Ostatní asijské telefonyAntelife - stránka pro české zákazníky

Odpovědět

dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Reputace: -8
Typ mobilu / ROM: US5

Re: Antelife - stránka pro české zákazníky

Příspěvek od dvzd » ned 09. čer 2013 22:31:30

Normální refundace na kartu, ale když jsi platil přes PayPal, tak oni to vrátěj PayPalu (oni přece nevidí, čím jsi to PayPalu platil, a PayPal to hned refunduje na kartu.

momors
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 Prism Green
Rom: One UI Android 10

Příspěvek od momors » ned 09. čer 2013 22:38:47

dvzd píše:Normální refundace na kartu, ale když jsi platil přes PayPal, tak oni to vrátěj PayPalu (oni přece nevidí, čím jsi to PayPalu platil, a PayPal to hned refunduje na kartu.
OK, díky moc docela jsi mě uklidnil :) Teď už jen aby to vrátili.. :roll:
Ericsson T10s -> Ericsson A1018 -> Sony Ericsson Z520i -> Sony Ericsson W995 -> Sony Ericsson Xperia X10mini -> Star B92m -> ZTE V967s -> Samsung Galaxy S4 mini -> Meizu m2 -> Xiaomi Redmi Note 3 SE -> Xiaomi Mi A1 -> Samsung Galaxy S9 -> Samsung Galaxy S10e -> Samsung Galaxy S10

TG007
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: samsung

Příspěvek od TG007 » pon 10. čer 2013 7:29:25

PayPal refunduje hned na kartu? To žiješ v nějakém jiném světě? Pokud budeš refundovat přes PayPal musíš otevřít spor, pokud se s prodejcem nedohodneš, eskaluješ spor k rozhodnutí PayPalem a to je konečné, každý krok trvá určitou dobu cca 10-30 dní.
Naposledy upravil(a) TG007 dne pon 10. čer 2013 7:34:26, celkem upraveno 1 x.

TG007
Nové Androidě

Příspěvek od TG007 » pon 10. čer 2013 7:30:01

Záleží na poctivosti prodejce, nemáš žádné možnosti na něho tlačit a jsi odkázaný na to co chce on. Bohužel kultura prodeje u číňanů jde prudce dolů. Dost o tom svědčí hromadné opuštění platebního systému PayPal, údajně jim zvýšil poplatky. Což je pravda, ale je to v řádu jednotek dolarů, které můžou přesunout na zákazníka. DHL jim také zvedla ceny a to v řádu desítek dolarů a nikdo ji neopustil. Jak jsem tak koukal tak podporují veškeré platební systémy které používají nigerijští podvodníci a kde se jako kupující moc nechytáte. Hodně štěsti.

TG007
Nové Androidě

Příspěvek od TG007 » pon 10. čer 2013 7:31:03

Tobě platba prošla PayPalem? máš ve svém účtu platbu tomu číňanovi?

dvzd

Příspěvek od dvzd » pon 10. čer 2013 7:55:15

TG007 píše:PayPal refunduje hned na kartu? To žiješ v nějakém jiném světě? Pokud budeš refundovat přes PayPal musíš otevřít spor, pokud se s prodejcem nedohodneš, eskaluješ spor k rozhodnutí PayPalem a to je konečné, každý krok trvá určitou dobu cca 10-30 dní.
Bavím se o technické stráce věci, ano, pokud prodejce vrátí peníze zpět na PayPal a platba byla provedena kartou přes PayPal, tak to PayPal okamžitě refunduje zpět na kartu, jedná se defakto o zrušení platby, čili prodejci nebudou účtovány ani poplatky spojené s transakcí. Předpokládám podle toho co napsal, že platil jiným PayPal účtem než svým původním a teď by to chtěl vrátit na původní PayPal účet (tedy jiný než použil k platbě), ale na to prodejce nepřistoupí, neboť by nebyla původní transakce zrušena a musel by PayPalu zaplatit poplatek za transakci.
momors píše:... Jelikož se ale nic nedělo, napsal jsem email o zrušení objednávky a vrácení peněz. Chtěl jsem tedy vrátit peníze na můj paypal učet, ke kterému jsem mezitím našel údaje, ale píšou že peníze můžou vrátit pouze na původní účet (z kterého bylo placeno). ...

TG007
Nové Androidě

Příspěvek od TG007 » pon 10. čer 2013 8:11:13

Bohužel poctivost čínských prodejců se horší a všem nepoctivým prodejcům začal PayPal šlapat na paty. Pokud prodejce nepodporuje platbu přes PayPal zdaleka se mu vyhnu.

dvzd

Příspěvek od dvzd » pon 10. čer 2013 10:20:58

Dukem píše:Jakékoliv dotazy pište do komentářů :)
Bude nějaká akční sleva na JYG4?
http://www.antelife.com/jiayu-g4-androi ... black.html

momors
Stálý androiďák

Příspěvek od momors » pon 10. čer 2013 12:55:06

TG007 píše:Tobě platba prošla PayPalem? máš ve svém účtu platbu tomu číňanovi?
Bohužel ta platba není přiřazena k žádnému učtu paypal. Byla to platba kartou bez registrace, ale jako prostředník platby sloužil paypal. Pravda je že jsem od nich dostal email, že mohou refundovat pouze na původní účet a tak jsem napsal ať to tedy pošlou zpět na původní účet, tak doufám, že to přijde zpět na bankovní účet. Teď mi psali email, že mají do 13.6.2013 dragon boats festival a nepracují, tak doufám, že to nejsou jenom výmluvy.
Ericsson T10s -> Ericsson A1018 -> Sony Ericsson Z520i -> Sony Ericsson W995 -> Sony Ericsson Xperia X10mini -> Star B92m -> ZTE V967s -> Samsung Galaxy S4 mini -> Meizu m2 -> Xiaomi Redmi Note 3 SE -> Xiaomi Mi A1 -> Samsung Galaxy S9 -> Samsung Galaxy S10e -> Samsung Galaxy S10

Autor tohoto vlákna
Dukem
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Nexus 4
Tablet: Goclever Tab R974

Příspěvek od Dukem » pon 10. čer 2013 20:36:47

Jiayu G4 zatím nebude, je to teďka nový telefon, myslím ,že jim jde na dračku, takže nemají proč zlevňovat :(

ourada84
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Nokia N900 - Acer M900 - SE P900
Tablet: galaxy note 10.1 3G

Příspěvek od ourada84 » stř 12. čer 2013 0:55:23

dvzd píše:Raději tam nic nekupovat. :roll:
jj souhlasím můj první a poslední nákup v tomto shopu, už nikdy :no:

ourada84
Nové Androidě

Příspěvek od ourada84 » stř 12. čer 2013 1:09:00

LumpiQ píše:Nějaká alternativa místo ante? Cenově jsou na tom asi nejlépe a do teď na mě působili tak nějak nejsympatičtěji :(
mě připadá poslední dobou levnější etotalk.com ale jak je to s nima nevím, nemám zkušenost. Rozhodoval sem se mezi nima zda si objednat přes ně nebo přes antelife a ante byla špatná volba :oops:

ourada84
Nové Androidě

Příspěvek od ourada84 » stř 12. čer 2013 1:20:52

Tak sem dneska zabalil tu Motorolku a poslal ji pánovi číňanovy zpátky! :lol:
Takže teď budu čekat, ale nevím co na ní soudruzi asi uvidí :lol:
Snad pošlou co nejdřív novej, jinak to nechám rozsoudit paypal. Nakupuju paypalem už 7let celkem často a nikdy sem nic nereklamoval tak předpokládám že mam u nich dobrou historii a navyfáknou mě :shock:

MaTToS
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4

Příspěvek od MaTToS » stř 12. čer 2013 23:27:09

Dnes som bol na colnici pre 3 objednavky z antelife 3xbalik a 5 telefonov, vsetko prislo v poriadku ;)
Tak chvalabohu ked uz im odoslanie trvalo skoro dva tyzdne .

passinhoo
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: lenovo

Příspěvek od passinhoo » čtv 13. čer 2013 7:31:27

Na emaily ani na facebooku naprosto nereagujou. Nevite co se deje? Nemaj tam firemni volno nebo tak neco? Prijde mi to dost neseriozni.

P.S.

už jsem to zjistil

"We will be out of work on Jun. 12th, because The Dragon boat festival. Any questions can send email to us."
Naposledy upravil(a) passinhoo dne čtv 13. čer 2013 7:48:33, celkem upraveno 1 x.

Tomáš Kubec
Moderátor
Reputace: 53
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš Kubec » čtv 13. čer 2013 7:41:48

V Číně jsou svátky.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play

mik11
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Oneplus 2
Mobil 2 / ROM: IUNI U3
Tablet: GOOGLE NEXUS 7

Příspěvek od mik11 » čtv 13. čer 2013 7:44:22

Mám stejný problém.Týden zaplacený telefon přes PayPal a až po otevření sporu na PP se ozvali.Na maily absolutně nereagují.Údajně by měli mít do pátku jakýsi svátek, ale to mám jen z doslechu.Nakupuji od roku 2005 na Ebay a nikdy se nestalo že by prodejce nekomunikoval tak jako Antelife.

lorddaminus
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S

Příspěvek od lorddaminus » čtv 13. čer 2013 10:21:10

se mnou komunikují přes maily v pohodě. Maj tam svátek, ale i tak čekám už cca týden. Dostal jsem včera tracking ID, ale singpost zatím neregistroval. Tož uvidíme. Snad mi ta W8+ dojde :)

momors
Stálý androiďák

Příspěvek od momors » čtv 13. čer 2013 17:57:20

Zdravím píšu jen k mému sporu. Peníze mi byli z lightake.com dnes úspěšně vráceny. Jenom se mi ještě neobjevily na bankovním účtě. Je to normální, že chvíli trvá, než to dojde a zobrazí se to na výpisu?

Prohlížím si tak Etotalk a najednou co nevidím vedle mobilu za dózu.. Ashes of problem customers. Takhle oni na nás :D
Obrázek

Jazzie
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SII
Mobil 2 / ROM: Freelander i20
Tablet: Pipo M9 Pro
Tablet 2 / ROM: Chuwi Vi8

Příspěvek od Jazzie » pát 14. čer 2013 19:47:08

Vidím, že jsem jediný, kdo má s Antelife pozitivní zkušenost. Objednal jsem si telefon Freelander i20 (cena 267$) - platil jsem přes PayPal ve středu, ve čtvrtek obdrželi platbu a telefon odeslali v pátek, no a v pondělí už byl v Praze na poště (!!), a to jsem si ho nechal poslat zdarma (posílají to teď místo přes China Post přes rychlejší Singapore Post, ale i tak to mělo trvat nejmíň 10 dní), na balíček uvedli cenu 40$.
Bohužel zaúřadovali čeští celníci, kteří ceně uvedené na balíčku neuvěřili a platil jsem clo + DPH + poplatek pražské poště za vyřízení celního řízení. V krabici bylo všechno, co tam být mělo, dokonce mi přidali 2 dárky - USB čtečku microSD karet a levný touchpen pro kapacitní dotykové displeje.
Telefon používám už víc jak měsíc k naprosté spokojenosti. Takže já nemůžu proti Antelife říct křivé slovo, naopak - dodrželi to, co mají na stránkách, t.j. odeslání do 24h., lepší cenu tohohle telefonu jsem zatím nikde neviděl a - telefon dorazil v pondělí, přitom ho odeslali v pátek (a zdarma), t.j. za 2 pracovní dny byl tady... :D

lorddaminus
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S

Příspěvek od lorddaminus » pát 14. čer 2013 20:05:23

Snad i mně, Jazzie, dojde takto rychle ... akutně ho nepotřebuju, ale jsem celkem zvědav, co to bude zač. Už jsem pár čín koupil pro známé a všechno frčí jak má, tak jsem se odhodlal taky :)

MaTToS
Stálý androiďák

Příspěvek od MaTToS » sob 15. čer 2013 14:34:44

Jazzie píše:Vidím, že jsem jediný, kdo má s Antelife pozitivní zkušenost.
Ako jediny niesi. Mne prislo 5 objednanych telefonov v poriadku s flashnutou ROM, podporou GAPPS a viacmenej aj v Slovenskom jazyku co som na druhu stranu odnich ani nepozadoval. Jedine ma mrzelo to ze odoslanie im trvalo 2 tyzdne aj napriek tomu ze pred objednavkou boli telefony In Stock a aj ked nemali 24h Shipping tak som aspon dufal v to ze to bude trvat tak do 3-4 dni a nie dva tyzdne ale inak vsetko v poriadku prislo a kompletne balenia .

massq8
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S7 do půl roku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od massq8 » sob 15. čer 2013 15:05:51

This Android device is designed to function specifically with the current Android OS installed on it. Any alterations such as upgrades, modding with custom ROMs, rooting or flashing the Android device with other firmware will automatically void the device's warranty.

bacha na zaruku u antelife :)
http://www.panoil.cz - přípravky na čištění nejen elektroniky

Zarathustra_CZ
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Thl w8+ Thl W7+

Příspěvek od Zarathustra_CZ » sob 15. čer 2013 15:13:19

Na tom nevidím nic divného. Jinak s Antelife mám taky dobrou zkušenost. Všem stresmenům tady radím: kupte si telefony v ČR. Pak se tady nemusíte třepat strachy jestli to dojde, kdy to pošlou, kolik bude DPH atd.

Tomáš Kubec
Moderátor
Reputace: 53
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš Kubec » sob 15. čer 2013 18:43:11

Proč bacha. To že neuznávají reklamace telefonů s mód Rom je samozřejmě normální.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play

battmann
Stálý androiďák
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: Blackview BV6000
Tablet: Asus Z380KL

Příspěvek od battmann » ned 16. čer 2013 15:35:40

Má zkušenost s Antelife je docela pozitivní.
Objednal jsem si u nich Miz z2. Samozřejmě jsem je musel trochu uhánět (řešil jsem to na stěně facebooku) , ale nakonec mi telefon odeslali po 10 - 14 dnech (přesně už nevím), a referenční číslo na DHL bylo funkční na druhý den. Doručení už bylo rychlé, cca během 2-3 dnů. Telefon super asi 1,5 měsíce funkční.
To bych ale nesměl být kopito. :D Při ladění rádia při MS v hokeji mi telefon v práci upadl a v levém rohu se objevila díra přes dislpej nějaké ty praskliny. :D No telefon přesto fungoval dál a naprosto v pohodě. Přesto mi to nedalo a kontaktoval technickou podporu Antelife na dotaz, kolik by stál novej Touchscreen. Říkal jsem si za zeptání člověk nic nedá. Odepsali mi během 24 hodin, a chtěli vědět číslo mé původní objednávky. To jsem jim poslal, a oni mi odepsali, že kontaktují výrobce a do dvou dní se ozvou.
Po dvou dnech se sice nikdo neozval, ale napsal jsem já, jestli jsou nějaké novinky ohledně mého problému. Do 24 hodin mi opět odepsali, chtěli požadovanou cenu za touchscreen poslat přes PayPal. Také požadovali, abych je informoval, že jsem peníze odeslal. Poté mě kontaktovali, že jakmile mi Touchscreen odešlou, dají mi vědět. Takže vše probíhalo bez problémů. Za další dva dny se opět projevila má kopitózní zručnost a telefon mi upadl znovu. :lol: A to takovým stylem, že rámeček v prčicích, displej jel ale touch screen už nereagoval. A teď babo raď :D . No vím o nepříjemných zkušenostech s Antelife, takže jsem si říkal, pokud Touchscreen přijde snad ho prodám dál.
Ale tak jak jsem tu již jednou psal,líná huba holé neštěstí. Napsal jsem opět na technickou podopru Antelife, popsal jim svůj problém a požádal o zrušení objednávky. A světe div se, vyšli mi vstříct. Ještě sem je požádal o navrácení peněz na můj PayPal účet. Napsali mi že do 24 hodin mi odešlou peníze zpět. Když do 24 hodin nebyla na Paypalu zmínka o jakémkoliv pohybu, Napsal jsem jim a podotýkám, byla to teď v sobotu mi odepsali, ať mám chvíli strpení, že mi peníze co nejdříve odešlou. Do půl hodiny mi došel mail od Paypalu, že platbu vrací. Takže pokud budu mít příští týden peníze zpátky na svém bankovním účtě, myslím, že s Antelife a mluvím za svou osobu nemám žádný problém. Až na to delší odesílání je to ok. S reklamací jinak zkušenost nemám a sporem jsem vyhrožovat nemusel.

Takže pevně doufám, že Antelife pro mne bude dál v klídku bo další foun asi bude UMI X II. :)
Miz Z2, Haier W910, Umi X2, Jiayu S3, Blackview BV6000, Blackview BV6800, Blackview BV6300 ...
Dell Venue 7 , Acer Iconia Tab 8 HD , Asus Z380KL...,

cetr
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: jiayu G3s

Příspěvek od cetr » úte 18. čer 2013 13:43:35

tak rad bych pripojil dalsi recenzi obchodu. Je to muj prvni nakup z ciny a tak jsem byl docela nervozni. Puvodne jsem si vybral telefon jiayu g4 s tim, ze jej ale nutne potrebuji do konce cervna (odjizdim na 3 mesice pryc) a na ante byl "na sklade" a za dobrou cenu, placeno pres pay-pal. No 10 dni se nic nedelo a moje objednavka byla stale processing, uz jsem nervoznel, tak jsem napsal na ante co ze se to deje (v nedeli). No a zadna odopoved (tedy do druheho dne), na chatu se vzdy predemnou udelali off line - normalne nejsem hysterka, ale vzhledem komu ze pristi tyden telefon nutne potrebuju jsem se nakrknul a napsal dalsi mejl (v pondeli). S tim ze v tom maji neporadek, nabizi telefony, ktere nemaji na sklade a ze chci do stredy tracking number svyho telefonu, nebo at mi poslou jinej telefon a zbytek penez zpet na ucet (jiayu g3s - deklarovany k odeslani do 24h), pokud nebudou do stredy odeslany zahajuji spor pres pay-pal a uz nic poslat nechci. No zkratim to, zacali komunikovat a dnes (utery) mam tr. number a zbytek penez na ucte. Moc se omlouvaji bla bla a kozeny pozdro jako darek. Tak snad bude telefonek brzy doma. Za me v podstate dobry, jen je jim asi blby priznat ze nemaji neco na sklade a pak delaji mrtve brouky (u tohoto telefonu pravdepodobne chyba fabriky, ktera nedodava ani na jine e-shopy), nasledna komunikace rychla (odpovidali i v 19h tamniho casu) a vstricna. Takze overit si skladove zasoby a pak bych se toho nebal.

MaTToS
Stálý androiďák

Příspěvek od MaTToS » úte 18. čer 2013 21:38:35

Kedze odpoved na maila som samozrejme nedostal ... nie zeby som nejaku odpoved cakal ale kedze ostatny tu tiez nakupujete z antelife, dostal uz niekto na svoj ucet na antelife webe reward points za svoje nakupy ?? Ja mam body iba za registraciu ale za nakupy nic a teda ocakavam 1000 bodov za uz vybavene objednavky .

passinhoo
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: lenovo

Příspěvek od passinhoo » stř 19. čer 2013 12:59:45

Po 9 dnech se konečně ozvali. Mám objednané dva kusy Lenovo A660.

Napsali mi:

Dear customer ,

Thanks for your patience .
A660 just arrived today , thl factory delay this delivery time because of material shortage . please understand .
We will send two black ones to you in the soonest time , then send you tracking number .
Sorry about all inconvenience it caused .
Have a nice day

To znamená, že se to dělá ve stejné fabrice, jako THL???
Počkáme na další pohádku...

metalamania
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Ulefone Be One

Příspěvek od metalamania » stř 19. čer 2013 21:40:09

je to zajímavé :-D
Taky mi včera tvrdili, že jim právě dnes přišli a že je do dvou dnů odešlou. Dnešek zatím nic,tak zítra před obědem se asi zase poptám :lol:
Nadruhou stranu musím uznat, že na chatu se přede mnou neschovávali a ihned odpověděli

edit 20.6. : Tak ani další den nic neodeslali. Poslal jsem email, že pokud to do zítra neodešlou otevírám spor a chci prachy zpět. Člověk si připlatí skoro pětikilo za dopravu aby to měl doma dřív a 10 dnů čeká na nějakého blbce, který se to uráčí poslat...
Naposledy upravil(a) metalamania dne čtv 20. čer 2013 13:22:01, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“