Ostatní asijské telefonyČínská "Dual SIM" a její funkčnost

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
foto1977
Droid
Reputace: 14
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia XZ1 Compact
Rom: stock

Čínská "Dual SIM" a její funkčnost

Příspěvek od foto1977 » úte 24. zář 2013 19:19:19

Ahoj vlastním čínský Dual SIM mobil a používám obě dvě SIM na volání (soukromá + firemní).
Jde mi o to, že bych rád nastavil aby při volání na určité číslo z kontaktů automaticky vytáčela přiřazená SIM.
Příklad: mám X kontaktů čistě pracovních a chci aby se mi hned vytáčely z firemní SIM a nevyskakovalo na mě to okno s výběrem SIM.
Zaprvé to zdržuje a občas se člověk překlikne a volá z jiné SIM než chtěl.
V Nastavení - Správa SIM - Vázání kontaktů - jsem přiřadil kontakty ke konkrétní kartě, ale funguje to pořád stejně. Jen se mi v kontaktech u spárovaných kontaktů objevila taková značka, že je spárováno s danou SIM, ale nic víc.
Netušíte kde je chyba? Přeci to spárování musí mít nějaký účel. Funguje vám to někomu???

Alcatel OTE → Siemens C35i → Nokia 3310 → Nokia 6610 → Nokia E65 → LG OptimusOne → LG Optimus Black → Samsung S Duos → UMI X1 → iOceanX7 → UMI Cross → Zopo 998 → iOceanX7s → One+One 64GB → JIAYU G4S → UMI X3 → JIAYU G4S → Nexus 5 → Xperia Z3C → Huawei Nova → Xperia XZ1C

misugen
Stálý androiďák
Reputace: 7
Typ mobilu / ROM: Honor 9 4-64GB B364
Mobil 2 / ROM: ASUS Zenwatch 2 Wear OS
Tablet: Teclast Tbook 11 Android 5.1 Windows 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Čínská "Dual SIM" a její funkčnost

Příspěvek od misugen » úte 28. říj 2014 10:33:52

Jak to vypadá, vyřešeno nebo nevyřešeno? Často měním v telefonu ROM a u některých to funguje jak píšeš a u některých to funguje správně. Používám to pro volání na určitý kontakt příkazem z hodinek při použití handsfree na uchu. Nutností výběru SIM na telefonu to ztrácí účinnost. V současné ROM, která mi vyhovuje toto bohužel nefunguje. Má to tedy nějaké řešení? Napadlo mě že by to mohl umět vyřešit Tasker, ale na to se poptám v jiném vláknu.
žiju zdravě, chodím do hospody pěšky

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“