Ostatní asijské telefonyDůvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Odpovědět

ja.viper
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Schanim novy

Re: Důvěryhodné obchody/PODVODNÍCI

Příspěvek od ja.viper » stř 27. úno 2013 10:24:20

ojam29 píše:tak ja uz neviem mne napisali ze maju takze idem skusit este fastcardtech
Tam jsem to chtel koupit taky ...

ale po precteni nekolika nazoru na tento obchod , tak jsem na to nemel odvahu ...

tak dej vedet jak jsi dopadl

pwnz
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG Optimus L9 II
Tablet: GoClever Aries 785

Příspěvek od pwnz » stř 27. úno 2013 17:02:09

Me to ted udelali u etotalku s umi x1. Taky udajne nemaj, a az mit budou, tak poslou.
Docela me s tim nasrali, vzhledem k tomu, ze s nakupem v cine mam jenom dobry zkusenosti. Mozna to je tim, ze to bylo z aliexpressu, kde penize dostanou az potom, co produkt dorazi, ale kdyz sem prave objednaval tablet, processing meli za pul dne zmaknutej, a uz to posilali...

romikus1
Androiďák!
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Alpha
Tablet: iPad
Rom: ofiko KK4.4

Příspěvek od romikus1 » stř 27. úno 2013 18:59:39

hoši moc se nerozčilujte. Ač etotalk nemám rád, musím konstatovat, že problém je v továrnách. výroba se obnovila 16.2. ale má pomalý náběh. Já sám jsem málem přišel o nervy, potřeboval jsem udělat několik objednávek, ale od obou dodavatelů zpráva - sorry ale sklady jsou prázdné, musíš počkat na první březnový týden. :evil: :evil: :roll: :roll:

Ali2
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: H7500+ [ZP800H]

Příspěvek od Ali2 » stř 27. úno 2013 19:21:51

Ne co na tech tovarnach bude, ale evidentne ani obchodnici nestihaj, viz dnesni vyjadreni Antelife na facebooku:

Dear customer,

Firstly, we are deeply appreciate your great support during New Year vocation, that's really beyond our expectation.

Therefore, problem came as well, since part of orders are out of stock. As you know, it is the brand-new beginning this year for us, Chinese, and the manufacturers are just busy in producing new phones, however, Antelife have pushed them, will ship your orders out at first time.

Please let us extend our sincere apology for all the inconvenience caused by the delay of orders and the slow customer service response time!

In order to solve these problems and deliver satisfactory answers, all Antelife Staff have been sparing no effort in the recovery day and night since New Year vocation, and more customer service staff has been put to the task of dealing with thousands of emails in the meantime. More effective measures have been taken to ensure the on-time delivery and most of the delayed orders are already on the way to their destination.

However, if you don't want to wait even one day, pls write us email to change other similar items, or ask for refund. Do never open dispute or leave negative comments. Pls do believe us, we are honest seller. And graciously, thank you again for your ongoing support!

Antelife Customer Service Staff

Ali2
Nové Androidě

Příspěvek od Ali2 » čtv 28. úno 2013 8:29:00

Acho jo, ti Antelife jsou to taky strelci. G3 furt nabizej ve slevovy akci (uz od 18.2., jako na potvoru sem objednaval 17.2.), ale pri tom ho nemaj skladem.... Nechavam si vratit penize a vaham..... objednat jinde (G3 maji na Etotalku snad skladem), nebo pockat jak se osvedci G4.... ale cekat se mi moc uz nechce :)
EDIT: tak antelife uz ma G3 out of stock
Naposledy upravil(a) Ali2 dne čtv 28. úno 2013 19:59:59, celkem upraveno 1 x.

xing
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S Duos

Příspěvek od xing » čtv 28. úno 2013 19:01:41

Tmallbox - 21.2.2013 som u nich objednal ZTE V970, ktory prezentovali ako available, s Bruno Martins Mod Rom v3.0. Cena telefonu 146 $ zasielkovu sluzbu som si vybral Ems 19 $ oni este uctuju 4% za platbu PayPal. Celková suma bola 171,60 $ cize 133,35 eur.
Na svojej stranke pisali ze vsetky objednavky zacnu posielat az po 21.2 kvoli novemu roku a moze trvat aj sedem dni kym odoslu objednavky. Nedalo mi a 25.2 som im napisal ci je vsetko ok s mojou objednávkou, kedze v statuse mi stale svietilo len ze payment accepted. Odpisali mi, ze EMS neprepravuje do nasej krajiny a ze mi to poslu DHL. Ja som sa teda opytal ci si budem musiet za to nieco priplatit. Oni mi odpisali, ze uz coskoro vam poslem telefon s DHL. Dnes som im znova napisal, ze uz presli tri dni a nic sa nedeje, co dalej? Na toto mi este neodpisali.
Ze by to suviselo s nedostatkom vyrobkov od vyrobcov?
Som zvedavy ako to dopadne...

romikus1
Androiďák!

Příspěvek od romikus1 » čtv 28. úno 2013 22:28:05

chlapi už jsem to psal do několika vláken. Ano problém je. Prázdniny sice skončili 16.2. ale náběh výroby je dost pomalý. Co měl kdo ve skladech už dávno vyexpedoval.Podle mých informací začnou dodávky až po tomto víkendu.Je pravda, že někteří dodavatelé se tváří jako že mají zboží na skladě, a pak to nějak okecávají, ale to se dá pochopit, nechtějí prostě přijít o kšefty. Tak zduř :roll: :roll:

rsvejk
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: THL 4000

Příspěvek od rsvejk » pát 01. bře 2013 14:15:37

Tak jsem se rozhodl si objednat ZTE V970 na Etotalk.
Napred jsem poslal 23.2 dotaz emailem, kdy budou mit Newmana a jestli opravdu mají skladem ZTE.
Odpoved prisla hned v nedeli 24.2. Tak jsem 26.2 provedl ojednavku ZTE V970 (puvodne jsem chtěl Newmana N1,ale podle jejich vyjadreni je dlouhodobe nedostupny - asi kvůli tem svatkum).
Ještě jsme si vymenili email ohledne toho jestli tam nechci jejich ROM - nechtel jsem.
Zasilku hned 28.2 prevzala HDL, nyní sleduji jeji cestu do CR.
Naprosto perfektni komunikace !!!
Muzu jedine doporucit !!!

Ali2
Nové Androidě

Příspěvek od Ali2 » pát 01. bře 2013 14:42:39

Pred dvema tydny sem vahal esli objednat G3 u Antelife nebo Etotalk. Vybral sem prvni moznost, ale spatne... ze skladovych zasob se na mne nedostalo a jak jsem cetl ve vlaknu G3, kdo v tu dobu objednal u Etotalk, uz ji ma doma. Nechci cekat a riskovat salamovou metodou na to ze za tyden, za tyden, jak jsme cetl zkusenosti jinych. Necham si vratit penize a pockam si na sklidneni situace a zrejme uz rovnou objednam G4. Bude to asi nejdriv az v dubnu, ale stary zeleza zatim drzej....

xing
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S Duos

Příspěvek od xing » pát 01. bře 2013 16:32:08

Tmallbox - tak dnes som dostal mail ze shipped s DHL :-)
Uz len dufat ze tam bude to co som objednal.

romikus1
Androiďák!

Příspěvek od romikus1 » pát 01. bře 2013 18:09:59

továrny které se dají považovat za značku ( Jiayu, meizu, xiaomi, vinus(umi),newman, zte) už lifrují první dodávky do obchodů. Přesně jak jsem psal dříve, naskladněno bude počátkem příštího týdne. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

MaTToS
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4

Příspěvek od MaTToS » sob 02. bře 2013 0:35:20

Dokonca Lenovo malo zastaveny shipping z tovarne az do 22.2 takze moja objednavka z 27ho Januara bola odoslana az 1.3.2012 t.j. vcera a vlastne aj to iba polovica objednavky... --
Nevraviac o tom ze FCT mali closed uz od 2.2 a potom prezmenu Lenovo az do 22.2. takze som to tento mesiac fakt ze vychytal .
Super su tieto cinske sviatky, sice raz rocne ale poriadne .
Tak snad nam tie hracky poprichadzaju coskoro .

romikus1
Androiďák!

Příspěvek od romikus1 » sob 02. bře 2013 13:17:53

neboj kdo si počká ten se dočká, já jsem včera dostal dvě zásilky a zbytek už mám na cestě. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Fryw
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: JiaYu g3

Příspěvek od Fryw » sob 02. bře 2013 13:24:14

Budu doufat, že jedna z těch dvou zásilek je G3 pro jistého nedočkavce :lol:

romikus1
Androiďák!

Příspěvek od romikus1 » sob 02. bře 2013 14:36:06

bingooo :lol: :lol: :lol:

hotovyrado
Účet zrušen
Reputace: -1
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5

Příspěvek od hotovyrado » sob 02. bře 2013 15:43:28

Můj G2S je odcestoval singapurskou poštou 1.3. do ČR, takže bych jej měl mít každým momentem na celnici :-)

romikus1
Androiďák!

Příspěvek od romikus1 » sob 02. bře 2013 16:47:03

no jestli jel SG poštou, tak to máš tak čtrnáct dní čas :lol: :roll: :lol: :roll:

hotovyrado
Účet zrušen

Příspěvek od hotovyrado » sob 02. bře 2013 16:49:14

romikus1 píše:no jestli jel SG poštou, tak to máš tak čtrnáct dní čas :lol: :roll: :lol: :roll:
To je letecky, ne? nebo to jede po Hedvábné stezce? :-))))

dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Reputace: -8
Typ mobilu / ROM: US5

Příspěvek od dvzd » sob 02. bře 2013 18:22:39

ja.viper píše:
ojam29 píše:tak ja uz neviem mne napisali ze maju takze idem skusit este fastcardtech
Tam jsem to chtel koupit taky ...

ale po precteni nekolika nazoru na tento obchod , tak jsem na to nemel odvahu ...

tak dej vedet jak jsi dopadl
Tady v tom článku se píše, že fastcartech je OK.
http://www.svetandroida.cz/rudy-android ... l-2-201211
Z obchodů, které mohu osobně doporučit jako celkem bezproblémové jsou to http://www.chinabuye.com, http://www.fastcardtech.com, http://www.etotalk.com, http://www.dealextreme.com, http://www.pandawill.com, http://www.merimobiles.com a http://www.android-sale.com. U těchto obchodů máte víceméně 100% pravděpodobnost, že vás nebudou chtít napálit, nicméně každý z nich má své plusy i mínusy. Pokud chcete udělat dobrý obchod, uděláte nejlépe, když si každý obchod projedete a porovnáte konkrétní produkt, který vás zajímá. Cenová politika čínských obchodníků je neuvěřitelně kreativní, kulantně řečeno.

Obecně se dá říci, že Chinabuye.com je nejlevnější, ovšem nenabízí multijazykovou ROM k telefonům a nemá takový výběr produktů. Nejdražší je Etotalk.com, který na druhou stranu nabízí spoustu příslušenství a má vlastní ROM. Nejlépe se reklamace řeší u DealExtreme.com, mění kus za kus, ať se děje co se děje (opět ale většinou nemá multijazykovou ROM). Fastcardtech (nenechte se odradit vzhledem webu) má neuvěřitelný výběr, ovšem zaměřuj se spíše na přeprodejce na Ebay, kteří si objednávají velká množství a péče o drobné zákazníky není tak kvalitní. Pandawill má zase zajímavou funkci Happy hour, což je okénko, kde se vždy v určitých intervalech zobrazují produkty se zajímavou slevou. Když budete mít štěstí, můžete si ulovit dobrou slevu.
Pokud si chcete obchod ověřit, můžete na těchto stránkách: http://www.resellerratings.com/
Obecně na všechny obchody uslyšíte velkou chválu i negativní hodnocení. Mohl bych na každý ze zmíněných obchodů zmínit tuny problémů (ztracené peníze, neodeslané zásilky, nereagující péče o zákazníky) a zároveň i velká pozitiva (neuvěřitelná ochota, rychlost odeslání, možnost dohodnout se prakticky na všem). Musíte se zkrátka přepnout čínskou obchodní kulturu, nenechat se vytočit občasnými zmatky, na které jsou Číňané experti a nákup si užít.

romikus1
Androiďák!

Příspěvek od romikus1 » sob 02. bře 2013 18:47:36

to hotovyrado
letecky to je, ale přes kamčatku, je to o týden rychlejší než čínskou poštou. ono to chvíli letí, chvíli jede a chvíli to jde asi pěšky. dodací lhůta je většínou 15-45 dní. Proto je to zdarma, jede to jako cenné psaní z ciziny. :yes: :yes: :yes:

dvzd
Reputace: -8
Typ mobilu / ROM: US5

Příspěvek od dvzd » sob 02. bře 2013 18:50:52

Ale zase je to levnější. No v ČR to ale doručuje Česká pošta a ta si nechá na druhou stranu zaplatit poplatky i za to zastupování u celního řízení, u DHL je myslím to zastupování u celního řízení zdarma bez poplatků, jen se doplatí DPH.
Naposledy upravil(a) dvzd dne sob 02. bře 2013 19:32:41, celkem upraveno 1 x.

romikus1
Androiďák!

Příspěvek od romikus1 » sob 02. bře 2013 18:55:18

tak samozřejmě, pokud ti nejde o čas, pak je to správná volba. Jen je potřeba si hlídat zásilku, aby se ti nezasekla na celnici. pokud tam soudruzi nenapíšou tvůj telefon, v případě problémů s clením ti nemohou nijak zavolat, musel bys čekat na dopis. :roll: :roll: :roll:

hotovyrado
Účet zrušen

Příspěvek od hotovyrado » sob 02. bře 2013 20:12:43

romikus1 píše:to hotovyrado
letecky to je, ale přes kamčatku, je to o týden rychlejší než čínskou poštou. ono to chvíli letí, chvíli jede a chvíli to jde asi pěšky. dodací lhůta je většínou 15-45 dní. Proto je to zdarma, jede to jako cenné psaní z ciziny. :yes: :yes: :yes:
s dobou na urovni China Post jsem pocital, na celnici maji mou Plnou moc, ozvou se na mail.... spise jsem zvedav na ROMku a GPS :-) Ono s prehistorickou N 6233 taky neni spatne, pise se na tom pekne a nabijim jednou tydne :-)))

Cobra
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: I

Příspěvek od Cobra » sob 02. bře 2013 20:37:52

romikus1 píše:no jestli jel SG poštou, tak to máš tak čtrnáct dní čas :lol: :roll: :lol: :roll:
Mne to FCT odoslal 27.2. singpostom a už 1.3. mi prišla notifikácia zo slovenskej pošty, že je balík na slovensku. Tiež som čakal, že doprava na svk bude trvať takých 10 dní, toto ma milo prekvapilo. Už len aby sa to na pošte/colnici dlho nezdržalo, budúci týždeň by som ho chcel mať doma.

romikus1
Androiďák!

Příspěvek od romikus1 » sob 02. bře 2013 21:01:29

tak to je fofr jako blázen, je vidět že slovensko je číně blíž.. :lol: :lol: :lol:

MaTToS
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4

Příspěvek od MaTToS » sob 02. bře 2013 22:23:00

No tak som zvedavy na performance Singapore Post, dve zasielky z FCT opustili cinu vcera - 1.3.2013 tak som zvedavy na tu rychlost .
Kazdopadne Vam v CR zavidim tu DHLku, ja mam s DHLkou absolutne otrasne skusenosti pri dodavani telefonov z Ciny - uplne bezna situacia je ze zasielka z Ciny dorazi do 3-4prac. dni na Slovensko ale dalsie 3 pracovne dni trva nez sa dostanem k zamestnancovi ktory riesi preclenie danej zasielky takze zhruba som na 7 pracovnych dnoch od odoslania z Ciny kedy konecne je mi umoznene poslat do DHLky podpisane splnomocnenie k colnemu konaniu a doklady o kupe produktu - preclenie a nasledne dorucenie trva dalsie 3 dni + si DHL uctuje este navyse poplatok takze naco DHL .
Postou to pride z Ciny za 8 prac. dni na Slovensko (okrem Decembra - to je loteria kedy to pride, po zvysok roka je to pomerne rychle), na deviaty pracovny den idem s papiermi osobne na colnicu, doplatim dphcku a rovno si balik zoberiem - takze jediny rozdiel medzi postou a DHL je 40USD na postovnom a nejaky DHL poplatok za colne konanie ktory poste neplatim .

pwnz
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG Optimus L9 II
Tablet: GoClever Aries 785

Příspěvek od pwnz » ned 03. bře 2013 6:11:50

Ja vam nevim, s tim cekanim na odeslani. Vyplatilo se mi bejt slusnej, ale tvrdej. Napsal sem jim, ze jestli to neshipnou do tejdne, rusim objednavku a svete div se, dalsi den odeslano i kdyz puvodne tvrdili ze naskladneno budou mit az v pulce brezna..

kubicek10
Stálý androiďák
Reputace: 9
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab 3 7.0

Příspěvek od kubicek10 » ned 03. bře 2013 9:30:21

@Mattos: Přesně takhle u nás funguje pošta. Naopak DHL když už náhodou něco proclí, tak ti to rovnou napočítá a zaplatíš jako dobírku. Neúčtuje si ovšem poplatek za celní řízení.

Cobra
Nové Androidě

Příspěvek od Cobra » ned 03. bře 2013 10:21:31

MaTToS píše:...na deviaty pracovny den idem s papiermi osobne na colnicu, doplatim dphcku a rovno si balik zoberiem....
Chcem sa ťa na niečo opýtať; prvýkrát si objednávam mobil z číny. Teraz mám čakať, že mi SK pošta pošle nejakú výzvu, že mám na colnici zaplatiť dph, alebo sa o to mám starať ja a ísť tam s traking number pre balík a doplatiť dph. Cena objednávky bola 140€, ale FCT tam dá asi cenu $60.

Cobra
Nové Androidě

Příspěvek od Cobra » ned 03. bře 2013 10:26:18

romikus1 píše:tak to je fofr jako blázen, je vidět že slovensko je číně blíž.. :lol: :lol: :lol:
Podľa toho, z ktorej svetovej strany to príde. Lietadlá tuším pristávajú v Bratislave, ale kontajnerové lode z číny po Dunaji nejdu. To ide od západu asi cez Rotterdam a to máte bližšie vy. :)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“