Ostatní asijské telefonyProsím o radu výběr telefonu do, okolo 200$

Kategorie pro všechny (nejen) čínské značky, které tu ještě nemají vlastní sekci. Samostaná sekce bude založena až počet příspěvků překročí určité kritické množství. Pokud si myslíte, že se tak už stalo, tak o tom napište Supovi.

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Red_Jack666
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 20. kvě 2013 20:30:23
Typ mobilu / ROM: Blackberry 8520

Prosím o radu výběr telefonu do, okolo 200$

Příspěvek od Red_Jack666 »

Dobrý den,

již nějaký ten pátek vybírám telefon z Číny do, okolo 200$. (max tak 215$)
Chtěl bych Vás poprosit o případné zkušenosti s některými telefony, které se nacházejí v mém seznamu.
Vím, že některé telefony, zde svoje vlákna již mají, ale o některých nenajde ani zmínku.
Několik podmínek co bych chtěl při výběru dodržet: Quad core, alespoň 8MPx, minimálně 4.5 Inch a alespoň trochu zajímavý desing, nechci aby to vypadalo jako moře samsungů a jejich napodobenin.
Zde jsou moji favorité:

Iocean X7
Xiaocai G6
Bedove HY5001
Umi X1S
Jiayu G3S
Firefly V5
isa A19Q


Děkuji za případné rady(co by jste z toho seznamu brali a proč), zkušenosti a doporučení. ;)
Dukem
Stálý androiďák
Příspěvky: 110
Registrován: stř 14. lis 2012 19:56:55
Typ mobilu / ROM: Nexus 4
Tablet: Goclever Tab R974

Re: Prosím o radu výběr telefonu do, okolo 200$

Příspěvek od Dukem »

Já bych vzal Iocean X7, má nejhezčí design a je z nich asi nejznámější, na antelife slevový kupon "ioceanX7", cena cca 210$ ;)
ty ostatní jsou celkem méně známé značky... až na umi, to je taky dobrá volba :) Určitě bych nebral Isu...
marthass
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: úte 12. črc 2011 12:21:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2

Re: Prosím o radu výběr telefonu do, okolo 200$

Příspěvek od marthass »

Co říkáte na XIAOCAi x9
?
ALF
Stálý androiďák
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 28. črc 2011 9:43:52
Typ mobilu / ROM: JiaYu G3sT

Re: Prosím o radu výběr telefonu do, okolo 200$

Příspěvek od ALF »

Řeším stejný problém, telefon jako náhrada za LG optimus 2x a cenově okolo 200-250 USD

iOcean X7 byl můj favorit do té doby než sem se dozvěděl z diskuzí, že má velký problém s GPS.
Když už bych něco kupoval, tak určitě aby to mělo 4 jádro, min 1GB RAM, foták alespon 12mpix a slušnou baterii.

Co by jste teda ještě doporučili?

THL W8
Jiayu G4
ZOPO C2
ZOPO ZP810
UMI S1
UMI X2


Ještě dotaz ke sklům, jaké jsou zkušenosti s použitým sklem u čínských telefonu? Jsem zvyklý mít displej bez folie a už bych si na ni nezvykl..
JiaYu G3sT
SonyEricsson C702 -> SonyEricsson C510 -> LG GT540 -> HTC Desire -> LG Optimus 2x -> Jiayu G3sT -> Huawei P6 -> Sony Xperia Z3C
ALF
Stálý androiďák
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 28. črc 2011 9:43:52
Typ mobilu / ROM: JiaYu G3sT

Re: Prosím o radu výběr telefonu do, okolo 200$

Příspěvek od ALF »

Tak zatim vyhrava Jiayu G3sT s cenou na aliexpressu kolem 190usd i s pouzdrem a nebo silikonovym pouzdrem?!
Napise nekdou svou zkusenost ohledne vydrze skel na techto cinanech?Na mem lg optimus 2x sklo vydrzi docela hodne,tak me zajima jak to maji cinani?!
JiaYu G3sT
SonyEricsson C702 -> SonyEricsson C510 -> LG GT540 -> HTC Desire -> LG Optimus 2x -> Jiayu G3sT -> Huawei P6 -> Sony Xperia Z3C
dizzy2012
Androiďák!
Příspěvky: 495
Registrován: stř 31. říj 2012 10:29:55
Typ mobilu / ROM: ZTE V987

Re: Prosím o radu výběr telefonu do, okolo 200$

Příspěvek od dizzy2012 »

Za mě - zte v987 používán bez fólie a u skla vše v pořádku. Telefon nosen normálně v kapse od džín.
TomasT342
Robot
Příspěvky: 759
Registrován: ned 23. pro 2012 17:42:58
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4X

Re: Prosím o radu výběr telefonu do, okolo 200$

Příspěvek od TomasT342 »

Skla deklarovaná jako Gorilla jsou OK (i když to třeba není originál ale nějaká čínská varianta), běžnými materiály je neodřeš, jedině, že bys dělal na dílně s bruskou a korundový písek ti padal k telefonu do kapsy.
Já fólie beru spíš jako ochranu proti nárazu, to nemá natvrdo rádo žádné sklo.
ALF
Stálý androiďák
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 28. črc 2011 9:43:52
Typ mobilu / ROM: JiaYu G3sT

Re: Prosím o radu výběr telefonu do, okolo 200$

Příspěvek od ALF »

Dnes mi došel Jiayu G3sT z Aliexpress a zatím spokojenost. Co se týče skla, byl jsem zvyklej nemít na displeji folii, mobil normálně nošen v kapsi od kalhot a bez problému, jak "G tak před ním HTC. Můžu tedy být klidný a neřešit "sklo" u Jiayu?Folii bych na displeji asi nezkousl!
JiaYu G3sT
SonyEricsson C702 -> SonyEricsson C510 -> LG GT540 -> HTC Desire -> LG Optimus 2x -> Jiayu G3sT -> Huawei P6 -> Sony Xperia Z3C
Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“