Ostatní asijské telefonyHaier W910 IP54

Odpovědět

gASK
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Haier W910
Tablet: Nexus 7

Re: Haier W910 IP54

Příspěvek od gASK » pon 09. zář 2013 18:18:19

Pokud si pamatuju tak jen GMail, Weather & News, Play Magazines a Chrome (ze system partition padal, tak jsem si ho nainstaloval znovu na data). Možná jsem ještě nějakou aplikaci zmrazil, ale to se dá kdyžtak vrátit zpět.

zaty
Androiďák!
Reputace: 12
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Mobil 2 / ROM: Nokia Lumia 730 DS

Příspěvek od zaty » pon 09. zář 2013 18:34:39

Tak to jsou same blbosti, takze NP. A zmrazeni aplikaci je ulozeno na data oddilu, takze po cistem flashi zmrazene nebudou, tak to neni potreba vubec resit :)
Kazdopadne diky moc, muj kousek uz je na ceste, takze jakmile dorazi, tak odzkousim, poreferuji a pripadne trosku poladim.
Lumia 730 DS
Asus Memopad ME176CX - na prodej

hasweb
Nové Androidě
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: ELEPHONE TRUNK

Příspěvek od hasweb » pon 09. zář 2013 19:30:04

Povedlo se super ale nedal jsem tovární nastavení vadí to?

gASK
Stálý androiďák

Příspěvek od gASK » pon 09. zář 2013 20:16:09

Nemělo by, pokud vím tovární nastavení stejně víceméně jen smaže obsah data a cache partition. Pokud tam nemáš nějaké moje nastavení a telefon se po startu tvářil jako "po prvním zapnutí", tak je vše jak má být :)

Pokud píše zaty pravdu s tím zmrazením, tak v mé ROM byla už od prodejce zmrazena řada aplikací s názvy jako "Test", "Check" a podobně - pravděpodobně od testování správne funkce (celkem asi 40 aplikací). Po flashnutí ale zmrazené nebudou. Teoreticky bych mohl asi smazat i je, ale netuším k čemu jsou tak jsem je tam zatím nechal. Možná by bylo fajn si je promazat či zmrazit taky (když mám zálohu, tak to možná zkusím a pak bych sem hodil "očištěnou" ROM).

Až budeš mít chvilku, budu rád když se mrkneš na tu teplotu baterky pří zátěži. A pokud by to zkusil i někdo s 4.0.4 ROM, bylo by to ještě víc super - na tom španělským fóru jsou i další lidi s podobným problémem a možná za tím bude ta 4.1.2 :)

EDIT by pRo_lama:
Necituj posledný príspevok! Prečítaj si prosím Ťa pravidlá fóra a dodržuj ich!

zaty
Androiďák!

Příspěvek od zaty » pon 09. zář 2013 21:18:26

Hele az to budu mit, tak to prolezu a pak vydam update pro recovery, ktery ty zbytecne veci smaze jednim vrzem :) I kdyz zas u noveho telefonu se to hodi, pokud jsou to testy, aspon to otestuju nez potvrdim platbu na aliexpressu :)
Lumia 730 DS

gASK
Stálý androiďák

Příspěvek od gASK » pon 09. zář 2013 23:02:42

Já už jsem si je odmazal (a během dneška ještě další zbytečnosti), ale určitě je tam ještě prostor pro zlepšení.

Jinak ještě jsem si vzpomněl, že jsem odstranil taky Google Talk, ale ten se dá pokud vím též doinstalovat :)

Pořád se peru s tím Voice Inputem a Goole Quick Search boxem, tak snad se mi to taky povede nějak vyřešit - docela jsem si zvyknul to na Nexusu používat a rád bych to využil i tu :)

zaty
Androiďák!

Příspěvek od zaty » pon 09. zář 2013 23:33:12

Zkousel jsi oficialni gapps pro 4.1 http://goo.im/gapps/gapps-jb-20121011-signed.zip ? Vytahni si ten QuickSearchBox.apk
Lumia 730 DS

Luko69
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: THL T11

Příspěvek od Luko69 » úte 10. zář 2013 5:05:32

Poprosim o radu. Chcem dat do Haieru W910 ROMku z movilesdualsim.com 2.13a. Dal som ju na microSD, cez recovery urobil Wipe/Factory a install zip from sd... Po chvile vsak hlaska "cannot open update zip..." resp. nieco podobne.
Vie niekto poradit, co s tym ?
Vdaka.

gASK
Stálý androiďák

Příspěvek od gASK » úte 10. zář 2013 8:00:50

@zaty:
Díky za link, mrknu na to.

Jinak QuickSearchBox samotný mam stazeny z marketu posledni, TTS modul taky asi funguje (kdyz dam voice search, tak to v pohode rozpozna co rikam, ale kdyz to zacne hledat tak to vyhuci). Problem bude asi v nejaky navazany servise. Stahnu si ten pack a zkusim ponahrazovat aplikace a uvidim :)

@Luko69:

Pokud se nepletu, máš v telefonu stále stock recovery. Budeš potřebovat nejprve nainstalovat ClockworkMod Recovery (podle návodu od hasweba nahoře). Kdybys měl s kterýmkoliv krokem problém, napiš, poradíme :)

EDIT: Ok, QSB už funguje. Pomohla změna jazyka z English (US) na English (UK) :D Voice search stále padá na vyhledávání, s tím musím ještě zabojovat.

Luko69
Stálý androiďák

Příspěvek od Luko69 » úte 10. zář 2013 16:14:18

gASK píše: @Luko69:

Pokud se nepletu, máš v telefonu stále stock recovery. Budeš potřebovat nejprve nainstalovat ClockworkMod Recovery (podle návodu od hasweba nahoře). Kdybys měl s kterýmkoliv krokem problém, napiš, poradíme :)
Diky, tak nakoniec som skusil inu SD kartu a ROM 4.1.2 sa uspesne nainstalovala. Inak, zrejme nejaka chyba v novom AnTuTu, avsak tento telefon dosiahol s touto ROM 16 676 bodov. :lol:
Este jedna vec, je tam uz predinstalovany Apex Launcher, pricom na GP je novsia verzia, avsak neda sa updatnut. Nevie niekto, ako to urobit, resp. ako ho odinstalovat a nainstalovat novy ? Diky.

gASK
Stálý androiďák

Příspěvek od gASK » úte 10. zář 2013 16:31:10

To není chyba, před pár dny vyšla nová verze AnTutTu a všechny skóre se poněkud zvýšily ;)

K nahrazení novou verzí by mělo stačit přepsat současné apk launcheru novou verzí. Odinstalace se dá provést smazáním toho apk souboru launcheru (k obojímu budeš potřebovat root a nějaký root exporer) - to ovšem nedoporučuju, protože telefon bez launcheru je ti na nic ;)

Případně nainstaluj nějaký jiný launcher, dej si ho jako default, smaž tenhle a pak už si ho můžeš znova nainstalovat (trochu krkolomný, ale asi nejbezpečnější způsob).
Naposledy upravil(a) pRo_lama dne stř 11. zář 2013 17:41:54, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj posledný príspevok viď pravidlo č. 5 !!!

pikacuss
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Huawei G300

Příspěvek od pikacuss » úte 10. zář 2013 19:04:33

Jak to vypadá s počeštěním a jaká je stabilita téhle ROMky? Ví se o nějakém závažném bugu? Telefon se mi po 23 dnech od objednání konečně nachází aspoň v Pekingu na letišti, takže už se začínám připravovat.

gASK
Stálý androiďák

Příspěvek od gASK » úte 10. zář 2013 19:33:10

Myslíš tu ode mne nebo tu španělskou?

Ta moje je počeštěná, vypadalo to solidně, ale neproklikal jsem to komplet. Stabilita je výborná, zatím mi funguje všechno až na to výše zmiňované hlasové zadávání / vyhledávání (zkoušel jsem volat, psát, MMS, foťák, GPS, WiFi, data, kameru, galerii, kalendář, hry, aplikace, budík, .... prostě snad vše co tam je krom FM rádia).

EDIT by pRo_lama:

pikacuss
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Huawei G300

Příspěvek od pikacuss » úte 10. zář 2013 20:41:33

Myslel jsem tu tvojí. Budu telefon dávat švagrovi, který potřebuje češtinu, takže přemýšlím, jestli se spokojit s dobrou češtinou na ICS, nebo nahodit tohle.

EDIT by pRo_lama:

kubus
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Teprve vyberu

Příspěvek od kubus » stř 11. zář 2013 8:05:26

Ahoj,
zvažuju, že tenhle mobil koupím. Měl bych na vás ale několik dotazů.
1) Máte tam všichni procesor Qualcomm MSM8260A? Tady ho sice uváděj ve specifikacích http://www.mixeshop.com/haier-w910-msm8 ... p2596.html, ale hned v tom odkazu na screenu s antutu to uvádí MSM8960
2) Je vás víc, komu vyšlo v antutu kolem 16000? Taky jsem zkoušel svoji tegru 3 s novou verzí a zvýšilo se mi to jen z 12000 na 13000.
3) Kde jste narazili na hranice výkonu? Jaký hry to už nerozjede?
4) Má notifikační diodu?
Díky za odpovědi

gASK
Stálý androiďák

Příspěvek od gASK » stř 11. zář 2013 8:22:07

1) Já tam mám MSM 8260A. Jinak ty dva procesory jsou naprosto identické, liší se jen v tom, že MSM 8960 podporuje LTE - je možné, že jsou verze s tímto procesorem.

2) Kolegovi se taky na telefonu zvedlo skore z 11 na 12 tisíc - ten nárůst není lineární, je to prostě jiná metodika a asi dali jinou váhu jiným věcem. Taky je možný, že na to má vliv i ta 4.1.2 ROM (většina screenů na internetu je z 4.0.4). Navíc benchmark je jen orientační věc, která ti nic neřekne - můžeš mít v ruce dva telefony se stejným skóre, ale naprosto jinak "svižné".

3) Zatím mi to rozjelo vše, ale nejnáročnější co jsem tam dal je Asphalt 7. Jestli máš nějakou konkrétní hru na vyzkoušení, klidně pošli jméno / odkaz a já ti ji prubnu :)

4) Ano. Zatím jsem viděl tři barvy - červenou, zelenou a modrou. Je nahoře mezi reproduktorem a foťákem.

Luko69
Stálý androiďák

Příspěvek od Luko69 » stř 11. zář 2013 8:39:00

Pozrel som do svojho, je v nom cip Qualcomm 8960.
Ako som uz pisal, v Antutu necelych 17000 bodov, co sa mi zda az neuveritelne, ked pozeram napr. na cipy s MTK 6589, Tegra 3 a podobne.
Hry som neskusal.
Na Android 4.0.4 som postrehol lag pri zdvihnuti hovoru, cca 1-2 sekundy som nepocul druhu stranu, ani oni mna. Vo verzii 4.1.2 (tej "spanielskej") som tento bug uz nepostrehol.
Inak, za tie peniaze, si myslim, ze lepsi telefon sa kupit neda. ;)

kubus
Nové Androidě

Příspěvek od kubus » stř 11. zář 2013 8:44:16

gASK píše:1) Já tam mám MSM 8260A. Jinak ty dva procesory jsou naprosto identické, liší se jen v tom, že MSM 8960 podporuje LTE - je možné, že jsou verze s tímto procesorem.

2) Kolegovi se taky na telefonu zvedlo skore z 11 na 12 tisíc - ten nárůst není lineární, je to prostě jiná metodika a asi dali jinou váhu jiným věcem. Taky je možný, že na to má vliv i ta 4.1.2 ROM (většina screenů na internetu je z 4.0.4). Navíc benchmark je jen orientační věc, která ti nic neřekne - můžeš mít v ruce dva telefony se stejným skóre, ale naprosto jinak "svižné".

3) Zatím mi to rozjelo vše, ale nejnáročnější co jsem tam dal je Asphalt 7. Jestli máš nějakou konkrétní hru na vyzkoušení, klidně pošli jméno / odkaz a já ti ji prubnu :)

4) Ano. Zatím jsem viděl tři barvy - červenou, zelenou a modrou. Je nahoře mezi reproduktorem a foťákem.
No, ta hra by byla Blitz brigade. Jinak tobě osobně to v novým antutu ukazuje těch 16 000? A našel si nějaký zásadní nedostatky, který práci s mobilem znepříjěmňujou nebo je všechno krásně plynulý?

gASK
Stálý androiďák

Příspěvek od gASK » stř 11. zář 2013 10:38:56

# Vykon:

Pokud to srovnam napriklad s tim MTK6589 (ma ho tu kolega), tak co se tyce procesoru, jsou vykonove vicemene srovnatelne. V cem proti nim tenhle exceluje je hlavne grafika, tam dosahuje mnohonasobne lepsiho skore (preci jen Adreno je trochu jiny kafe nez PowerVR) - v novym AnTuTu tohle dostalo asi vetsi vahu.

Moje osobni skore je konzistentne nekde kolem 16500 (mel jsem od 16300 do 16700).

# Blitz Brigade:

Uf, to je trochu vetsi hra :D Jestli si vecer vzpomenu az budu na WiFi, tak to zkusim stahnout a spustit, ale nemyslim, ze by s tim mel ten telefon problem. Co jsem koukal na Youtube na videa z telefonu se stejnym procesorem, tak to vypadalo v pohode.

# Zkusenosti:

Uz jsem s mobilem zkusil snad vse (volat, SMS, MMS, WiFi, data, GPS, fotit, video, internet, hry, ...) a zatim vse krasne plynuly, bez jedinyho zavahani. Vse funguje jak ma (az na to vyse zminovane Voice Search) a nenarazil jsem na nic, co by nefungovalo.

Telefon se diky vroubkovanym zadum a tvaru zad velice prijemne drzi a ac jsem se bal velikost (chtel jsem puvodne 4"), tak myslim, ze je tak akorat do ruky. Mne osobne vyhovuje absence HW tlacitek, mam rad "Google style" tlacitka na displeji, ale nekomu by to mohlo vadit. Vsechny konektory a vstupy jsou zaslepene (kvuli vodotesnosti), ale vyndavaji a zandavaji se v pohode, takze jde jen o zvyk.

Zvuk je cisty a hlasity, pri volani jsem krasne slyset jak ja, tak protistrana.

Displej je super, obraz je videt ve tme i na slunicku a displej ma dobre pozorovaci uhly. Mam pocit, ze ma mozna nejakou oleofobni vrstvu, protoze se mi masti vyrazne min nez displej na mem starem HTC (nebo je to mozna vlastnost Gorilla Glass 2).

Fotak nenadchne ani neurazi - fotky jsou krasne barevne a jasne, ale fotak docela sumi - rekl bych kvalita tak akorat pro nahrani na web ci poslani emailem, normalni fotak to nenahradi. Blesk je silny. Predni fotak je prijemny bonus.

GPS je luxusni - chyta se takrka okamzite a je presne a dobre drzi. Proti MTK telefonum uplne jina liga :)

Vnitrni pamet je rozdelena na 1,5 GB jako data (tzn pro aplikace), 4,83 GB interni SD karta, 590 MB pro system a 140 MB pro cache - coz je podle mne vice nez dostacujici. S externi SD kartou jsem taky nemel problem, ale zatim jsem ji tam daval jen na zkousku, musim si koupit vetsi nez 2GB.

Vodotesnost a prachotesnost jsem netestoval a ani testovat nehodlam :)

Baterka má 1760mAh a Gsam mi tvrdí, že je Li-Poly (výrobce typ nikde neuvádí, takže nemožno ověřit). Kapacita mi vystačí tak na den intezivního využívání (GPS, hry, internet) či na dva dny "ležení na stole" (s občasným hovorem či mailem), takže v tohle je telefon průměr. Škoda, že se nedá snadno vyměnit (ale určitě se časem objeví nějaký návod na rozborku telefonu a výměnu baterky).

Jediné negativum tak pro mně je zatím nadměrné hřání telefonu - při "běžném provozu" se procesor roztopí a baterka pak hlásí teplotu mezi 30° - 40°C, takže záda začnou nahoře pod foťákem lehce hřát. Při "intenzivní zátěži" se mi povedlo baterku roztopit až na 50°C (pocitově - telefon je výrazně horký, ale stále ho bez problémů udržíš v ruce). Tohle asi bude mít vliv na životnost baterky, ale na druhou stranu u telefonu za 120 dolarů to asi přežiju a za rok si koupím klidně další :)

Jestli jsem neco zapomnel pokryt, napiste a ja odpovim.

l.smetana
Stálý androiďák

Příspěvek od l.smetana » stř 11. zář 2013 10:56:02

Sakra, to mi nedělejte, zrovna před týdnem sem koupil A660 :cry:

kubus
Nové Androidě

Příspěvek od kubus » stř 11. zář 2013 11:33:48

Ty jo... fakt díky za tak rozsáhlou odpověď. Asi teda počkám do večera na tu Blitz brigade a pak objednám :)

Luko69
Stálý androiďák

Příspěvek od Luko69 » stř 11. zář 2013 12:15:11

Este jedna otazka: Vie niekto, ako uskutocnit video hovor cez 3G ? Potrebujem to kvoli GSM Alarm Kamere na chate. Tuto funkciu som nenasiel ani cez kontakty, ani cez stock dialer. Skusal som aj Ex-Dialer, bohuzial, ani tam to nevidim.

gASK
Stálý androiďák

Příspěvek od gASK » stř 11. zář 2013 12:58:59

Pokud vím, tak videohovry umí v ČR v současné době pouze O2 (pokud toteda nespustili ostatní nějak "tajně").

Pokud máš O2, můžeš zkusit vytočit *34 (což má být testovací videohovor) - pokud se ti to spojí jako video, telefon to umí a musíš pohledat. Pokud se ti to spojí jen jako klasický hovor, telefon to nepodporuje nebo to nemá zapnuté (což je dost možný vzhledem k celkové nerozšířenosti této funkčnosti - teď nemluvím o Skype, Viberu, FaceTime apod, ale o čistých 3G videohovorech, ty se moc neujaly).

EDIT:

@Blitz Brigade: Včera mi dorazil Cubot GT72 (pro někoho jiného) a nefunguje mu mikrofon, tak jsem strávil celý večer hledáním řešení a pokusy o opravu. K té hře jsem se nedostal, sorry.

l.smetana
Stálý androiďák

Příspěvek od l.smetana » čtv 12. zář 2013 18:59:21

Zdravím vespolek,
potřeboval bych menší radu. Koupil jsem nedávno A660 v Mironetu (po 3 dnech šel na reklamaci) a mám tam pořád možnost vrácení peněz. Tenhle mobil se mi celkem líbí (až na ty SW tlačítka, tohle má Lenovo dle mě lépe vymyšlené) ani výbavově to nevypadá nejhůře. Cenově jsou oba nastejno...

Co by jste brali spíše, tohohle Haiera a nebo si nechat Lenovo? Osobně se mi více líbí Haier...

A ještě, je pravda, že když objednám u TinyDeal tak to jde z Německa = žádné CLO + DPH? Jak dlouho to tak zhruba jde?
Má už někdo nějakou větší recenzi ohledně tohohle Haieru? Osobně mi to přijde jako celkem neznámá značka, jestli se nepletu..

EDIT: jak je na tom se zpracováním? A ještě, koukám na videa a jsou tam SW tlačítka. Uhlopříčka displeje se počítá s němi a nebo bez? Aby to nakonec nemělo stejnou velikost displeje jako A660..

Díky moc

gASK
Stálý androiďák

Příspěvek od gASK » čtv 12. zář 2013 19:40:58

Tak takovou trochu recenzi máš nahoře ode mně a pak ještě od pár lidí na začátku threadu. Pokud máš konkrétní dotazy, tak rád odpovím, ale víc už se asi jinak rozepisovat nebudu ;)

Značka to je relativně neznámá, u nás prodávaji jen ledničky, vzduchotecniku a tak. V Číně mají na trhu tuším asi tři mobily.

Zpracování je precizní - telefon krásně sedí, nikde se nic nehýbe (přeci jen je taky dělaný napevno, tak ani moc nemůže). Je z tvrdého solidně vypadajícího plastu, zadní kryt a ta barevná boční lišta jsou vroubkované, takže se velice příjemně drží. Na jednom místě mi telefon po silném zmáčknutí povrzává (pod foťákem), ale na druhou stranu ještě jsem neměl v ruce telfon který by aspoň někde nevrzal, takže u plastového mobilu se to musí očekávat - navíc při beěžném provozu to nepoznám, přišel jsem na to když jsem si ho prohmatával :).

Veškeré záslepky krásně sedí, dobře se sundavají i nandavají. Tlačítko vypínání je na můj vkus maličko moc zapuštěné, ale už jsem se naučil ho správně zmáčknout, takže je to jen o zvyku. Kabely (sluchátka a micro USB) se zasouvají lehce a bez problémů. Já bych zpracování ocenil na jedničku.

Co se týče uhlopříčky, tak těch 4.5" je skutečně uhlopříčka celého displeje, tzn pokud na něm budou SW tlačítka, tak se prostor zmenší (ale určitě ne o půl palce). Na druhou stranu spousta aplikací tyhle tlačítka schová a nahradí je vlastním tlačítkem "zpět" či "exit", takže např přehrávač videa či foťák ti pojede na celý displej.

Navíc pokud koukneš na španělský ROM (např. http://www.movilesdualsim.com/foro/thre ... Castellano), tak ty mají ty SW tlačítka odstraněný a místo nich mají "průhledný" konfigurovatelný tlačítka (jedná se o aplikaci Button Savior, lze najít na Play Store) - třeba by ti to vyhovovalo líp.

(Mně osobně se třeba ten koncept SW tlačítek líbí víc než HW tlačítka, ale to je věc chuti a názoru. Zvyknout se dá na oboje.)

Ohledně TinyDeal ti neporadím a konečný výběr taky nechám na tobě.

Já osobně bych si opět vybral Haier, protože výkonem a parametry je o třídu výš a stojí stejně :)

EDIT: Tak jsem to změřil a displej má cca 11,6cm (=4,5") a čistý obraz bez SW tlačítek je 10,6cm (=4,17"), takže proti Lenovu pořád větší. Navíc má podstatně lepší DPI a rozlišení.

l.smetana
Stálý androiďák

Příspěvek od l.smetana » čtv 12. zář 2013 19:58:36

člověče, díky ti moc!!! :)
(vlákno jsem si předtím přečetl snad 3x :) )
Button savior vypadá fantasticky a asi by dokázal vyřešit problém.
Tak teď už se jenom rozhodnut. Měl jsem ještě nějaké otázky,akorát už netuším, čeho se to týkalo.. :D

Takže jsi zatím na žádné problémy, komplikace a nebo cokoliv jiného? Trošku by mě asi trápila baterka a že se nedá vyndat, ale snad se telefon nikdy nesekne natolik, že by to nešlo..
Displej taky vypadá o třídu výše, než Lenovo, vzhledově povedené a tlačítko má utopené i Lenovo, takže to vyjde nastejno.

EDIT: tak už vím! :) Dá se telefon vzbudit i jinak, než zmáčknutím tlačítka pro vypnutí?

gASK
Stálý androiďák

Příspěvek od gASK » čtv 12. zář 2013 21:34:42

Baterky se taky trochu bojím, ale věřím, že časem se objeví návod na rozebrání (nějak to určitě rozebrat jít musí). Jediný problém je to výše zmíněné hřání telefonu, jinak si nemůžu stěžovat, ba naopak - jsem s telefonem moc spokojen. Jinak předpokládám, že pro "hard reset" tam buď bude někde schovaný tlačítko nebo nějaký "trojhmat", ale nevím, zatím jsem to nehledal a nepotřeboval (např Nexus 7 jsem už jednou potřeboval restartovat po zamrznutí a tam je na to nějaký hmat, už si ho ale nepamatuju).

Co se týče vzbuzení, tak to jde pokud vím jen tím tlačítkem pro zapnutí - ostatně jako u většiny mobilů (krom těch se skutečným home tlačítkem). Ale na to možná taky bude nějaká aplikace (jsou aplikace jako "Shake to wake" apod, ale nevím jak moc a jak dobře fungují, nikdy jsem je nepoužil)

l.smetana
Stálý androiďák

Příspěvek od l.smetana » čtv 12. zář 2013 21:49:28

O tom hřaní se sem četl, ale moc velkou váhu tomu nedávám. Hádám, že když se nebude nabíjet a při tom na nebudu hrát náročnější hry, tak se zahřívání konat nebude. Jinak pár těhle aplikaček na vzbuzení sem zkoušel, ale je to houby platné..Když už můžu mávat před senzorem, můžu zmáčknou rovnou tlačítko. Spíše mi šlo vzbuzení pomocí SW tlačítek (snad jsem to i někde zahlédl, ale nevím, kecal bych).

Jinak, kontaktoval jsem TinyDeal jak to je s posíláním z Německa a odpověděli, že normálně posílají z Číny, ale i tak po objednávce jim mám napsat ať to pošlou z Německa a ať teda nemusím platit clo + dph..Tak já nevím, jestli tam mají sklad, nebo co. Na tohle mi neodpověděli, každopádně dobrá zpráva, že to tak jde :)

kluvdan
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Haier w910
Tablet: prestigio 7100D
Rom: 4.1.2

Příspěvek od kluvdan » čtv 12. zář 2013 22:43:03

Zdravim tak uz ho mam aj ja doma a dal som tam Android 4.1.2 a narazil som na jeden dost vazny problem ... neviem ho pripojit k PC ...telefon ponuka pripojenie len ako multimedialne zariadenie ci fotak ... v prvom aj v druhom pripade sa telefon v Total Comanderi zobrazi len ako cd s ovladacmi na co sa samozrejme nic zapisat neda :( .. je nejaka moznost ako dosiahnut pripojenei ako mass storage? Skusal som uz snad vsetky moznosti co som nasiel na nete a zatial neuspesne .... poradi niekto?
Dik

zaty
Androiďák!

Příspěvek od zaty » čtv 12. zář 2013 23:00:39

Factory reset (wipe data/cache) si v recovery daval?
Lumia 730 DS

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“