštou počítej 2 týdny a více. Velmi zřídka to dorazí dříve. Celní řízení to ještě prodlouží.

Bushido
Stálý androiďák

Příspěvek od Bushido » pát 26. zář 2014 16:14:04

JO a zapomněl jsi ještě na to, že mají týden svátek a to se to ještě prodlouží... . Pokud je to prodejcem tak už nikdy coolicool.com. Díky za vysvětlenou.

EDIT: Tak jsem na coolicool.com taky napsal ať vím na čem jsem. Napsali mi to stejné: is some problems about Chinese
custom(smuggling), so it takes longer time. A protože mají ted ten svátek tak ten mobil dostanu až za měsíc od objednávky.

Big.T
Stálý androiďák

Příspěvek od Big.T » pon 29. zář 2014 11:07:06

Vcera jsem emailem pozadal, aby mi vratili (Coolicool) platbu za DHL, ze to trva dost dlouho (od 13.9.) a dostal jsem nasledujici odpoved. Ma angl. je chaba, ale chapu-li to dobre, tak zrusili objednavku a vraceji penize na ucet.

Dear customer:
Thanks for your feedback.
We have cancel the order and apply the refund for you as your request,so you can check your payment account after 1-5 business days, if you still not get it after 5 business days, please contact us, then we will check that for you again.
Hope you can get your refund soon.
Have a nice day
Best regards

Dzejar005
Nové Androidě

Příspěvek od Dzejar005 » pon 29. zář 2014 12:02:57

No podle toho, že ti hned vrátili peníze, tak to asi ani neodeslali. Já objednával 13.9.2014 a nevím jestli mám ještě čekat a přemýšlím jestli jim napsat to co ty. :(

Big.T
Stálý androiďák

Příspěvek od Big.T » pon 29. zář 2014 12:19:46

Dzejar005 píše:No podle toho, že ti hned vrátili peníze, tak to asi ani neodeslali. Já objednával 13.9.2014 a nevím jestli mám ještě čekat a přemýšlím jestli jim napsat to co ty. :(

Ja pozadal ciste o vraceni platby za DHL. Odpoved prisla, viz vyse, ze objednavku rusi celou.
Na druhou stranu musim rici, ze dopoved na jakykoli email jsem dostal vzdy hned nasledujici den v dopolednich hodinach. I kdyz odpovedi nebyly vzdy jednoznacne, snazili se.

Ted bych ale rad T6S objednal v jinem eshopu. Napada, vas kde jinde nakoupit, nejaky jiny, overeny eshop v alespon priblizne stejne cene?

dvzd

Příspěvek od dvzd » pon 29. zář 2014 18:58:13

Ověřených čínských eshopů je víc: http://androidforum.cz/ov-ene-inske-obchody-t39975.html.

Porosz
Androiďák!
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: HTC Desire + SE C905 [jen jako budik]

Příspěvek od Porosz » stř 01. říj 2014 16:04:26

Nedávno jsem si všiml, že DPH vrací i pandawill. Při objednání si musíte připlatit 5% z ceny a oni poté proplatí případné DPH v plné výši.
Už to někdo zkoušel v praxi? Vypadá to jako zajímavá nabídka. Hlavně pro levné mobily, kde se už tolik nevyplácí DHL.

dvzd

Příspěvek od dvzd » stř 01. říj 2014 18:30:20

Otázka také je, jestli zaplatí i ty cca dvě stovky, co si naúčtuje Česká pošta? Já bych řekl, že ne.

Nememet
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: XIaomi Mido S4 9505 L P70 S5 Neo
Mobil 2 / ROM: ROM střídám podle počasí :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nememet » pát 03. říj 2014 17:18:16

Ahoj všichni. Důrazně varuji před nákupem čehokoliv z www.pandawill.com .
Zakoupil jsem mobil, odeslali, vše v pořádku. telefon přišel, ale nešla wi-fi ani bluetooth, Vyhozeny peníze za odeslaní do local service a následně do číny. Telefon se vrátil přesně tak jak jsem ho odeslal. Fakt to nemá cenu.
Etotalk v pohodě, ale tyhleti šmejdi si ze mě pěkně vystřelili. :oops: :no:

bystryi
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Lenovo S60-W android 5.0.2 CZ
Tablet: Chuwi VI8 Windows 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bystryi » pát 03. říj 2014 19:42:20

Jak jsem už psal, objednal jsem si na coolicool.com Thl T6s dne 17.9.2014 jsem dostal tracking number a do dnešní doby pořád stejná informace "Shipment information received" a to mi před asi deseti dny psali, že do tří dnů to půjde dál! Na paypal mam otevřený spor, jenže teď mají v Číně svátky, tak neodpovídají. Opravdu tam už nikdy nenakoupím, zlatí prodejci na Ali .....

rbarat
Moderátor
Reputace: 234
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Příspěvek od rbarat » sob 04. říj 2014 22:20:19

Ja so nedavno riesil vadny fon, ktory mi prisiel z TinyDeal. Skor ako som odoslal fon naspat som otvoril spor na PayPal. Zasielka trcala uz tyzden v Cine na poste a cinan mi stale pisal rozpravky ze zakratko balik vyzdvihne. Pisal som mu denne, preco tak nespravil, kazdy den mi ako odpoved prisla ina vyhovorka, preco fon nevyzdvihli na poste. Cinan zjavne hral o cas. Kazdy den som informoval PayPal, ako nekorektne so mnou jednaju a preposielal im moje emaily s cinanom. PayPal nakoniec uzavrel spor v moj prospech a vratili mi plnu sumu aj postovne. Ked to cinan zistil, este v ten den zasielku vyzdvihli. Este mali tu drzost napisat mi, ze nech im znovu poslem peniaze a oni mi poslu telefon. :-) Ten email co som im poslal by sa tu citovat nedal...

Takze tiez upozornujem, korektnej reklamacie sa u TinyDeal nedockate.

A obecne, ak mate problem, necakajte a hned otvorte spor na PayPal. Idealne ked vam predajca posle adresu na vratenie tovaru cez diskusiu na PayPal. To bol aj moj pripad. Potom vas PayPal vyzve na zadanie tracking cisla na sledovanie zasielky. PayPal potom vidi, kedy zasielka dorazi k predajcovi do Ciny.

Ak vam pride vyslovene vadny fon a zistite to zakratko po prevzati zasielky, mate narok na vratenie plnej sumy. Hned kontaktujte PayPal a otvorte spor. To bol moj pripad.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic

Docent
Androiďák!
Reputace: -23
Typ mobilu / ROM: bosch

Příspěvek od Docent » ned 05. říj 2014 10:07:40

Já si kdysi objednal u nějakého Číňana NiMh baterky, nedošly. Takže je nejdřív posílal údajně 2x znovu, pak začal slibovat, že vrátí peníze, až jsem prošvihl termín, kdy jsem ho mohl napráskat na eBay. Pak se odmlčel. Takže jsem mu (česky!) napsal, že je zkurv... čínskej zloděj, a že zkušenost s ním zveřejním na různých fórech. A ejhle, za 4 dny jsem měl peníze na PayPalu, Google translator čeština - čínština asi funguje dobře :twisted: .

Bushido
Stálý androiďák

Příspěvek od Bushido » ned 05. říj 2014 13:29:35

bystryi píše:Jak jsem už psal, objednal jsem si na coolicool.com Thl T6s dne 17.9.2014 jsem dostal tracking number a do dnešní doby pořád stejná informace "Shipment information received" a to mi před asi deseti dny psali, že do tří dnů to půjde dál! Na paypal mam otevřený spor, jenže teď mají v Číně svátky, tak neodpovídají. Opravdu tam už nikdy nenakoupím, zlatí prodejci na Ali .....
Úplně stejný případ jsem i já taky tHL T6S objednáno 15.9. a do dnes nic. Dříve mi odpovídali na emai do 24 hodin. Ale ve středu minulý týden přestali..Počkám do zítřka protože v posledním emailu mi psali, že se to má hnout po 5.10. tak jsem zvědav. Jestli ani v tuto dobu to nepůjde dál tak budu chtít vrátit prachy pač to už bude více než 3 týdny. a to mi ještě psali že mi vrátí za tak dlouhé čekání peníze za přepravu jako refundaci.

EDIT: Na coolcool.com dali takovou ofic. odpověd proč jsou všechny zásilky z Číny zpožděné. Prostě jsme si všichni vybrali špatné období na koupi něčeho z číny takže nezbývá než čekat a čekat.

Hong Kong custom's found 2000 kg of counterfeit US currency, therefore they are checking all packages one by one.
The following is a chinese translation so therefore the grammar.

"Shenzhen Huanggang jewelry a while ago identified more than 300 people involved in smuggling case-rot, multiple level cadres under investigation, express customs declaration only at Man Kam to customs clearance a clearance, late yesterday the Man Kam to Customs officers seized 2 tons of counterfeit currency, escalation at Man Kam to has now closed. Stop all operations from today's Customs Agency, the recent express declaration limitation of exports of goods will be blocked from Hong Kong, all channels will have different degrees of departure delays in case customs inspection in the day, is expected in Hong Kong detained inspection times will take one week or longer period of time"

thats the reason why the parcels are delayed, and the custom is releasing the parcels one by one. as you may know, from 1th to 7th is the National day of china, so no one work during the Holidays,..coolicool will back on work on 6th, so will solve all of the problems then.we apologize for the delay

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“