Ostatní asijské telefonyJWD S4 max 6"

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
joejoecs
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Honor 7

JWD S4 max 6"

Příspěvek od joejoecs » ned 25. srp 2013 9:32:21

JWD S4 (Max) Android 4.2 3G Phablet with 6.0 inch HD 720P IPS MTK6589 Quad Core 1.2GHz 1GB RAM 8GB ROM (Black) Je to akysi klon Galaxy mega. Lakal ma velky displej a chut vyskusat cinsky mobil. Stal 240€ vratane expresnej dopravy a DPH. Parametre nebudem popisovat, zaujemca si ich najde na nete.
Pouzity material je plast, ale vcelku dobrej kvality, napriek velkosti zadneho krytu nic nevrzga, dielenske spracovanie je na dobrej urovni, presne. Otrasny je akoze kovovy ramcek po bokoch z leskleho eloxovaneho plastu, co kazi celkovy dojem. System - 4.2.1 je stabilny,vcelku svizny, displej dobre citatelny na slnku. Nie som si isty, ci je pouzity gorila glas - uvidime po case. V baleni boli dve baterie 3800 mAh, flipove puzdro, nabijacka, sluchadla. Potesil USB host. Vydrz baterie 1 den pri plnom vytazeni - cely den data, wifi, vela internetu ... Pripojenie wifi velmi dobre aj na vzdialenost 20 m cez hrubu stenu v zahrade.
Expresne dodanie za 4 dni.
Negativa: Mobil som kupoval na ahappydeal.com. Oslovil ma live chat, slusna komunikacia, cena a prislub rychleho dodania. Mnohe sa ukazalo ako cinske chytractvo. Na stranke ponukaju mobil s OS 4.2.2., zaslany mobil ma 4.2.1. Co je vsak horsie, objednal som model S4 max, dostal som X6 a naviac mobil nie je mozne updatovat. Komunikacia s predajcom je velmi slusna, ale formalna. Stale dokola niekolko zdvorilostnych fraz. Pripadne reklamacie a opravy vidim ako neriesitelne.
Zaverom. Kvalita cinskeho mobilu je uz vcelku dobra, ale zotrvavam na pocite, ze kupa cinskeho mobilu je loteria.
Ak niekto ma tento mobil, prosim ozvite sa mi, pokecame.

Autor tohoto vlákna
joejoecs
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: JWD S4 max 6"

Příspěvek od joejoecs » úte 10. zář 2013 12:55:29

Nova skusenost:
Po rootnuti sa mobil sprava, akoby nemal recovery. Neda sa don dostat a ani z PC sa neda dostat ani do recovery modu ani do bootloader modu. Telefon vzdy startuje z kazdej polohy.
Chcem sa opytat,
kedze som nenasiel recovery pre tento mobil mozem flashnut cwm recovery z ineho mobilu?
da sa nejakym sposobom editovat, prisposobit recovery z ineho mobilu?
Dakujem za rady.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“