Ostatní asijské telefonyTCL idol X (S950) - všeobecná diskusia

moorhuhn1
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: TCL S950 32GB

Re: TCL idol X (S950) - všeobecná diskusia

Příspěvek od moorhuhn1 » sob 03. kvě 2014 7:20:29

Ahoj všem,
mám jeden dotaz - nedaří se mi v telefonu zprovoznit možnost nastavit si jiné vyzváněcí tóny, než ty přednastavené. Přes Solid Explorer jsem si nějaké dal do custpack/JDR_custres/audio/ringtones, kde jsou ty originální uloženy, ale stejně mi ty nové nejdou z této složky přehrát a ani nejsou v nabídce pro zvolení jako možnost vyzvánění...jak a kde mám ty nové zvuky (nahrávky) uložit, aby se mi nabízely? Ani přes aplikaci Sound Profile mi nejdou nastavit žádné jiné zvuky :-(
Díky za odpovědi.

to radekc99: ten nový fotoaparát z 3. strany je v češtině?

Ambiente75
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7E black
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 Garnet Red edition

Příspěvek od Ambiente75 » sob 03. kvě 2014 8:32:31

Mám origo ROMku a nové tony jsem si uložil do složky Ringtones a funguje mi to...

moorhuhn1
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: TCL S950 32GB

Příspěvek od moorhuhn1 » sob 03. kvě 2014 17:02:28

Ambiente75 píše:Mám origo ROMku a nové tony jsem si uložil do složky Ringtones a funguje mi to...
O.K. Taky jsem už zjistil, že v Nastavení/Zvuk to funguje a ty nové věci tam najdu a přiřadím je, ale byl jsem zvyklý používat různé profily s časovým nastavením, ve kterých jsem měl přiřazeny různé zvuky a teď mi to nejde - v žádné utillitce, kterou jsem doteď zkusil, to nejde nastavit a origo ROM neumožňuje klasické profily, jen tichý, vibrace a normální a tam toho, bohužel, moc nastavit nejde. Takže bych potřeboval poradit, jak a kam ty nahrávky (zvuky) naimportovat, aby je programy typu Sound Profile normálně viděli a dokázali přiřadit...

Díky.

BigFoot007
Androiďák!
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: ZTE Skate - Orange Monte Carlo
Tablet: Ainol Novo 7 Aurora II

Příspěvek od BigFoot007 » sob 17. kvě 2014 19:35:10

Ahoj majitelia Idolu X.
Priatelka uz spokojne pouziva Alcatela - chcem Vas len upozornit, ze na needrom je uz cca mesiac zavesena spanielska custom romka, ktora je zalozena na tusim poslednej cinskej romke (v14). To zanemna ze v tejto rom je uz aj "menu" tlacidlo so zoznamomaplikacii, najnovsia appka fotoaparatu (ktoru si tu niektori useri doinstalovavali) a pod. Telefon je stabilny, na to ako priatelka pouziva Idol X tak nezaznamenala este ani jeden samovolny restart (pritom od zaciatku, to jest cca 3 tyzdne, az doteraz ani len neresetovala telefon, takze za mna max pochavala). Jedinou nevyhodou romky je absencia CZ/SK, ale celkovo sa da par appkami slusne romka pocestit (u nas nebolo treba, priatelka to ma v EN, a vobec jej to neva).
http://www.needrom.com/mobile/rom-mod-t ... nowarcero/

Plus ak ste to nezachytili, tak Alcatel v CR/SR potvrdil KitKat pre vsetky modely, ktore vychadzali s Androidom 4.2, co znamena ze Idol X by sa mal onedlho dockat oficialnej novej romky. potom len porpsoim miestnych uzivatelov, aby skusili spravit nejakym sposobom zalohu, nech si to mozeme nainstalovat aj my s TCLkami.

Sajziiik
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: TCL Idol X 01001
Mobil 2 / ROM: SGS3

Příspěvek od Sajziiik » stř 21. kvě 2014 23:36:01

Zdravím,

Jelikož ještě neprisel update na vyšší verzi, mam základní rom viz výše. Chtěl bych požádat jestli by nebylo možné, aby mi sem někdo znovu uploadnul soubory na vylepšení fotaku. Momentalne mám jen ten základ. Linky co jsou výše bohužel už nefungují :(

Děkuji mockrát za pomoc.

flugzeug
Androiďák!
Reputace: 7
Typ mobilu / ROM: LG G4

Příspěvek od flugzeug » stř 28. kvě 2014 20:48:50

na vylepsenie fotaku pouzivam app "Snap kamera" a mam tazku pohodu

Odoslané z ALCATEL ONE TOUCH 6040D    

filip34
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: ALCATEL IDOL X 6040D

Příspěvek od filip34 » pon 09. čer 2014 21:22:21

nemate zkusenost s vymenou displeje? velmi bych ocenil radu. diky

radekc99
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: TCL S950
Rom: Alcatel IDOL X 1006

Příspěvek od radekc99 » úte 10. čer 2014 8:36:43

Ahoj zkus Youtube. Něco jako "idol X LCD display replace" nebo "Idol x disassembly" třeba zde.. http://www.youtube.com/watch?v=h7RngLHCZ5w

BigFoot007
Androiďák!
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: ZTE Skate - Orange Monte Carlo
Tablet: Ainol Novo 7 Aurora II

Příspěvek od BigFoot007 » úte 02. zář 2014 16:30:56

Tak vyzera to tak ze pomaly ale isto sa blizi KitKat pre Idol X
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopi ... ry33581015
kuknite si fotky (kliknite na plusko).

Contik
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Tcl idol x 950s

Příspěvek od Contik » čtv 02. říj 2014 11:01:12

Zdravím všechny,
mám na vás prosbu. Zlobí mě sluchátko. Nevím jestli není utržené. :-D
Teď vážně.
Po třech dnech po obdržení telefonu přestalo fungovat. Telefon už jsem skoro nesl na poštu, abych do poslal zpět, když pak fungovat začalo. Problém tedy pravděpodobně nebude v HW. Předem upozorňuji že nejsem IT mág, takže v složitějších nastaveních jsem se nehrabal.
Prosím tedy, jestli někdo nemáte radu, nebo nějaký tip či trik jak minimálně zjistit čím to je.
Asi nejvíc bych ocenil, kdyby někdo byl pro se potkat někde v Praze či stř. Čechách a podíval se na to a dal pár rad.

Předem díky moc

Jirka

ladineks
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: E52

Příspěvek od ladineks » úte 21. říj 2014 20:37:17

Ahoj všem,
tak jsem pořídil tento kousek resp. Alcatel One Touch Idol X. Mám celkem problém a to, že nevím jak nastavit dobu svícení (podsvícení) ovládacích (senzorických) tlačítek - domů, zpět a menu... ať hledám, jak hledám, žádné nastavení jak mají svítit dlouho (nebo dokonce aby nesvítili vůbec) jsem nenašel. Tlačítka samovolně zhasínají cca po 3 - 5 s. Děkuji.

LivArt
Terminátor
Reputace: 267
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » stř 22. říj 2014 9:35:03

IMHO nelze. Leda nainstalovat gravitybox, pak je možnost podsvícení zapínat a vypínat.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

FotoModo
Stálý androiďák
Reputace: -1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4 5.0.1
Mobil 2 / ROM: zte v970 4.4.2 Kitkat

Příspěvek od FotoModo » stř 17. pro 2014 11:14:59

Ahoj vsichni, jsem si vcera koupil tento telefon, je to tclko s ceskou rom, sestaveni 001, nemam s nim do vcera zadne velke zkusenosti, krom toho, ze budu muset dat oriznout simky, resil jsem prilis vysoky minimalni jas pres appku, ale co mi hlavne vadi je kvalita zvuku, oproti zte v970, ktery pouzivam denne dva roky, tak ma tady ten alcatel na me prilis plechovy, plochy, obycejn, neprijemny zvuk, coz bude obrovsky problem, pac ja na tom posloucham denne hudbu, obvykle uz jenom pres internet, spotify, rockradio.com, nebo digitally imported a proste je to neprijemny na poslech.
Mate obdobne zkusenosti se zvukem, da se to nejak optimalizovat? Nevim tedy, jestli ma na to vliv nastaveni ekvalizeru v Power ampu, ktery je ted nenastaven, ale pres nej jsem jeste ani nic neposlouchal, protoze nemam v pameti nic natahanyho... Diky.
Ericcson GA628(2 roky)- ? -? -? - Nokia 3210 - Nokia - 6310i (2 roky) - Nokia 5310 (3 roky) - ZTE Blade (1 rok) - htc EVO 3D (půl roku) - Huawei Ascend G300 (půl roku) - zte V970 (přes 2 roky) - TCL idol X (1 měsíc) - Ecoo E04 Aurora (1 měsíc) - SG Note 4

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“