Ostatní asijské telefonyAntelife - stránka pro české zákazníky

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Dukem
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus 4
Tablet: Goclever Tab R974

Antelife - stránka pro české zákazníky

Příspěvek od Dukem » čtv 30. kvě 2013 20:45:28

Antelife udělal stránku pro české zákazníky, myslím, že je celkem povedená :) hlavně teda hokejista vycházející z piva :D
http://www.antelife.com/czechpromotion.html

Obrázek

zajímavé telefony:
thl W8 beyond za 219$
umi x2 turbo za 239$
h7500+ za 179$
na všechny samozřejmě musíte uplatnit kupon... ;)
viz. http://androidforum.cz/post587671.html#p587671

[url=http://imageshack.us/photo/my-images/23/e0xa.jpg/]
Naposledy upravil(a) Dukem dne úte 30. črc 2013 9:30:53, celkem upraveno 6 x.

onlycheck
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 2
Tablet: Ipad 2

Re: Antelife - stránka pro české zákazníky

Příspěvek od onlycheck » čtv 30. kvě 2013 20:50:55

K jakemu znamemu modelu bys tyto telefony přirovnal? Cena vice nez pěkná

Autor tohoto vlákna
Dukem
Stálý androiďák

Příspěvek od Dukem » čtv 30. kvě 2013 20:54:56

Huawei Ascend D2 - +- stejná velikost a váha, méně výkonný čtyřjádrový procesor

onlycheck
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 2
Tablet: Ipad 2

Příspěvek od onlycheck » čtv 30. kvě 2013 21:04:30

Na kolik se vysplha cena thl w8 vcetne pošty ci jinych poplatku?

Autor tohoto vlákna
Dukem
Stálý androiďák

Příspěvek od Dukem » čtv 30. kvě 2013 21:52:06

THL W8 - 4gb verze je za cca 200$, poštovné zdarma + DPH, většinou se deklaruje na 40-50$, takže to výjde na cca 4300kč - 4500kč celkem ;)

ourada84
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Nokia N900 - Acer M900 - SE P900
Tablet: galaxy note 10.1 3G

Příspěvek od ourada84 » pon 03. čer 2013 12:12:14

No nevím moje první zkušenost s tímto obchodem není žádný zázrak. 22.3 jsem si objednal na zkoušku telefon Lenovo A660 za celkem krásných 108USD + 17USD za DHL dopravu do prahy. Následně jsem jim psal na mail (protože na netu po přihlášení není žádná možnost napsat poznámku k objednávce, či ji případně zrušit) zda by to mohli poslat zásilku s hodnotou do 25 USD kvůli DPH. Na mail nikdy neodpověděli tak jsem je odchytnul na Chatu a ptal se co moje objednávka že už tam mam pátý den stav Processing a jestli to tam takhle můžou označit. Řekli že telefon už je u nich a že probíhá jeho kontrola kvality a s označením prý není problém co budu chtít to tam napíšou, ale že to běžně označují hodnotou 40USD a večer to odešlou.

Zkutečně to večer poslali a dostal jsem sledovací číslo na DHL. To ale nefungovalo. Po třech dnech kdy nefungovalo sem jim opět psal pro jistotu i na Facebook a opět bez reakce. Ráno však zazvonil telefon, byl to kurýr z DHL. Super seběhnu, doplatim 239kč DPH protože to samozřejmě neoznačili dle přání, ale budiž vem to čert. Natěšeně to rozbalím, koukám na kracibi mám radost že je tu, rozbalím a místo lenova je v krabici od Lenova A660 nějaká stará Motorola bfx5!!!

No skvělí :-) telefon nebyl pro mě byl to dárek a zároveň test obchodu před koupí něčeho lepšího a dražšího. Ještě že se to rozbalil jinak by bylo celkem trapné to dát jako dárek a v krabici od Lenova, s manuálem a příslušenstvím od lenova najít starou motorolu :-(

Takže sem okamžitě skočil ke kompu a odchytil je na chatu. Popsal jim situaci. Chtěli to nafotit a poslat fotky tak sem je poslal a ptal se co dál jak to budou řešit, že je to dárek, že na to spěchám, že sem si proto připlatil za DHL atd... a pak se odpojili od chatu, jelikož maj časovej posun a skončila jim pracovní doba!

byl pátek a o víkendu nemakaj. Dnes je pondělí, u nich už maj zase padla. na mail nikdo neodpověděl a chatu se opět odpojili akorát končej.

Celkem by mě zajímalo jak mohli provádět kontrolu kvality telefonu a poslat mi motorolu, kterou navíc nemaj ani v nabídce!
a jak to budou řešit. Navíc co třeba DPH které sem platil a navíc budu platit znova další pokud pošlou noví balíček. A pak budou asi chtít poslat ty motorolu zpátky a to budu platit další poštovný směrem k nim... takže moje zkušenost je celkem mizerná, chápu že stát chyba se může, a nemam rád chyby zveličovat ale tohle mi připadá trochu drsný už jen tím kde se u nich vůbec ta motorola mohla vzít? to asi zaměstnanec kterej to kontroloval tam omylem zabalil svůj telefon :-))))

tak to je moje zkušenost, příště asi budu kupovat mobil jinde.

sallam
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660

Příspěvek od sallam » pon 03. čer 2013 13:04:41

Tak dnes mi take dosel balik z antelife. Objednane LEnovo A660 vypada v poradku, ale krabicka jiz byla otevrena a v baleni nebyla baterie. Takze nemam ani jak vyzkouset funkcnost. :(

ourada84
Nové Androidě

Příspěvek od ourada84 » pon 03. čer 2013 13:10:59

tak to jste na tom také dobře :-) vypadá to že Lenovo A660 je nějakej smolnej model a nebo si znás Antelife dělá prdel :lol:

Tomáš Kubec
Moderátor
Reputace: 53
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš Kubec » pon 03. čer 2013 13:26:47

A nebyla přepravní krabice třeba nějak rozdělaná? Ne, že by číňanům nějak moc věřil, ale že tam šoupnou nějakej starej použitej telefon se mi opravdu nezdá.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play

Spaidy96
Droid
Reputace: 9
Typ mobilu / ROM: Lenovo P2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spaidy96 » pon 03. čer 2013 13:56:08

Ohledně pošty a DPH je to takto? 1. Cena telefonu 4000czk+ pošta sp 0 czk + dph840czk+ poplatek poště 180czk Celkem 5020czk 2. tel. 4000czk+ DHL cca 400czk + DPH 924 Celkem 4924czk 3. tel 4000czk+ DHL 400 czk + cca 300czk doplatek Celkem 4700czk 4. tel. 4000czk + DHL 400czk celkem 4400czk. Ohledně software: dává tento shop do telefonu root a cwm?
http://spd.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://aeronet.cz/news/" onclick="window.open(this.href);return false;

sepilko
Androiďák!
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB stock rom

Příspěvek od sepilko » pon 03. čer 2013 14:07:38

ourada84 NO ako si dopadol co sa tyka reklamacie ? Ozvali sa ti ? ci na teba dlabu .Bez za tym a nevzdavaj to.. Potom povec ako si dopadol.. Je to dost podstatne ked tak im povec ze urobis im zlu reklamu ze ako sa chovaju ku zakaznikom....

Tomas - vidis a o tom som vravel skor . Kupim to od cinana a mi pride blbost.. Vsimol som si na tomto celom fore ze kady 10 kus je vadny a sa ludia stazuju......Keby vazne robili to co tvrdia kontrola atd ale to chce cas a cas su peniaze a tak pri takych cenach to ani mozno nie je mozne. Ty ako velky odoberatel sa nemozes prihovorit nie v mene jednotlivca ale v mene celej SK CZ komunite ze je pohorcena z vybavovania reklamacii pre obicajnych zakaznikov a len si robia zlu reklamu.Myslim si ze ako teba velkoodoberatela inac brali. Samozrejme ze teba vybavia hned ale prihovorit sa za ostatnych smrtelnikov...

ourada84
Nové Androidě

Příspěvek od ourada84 » pon 03. čer 2013 14:53:31

Balení od DHL bylo v pořádku bez jakékoliv známky porušení, Uvnitř jejich "pytlíku" byla kartónová krabička komplet zalepená silnou hnědou páskou na kartóny a v ní pak krabice od lenova která sice nebyla továrně zalepená, ale to je asi jasné pokud to měli kontrolovat museli to rozbalit. Trochu mě zarazilo že ta Motorola co poslali je taky odolná a vodotěsná což mi připadalo vzhledem k relativně malému množství takovýchto telefonů jako celkem zvláštní náhoda :?: A na telefonu Made in China tak sem myslel jestli to nemohli prohodit ve fabrice kde třeba vyráběj i ty Motoroly, ale pak nechápu stejně jak to někdo mohl kontrolovat...
Jinak ne, pořád žádná odpověd, ani na Facebooku ani na mailu... ale maj tam ted noc takže to mě nijak nepřekvapuje, ale očekávám že zítra se snad aspoň vyjádřej jinat to budu chtít řešit přes Paypal, že nekomunikujou

tady jsou fotky :shock:
https://www.dropbox.com/sh/ea6mxeblt8nw3jo/Cxl1JOenLh

M4224
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: samsung

Příspěvek od M4224 » pon 03. čer 2013 15:34:59

Potvrzuji špatnou zkušenost s Antelife- pokud už máte zboží zaplaceno tak nekomunikují a to ani na jejich chatu. Jediné co na ně platí je zahájit spor na Paypalu, to odpovídají hodně rychle.
Pokud jste zaplatili jinak něz Paypalem tak máte smůlu, nebudou se s vámi vůbec bavit.

sepilko
Androiďák!

Příspěvek od sepilko » pon 03. čer 2013 19:09:38

Pocuj a paypal riesi stebou spor ako. Aky je postup... lebo viem ze sa to da riesit iba do 45 dni a ak ti mobil pride napr do 30 dni co je realne mas 15 dni na testovanie...? hovorim spravne

Autor tohoto vlákna
Dukem
Stálý androiďák

Příspěvek od Dukem » pon 03. čer 2013 21:10:52

nene, máš 45 dní na to aby si vytvořil spor a dohodl se s prodejcem na formě náhrady. Pokud se tak nestane do 45 dnů, spor vyhodnotí Paypal v prospěch jedné čí druhé strany.

S tou Motorolou bych šel určitě do sporu, věřím ,že ti pošlou nový telefon ;)
Hned zítra ráno jim napíšu, ale jak psal Tomáš, taky se mi nezdá, že by ti poslali jiný a dokonce starý telefon, pokud ano, věřím ,že člověka, který za to může vyhodí.

Moje zkušenosti s číňanama jsou velice kladné, většinou vše dorazí jak má, pokud ne, tak se s nimi dá o problému mluvit.

baterka: jak jsem psal do SZ, určitě pošlou poštou další a snad přidají něco navíc.

Mild@
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: HTC-THL-HERO-Jiayu
Tablet: Ainol, Hyundai, Ramos

Příspěvek od Mild@ » pon 03. čer 2013 21:51:21

Rovněž mám s Antelife z trojlístku Pandawill, Etotalk a Antelife nejhorší zkušenosti.
Komunikace je vesměs katastrofa.
Jakýkoliv náznak stížností ignorují.
Jejich tracking number - to je kapitola sama o sobě. Ještě se mi snad nestalo, že by mi poslali správné číslo a nemusel jsem jej z nich tahat. Většinou, než z nich číslo dostanu, tak mám telefon doma.
Jejich 24h odeslání je nesmysl, který nemá se skutečností nic společného. Vůbec se tím neřiďte. Bohužel i když ověříte, zdali je zboží skladem a oni odpoví že ano, čekáte klidně 14 dní na vyřízení objednávky - tzn. skladem není.
Jediné na co ještě slyší je otevření sporu s PayPalem.
Jediným plusem jsou jejich slevové kupóny a občas dobré ceny. Zboží nakonec odešlou, ale pokud spěcháte, nakupte jinde.
Co se týká skladu, tak Panda i Etotalk na tom jsou podobně - prostě nikdy nevíte, jak to je doopravdy. Na rozdíl od Antelife, ale oba dva konkurenti komunikují. Většinou do 24h mám na mail odpověď.
Dokonce jsem zkoušel poslat na Antelife dva maily. Jeden obecný o nákupu (dotaz na nákup několika kusů zboží) a druhý trochu drsnější s výzvou o sdělení informací o mé objednávce, která tam už dlouho visí. Oba maily byly přečteny cca 5 minut po sobě, ale na ten problémový neodpověděli. Zajímá je jen objednej, zaplať ... pak už si počkej.
Třeba se to změní s novými "mravenci".

ourada84
Nové Androidě

Příspěvek od ourada84 » pon 03. čer 2013 22:13:10

Určitě nemám v plánu to s tou Motorolou jen tak nechat být. Už sem toho z číny převážne z DX.com nebo ebay koupil hodně a vždy v pohodě. Občas se stalo že z ebay něco nedošlo, Free shipping se hold občas někde ztratí, ale vždy to řešili a poslali znovu nebo vrátili peníze. Sere mě že antelife nekomunikuje, Paypal je řešení které moc nemusim, připadá mi to trochu podrazácký si stěžovat u prostředníka ,že se mnou nemluvěj, ale pokud nebude jiná možnost tak to udělám a už samozřejmě na antelife nikdy nic nekoupím :no:

dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Reputace: -8
Typ mobilu / ROM: US5

Příspěvek od dvzd » úte 04. čer 2013 5:04:55

Tak koukám, že je lepší se Antelife obloukem vyhnout. :o

Mild@
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: HTC-THL-HERO-Jiayu
Tablet: Ainol, Hyundai, Ramos

Příspěvek od Mild@ » úte 04. čer 2013 7:03:01

Neřekl bych, že je nutné se Antelife vyhnout. Mají opravdu dobré ceny a často slevové kupóny. Nakonec také vždy vše dodají. Ale jejich dodací lhůty jsou často opravdu velmi dlouhé a osobně mě hodně štvou lži. Lži o skladových zásobách, lži o 24 odeslání, lži s tracking number, který často v době jeho zaslání ještě ani neexistoval. A hlavně nesnáším, když se nechtějí bavit a ignorují dotazy v kontrastu s tím, jak píšou na facebook, že hledají nové spolupracovníky, mimo jiné proto, aby byla lepší komunikace, distribuce a kdoví co všechno. Bleee ...

Tomáš Kubec
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš Kubec » úte 04. čer 2013 7:10:09

Jen k tomu tracking číslu. Neposílají tracking číslo. Posílají referenční číslo - číslo které zadají do systému DHL před vyzvednutím. To číslo se dá vyhledat na DHL v referenčních číslech za 1 až 2 dny po obdržení. Až DHL vyzvedne, tak teprve přiřadí tracking číslo.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play

reku
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: L

Příspěvek od reku » úte 04. čer 2013 7:12:06

Mám s antelife jedinou, ale dobrou zkušenost.
V květnu jsem objednal dvě fólie na tablety. Odeslali cca po týdnu od objednání. A za 10 dnů čínskou poštou grátis to bylo doma. Tak jsem byl velmi mile překvapen :shock: :D
Pandawill poslal po dvou dnech a do dnes nemám. Buď se ztratil nebo někde putuje
Ale když tu vidím ty zkušenosti, tak mám skoro strach objednat telefon i po velmi zdařeném prvním malém pokusu :? :DD

Autor tohoto vlákna
Dukem
Stálý androiďák

Příspěvek od Dukem » úte 04. čer 2013 7:24:55

Takže si teďka píšu s Julii - dělá v marketingovém oddělení Antelife.
Včera mě upřímně hodně zaskočilo to, co jsem se tady dočetl, podle toho co psala Julie něco takového asi taky nečekala. Netuším jak moc se situace se špatnými dodávkami může změnit. Každopádně jsem si docela jistý ,že telefon Lenovo/Motorola se vyřeší a problém s baterii určitě taky.

edit:
pokud máe jakýkoliv problém, napište mi order number a krátce co se stálo, já to zkusím vyřešit

dvzd
Reputace: -8
Typ mobilu / ROM: US5

Příspěvek od dvzd » úte 04. čer 2013 8:36:27

Mild@ píše:Neřekl bych, že je nutné se Antelife vyhnout. Mají opravdu dobré ceny a často slevové kupóny. Nakonec také vždy vše dodají. ...
Tak až dají hodně velkou slevu na JiaYu G4, tak možná risknu objednat. ;)

ourada84
Nové Androidě

Příspěvek od ourada84 » úte 04. čer 2013 9:08:26

Tomáš Kubec píše:Jen k tomu tracking číslu. Neposílají tracking číslo. Posílají referenční číslo - číslo které zadají do systému DHL před vyzvednutím. To číslo se dá vyhledat na DHL v referenčních číslech za 1 až 2 dny po obdržení. Až DHL vyzvedne, tak teprve přiřadí tracking číslo.
JJ Tome koukam ted na to u DHLka. jako sledovací číslo to stále neukazuje nic i když už je zásilka doma. Pokud to nechám vyhledat jako referenční tak už to vydím. Zásilka převzána DHL HonkKong ve středu v 22hod a v pátek v 10.30 sem jí měl ruce!
To je fofr! jenom teda nechápu proč tomu říkaj Tracking number pod kterým se to pak nedá dohledat (mam to číslo z info o objednávkách po přihlášení na antelife).

Tomáš Kubec
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš Kubec » úte 04. čer 2013 9:12:52

Když to dáš vyhledat jako referenční, tak nahoře máš pak tracking číslo.

ourada84
Nové Androidě

Příspěvek od ourada84 » úte 04. čer 2013 9:22:20

Dukem píše:Takže si teďka píšu s Julii - dělá v marketingovém oddělení Antelife.
Včera mě upřímně hodně zaskočilo to, co jsem se tady dočetl, podle toho co psala Julie něco takového asi taky nečekala. Netuším jak moc se situace se špatnými dodávkami může změnit. Každopádně jsem si docela jistý ,že telefon Lenovo/Motorola se vyřeší a problém s baterii určitě taky.

edit:
pokud máe jakýkoliv problém, napište mi order number a krátce co se stálo, já to zkusím vyřešit
Ahoj tak tady je moje číslo, je to ta motorola.
Shipment #100010281
DHL: 8017004466

Vyfotil jsem ješte to balení jak to přišlo v čem a dám to na dropbox, ten odkaz co sem posílal minule. Na tu motorolu jsem se ještě důkladně díval opravdu působí používaně, jemné škrábance na displeji o boku a jak je vodotěsná tak bych řekl že jsou i narezlí boční šrouby :-)

každopádně za chvíli mají zase padla a na mail ani jeden ze tří stále žádná odpověď, na facebooku píšou ať je kontaktuju na mailu nebo na chatu. Na mail nereagujou a chat je bud busy a nebo nenapíšou a odpojej se. Maj čas do zítra navrhnout nějaká rozumné řešení, pak teda hold Paypal a uvidíme jak to dopadne. Zitra to bude šest dní co nejsou schopny odepsat a vyjádřit.
Chápu že je to možná ojedinělá chyba nějakýho zaměstnance, že jsou i spokojení zákazníci a já sám za sebe Antelife už nikdy :no: To jedině že by se omluvili za komplikace a poslali ZOPO C2 nebo iOcean X7 :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) ourada84 dne úte 04. čer 2013 10:18:24, celkem upraveno 1 x.

ourada84
Nové Androidě

Příspěvek od ourada84 » úte 04. čer 2013 9:28:15

Tomáš Kubec píše:Když to dáš vyhledat jako referenční, tak nahoře máš pak tracking číslo.
JJ vím, po tom co jsi psal předtím už sem to našel a jde to. Jen mě nenapadlo a spoustu lidi co sem videl na dotazech na facebooku taky ne, že když tomu říkaj tracking number že to je ve skutečnosti reference number, kdyby to takhle uváději tak by to asi každej pochopil a hledal tak jak má :-) ale každopádně to byl takovej fofr že to mě vůbec netrápí spíš bych rád svůj telefon a apoń nějaký vyjádření jak maji v plánu to řešit.

Tomáš Kubec
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš Kubec » úte 04. čer 2013 9:40:43

jasan, to ti věřím

abdulius
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: UMI S1

Příspěvek od abdulius » úte 04. čer 2013 9:57:46

Já mám bohužel s Antelife také negativní zkušenosti. Stejné problémy se lhaním o skladových zásobách, termínu odeslání, výbavě, atd. jako ostatní, ale bohužel na mě vyšel navíc ten vadný kus. Nechápu, proč tvrdí, že zboží testují, když ho pak pošlou nefunkční. Reakce asi až na pátý e-mail, kde už jsem jim vyhrožoval PayPalem, jinak nezájem.
Na druhou stranu nemyslím si, že to v jiném obchodě bude fungovat jinak. Prostě jiný kraj, jiný mrav:)

sepilko
Androiďák!

Příspěvek od sepilko » úte 04. čer 2013 15:36:48

tak je to tak ako vravis
Naposledy upravil(a) sepilko dne sob 22. čer 2013 22:18:08, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“