Ostatní asijské telefonyHaier W910 IP54

Kategorie pro všechny (nejen) čínské značky, které tu ještě nemají vlastní sekci. Samostaná sekce bude založena až počet příspěvků překročí určité kritické množství. Pokud si myslíte, že se tak už stalo, tak o tom napište Supovi.

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Jeff-x
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: pon 28. říj 2013 22:38:47
Typ mobilu / ROM: samsung wave - snad brzo Haier W910

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od Jeff-x »

rudykovanda & |Mio| Diky moc za rady, asi to zkusim nejak kuchnout a doufat ze je to tema konektorama. S tema "plombama" to je dobry napad. Psal sem uz do ciny, abych vedel jak se k tomu postavi oni, posilat jim to tam nechcu, ale pokud by se me to povedlo dobre rozmontovat a dat dohromady a neopravil to, tak asi to pak zkusim. Pri nejhorsim dojdu o 2,5tis ...cloveka to nasere, ale dalsi zkusenost do zivota...
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od Jumbo78 »

Pokud tento problém někdo vyřešil rozebráním telefonu, tak to asi těžko bude software problém... Můj příspěvek nebyl myšlen zle, stačí se jen trošku zamyslet. Ale pokud se tě to dotklo, tak se omlouvám ;)

Edit: poštou do číny to stojí pokud se nepletu do 200,- Kč, tak bych to místo kuchání poslal...

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
l.smetana
Stálý androiďák
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 05. zář 2013 10:45:31
Typ mobilu / ROM: Haier W910

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od l.smetana »

Do číny sem posílal mobil doporučeně za 180 se sledovacím číslem, já bych to tam poslal ;) Horší potom ta domluva, mě bylo řečeno že buď mi vrátí 30% ceny telefonu a nebo mám zaplatit 75 USD. Nakonec sem si "vyhádal" skoro nový mobil, akorát opravený. Už je na cestě, celé to trvalo asi 2 měsíce.
Uživatelský avatar
hasweb
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: ned 26. úno 2012 0:17:15
Typ mobilu / ROM: ELEPHONE TRUNK

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od hasweb »

CyanogenMod Haier W910
tady to vypadá na další dobrou zprávu že by začali práce na CyanogenMod

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2506836.
l.smetana
Stálý androiďák
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 05. zář 2013 10:45:31
Typ mobilu / ROM: Haier W910

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od l.smetana »

Už to sleduju delší chvíli, nevypadá to zle, ale asi je ještě dost práce. Sám bych pomohl, ale jednak nemám tušení jak a ani nemám momentálně mobil :(
milosskp
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: sob 09. lis 2013 23:16:46
Typ mobilu / ROM: Haier W910

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od milosskp »

já koupil haiera na chinabuye, doba dodání 18dní, celkem cena 137dolarů. cena se vším všudy. :D , ještě jsem to stihnul před zdražením dolaru. přístroj super.
zaty
Androiďák!
Příspěvky: 619
Registrován: úte 03. kvě 2011 19:47:37
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Mobil 2 / ROM: Nokia Lumia 730 DS
Bydliště: Brno

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od zaty »

hasweb píše: Tady se také pracuje na romce pro haier
ROM Android 4.1.2 (Multilanguge)

Kód: Vybrat vše

http://www.needrom.com/mobile/haier-w910-4/
Toz jsem to dneska otestoval, a je to defakto jen multilang uprava ROM, ze ktere jsem vychazel ja. Zadne systemove tweaky tam nejsou, prohnal jsem to porovnanim soubor po souboru a je pridany ViperFX, zmenene nektere apky, zmeneny build.prop. To je ovsem problem, protoze pokud se to hlasi jako Haier W910, tak maji nektere hry problem s kompatibilitou, takze se na GP ani neukazou. Ani bych to nepoznal, ale protoze mi to nenaslo jednu ze 4 her co hraju, Rayman Jungle Run, tak ty radky prepsal zpatky na ty pro Acer a vsechno se vratilo do normalu. Jinak pozor, instalator formatuje /data , tak zalohujte nez budete instalovat.
Lumia 730 DS
Asus Memopad ME176CX - na prodej
MKK
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 26. říj 2013 11:15:36
Typ mobilu / ROM: Haier w910

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od MKK »

Zdarec, nabízím k prodeji...(odstraněno)

EDIT by don_alex:
K prodeji tu slouží bazar, tak jej prosím využívej a nevkládej inzerci do vlákna.
Přečti si prosím pravidla fóra a dodržuj je.
Borsapv
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: ned 10. lis 2013 15:55:12
Typ mobilu / ROM: haier w910

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od Borsapv »

Nemáte někdo představu, když jsem si objednal telefon u TD s dopravou od Deutche Post, jakým způsobem topředají české poště? Mám namysli, jestli mi to přijde jako doporučený balík, nebo to pošlou jen jako úplně obyčejnou nedohledatelnou zásilku, kterou když někdo ukradne nikdo se to už nikdy nedozví?
prasil
Robot
Příspěvky: 943
Registrován: stř 30. led 2013 9:18:55
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G
Bydliště: Mělník

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od prasil »

V klidu, pošlou ti i sledovací číslo ;)
Borsapv
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: ned 10. lis 2013 15:55:12
Typ mobilu / ROM: haier w910

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od Borsapv »

Tak mi to leží v dočasném skladu a mám doložit doklady pro zjištění celní hodnoty. Má někdo zkušenosti s PS a s úpravami těchto dokumentů? Má to smysl ? :)
l.smetana
Stálý androiďák
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 05. zář 2013 10:45:31
Typ mobilu / ROM: Haier W910

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od l.smetana »

Mám tady jedno podací číslo u pošty smět Paskov (Ostrava) -> čína, jde o balíček na reklamaci. Teď mám nějaký balík na poště,ale nevím jaký. Pokud by to byl mobil, naskenoval bych tu podací lístek a hodil to sem s tím, že si to posílal na reklamaci.
milosskp
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: sob 09. lis 2013 23:16:46
Typ mobilu / ROM: Haier W910

Re: Haier W910 IP54 držák do auta

Příspěvek od milosskp »

Prosím,neví někdo jaký koupit držák do auta? Tak aby nepřekážel připojení na nabiječku v autě? Ideálně otáčení 360 stupňů. Případně s použitím tohoto pouzdra: http://www.aliexpress.com/snapshot/291430368.html. Díky za odpověd
tonic
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: úte 19. lis 2013 13:06:53
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300
Rom: Atomic Mod

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od tonic »

Borsapv píše:Tak mi to leží v dočasném skladu a mám doložit doklady pro zjištění celní hodnoty. Má někdo zkušenosti s PS a s úpravami těchto dokumentů? Má to smysl ? :)
Nerob to cez Photoshop, ide to ovela elegantnejsie. Stiahni si webstranku a uprav HTML kod, tam kde je cena na pozadovanu hodnotu :)
Earl
Nové Androidě
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 15. srp 2013 18:55:35
Typ mobilu / ROM: nejsu rom

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od Earl »

No jistěěěěěěěě. Hlavně tam nepiš nějakou hloupou cenu 30 doláčů nebo tak něco, to je největší hloupost co můžeš udělat. Napiš cenu co nejnižší to potom bude mít daleko větší efekt.
Uživatelský avatar
|Mio|
Robot
Příspěvky: 907
Registrován: ned 15. črc 2012 9:13:49
Typ mobilu / ROM: Realme 7 5G - A11 + Leago Elite 6 - A 5.1
Mobil 2 / ROM: Umidigi F2 - A10 + Ulefone Power 3 - A7 + Nokia 1

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od |Mio| »

Tohle fakt delate jo? No divim se ze se s tim chlubite na verejnosti, jedna se o tresny cin a navadeni k tresnemu cinu.
ninko
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: stř 25. zář 2013 12:52:13
Typ mobilu / ROM: iphone 3g

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od ninko »

Co ja viem, tak len priestupok.
bonus67
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 08. srp 2013 9:40:11
Typ mobilu / ROM: samsung

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od bonus67 »

Dobrý den.Kde najdu abych byl viditelný myslim tim ID volajiciho.Nějak to nemužu najit.
Uživatelský avatar
corve
Androiďák!
Příspěvky: 546
Registrován: úte 21. zář 2010 21:32:16
Typ mobilu / ROM: RN3SE-Gismo-lineageOS13
Tablet: Nexus 7
Rom: SlimRom 4.4.1

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od corve »

aplikace telefon > 3 tečky vpravo dole > nastavení > další nastavení...
Borsapv
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: ned 10. lis 2013 15:55:12
Typ mobilu / ROM: haier w910

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od Borsapv »

|Mio| píše:Tohle fakt delate jo? No divim se ze se s tim chlubite na verejnosti, jedna se o tresny cin a navadeni k tresnemu cinu.
Tak jako vzhledem k tomu, že ti pakoši mi na balík napsali MP3 player za 21dol, tak je asi úplně jedno, co jim tam pošlu za papír s objednávkou, dost pochybuju, že to někde s čínou budou řešit a že by vůbec něco vyřešili. Při nejhorším balík zabaví, nemyslím si, že reálně hrozí něco horšího.

Samozřejmě to ale nebudu cpát na co nejnižší cenu, to by byl fakt super efekt ;-)
bonus67
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 08. srp 2013 9:40:11
Typ mobilu / ROM: samsung

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od bonus67 »

Diky pomohlo.
zaty
Androiďák!
Příspěvky: 619
Registrován: úte 03. kvě 2011 19:47:37
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Mobil 2 / ROM: Nokia Lumia 730 DS
Bydliště: Brno

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od zaty »

Borsapv píše: Tak jako vzhledem k tomu, že ti pakoši mi na balík napsali MP3 player za 21dol, tak je asi úplně jedno, co jim tam pošlu za papír s objednávkou, dost pochybuju, že to někde s čínou budou řešit a že by vůbec něco vyřešili. Při nejhorším balík zabaví, nemyslím si, že reálně hrozí něco horšího.

Samozřejmě to ale nebudu cpát na co nejnižší cenu, to by byl fakt super efekt ;-)
Tak to uz je na tobe, jestli to zfalsujes, nebo to priznas, ale uvedom si, ze tady uz si hrajes s celnikama, coz jsou defakto policajti a pokud by ti prokazali pokus o kraceni dane (nebo jak se tomu rika), tak to sice vzhledem k cene bude prestupek, ale pokud ti napari pokutu, tak te to muze prijit celkem draho. Jedna vec je, kdyz ti to cinan deklaruje jako MP3 za 30 USD, to jeste nejak obkecas, ze to udelal sam od sebe a nemas o tom poneti, druha vec je falsovat fakturu pro celniky, aby jsi usetril par stovek.
Lumia 730 DS
Asus Memopad ME176CX - na prodej
Earl
Nové Androidě
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 15. srp 2013 18:55:35
Typ mobilu / ROM: nejsu rom

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od Earl »

Borsapv píše:
|Mio| píše:Tohle fakt delate jo? No divim se ze se s tim chlubite na verejnosti, jedna se o tresny cin a navadeni k tresnemu cinu.
Tak jako vzhledem k tomu, že ti pakoši mi na balík napsali MP3 player za 21dol, tak je asi úplně jedno, co jim tam pošlu za papír s objednávkou, dost pochybuju, že to někde s čínou budou řešit a že by vůbec něco vyřešili. Při nejhorším balík zabaví, nemyslím si, že reálně hrozí něco horšího.

Samozřejmě to ale nebudu cpát na co nejnižší cenu, to by byl fakt super efekt ;-)
No jistěěěěěěěěěěě musiš ukázat, že se jich nebojíš, vždyť oni nic nemůžou. Možná ani nevědí, kde nějaká čína je. Nenech se od nich zastrašit.
Uživatelský avatar
|Mio|
Robot
Příspěvky: 907
Registrován: ned 15. črc 2012 9:13:49
Typ mobilu / ROM: Realme 7 5G - A11 + Leago Elite 6 - A 5.1
Mobil 2 / ROM: Umidigi F2 - A10 + Ulefone Power 3 - A7 + Nokia 1

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od |Mio| »

No vzhledem k tomu jak detailni maji rengenove snimky a taky k tomu ze namatkove se fyzicky rozbaluje alespon jeden balik z deseti, tak bych to neriskoval.

Krom toho znam clovicka se kterym sem objednaval Xiaomi, na baliku bylo Communication device 80 USD, a presto balik rozbalili dohledali cenu u daneho prodejce a z toho plus posta domerili DPH, presto ze jsme jim posilali original objednavky, platby a 40USD slevoveho kuponu.

Ono je to proste o stesti, ale provokovat celniky padelanim dokumentu je hra s ohnem.
QZW
Stálý androiďák
Příspěvky: 53
Registrován: pát 01. lis 2013 20:52:13
Typ mobilu / ROM: Honor 4C
Rom: Stock

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od QZW »

Taky bych jim radši vysolil pětikilo a měl klid,než riskovat pokutu.Oni celníci nejsou blbci.Počítej s tím že máš nejspíš balíček rozdělanej a věděj o tom co tam je.
Uživatelský avatar
hasweb
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: ned 26. úno 2012 0:17:15
Typ mobilu / ROM: ELEPHONE TRUNK

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od hasweb »

To sem nepatří použijte jiné vlákno
Uživatelský avatar
|Mio|
Robot
Příspěvky: 907
Registrován: ned 15. črc 2012 9:13:49
Typ mobilu / ROM: Realme 7 5G - A11 + Leago Elite 6 - A 5.1
Mobil 2 / ROM: Umidigi F2 - A10 + Ulefone Power 3 - A7 + Nokia 1

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od |Mio| »

No, sice se divim ze na OT upozornuje clovicek s par prispevkama, ale mas pravdu.

Zpet k Haieru W910.

Testoval jsem GPS v porovnani s Jiayu G4 s MT chipsetem.
Zajimavy je, ze na Haieru mi to signal prijima s vicemene stejnymi hodnotami SNR, ale zpracovava ho neporovnatelne lepe.
Takze zatimco G4 nepresne a trhane hopuje pozice, W910 ukazuje plynule presnou polohu i pohyb v rozsahu cca 2 az 150 km/hod.

Satelit drzi "pripojen" az do posledni chvile pred uplnou ztratou signalu a zrejme z nej i spravne urcuje pozici byt s horsi presnosti.
Uživatelský avatar
gersa
Droid
Příspěvky: 1287
Registrován: úte 10. kvě 2011 19:55:45
Typ mobilu / ROM: 1+1
Tablet: HP Touchpad
Bydliště: Pernikov

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od gersa »

Jakym zpusobem ziskavas tyhle informace?
zaty
Androiďák!
Příspěvky: 619
Registrován: úte 03. kvě 2011 19:47:37
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Mobil 2 / ROM: Nokia Lumia 730 DS
Bydliště: Brno

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od zaty »

@Mio mas na tom G4 upraveny build.prop? Ja teda ted zadny MTK nemam po ruce, ale mam pocit, ze zrovna to hopsani to poresilo.
Lumia 730 DS
Asus Memopad ME176CX - na prodej
Kerwin
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 14. lis 2013 18:57:27
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Neo V

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od Kerwin »

Nazdar chlopi, chci se zeptat zkušených matadorů ohledně té 1GB(LPDDR2). Na PrtSc z pandawillu mají RAM 317/660, tzn., že je tam jen max 660, ale volná RAM pro použití je 317? Hodně o tomhle founu uvažuju, jediné, co mě žere je ta RAMka, 317 je fak málo...
Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“