Ostatní asijské telefonyK-Touch V8 [NVflash]

Kategorie pro všechny (nejen) čínské značky, které tu ještě nemají vlastní sekci. Samostaná sekce bude založena až počet příspěvků překročí určité kritické množství. Pokud si myslíte, že se tak už stalo, tak o tom napište Supovi.

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
Wixi18
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 04. zář 2013 17:33:30
Typ mobilu / ROM: Moto G LTE
Twitter: Wixi18
Rom: Stock ROM
Bydliště: Praha

K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od Wixi18 »

U telefonu, který je dostatečně výkonný na hraní nejnovějších her, by málo kdo očekával nulovou podporu. Bohužel toto je přesně případ K-Touch V8.
Proto jsem se rozhodl že dám aspoň na nějaké forum tento návod. Sám jsem nad tímto telefonem strávil více než den čistého času a to pouze kvůli nahrání RECOVERY.
Postup (pro Windows):
1) Najděte si nějakou ROMku na http://bit.ly/18MabJ9

2) ROMku si stáhněte (je třeba registrace), RECOVERY přikládané k ROM je zbytečné stahovat, je nefunkční (pro V8)!

3) Stáhněte si NVflash pro K-Touch V8 http://bit.ly/1aUrtYB(je funkční i pro V5 a V9)

4) Rozbalte recovery_ktouch_v8.rar někam do počítače

5) Ještě než vypnete telefon, tak si přetáhněte na externí úložiště (sdkartu) v něm ROM, kterou jste si stáhli v bodě 2)

6) Vypněte telefon

7) Držte POWER tlačítko a VOL+ (to vrchní) do té doby, než nenaskočí zelená plocha s nápisem AP - v tu chvíli pusťte tlačítko POWER i VOL+ (po chvilce zčerná obrazovka ( ale telefon běží)

8) Připojte USB kabelem telefon k počítači. Ten by měl začít hledat na Windows Update ovladače. Po té co je nenajde, nainstalujte ručně ovladače. (VIDEONÁVOD ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=Kshvy10BvAo a ovladače ZDE: http://bit.ly/19onkKz )

9) Telefon odpojte, vypněte (dlouhé přidržení tlačítka POWER - tak 5 vteřin), znovu pusťte AP (viz. bod 8) ) a připojte kabel.

10) Najděte si složku, kam jsme extrahovali recovery_ktouch_v8.rar a otevřete soubor Recovery.bat . (když se nic nebude dlouho dít - minutu a dýl - zkuste ENTER :) )

11) Celá akce by měla proběhnout a zakončit nápisem Konec / End, které následuje Pokračujte libovolnou klávesou...

12) Telefon odpojte od USB a vypněte (přidržení POWER - tak na 5 vteřin)

13) Znovu zmáčkněte tlačítko POWER a VOL+, při naskočení zelené plochy pusťte tlačítko POWER, ale VOL+ stále držte do naskočení modré plochy - recovery.

14) Ukáže se logo K-Touch, a po nějaké době ( tak 15s) naskočí i přeinstalované recovery. (znalost čínštiny výhodou :DD - popř. http://bit.ly/13UwVGQ )

15) Klikněte na první tlačítko v levo nahoře, najděte ROM, kterou jste si v bodě 5)stáhli na kartu a dole popojeďte šipkou vpravo.

16) Nyní probíhá instalace, po které stačí dát pravé dolní tlačítko a telefon se vypne.

17) BINGO! Blahopřeji! Rom byla nainstalována a nyní stačí už jen spustit znovu telefon


Poznámka nakonec - pokud se RECOVERY nebo Android nespustí napoprvé, vyzkoušejte to i napodruhé :)

Snad je celý postup polopaticky napsán a snad i někomu pomůže s jeho [kejtačem].
V případě dotazu piště, ale na všechno odpovědi nemám :rtfm:

Celá tato akce je na vlastní nebezpečí
K-Touch V8 - Android 4.1.2, CM10
aisa
Stálý androiďák
Příspěvky: 103
Registrován: stř 18. kvě 2011 23:07:02
Typ mobilu / ROM: UMI X1s - K-Touch V8 - Haier W910-Xiaomi

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od aisa »

Tak se mi po pěti hodinách nepodařilo nainstalovat ani ty ovladače. Nevím, jestli je dobře, že se telefon hlásí jako "APX", nejde to ani ručně, tohle jsem ještě z žádným přístrojem nezažil. :evil:
Uživatelský avatar
Wixi18
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 04. zář 2013 17:33:30
Typ mobilu / ROM: Moto G LTE
Twitter: Wixi18
Rom: Stock ROM
Bydliště: Praha

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od Wixi18 »

Ano APX by mělo být správně (u mě se telefon hlásí zároveň jako APX a také jako NVIDIA zařízení). Ted už jen stačí spustit RECOVERY.bat :) Přeji pevné nervy ;)
K-Touch V8 - Android 4.1.2, CM10
aisa
Stálý androiďák
Příspěvky: 103
Registrován: stř 18. kvě 2011 23:07:02
Typ mobilu / ROM: UMI X1s - K-Touch V8 - Haier W910-Xiaomi

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od aisa »

Tak automaticky ten USB ovladač nejede. Když ho dám ručně, spadne to během vteřiny, prostě se to neprovede. Zadám NV_drivers a nic... :evil:
Wokna se ani nesnaží o nějakou instalaci. Po připojení telefonu se nic neděje, jen se rovnou objeví ve správci jako neznámé zařízení. Tak už fakt nevím...
No, tak mám další zkušenost. Podařilo s mi nahrát tu děsnou čínskou recovery přímo v telefonu přes aplikaci Root Checker a následně nainstalovat ROM co máš ty.4.2.2 / CM 10.1 a nefunguje nic. Na otevření jakékoli aplikace reaguje hláškou "bohužel, proces ...... musel být ukončen". Nejde ani telefon a i když jsem připojen na WiFi, market hlásí, že nemá připojení... Po chvíli ověřování jsem zjistil, že nechodí skoro nic. Nějaký nápad..? Předem děkuji.
No a poslední zkušenost, zatím se mi tam nepodařilo nacpat žádnou jinou ROM např Miui, start se zastaví na logu, z telefonu se stane radiátor a nejde vypnout.
Naposledy upravil(a) aisa dne pát 04. říj 2013 6:56:18, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Wixi18
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 04. zář 2013 17:33:30
Typ mobilu / ROM: Moto G LTE
Twitter: Wixi18
Rom: Stock ROM
Bydliště: Praha

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od Wixi18 »

Ještě je možnost použít jiné ovladače, například ty, co jsou zmíněny v popisu videa s návodem instalace http://www.mediafire.com/download/k6ajq ... um/APX.rar . Přeci jen to jsou všechno jen Nvidia ovladače pro APX mode.

Ještě přidávám odkaz na snad jediné forum, které se zajímá o tento telefon: http://www.592zn.com/forum-231-1.html (v čínštině)
aisa píše: No, tak mám další zkušenost. Podařilo s mi nahrát tu děsnou čínskou recovery přímo v telefonu přes aplikaci Root Checker a následně nainstalovat ROM co máš ty.4.2.2 / CM 10.1 a nefunguje nic. Na otevření jakékoli aplikace reaguje hláškou "bohužel, proces ...... musel být ukončen". Nejde ani telefon a i když jsem připojen na WiFi, market hlásí, že nemá připojení... Po chvíli ověřování jsem zjistil, že nechodí skoro nic. Nějaký nápad..? Předem děkuji.
No a poslední zkušenost, zatím se mi tam nepodařilo nacpat žádnou jinou ROM např Miui, start se zastaví na logu, z telefonu se stane radiátor a nejde vypnout.
Je tu možnost a to dát všechno WIPE. Je to pravé horní tlačítko a zbytek viz příloha. Wipe systém bych zvolil po tom, co všechno selže. Poté nainstalovat ROM znovu a uvidíte, co to udělá :)
Spoiler:
IMG_20131004_093433.jpg
IMG_20131004_093433.jpg (1.75 MiB) Zobrazeno 3298 x
EDIT by pRo_lama:
Nepíš dva a viac príspevkov za sebou, od toho máš tlačítko "Upraviť"! Prečítaj si prosím Ťa pravidlá fóra a dodržuj ich!
K-Touch V8 - Android 4.1.2, CM10
aisa
Stálý androiďák
Příspěvky: 103
Registrován: stř 18. kvě 2011 23:07:02
Typ mobilu / ROM: UMI X1s - K-Touch V8 - Haier W910-Xiaomi

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od aisa »

No, to je právě to. Těch telefonů už jsem "školil" docela dost, ale tohle je první, který tak urputně vzdoruje. A když přeinstalovávám ROM, vždy to "wipnu", protože to dělá bordel, když tam zůstanou "zbytky" předchozích instalací. Tak uvidíme, nejsem zvyklý se vzdávat a nepřipustím vítězství hmoty nad duchem :D :D :D
Ale jinak samozřejmě děkuji za rady :yes:
Uživatelský avatar
Wixi18
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 04. zář 2013 17:33:30
Typ mobilu / ROM: Moto G LTE
Twitter: Wixi18
Rom: Stock ROM
Bydliště: Praha

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od Wixi18 »

Právě, já se taky nesmířil s prvotními neúspěchy a snažil se asi dva týdny každé odpoledne něco vymyslet, ale bohužel stejný postup jak vidno nefunguje 2x. Tak snad se zadaří!
K-Touch V8 - Android 4.1.2, CM10
aisa
Stálý androiďák
Příspěvky: 103
Registrován: stř 18. kvě 2011 23:07:02
Typ mobilu / ROM: UMI X1s - K-Touch V8 - Haier W910-Xiaomi

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od aisa »

Sláva ! Lehce před půlnocí se zadařilo. Chtělo to se ještě více ponořit do útrob recowery a vygumovat pozůstatky po Miui romkách. Prostý wip a wip cache nestačil. A stejně, když se podívám do správce souborů, tak tam ještě nějaké miui soubory i s daty jsou. Co se týká GPS, tak oproti UMI X1S start a fix naprostý luxus v rychlosti, ale jedna zajímavost tu je. Ačkoli všechno funguje (používám Sygic), tak v "GPS test", "Kejtač" ukazuje při fixu deset z jedenácti satelitů přesnost 12 - 42 metrů a to je signál průměrně 32 a UMI při menším, nebo v nejlepším případě stejném počtu fixnutých, ale s nižší úrovní signálu, se honosí přesností někdy i 2 metry.... A teď kdo kecá..? ;) CM10.1 dobrá, ale vadí mi malé ikony, nebo jsem ještě nenašel jak se dají zvětšit a i celkově graficky je ta ROM spartanská, Miui se mi líbila víc, i pro možnosti nastavení, ale už nemám odvahu zkoušet "perestrojku" :D Teď si musím trochu odpočinout, zregenerovat, protože příští týden přijde Haier W910, tak se asi zase několik dní (nocí) nevyspím... :D Ale láká mě vyzkoušet si ještě něco s Qualcomm prcákem. Navíc má IP57, i když to bych u číňana bral s rezervou. Mě stačí, když promoknu na motorce a telefon je v kapse, aby nebyl zespodu zapařený displej . A podle recenzí má mít naprosto suprovou GPS s náběhem "metelesku blesku":)
Uživatelský avatar
Wixi18
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 04. zář 2013 17:33:30
Typ mobilu / ROM: Moto G LTE
Twitter: Wixi18
Rom: Stock ROM
Bydliště: Praha

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od Wixi18 »

Tak to jsem rád, že se nakonec zadařilo. Časem, až ,,Kejtač" odrovnám jako předchozí Huawei, tak budu také uvažovat o něčem odolnějším, ale to je zase až za rok :)
K-Touch V8 - Android 4.1.2, CM10
aisa
Stálý androiďák
Příspěvky: 103
Registrován: stř 18. kvě 2011 23:07:02
Typ mobilu / ROM: UMI X1s - K-Touch V8 - Haier W910-Xiaomi

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od aisa »

Tak se jednalo o předčasnou radost, protože jak jsem zjistil nefunguje BT. I když se spáruje, tak se nespojí a když ano, tak jen na chvíli, přerušuje se a rozpadá spojení. Takže znovu... :x
Uživatelský avatar
Wixi18
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 04. zář 2013 17:33:30
Typ mobilu / ROM: Moto G LTE
Twitter: Wixi18
Rom: Stock ROM
Bydliště: Praha

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od Wixi18 »

Vyzkoušel jsem také a mám stejný problém => bohužel chyba ROMky (s největší pravděpodobností) :(
K-Touch V8 - Android 4.1.2, CM10
aisa
Stálý androiďák
Příspěvky: 103
Registrován: stř 18. kvě 2011 23:07:02
Typ mobilu / ROM: UMI X1s - K-Touch V8 - Haier W910-Xiaomi

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od aisa »

Ha ! Mám to ! Tahle ROM je vítězná - http://www.needrom.com/mobile/k-touch-v8-6/ . Takže Andr. 4.1.2 CM10 . I když ani tato není bez kompromisů, ale má češtinu a implementovanou tak, že se nemusí nastavovat, jde hned po instalaci do místního nastavení. Jediná drobná vada, nejdou MMS, protože ten kdo jí pekl, použil SMS/MMS část pro Andr. 4.2.1, takže přijetí nebo odeslání MMS má za následek okamžitý pád aplikace. Řešení - odinstalace a použití např Handcent SMS, která má češtinu a je naprosto luxusně nastavitelná do nejmenších detailů. Na žádnou další chybu jsem nenarazil. Tedy snad jen taková věc, co mě, chorobnému detailistovi, vadí, že datum na zamykací obrazovce, s jinak správnou diakritikou v názvu měsíce, má letopočet v "rozsypaném čaji" :D Ale to možná, aby majitel telefonu nezpychl a při každém zapnutí si připomněl zemi jeho původu :D
Jo a má úplně snové Recovery v angličtině . ;)
Naposledy upravil(a) aisa dne čtv 10. říj 2013 21:38:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Wixi18
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 04. zář 2013 17:33:30
Typ mobilu / ROM: Moto G LTE
Twitter: Wixi18
Rom: Stock ROM
Bydliště: Praha

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od Wixi18 »

To je skvělá zpráva! Tak časem možná taky přejdu, ale to až mě tato ROM (4.2.2) začne nějak výrazně štvát :)

Tak teď mám pro změnu problém já. Dal jsem přes staré recovery nainstalovat, po spuštění se do nekonečna točí CyanogenMod. Při druhém pokusu jsem zjistil, že se záhadně přeinstalovalo recovery na CWM Recovery, jenže se mi s ním nedaří MOUNT SD karty, tudíž i připojení k PC jako velkokapacitní zařízení. Měl jste podobný problém?

Vyřešeno, reinstall driverů v počítači, ale stále mám 4.2.2 :)
K-Touch V8 - Android 4.1.2, CM10
aisa
Stálý androiďák
Příspěvky: 103
Registrován: stř 18. kvě 2011 23:07:02
Typ mobilu / ROM: UMI X1s - K-Touch V8 - Haier W910-Xiaomi

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od aisa »

Abych se přiznal, bylo to trochu o štěstí. Zjistil jsem, že to "dlaždicové" číňanské recovery je pouze pro CM, to když jsem se tam pokoušel narvat Miui. Jiný CM rom mi dělal totéž co tobě, no a asi čtvrtý pokus o instalaci té výše uvedené rom, na mě najednou vyskočilo luxusní angl. recovery no a výsledek už znáš. (s dovolením tykám, protože jsem tu byl někde zjebán, že na fóru si tykáme :) ) No, kdyby se mi stalo tohle tak bych byl v hajzlu, protože ty USB ovladače stále nemohu nainstalovat
Jo a to recovery jsem tam cpal přes Rom manager.
A poslední poznatek, s Apex Launcher je to fakt luxus srovnatelný s Miui rom, na které nedám dopustit.
Uživatelský avatar
Wixi18
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 04. zář 2013 17:33:30
Typ mobilu / ROM: Moto G LTE
Twitter: Wixi18
Rom: Stock ROM
Bydliště: Praha

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od Wixi18 »

Tak 4.1.2 jsem nakonec nainstaloval, ale s nefunkčním čtení SD karty, jak z recovery tak z Androidu. Provedl jsem NVFlash, nainstaloval znovu tu čínskou recovery a nasadil jsem zpět 4.2.2. Karta už je znovu funkční :) (asi u té 4.2.2 ROMky zůstanu)
K-Touch V8 - Android 4.1.2, CM10
aisa
Stálý androiďák
Příspěvky: 103
Registrován: stř 18. kvě 2011 23:07:02
Typ mobilu / ROM: UMI X1s - K-Touch V8 - Haier W910-Xiaomi

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od aisa »

Tady je řešení. ;) http://www.aliexpress.com/item/HK-free- ... 01851.html
Včera přišel, platil jsem DPH 196Kč, takže celkem cca tři litry. Multijazyková ROM, plná funkčnost od prvního zapnutí, naprosto bez kompromisů, žádné doinstalace, přeinstalace, recovery, root a jiné sr..ky, prostě telefon do kterého se vsunou karty a používá se. A GPS ? To jsem ještě nezažil, dokonce ani u jednoúčelového přístroje. Fix tak rychlý, že nejde vysledovat jak dlouho to trvalo. Prostě zapnete a naskočí 10 - 15 - 25 satelitů, fix 12 - 15....
Po zkušenostech s šunkami od Mediateku malý zázrak. Ani ta Tegra3 u V8 se tomu zdaleka nevyrovná. Takže než se najde jiný zázrak, který by mne uchvátil, končím u tohoto přístroje a předchozí kousky svěřuji Aukru :D
Naposledy upravil(a) aisa dne sob 12. říj 2013 20:50:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Wixi18
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 04. zář 2013 17:33:30
Typ mobilu / ROM: Moto G LTE
Twitter: Wixi18
Rom: Stock ROM
Bydliště: Praha

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od Wixi18 »

Hezký telefon :) Při příští koupi budu určitě nad nějakým Haierem uvažovat. Dík za tip
K-Touch V8 - Android 4.1.2, CM10
punkreas
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 15. lis 2013 22:57:01
Typ mobilu / ROM: k-touch v8

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od punkreas »

zdravim, aj Vam ten ten telefon tak strasne mrzne? Zapnem GTA 3 a po par minutach mi mobil zamrzne a musim ho restartovat POWER buttonom. A nerobi to len GTA 3 ale aj deer hunter, angry birds... dokonca aj ked som rychlo za sebou robil fotky. Skusal som viacero ROMiek a stale to iste dokonca som aj stiahol aplikaciu tegra overclock a nastavoval teploty kedy sa ma telefon vypnut a zdalo sa mi ze problem sa na chvilu vyriesil ale zda sa ze to nepomohlo :/
Uživatelský avatar
Wixi18
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 04. zář 2013 17:33:30
Typ mobilu / ROM: Moto G LTE
Twitter: Wixi18
Rom: Stock ROM
Bydliště: Praha

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od Wixi18 »

punkreas píše:zdravim, aj Vam ten ten telefon tak strasne mrzne? Zapnem GTA 3 a po par minutach mi mobil zamrzne a musim ho restartovat POWER buttonom. A nerobi to len GTA 3 ale aj deer hunter, angry birds... dokonca aj ked som rychlo za sebou robil fotky. Skusal som viacero ROMiek a stale to iste dokonca som aj stiahol aplikaciu tegra overclock a nastavoval teploty kedy sa ma telefon vypnut a zdalo sa mi ze problem sa na chvilu vyriesil ale zda sa ze to nepomohlo :/
Zdravím, GTA, Deer Hunter i jiné hry mi běhají bez sebemenších problémů. Telefon sice sem tam zamrzne (kvůli né-úplně dotažené ROMce 4.2.2.) ale hry zvládá na jedničku.
K-Touch V8 - Android 4.1.2, CM10
punkreas
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 15. lis 2013 22:57:01
Typ mobilu / ROM: k-touch v8

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od punkreas »

Tak teraz som dal ROM 4.2.2 a telefon sice zamrzne ale sam sa rychlo restartuje.. Je nejaka sanca ze to nie je HW chyba?

Este by som dodal ze dnes som hral Deer Huntera asi 20 minut a potom to restartovalo.. Takze neviem ci je to to teplotou life bo to spravilo aj pred chvilou ked som len browsoval internet
Uživatelský avatar
Wixi18
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 04. zář 2013 17:33:30
Typ mobilu / ROM: Moto G LTE
Twitter: Wixi18
Rom: Stock ROM
Bydliště: Praha

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od Wixi18 »

V tom případě netuším, HW chyba to samozřejmě být může. Ještě se zeptám, dal jsi WIPE úplně všeho před instalací nové ROM? (pochopitelně všeho krom ,,SD", aby bylo odkud tahat ROMku :) )
K-Touch V8 - Android 4.1.2, CM10
punkreas
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 15. lis 2013 22:57:01
Typ mobilu / ROM: k-touch v8

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od punkreas »

Dal som wipe viackrat... Kazdopadne dnes este skusim najnovsi MIUII a mozno to konecne pojde
Uživatelský avatar
Wixi18
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 04. zář 2013 17:33:30
Typ mobilu / ROM: Moto G LTE
Twitter: Wixi18
Rom: Stock ROM
Bydliště: Praha

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od Wixi18 »

Tak přeju hodně štěstí. Mně se MIUI nelíbí, jinak co se ale týče stability bude určitě lepší, protože na 592zn to je snad jediná updatovaná ROMka :)
K-Touch V8 - Android 4.1.2, CM10
Uživatelský avatar
gersa
Droid
Příspěvky: 1287
Registrován: úte 10. kvě 2011 19:55:45
Typ mobilu / ROM: 1+1
Tablet: HP Touchpad
Bydliště: Pernikov

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od gersa »

Jak tak ctu, nejsem jediny, kdo ma problem s instalaci driveru pro K-Touch v AP modu.
Zvolim lokaci, kde mam rozbalene ovladece z prvniho postu (zkousel jsem i ovladace uvedene ve videonavodu, je to stejne), ale instalace neprobehne

Takze mam mobil bez Google aplikaci (nepomohlo flasnout GAPPS pro Android 4.0.4 pres firemni recovery), nejsem schopen flashnout TWRP (klidne cinske) nebo CWM a pres zabudovane/firemni recovery se bojim flashovat alternativni ROM abych z mobilu neudelal cihlu

Ma nekdo radu?


aisa píše:Jo a to recovery jsem tam cpal přes Rom manager.
Muzu poprosit o postup? S ROM Managerem nemam zkusenosti
Dik

EDIT: Tak jsem se odhodlal a flashoval pres tovarni recovery. Bez uspechu, GAPPS nefunguji a ROM to nevezme, vyhodi chybovou hlasku
Naposledy upravil(a) gersa dne ned 08. pro 2013 15:18:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Wixi18
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 04. zář 2013 17:33:30
Typ mobilu / ROM: Moto G LTE
Twitter: Wixi18
Rom: Stock ROM
Bydliště: Praha

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od Wixi18 »

Tak jsem se koukal ještě po jiných ovladačích: https://www.dropbox.com/sh/c289xr08rrq3eo1/sPkZocTyjO . V případě, že ani ty fungovat nebudou, tak už nezbývá než se prodírat čínskými znaky a nepřehledným fórem: http://www.592zn.com/forum-231-1.html
Hodně štěstí s čínštinou :rtfm1: :)

Edit: Co se ale týče GAPPS, tak zkuste stahnout http://goo.im/gapps/gapps-ics-20120429-signed.zip, rozbalit v PC, přetáhnout do mobilu a nainstalovat jako normální aplikace.

Edit No.2 : Nepůjdou asi všechny, ale GOOGLE PLAY by jít mělo :)
K-Touch V8 - Android 4.1.2, CM10
Uživatelský avatar
gersa
Droid
Příspěvky: 1287
Registrován: úte 10. kvě 2011 19:55:45
Typ mobilu / ROM: 1+1
Tablet: HP Touchpad
Bydliště: Pernikov

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od gersa »

Tak nakonec jsem zvitezil a ovladace nainstaloval. Stacila drobna finta.

Postup je nasledujici (sorry za anglicke vyrazy, ale nemam Cz windows):
- v DEVICE MANAGERu kliknout pravym na APX se zlutym vykricnikem a vybrat UPDATE DRIVER SOFTWARE
- zvolit BROWSE MY COMPUTER FOR DRIVER SOFTWARE
- dale pak zvolit LET ME PICK FROM A LIST OF DEVICE DRIVERS ON MY COMPUTER
- dale je potreba kliknout na HAVE DISK
- potom jen staci nalistovat slzku s ovladaci, vybrat soubor NvidiaUsb.inf a vybrat NVIDIA USB BOOT-RECOVERY DRIVER FOR MOBILE DEVICES

Pak uz se ovladace nainstaluji a lze postupovat dle navodu v prvnim postu

Snad se to bude nekomu hodit
aisa
Stálý androiďák
Příspěvky: 103
Registrován: stř 18. kvě 2011 23:07:02
Typ mobilu / ROM: UMI X1s - K-Touch V8 - Haier W910-Xiaomi

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od aisa »

Tak jsem si tak dlouho hrál a vybíral ROM, až se mi podařilo mého "kejtače" lehce "zcihlit". ROM 4.1.1 enterprise_3.11.15 - instalace proběhne, ale telefon zůstává stále v recovery mode. Mám CVM 6.0.3.3 Takto vypadá "screen shot" po instalaci ROM. Poradí někdo ? :cry:
Domnívám se, že ta ROMka provedla unroot, ale to je jen můj názor.
IMG_20131228_200408.jpg
IMG_20131228_200408.jpg (283.37 KiB) Zobrazeno 2476 x
Uživatelský avatar
gersa
Droid
Příspěvky: 1287
Registrován: úte 10. kvě 2011 19:55:45
Typ mobilu / ROM: 1+1
Tablet: HP Touchpad
Bydliště: Pernikov

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od gersa »

Mrkni na navod How to install stock rom
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2478880

EDIT:BTW, co podle tebe znamena, ze ROMka provedla unroot?
Uživatelský avatar
Wixi18
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 04. zář 2013 17:33:30
Typ mobilu / ROM: Moto G LTE
Twitter: Wixi18
Rom: Stock ROM
Bydliště: Praha

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od Wixi18 »

aisa píše:Tak jsem si tak dlouho hrál a vybíral ROM, až se mi podařilo mého "kejtače" lehce "zcihlit". ROM 4.1.1 enterprise_3.11.15 - instalace proběhne, ale telefon zůstává stále v recovery mode. Mám CVM 6.0.3.3 Takto vypadá "screen shot" po instalaci ROM. Poradí někdo ? :cry:
Domnívám se, že ta ROMka provedla unroot, ale to je jen můj názor.
IMG_20131228_200408.jpg
Můžeš se znovu pokusit o ten NVflash, ten by měl unbricknout telefon.
K-Touch V8 - Android 4.1.2, CM10
aisa
Stálý androiďák
Příspěvky: 103
Registrován: stř 18. kvě 2011 23:07:02
Typ mobilu / ROM: UMI X1s - K-Touch V8 - Haier W910-Xiaomi

Re: K-Touch V8 [NVflash]

Příspěvek od aisa »

No a to je právě maličko problém, protože počítač telefon nevidí. Ovladače se nedají nainstalovat ani omylem.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“