Ostatní asijské telefonyAntelife - stránka pro české zákazníky

Odpovědět

Tomáš Kubec
Moderátor
Reputace: 53
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Antelife - stránka pro české zákazníky

Příspěvek od Tomáš Kubec » stř 26. čer 2013 14:18:26

U Pandy také můžeš klidně čekat 14 dní i když ti řeknou, že to mají skladem. Číňan je Číňan :DD A ta Lumia: no já vždy spíše tíhnul k Mrkvosoftu, ale z profesionálního hlediska se snažím používat všechy platformy a každá má své + a -

Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play

prasil
Robot
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G

Příspěvek od prasil » stř 26. čer 2013 14:22:46

Já teď čekal na Cubot GT99 dva týdny, taky se dušovali, že jsou skladem...Čína ;)

MaTToS
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4

Příspěvek od MaTToS » stř 26. čer 2013 14:34:28

Mna tentokrat antelife potesilo, 16.6.2013 objednane a cez paypal zaplatene 3 kusy K900 . Vcera DHL dorucene na Slovensko a dneska som bol zaplatit DPHcku a zobral si to na letisku z DHLky - este celkom OK doba, len keby aspon trocha komunikovali somnou .
Ale zase aby nebolo vsetko uplne OK tak som im napisal ze poprosim flashnut ROW romku s google apps a nic ... ale tak nevadi, uz som si zvykol ze si dorobim doma :-) .

bukelak
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: ZTE V970

Příspěvek od bukelak » stř 26. čer 2013 18:20:24

goro píše:Chci objednat na antelife ZopoC2 platinum a váhám ohledně poštoného - jestli singapure post zdarma, nebo DHL za 22 USD.
Je pravda, že při dopravě DHL se daleko častěji vyhnu platbě dph, zejména pokud antelife deklaruje cenu pod 22 usd?
pokud antelife požádám o deklaraci ceny, dodrží to? nebo by to pak prošlo i u singapore post? Poraďte.
Jak je na tom srovnání rychlosti doručení?
Priplat si za DHL, protože by si stejně musel asi platit Ceske Poste za zastupování při celním řízení a potom doplácet DPH. Když to objednáš přes DHL a domluvíš se jakou budou deklarovat hodnotu (doporucuji 20 USD ne více, protože se do konečné ceny zahrnuje i cena za dopravu DHL) tak se na 99 procent vyhneš doplatku. Náví DHLkem to putuje max 5 pracovních dnů oproti SINGAPORE POST 3-6 týdnu.

lorddaminus
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S

Příspěvek od lorddaminus » stř 26. čer 2013 21:06:17

chtěl jsi říct přes SINGPOST 48 hodin? :) Čistá pravda

Tomáš Kubec
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš Kubec » stř 26. čer 2013 21:11:27

JJ i to se stává. U klasickejch leteckejch pošt se většinou většinou vykrývá volné místo v letadle, ale když už se tam dostane, tak je to frkot. Může ale čekat třeba 10 dná na letadlo. Obyčejná China post jde lodí a proto to trvá dlouho.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play

MaTToS
Stálý androiďák

Příspěvek od MaTToS » stř 26. čer 2013 21:38:15

Aj China Post chodi letecky - vlastne zrovna China Post chodi ako sa tomu zrovna chce takze clovek nikdy nevie kde ten balik skonci, teraz mi dosiel pekne letecky balik cez china post o 1 den neskôr ako so singapore post a podla trackingu opustili krajinu v rovnaky den .
Kazdopadne toto je urcite chyba trackingu :
mik11 píše:Telefon přijat do přepravy 22.6.Doručen do CZ 22.6. :yes: Nicméně nechápu jako rychlostí SING POST doručuje do ČR.
Kam se s.re DHL a jiní.
Nieje to technicky realizovatelne - a uz tobôz nie ked v cine je o 6 hodin viac ako unas - to proste neda ani DHLka ani keby som to osobne tam kupil a isiel stym na otocku hned v ten den domov - neexistuje .

Tomáš Kubec
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš Kubec » stř 26. čer 2013 21:48:48

S tou Chinapost máš vlastně pravdu, ale nějaká číhošť v tom je. Nejsem si jistej jestli letecky nechodí jen trasované balíčky (doporučené).

mik11
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Oneplus 2
Mobil 2 / ROM: IUNI U3
Tablet: GOOGLE NEXUS 7

Příspěvek od mik11 » čtv 27. čer 2013 12:45:01

Já zatím dvakrát se Sing Post a 14.6.vloženo do přepravy a 15.6. bylo v CZ.Druhý kus to samé.A na celnici je jim úplně jedno jestli jim dáš fakturu na 20 USD.Celník to neřeší zboží nevidí a počítá to z toho co mu doneseš.Jesli mi rozumíš :D

LumpiQ
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: ThL W8 Beyond
Rom: Stock 1.0.3

Příspěvek od LumpiQ » čtv 27. čer 2013 17:22:20

Skvělá odpověď z antelife asi po 5dnech, co jsem jim každý den psal mail.

Thanks for your patience. The ThL W8 1g/16g is in stock, just need some time to have quality checking.
Now the checking is finished, we will arrange to delivery and it was ready to ship now.
Please kindly waiy for a few days to receive the tracking number.

MaTToS
Stálý androiďák

Příspěvek od MaTToS » čtv 27. čer 2013 22:54:22

Jasne ready for ship now + Please kindly wait for a few days to receive the tracking number. nejde moc dokopy
To zas znamena ze to poslu tak o 3-5 dni coz vlastne podla translatora do cinstiny znamena unich teraz hned .

s4d4mx
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: THL W8 16Gb

Příspěvek od s4d4mx » pát 28. čer 2013 19:34:36

S tou jejich komunikací je to fakt strašné,ale zase na druhou stranku se jim zas az tak nedivim, chtel bych videt kolik vyrizuji denne objednavek a mailu. To samozrejme nemeni nic na tom ze stranka takoveho formatu ma mit na to borca co tam bude sedet od rana do vecera a bude jenom odpovidat na maily. Ale za sebe musim rict ze vzdy po urgenci na Livechatu mi na mail odepsali, ikdyz je videt ze je to proste Cina, ta anglictina stoji za nic, a po formalni strance to jejich vyjadrovani a vubec jak ten mail od nich vypada, no at si kazdy udela obrazek sam. Ale verim ze s jinyma eshopama z Ciny je to to same, aspon co jsem procital forum tak je to prast jak uhod ;)

Spartan07711
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: android

Příspěvek od Spartan07711 » sob 29. čer 2013 9:08:30

Ahoj, som tu nový a potrebujem od Vás pomoc :DD
Asi pred 10 dňami som objednával na antelie Lenovo a 660 a až dnes mi napísali, že už nieje k doberu presnejšie toto:
Dear customer,

Thank you for shopping with Antelife!
We are apologizing to bring the inconvenience to you.
The item Lenovo LePhone A660 is stop production.
We suggest would you like to pick up another item instead, you can pay $9 change to Lenovo LePhone A800, or with no extra charge change to Lenovo A789.
Please send money $9 if you like LePhone A800 and send us a screenshot of payment.
Looking forward to your early reply!
Thank you for your understanding in advance.

Osobne chcem určite radšej tú a800, len neviem kaďial mám poslať peniaze, nevedeli by ste poradiť?
inak poslal som si to cez singapore post, aj keď teraz uvažujem, že si radšej priplatím a pošlem cez DHL. O koľko je rýchlejšia DHL ako Singapore post.
Ďakujem
Naposledy upravil(a) Spartan07711 dne sob 29. čer 2013 13:05:45, celkem upraveno 1 x.

momors
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 Prism Green
Rom: One UI Android 10

Příspěvek od momors » pon 01. črc 2013 9:29:55

DHL je mnohem rychlejší než Singapore post. Pokud ti mobil hned odešlou, DHL je schopno to do česka dopravit většinou za 4 dny (osobní zkušenost) nikdy jim to netrvalo déle, někdy jenom 3 dny. Největší brzdy jsou obvykle prodejci, než jsou schopni to poslat. Přes Singapore post to může trvat dva týdny nebo klidně měsíc a z jejich trackingu se dozvíš maximálně tak to, že to bylo odesláno z číny.. DHL ti podrobně vypisuje, kde se právě balíček nachází a co se s ním děje. Osobně bych určitě věc jako je mobil nechal poslat jenom DHL.

Myslím, že po tobě nejspíše chtějí poslat těch 9 dolarů na jejich Paypal, pokud jsi platil paypalem. Mě ale při doplatku na Etotalku poslali rovnou odkaz na platbu, pouze jsem to potvrdil.
Ericsson T10s -> Ericsson A1018 -> Sony Ericsson Z520i -> Sony Ericsson W995 -> Sony Ericsson Xperia X10mini -> Star B92m -> ZTE V967s -> Samsung Galaxy S4 mini -> Meizu m2 -> Xiaomi Redmi Note 3 SE -> Xiaomi Mi A1 -> Samsung Galaxy S9 -> Samsung Galaxy S10e -> Samsung Galaxy S10

Spartan07711
Nové Androidě

Příspěvek od Spartan07711 » pon 01. črc 2013 9:43:39

už som ich poslal v piatok, zatial to ešte stále rieším, pretože sa s nimi aj dosť zle komunikuje, maily neodpisuju, live chat offline, jedine facebook, tam s nimi komunikujem... inak som to už nechal cez SP, pretože je to s nimi dosť komplikované, čo sa týka komunikácie

ale zasa musím priznať, že cez Facebook sú ochotní
Naposledy upravil(a) pRo_lama dne ned 07. črc 2013 20:28:02, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nabudúce používaj tlačidlo Upraviť / EDIT, lebo vytváraním double príspevkov porušuješ pravidlá fóra !!!

TomasT342
Robot
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4X

Příspěvek od TomasT342 » pon 01. črc 2013 10:08:09

Napiš jim, že souhlasíš, oni by to měli změnit u objednávky (objednaný mobil a cenu) a mělo by se u ní objevit, že je nedoplaceno těch 9 USD s odkazem na zaplacení (mě se tohle stalo u dx.com, když se první zásilka cestou ztratila (baterie k SGA) a k druhému pokusu o doručení mi doporučili doplatit si tracking number).
DHL je opravdu rychlé, já měl minulý týden telefon v ruce 48 hodin po odeslání - ze ZHUJUANG DELTA [kousek od Hong Kongu] do Prahy (pondělí - 10:00 SELČ vyzvednuto kurýrem DHL od prodejce, 12:00 v DHL ZhuJuang delta, 16:00 DHL v Shenzenu, 20:00 v Hong Kongu; úterý 22:00 v Lipsku; středa 6:00 v Praze, a pak buď kurýr nebo od 11:00 k vyzvednutí na depu, celkem 21 záznamů s místem a časem ze sledování cesty balíčku).
Singapore post může být také rychlé, ale je to trochu o štěstí, kdy to hodí do letadla do Evropy (čekej dopravu min. 5-14 dní) - a navíc u loterie ohledně doplatku DPH máš daleko menší šanci na výhru než u DHL. Sledovatelné je to daleko méně - pokud budeš mít tracking číslo uvidíš nejspíš jeden tracking záznam u SG Post a další pak o pár dní až týdnů později u České pošty.

Spartan07711
Nové Androidě

Příspěvek od Spartan07711 » úte 02. črc 2013 8:44:29

dík, už tú poštu nebudem meniť, možno nabudúce.. peniaze som už zaslal v piatok, vedia o tom, ale na stránke nemám ešte aktualizovanú objednávku, stále tam mám Lenovo a660, nie lenovo a800

sallam
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660

Příspěvek od sallam » úte 02. črc 2013 13:59:18

jak jsem zde psal 3.6 mi došlo lenovo A660 bez baterky. Projistotu jsem koupil na pandawillu ten den baterku za 9 doláču, ktera dorazila o 9 dní později :) V Antelife na maily nereagovali, až po otevření sporu na paypal se začlo neco dít. A dnes tedy skorto po měsící došla i baterka z ante. Kdybych si neobjednal nahradni baterku tak až dnes mám funkční telefon. Toť moje zkušenost.

goro
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Ulefone Paris

Příspěvek od goro » stř 03. črc 2013 7:48:00

Antelife si ze mně asi dělá p*del!
Objednal jsem Zopo C2 platinum v pátek 28.6., ještě tam u toho byla ikonka "shipping in 24 hours", tak jsem se těšil..
Od té doby to jenom urguju, každý den mi píšou, že zítra odejde a tak pořád dokola.
Komunikace mizerná, akorát na facebooku, a pořád mi jen říkají, že mám být více trpělivý.
Souběžně řeším něco podobného na Spemallu, kde čeká na odeslání telefonu, který je skladem, už 14 dnů. Komunikace ještě horší než antelife.
Už jsem fakt vytočenej, na co si platím rychlé DHL, když to nejsou schopni v rozumném čase odeslat a ještě mi každý den lžou! :evil:
Existuje nějaký obchod, kde jsou dobré ceny, ale nelžou tam? A jsou schopni odeslat během 1-2 dnů?

TomasT342
Robot
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4X

Příspěvek od TomasT342 » stř 03. črc 2013 10:40:40

Co mám zkušenost, tak etotalk, když zboží nemá, tak to bez problémů řekne (nedávná zkušenost s G3S, černá verze nebyla, další dodávku odhadli za 14 dní, nakonec je měli už za týden), stačí se zeptat.
Ale pořád zbývá určité prcento pravděpodobnosti, že se vyprodá mezi odpovědí a objednávkou. ;)

Spartan07711
Nové Androidě

Příspěvek od Spartan07711 » stř 03. črc 2013 14:37:33

mne dnes odoslali cez SP :D snáď to príde bez problémov(kompletné balenie :DD )

kuko61
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: UMI Cross [stock JB 4.2.2]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S3 [Atila Rom 4.4.4 - i9305 port]
Tablet: Chuwi Hi12 dualboot
Rom: Win10 / Android 5.1

Příspěvek od kuko61 » stř 03. črc 2013 15:00:25

Trochu je skoda, ze tieto najvacsie cinske eshopy maju problem s komunikaciou. Neviem, ci maju malo ludi.
Mne prisli z Pandawille a Antelife odpovede na dotazy, ci maju A660 skladom az po vyse dvoch dnoch.
Ovela lepsie skusenosti mam oproti tomu z predajcami na Aliexpresse. V pondelok na obed dotaz u troch predajcov.
Do dvoch hodin odpoved. U jedneho som kupil, dvom som odpisal, ze lutujem, ale kupil som inde - z oboch mi do dalsich
dvoch hodin odpovedali, ze nevadi, hadam urobime obchod nabuduce :) Prikladny support.
A to este nehovorim o DealExtreme - na online chate som daval dotaz na tri modely,
na druhej strane si operator vypytal chvilu na overenie a do 5 minut som mal odpoved.
Oproti Ante ci Pande velky rozdiel...
Huawei Ascend G300 ->THL W8 16GB -> UMI Cross, Chuwi Hi12 dualboot

lorddaminus
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S

Příspěvek od lorddaminus » stř 03. črc 2013 19:13:26

dx si to kompenzuje na době dodání zboží :D

ourada84
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Nokia N900 - Acer M900 - SE P900
Tablet: galaxy note 10.1 3G

Příspěvek od ourada84 » ned 07. črc 2013 12:52:12

Zdar vsichni. Tak moje reklamace poslane motoroli misto lenova a660 je po konecne u
konce.ante komunikuje na hovno, uz u nich nikdy nic nekoupim,ale uznavam ze to aspon v ramci moznosti byly slusny. Nejprve poslali spatnej telefon, pak neodepisovali na zadny mail. Otevrel sem dispute a zacali komunikovat. Chteli poslat motorolu zpet do ciny s tim za postovne proplati. To maji v podminkach i sem se o tom ujistoval pri komunikaci pres paypal. Poslal sem a motorola dosla par dni pred koncem disputu. No jineze objednani telefon a660 uz nemaji a mit asi nebudou tak se chtel vratit penize. To zamitli ze jeste nemaj telefon zpet. Podle trackingu uz ho ale tri dny meli dorucenej.
Psali ze na postu chodi jednou tydne a to v patek. Disput 20 dni koncil ten samy patek tak sem jim dal jeste cas. Ale pak sem spatne spocital casovej posun a o pul hodiny prosfihnul escalovat spor na paspal :-)

Takze sem s penezma i telefonem rozloucil a bral to tak ze meproste prodejce "udelal"
Pristi tyden sem jim napsal mail jak to vypada s penezma ze telefon uz musi mit. A ejhle psali ze posilaji penize zpet a na paypalu se objevila vratka. Sice bez postovneho zpet ale buduz aspon neco.
Sem jim psal jeste o to postovne ale bez reakce :D

dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Reputace: -8
Typ mobilu / ROM: US5

Příspěvek od dvzd » ned 07. črc 2013 18:52:25

Gratuluji, ja bych to asi vzdal hned na zacatku a prodal bych nechtenou Motorolu pres Aukro.

Spartan07711
Nové Androidě

Příspěvek od Spartan07711 » ned 07. črc 2013 21:16:47

čaute, u antalife som si objednával mobil uvidím kedy príde (už je odoslaý), no aj tak by som sa chcel spytat, či nepoznáte nejaký iný čínsky eshop s týmito mobilmi, mám však na mysli naozaj kvalitný a cenovo výhodný (komunikácia na dobrej úrovni atď)
mali by ste nejaké tipy?
dík

Autor tohoto vlákna
Dukem
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Nexus 4
Tablet: Goclever Tab R974

Příspěvek od Dukem » pon 08. črc 2013 7:34:01

Tak myslím ,že tímhle je to jasné. Antelife je dost špatné v komunikaci a většinou lže ohledně skladových zásobách. Ale reklamace přijímají a peníze vrací zpátky... po vyhlášení dispute na Paypal, myslím ,že by se toho neměl nikdo bát, sám to dělám běžně...

ten tvůjtelefon byl bohužel ukradený DHLkem a nastrčili ti tam něco jiného... :(

Antelife je nejlevnější, pokud si ,ale budete myslet ,že když objednáte třeba z pandawillu a budete 100% bezpeční atd... myslím ,že je to +- skoro nastejno :)