Ostatní asijské telefonyMedia-Tech Imperius N3XT (MT7008)

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
explorer
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: SE Xperia Neo V

Media-Tech Imperius N3XT (MT7008)

Příspěvek od explorer » čtv 14. úno 2013 19:42:15

Základné parametre:

chipset: ARM7 MTK6577
procesor: dvojjadrový 1 GHz
grafický procesor: Power VR SGX 531

frekvencie: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz, UMTS 850 / 2100 Mhz
rozmery: 150 x 79 x 10 mm,
hmotnosť: 184 gramov
displej: IPS, dotykový (kapacitný), 16 mil. farieb, 540 x 960 b., uhlopriečka 5,3'' (135 mm)
fotoaparát: fotoaparát 5 Mpix, LED blesk, autofókus, nahrávanie videí
predná kamera: 0,3 Mpix
pamäť: pamäť 512 MB RAM + 4 GB ROM (dostupné 2 GB) + microSD karta (do 32 GB),
globálny prenos dát: prenos GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA (do ??? Mbps), HSUPA (do ??? Mbps),
lokálny prenos dát: Bluetooth 2.1, microUSB, prenos Wi-Fi (802.11 b/g/n), hudba: hudba MP3 prehrávač, 3,5 mm jack,
ostatné: minimalizácia aplikácií, multitasking, prehliadač dokumentov, gps GPS, akcelerometer,
batéria: Li-Ion batéria 3 000 mAh
SAR: ??? W/kg (norma 2 W/kg),

Cena a dostupnosť: približne 259 €, v predaji

Neobsahuje/nepodporuje: xenónový blesk, HDMI, DLNA, FM rádio,

Softvérová verzia testovaného telefónu: zatiaľ netestovaný

Obsah balenia: telefón, batéria, nabíjačka, slúchadlá, USB kábel, dokumenty

http://www.fony.sk/clanky/6985-mediamin ... 3xt-mt7008

Autor tohoto vlákna
explorer
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SE Xperia Neo V

Re: Media-Tech Imperius N3XT (MT7008)

Příspěvek od explorer » čtv 14. úno 2013 19:46:54

a jedna uzivatelska recenzia:
Pro:Velký 5,3 palcový displej se slušným rozlišením 540 x 960 bodů
Kvalita provedení
Rychlý procesor dvoujádro na 1GHz
Dvě SIM karty
Proti:Slabší foťák
Shrnutí:

Velmi solidně zpracovaný chytrý telefon, podobá se na vyšší řady od Samsungu. Díky 3000mAh baterii slušná výdrž, displej má pro mne naprosto dostačující rozlišení a je i slušně citlivý. Už od výrobce má nalepenou ochranou fólii. Foťák by měl být 5ti megapixel, ale fotky se tváří jako osmimegapixelové..... Nicméně při horších světelných podmínkách nečekejte zázraky. Prozatím žádný problém se stažením a instalací potřebných aplikací pro Android 4.1.1 Jelly Bean. Vyzkoušena i offline navigace Sygic, první načtení polohy trvalo věky, teď už v pohodě šlape. RAMka má sice "jen" 512 MB, ale pokud vypínáte aplikace, které zrovna nepoužíváte, není problém. Vestavěné 4GB paměti (z toho uživatelské 2GB) se dají rozšířit micro SDHC kartou až o dalších 32GB. Na hry mne moc neužije, zkoušel jsem jen Temple Run 2 a ten chodí na tomto telefonu úplně v pohodě. Na brouzdání po internetu je pohodlný díky velkému displeji, zároveň ale není ani příliš velký do kapsy. Přecházel jsem ze čtyřpalcového mobilu a zvykl jsem si velice rychle. Nejlepší je na tomhle telefonu možnost vložení dvou SIM karet. Kdo se tahal se dvěma přístroji kvůli dvěma telefonním číslům (např. soukromé a pracovní)jako já, ten se do tohoto telefonu zamiluje. Je to jako dva smartphony v jednom. Dvě různá čísla i třeba od různých operátorů můžete nezávisle přepínat, vybírat si z kterého chcete uskutečnit hovor či poslat zprávu. A to vše naprosto pohodlně a na obou číslech jste (pokud chcete) neustále k zastižení. Celkově tento telefon hodnotím jako podařený a doporučuji ho i vzhledem k jeho skvělé ceně.

TomasT342
Robot
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4X

Příspěvek od TomasT342 » čtv 14. úno 2013 21:16:46

Koukám na etotalku třeba na Star S7180 - podobné základní parametry i vzhled, RAM 1GB, a cena je $190. Jen baterku má "jen" 2800mAh.
Je pravda, že když k tomu připočítám dopravu, DPH a 2-letou záruku, není na tom ani ten Imperius zase tak špatně (ale cenu ve slovenských eshopech jsem našel kolem $270 - to se mi za mobil s 512MB RAM zdá už hodně).

WendyCRX
Stálý androiďák
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: Note 4

Příspěvek od WendyCRX » pát 22. bře 2013 22:17:19

Dnes jsem si přinesl novou hračku IMPERIUS N3XT.Rozhodování bylo mezi kopií NOTE 2 ( určitě parametry lepší telefon, byť je to klon ) ale další věc je záruka a tak jsem nechtěl mít žádné případné zle s reklamací...

Trochu jsem se také obával že to bude pádlo a nevejde se do kapsy...zbytečně.

Za cenu 6500kč jsem tedy koupil Imperiuse,v balení které je svým způsobem jiné než ostatní krabičky se nachází ,no vlastně klasika co v jiných balení..krásná bílá nabíječka a bílej kabel usb kabel.sluchátka jsou krásná,nicméně kvalita reprodukce je hrozná...ale třeba je to tím že jsem prostě zmsaný sluchátky KOSS ale i přítelkyně nebyla ze zvuku unešená,spíše naopak.Ale kuli sluchátkům telefon opravdu nekupuji...Zvuk telefonu z repráčku je o dost lepší než se sluchátky které jsou dodávány,byť bývalý telefon (HTC desire HD) hrál na repráčkách lépe (to je ale pochopitelné)Jinak na baterii která ukazuje 1% jsem již 15min na internetu a sjíždim videa na youtube...Ještě abych se vrátil ke krabičce.Na hlavní straně není,jak je zvykem, obrázek telefonu ale pouze velký nápis...tím je asi jiná než většina krabic pro mobilní telefony...je to taková prkotina no :)

Zatím jsem z mobilu naprosto nadšen.Ram by sice mohla být vyšší,512 je dnes již takové to minimum,ale nic se neškube,vše krásně plynulé,opravdu krásný displey s 5.3" ideální na film nebo nějaké hry ( nehraji ale zkoušel jsem ) Baterie zatím drží jako ďas.Wifi nachází velice rychle a duo sim také funguje na výbornou.Zatím telefon opravdu jen prohlížim a kochám se tvary..Určitě až budu během týdne testování narážet na nové a nové vychytávky/nepříjemnosti rád je sem písnu.Pokud výrobce neusne na vavřínech,a půjde touhle cestou ( byť klonuje vzhled S3 a NOTE2) ,ostatně nevidím na tom nic špatného,zamaká na vyšší Ramce,lepším procesoru a udrží velice přijatelnou cenu,bude tenhle telefon,dle mě,opravdu velice vyhledávaným.

Klidně se někdo na něco zeptejte,pokud budu vědět,rád odepíši nebo zjistím.

hil1331
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: imperius N3XT

Příspěvek od hil1331 » úte 11. čer 2013 20:06:36

mám problém s wignety z google play., tyto se vůbec nezobrazí mátě nekdo obdobnou zkušenost díky

hil1331
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: imperius N3XT

Příspěvek od hil1331 » ned 16. čer 2013 10:10:25

jeětě jeden problém prosím o radu nemůžu chytit signál GPS nechce se mi být měsíc bez telefonu v případě reklamace, co s tím děkuji
víte někdo o nějaké podpoře - aktualizace apd.

kareltypovsky
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Media-Tech MT-IMPERIUS MT7003

Příspěvek od kareltypovsky » ned 16. čer 2013 16:56:02

Media-Tech MT-IMPERIUS MT7003 -pokud máte přehled o tom, kde se dá sehnat sklo na tohoto obra tak vám předem děkuji.sletěl na beton a bylo po dotyk.skle :oops:

Dap
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Nokia N 8

Příspěvek od Dap » úte 17. pro 2013 20:04:58

Uvažuji o něm - jak to má nabíjení USB ?
Uvítal bych obsáhlejší recenzi, nikde nic nemůžu najít..:(

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“