Ostatní asijské telefonySencor ELEMENT P4

Odpovědět

Mirda86
Moderátor
Reputace: 287
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: Sencor ELEMENT P4

Příspěvek od Mirda86 » pát 03. led 2014 21:33:56

J77 píše: KAzdopadne napr. u Prestigia si o Quallcommu muzes nechat zda i v o dost vyssi cene ...
Hele kdyz uz tady chces hodnotit ceskej narod a hrat si tady na jedineho objektivniho tak si nejdriv zjisti fakta.Nez budes placat "snusky" nesmyslu od stolu.Kdyz uz se tady tim ohanis.
Prestigio s timhle ctyrjadrem od Qualcommu samozrejme je a stoji cca 3.5k.V akci i min.
Prestigio 5400

J77
Stálý androiďák
Reputace: 1

Příspěvek od J77 » pát 03. led 2014 21:43:55

Hele, ty zoufalce, tak zaprve, jsem Prestigio hodnotil kladne, pokud Ti to nahodou uniklo. Za druhy jsi vytrhl z kontextu jedninou vec, samozrejme tu, ktera se Ti hodi do kramu. Za treti - mas pravdu, ze jsem prehlidl, ze tohle Prestigio ma Quallcomm, coz je rarita, nebot stavi temer vyhradne na MTK. Krom toho kecas, v akci neni nikde pod 3500 a to se bavime o obchodech s pochybnymi zdroji. Pod 3990 neni v zadnym serioznim prodeji, takze vyssi cena plati. Vic na Tebe casem mrhat nebudu. Ze jsme nadpolovicni vetsinou naprosto ucebnicova soucast stredoevropsky verbeze, zvykla vsechno ochcavat a nepripoustet pokud mozno ani to, pri cem jsme chyceni za ruku, ktera opravdu nema byt na co pysna, o tom zde nebudu polemizovat, to patri jinam.

Mirda86
Moderátor

Příspěvek od Mirda86 » pát 03. led 2014 21:55:31

Urazky si nechej od cesty nebo takhle rikej doma svoji mamince. Samozrejme.Kdyz kazes vodu a pijes vino tak necekej ze k tobe bude nekdo tolerantni.Ze sis toho nevsiml je ciste tvuj problem a zbytek sou jen vymluvy.A je mi uplne jedno jak si co hodnotil.Proste si delas z "huby" kanal a tecka.
Naposledy upravil(a) Mirda86 dne pát 03. led 2014 21:58:52, celkem upraveno 1 x.

don_alex
Administrátor
Reputace: 374
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Příspěvek od don_alex » pát 03. led 2014 21:58:19

Pánové klid. Osobní spory sem nepatří.

J77: Na podobné výpady tu není nikdo zvědavý. Příště to bude rovnou ban.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

J77
Stálý androiďák

Příspěvek od J77 » sob 04. led 2014 1:00:28

don_alex píše:Pánové klid. Osobní spory sem nepatří.

J77: Na podobné výpady tu není nikdo zvědavý. Příště to bude rovnou ban.
Don Alex: v tom pripade je ale bezpredmetna polovina tohoto vlakna, v niz se dohaduji ruzni diskuteri o posuzovani znacky / mobilu a nikterak nehovori o konkretnim telefonu. Za tvrdsi reakci se omlouvam, ale prisel jsem si sem precitst informace o P400 a polovina vlakna zaplevelena dohadovanim se o nesouvisejcim, stejne jako nasledna neobjektivni reakce mirdy dotceneho tim, ze jsem si "dovolil" zkritovat zivotni pristup vetsiny Cechu, me proste zvedlo ze zidle. V kazdem pripade jak uz jsem psal, vice casem mrhat nebudu - na nemobilni temata a souvisejici utoky, takze zadne "priste" nehrozi. Ostatni si jiste udelaji obrazek a z obsahu se budou venovat celku a pulstrance textu, namisto jedne nepresne, celkove vyzneni nemenici, vety vytrhavane z kontextu.

Mirda86
Moderátor

Příspěvek od Mirda86 » sob 04. led 2014 1:39:27

Takze naposledy a klidne(z me strany).
Ale ja nemam povinost odpovidat na vse co si napsal.Samozrejme ze sem si vybral to co se mi nelibilo.A to bylo ze si proste mystifikoval ostatni a psal si co neni pravda ...ted se to snazis jen prekroutit.Ja reagoval na fakt ze Prestigio se dela s QC.Co na tom nechapes?To ze sem pritom pouzil radoby tve chytre reci?Nebo ja mam nejakou povinost reagovat automaticky i na ten zbytek blabolu(subjektivne pro me)co si napsal?Ne nemam.Protoze me nezajimaji.Takze nevim kdo si tady z toho rve vlasy.Dalsi reakce sou zbytecne.
Mimochodem.Predchozi prispevky se necituji.Precti si pravidla fora.

TiiMsvk
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Sencor Element P450 a HTC One M8s
Rom: A5.01

Příspěvek od TiiMsvk » sob 04. led 2014 10:30:37

Dorota píše:To Pedes: Krycí sklo se ti zdálo silné, protože v obchodě jsou na něm ještě dvě fólie- jedna transportní a jedna ochranná. Jesli je pod ní skutečně dragontrial nemám jak otestovat- rozbíjet se to snažit nebudu.

To TiiMsvk: Nevím, o které nastavení ti jde přesně, ale mrkni sem: Nastavení- Bezdrátová připojení a sítě- Další...- Mobilní sítě. Tam si můžeš zaškrtnout nebo odškrtnout 2G režim.
Ano presne tam som to pozeral ale sim v slote 2 to neponuka. A moc sa mi nechce orezavat simku na mini.

A ešte chcem napísať že som poslal do sencoru mail ohladne toho updatu co neisiel stiahnut cez webový prehliadac a par nazorov na vylepsenie androidu. O par dni mi odpisalis tym že mi poslali update na inom serveri aby som ho mohol stiahnuť a že moje podnety na sw budú riešiť tak som zvedavy ako sa to vyvinie :).

Zaujimave video porovnania obyčajneho skla a Dragontrail (mám skusenosť že mi mobil už dva razi padol na chodník a nič sa mu nestalo takže spokojnosť zatial :)

Predáva sa tento mobil aj inde ako v SK a CZ?

Dorota
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: P450
Rom: 4.1.2

Příspěvek od Dorota » sob 04. led 2014 11:09:59

Tak to tě nepotěším. Když mrkneš v telefonu na popis slotů pro sim, na slotu 2 máš přímo napsáno GSM only. Takže na 3G data je určen pouze slot 1.
A jak jsem psal výše, pátral jsem, jestli se tento telefon prodává i jinde a našel jsem pouze Andromax U Limited edition prodávaný v Indonesii. Odlišnost je pouze v tom, že tam je slot 1 určen pro CDMA (to však lze změnit, zkus *#4636*#). Jinak hardwarově by měl být stejný jako Karbonn S5, Cherry Mobile Skyfire 2.0 a další- tohle nemám ověřeno.

TiiMsvk
Stálý androiďák

Příspěvek od TiiMsvk » sob 04. led 2014 16:02:01

ďakujem mne skor šlo o to aby som si prepol 2G sieť lebo 3G nepouzivam a aspoň nech to šetri batériu, ale keď vravíš že je tam iba 2G tak je to super. A druha otazka kde sa ešte predáva som bol len zvedavy lebo čím vo viac krajinách by sa predával tým by bola aj neoficiálna podpora vyššia takže škoda, že je to len u nás

J77
Stálý androiďák

Příspěvek od J77 » ned 05. led 2014 15:16:05

Mel bych dve otazky na ty, kteri uz telefon vlastni. Na netu se celkem rozchazi informace o tom, jake sim sloty ma. Jsou to dva standardni sloty na normalni sim karty, jako je v navodu, nebo je jeden mensi na orezanou mikro sim?
Druha otazka - jak jsou na tom s hlasitosti reproduktory? Staci to na hlasity odposlech v misnosti + vyzvani to na max. volume nahlas, nebo je to ten pripad, kdy musi byt oboje na max. aby clovek vubec neco slysel?

Dorota
Stálý androiďák

Příspěvek od Dorota » ned 05. led 2014 16:42:34

Píšu jen ohledně P450, jak je to u P400, ani P500 nevím. Slot 1 (gsm+data) je microSIM, slot 2 (gsm only) je klasické velikosti. Co se týče hlasitosti- chtělo by to s něčím srovnat, jinak je to dost subjektivní. Mně osobně to stačí (vyzvánění přes 2 místnosti slyším), ale víc by to sneslo. Až za týden dorazí mladej, můžu to srovnat s xperií L.

stillman28
Nové Androidě

Příspěvek od stillman28 » ned 05. led 2014 16:48:37

Předpokládám, že když provedu root tak přijdu o data.

Dorota
Stálý androiďák

Příspěvek od Dorota » ned 05. led 2014 16:54:55

Pokud ho budeš dělat přes Framaroot, tak pravděpodobně nepřijdeš (u mně se tak nestalo), ale riziko je tu vždy. Problém spíš je, že bez rootu se smysluplně zálohovat nedá.

J77
Stálý androiďák

Příspěvek od J77 » ned 05. led 2014 17:12:28

Ad sloty - mas zrejme pravdu, ocividne v navodu zakresluji realny stav, P450 tam ma dva ruzne velke sloty a P400 dva stejne. Coz ale v praxi nemusi nic znamenat, mohli to behem vyroby zmenit a navod nechat puvodni.

TiiMsvk
Stálý androiďák

Příspěvek od TiiMsvk » ned 05. led 2014 23:12:59

J77 píše:Mel bych dve otazky na ty, kteri uz telefon vlastni. Na netu se celkem rozchazi informace o tom, jake sim sloty ma. Jsou to dva standardni sloty na normalni sim karty, jako je v navodu, nebo je jeden mensi na orezanou mikro sim?
Druha otazka - jak jsou na tom s hlasitosti reproduktory? Staci to na hlasity odposlech v misnosti + vyzvani to na max. volume nahlas, nebo je to ten pripad, kdy musi byt oboje na max. aby clovek vubec neco slysel?
P450 Slot 1 micro SIM podpora 2G 3G
Slot 2 normalna SIM iba 2G
Čo sa týka odposluchu vyzvaňa slušne je ho počuť bez problémov horsie je to co sa týka telefonovania niekedy je slabsie pocut hlavne v mhd alebo v hlucnom priestore a mam dojem ze sa neda telefonovat pomocou obycajnych sluchadiel ale nemam to este potvrdene vyskusam a dám vedieť

EDIT:
stillman28 píše:Předpokládám, že když provedu root tak přijdu o data.
Ja mam urobeny root cez frameroot a bez problemov aj bez straty dat

Otazka myslite si že existuje alebo bude daky neoficialny update?

EDIT by jumbo78:
Nepiš dva a více příspěvků pod sebe, od toho máš tlačítko "Upravit"! Přečti si prosím pravidla fóra a dodržuj je.

Dorota
Stálý androiďák

Příspěvek od Dorota » pon 06. led 2014 15:59:53

Neoficiální ROM pravděpodobně existují- na předchozí stránce jsem dával odkaz na indonézské stránky, mohu hodit i odkaz na cca 150 stránkové forum o telefonu Andromax U (nás se týká Andromax U LE). Hardwarově jsou obdobné i další telefony. Konkrétně by mělo fungovat všechno tohle: http://forum.xda-developers.com/showthr ... st46821548. Podotýkám, že jsem z toho nic netestoval! Ani nemám potřebu. Možná až se budu někdy moooc nudit. A to jen díky tomu, že tenhle telefon podporuje qualcomm disk mode, takže je snadné udělat kompletní zálohu a tím pádem je riziko bricku minimální.

TiiMsvk
Stálý androiďák

Příspěvek od TiiMsvk » pon 06. led 2014 19:57:00

Ďakujem za odpoveď a mám par otazok.
Prva otazka je či sa nedá nejak obmedziť to hltnie batérie na tomto mobil pretože ak si pozriem čo najviac mi žere bateriu tak je to System android (Viď prilohu). Neviete čo s tym urobiť a či sa dá to nejako obmedziť (Viem, že na Xperii mini mi to takto nebralo batériu tam na prvej priečke bol displej)
shot_2014-01-06_19-49-41.jpg
shot_2014-01-06_19-49-41.jpg (44.42 KiB) Zobrazeno 1760 x
Skúšal som pomocou tohto návodu
Dorota píše:Tak nové info pro majitele P450. Pokud chcete experimentovat, ode dneška můžete pro zálohování telefonu použít Nandroid Backup. Telefon je již přímo podporován. Chtěl bych vývojářskému týmu poděkovat i touto cestou.

Edit: Díky možnosti zálohy jsem neodolal a nainstaloval Clockworkmod. Pokud má někdo zájem, zde je jednoduchý návod:
1) Telefon musí mít root přístup- viz toto vlákno.
2) Nainstalovat Terminal Emulátor
3) Stáhnout CWM zde:http://www.mediafire.com/download/p993d ... wm-ule.img
4) Soubor nakopírovat do kořene SD karty.
5) V terminal emulátoru napsat: su (Enter) dd if=/sdcard/cwm-ule.img of=/dev/block/mmcblk0p13 (Enter)
6) Telefon vypneme, stiskneme vol+ a zapínací tlačítko a držíme, dokud nenaběhne CWM. Tam zvolíme reboot a na dotaz odpovíme YES.
Wipe jsem neprováděl, telefon běhá normálně. I tak je zálohování před prováděním čehokoliv samozřejmostí (mám zálohován celý obsah vnitřní paměti ve formátu .raw)

Bug: CWM je vzhůru nohama.
Root fungoval ten bug tam je hore nohami.
Potom som skúšal jeden z týchto http://forum.xda-developers.com/showthr ... st46821548 ROM konkrete som skušal Kitkat S5 a MIUI no a Kitkat nabehol po velmi dlhom case a restarte mobilu ale aj to dole hlavu :D a MIUI vobec nenabehlo. Neviem či som urobil niekde chybu pri inštalovaní rom, postupoval som podľa tohto návodu http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2470486. Alebo len môžem konštatovať že to nie je pre tento mobil. čo si myslíte ?

Ďakujem za odpoveď

stillman28
Nové Androidě

Příspěvek od stillman28 » úte 07. led 2014 10:48:14

Někdo tady chtěl vědět ROOT na P400.
Přes frameroot bez problémů, varianta Gandalf.

Zatím se nic nepos... :) :DD

Dorota
Stálý androiďák

Příspěvek od Dorota » úte 07. led 2014 12:01:38

To TiiMsvk: Díky za ověření. Jestli budeš mít čas, můžeš zkusit MIUI nebo Kitkat taste z těchto stránek: http://rendy37.wordpress.com/category/t ... -quadcore/ ? Bohužel já teď čas nemám :(

stillman28
Nové Androidě

Příspěvek od stillman28 » úte 07. led 2014 12:53:10

Co se týká "žraní" baterie, to je nepěkná vlastnost. :DD
Já to řeším buď DS battery saver to je docela dobré
a Greenify (hibernace) , ale na to je potřeba root

TiiMsvk
Stálý androiďák

Příspěvek od TiiMsvk » úte 07. led 2014 13:30:01

Dorota píše:To TiiMsvk: Díky za ověření. Jestli budeš mít čas, můžeš zkusit MIUI nebo Kitkat taste z těchto stránek: http://rendy37.wordpress.com/category/t ... -quadcore/ ? Bohužel já teď čas nemám :(
Tak skusal som aj tieto dva
Custom ROM Eiffelsoon Andromax U LE (QuadCore) http://rendy37.wordpress.com/2013/12/07 ... -quadcore/
MIUI ROM for Andromax U LE (Quadcore) http://rendy37.wordpress.com/2013/11/06 ... -quadcore/
oba idu spustit problem je len ten ze nerozpozna na jednom simkarty a na ROM Eiffelsoon Andromax U LE nezobrazuje UI panel vrchny

Ale mam jeden asi najvacsi problem neviem dat spat ten povodny system tak aby fungoval stale mi vyhadzuje inu bootovaciu obrazovku a chcel by som tam dat tu povodnu (mam tam teraz ten root co daval Dorota cwm-ule.img) ale ROM Eiffelsoon Andromax U LE mi tam stale zostala ta uvodna obrazovka. A hlavne mi nenacita sim kartu stale mi pise ze je deaktivovana neviete mi poradit co s tym ?

EDIT: neviem čo všetko som urobil dal som do tovarenskych nastaveni potom aktuaalizoval cez oficialny upgrade a už to je všetko ako pred chvalabohu mi normalne odlahlo :D ... myslim, že pokiaľ niekto neodskúša nejaky ROM sam alebo nejaky priamo na tento mobil tak ja už neskušam nič :D Prejstotu
Naposledy upravil(a) TiiMsvk dne úte 07. led 2014 14:21:12, celkem upraveno 1 x.

stillman28
Nové Androidě

Příspěvek od stillman28 » úte 07. led 2014 14:04:25

Nemáte někdo představu do jakého Docku by se hodila moje P400?
Např. něco takového http://dx.com/p/mini-charging-dock-stat ... ack-117368

TiiMsvk
Stálý androiďák

Příspěvek od TiiMsvk » úte 07. led 2014 14:56:40

Myslim že ma porazi už sa citim ako spamer :D Pri stlačení tlačidla vipnúť sa normalne vipne displej ale akonahle chcem ho znova zapnut displej tak nejde az ked drzim tlacidlo vipnut displej svieti. Akonahle ho pustim sa zase vipne. A teraz ani sa neviem dostat do toho menucka s vipinanim telefonu neviete co s tym ?

Dorota
Stálý androiďák

Příspěvek od Dorota » úte 07. led 2014 15:36:19

Díky za vykoušení. Zjevně se v těch Indonézských ROM bude potřeba pohrabat a zajistit, aby se bloky mmcblk0p7 a mmcblk0p8 buď neflashovaly, nebo je nahradit bloky ze stock ROM- to jsou bloky s firmwary modemů.
Co se týče odstranění tvých problémů: Jakým způsobem jsi dělal zálohu? Jestli přes Nandroid backup, tak ji normálně flashni zpět přes CWM.
Pro experimenty ale stejně doporučuju zazálohovat přes qualcomm disk mode viz: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2381905. Dá se tak předejít problémům se ztrátou IMEI při flashi modemu. Chce to jen trpělivost a dost místa na disku (moje záloha má 3,8GB).

TiiMsvk
Stálý androiďák

Příspěvek od TiiMsvk » úte 07. led 2014 15:43:46

Zalohu som robil priamo cez root kde je polozka backup and restore. A druhu som robil cez ten nandroid backup ale neviem ako to vratit spat bez problemov
(teraz tam mam spat ten originalny sw aspon myslim a aj root je spat ten co tam bol, mam znova rootnut cez ten tvoj img subor? a tam nacitat tu zalohu co sa vytvorila cez nandroid? ) a ten qualcomm disk mode celkom slusne tomu nerozumiem :D. Ale som dost na nervi lebo ten mobil uplne blbne teraz a kedze je novy ma to dost stve. Vieš mi poradiť cez skype alebo nieco ine ako to opravim? Ďakujem

EDIT Skusal som nainstalovat ten root cwm-ule.img ale pri restore zalohy mi pise ze Erasing boot before restore čo s tym ?

Dorota
Stálý androiďák

Příspěvek od Dorota » úte 07. led 2014 16:13:48

Za prvé, to, přes co jsi dělal zálohu není root (to jsou práva super user), ale recovery. Než začneš flashovat, udělej v recovery wipe cash a wipe dalvik cash. Uvidíš, jestli to pomůže. Pak můžeš zkusit z recovery opět flashnout tu tvou zálohu. Aby jsi mohl flashnout zálohu z nadroidu, musel bys do founu dostat CWM recovery, a to nevím, jak, pokud se nedostaneš do systému.
A ta záloha v qualcomm disk mode:
1) Vypnout telefon, vyndat sim a paměťové karty, vyndat baterii.
2) Spustit Ubuntu, na telefonu bez baterie stisknout tlačítka vol+, vol- a power, držet, připojit k počítai a pustit- v počítači se objeví vyměnitelný disk (obvykle sdb nebo sdc).
3) Otevřít terminál a napsat:dd if=/dev/sdX of=~\raw.img Tím sdX je samozřejmě myšleno ono sdb nebo sdc.V domovské složce se vytvoří soubor ~raw.img - trvá to dost dlouho- přes půl hodiny.
4) Pro obnovu zadat příkaz:dd if=~\raw.img of=/dev/sdX
Tento postup lze požít i ve widows, ale dostat tam správný driver je martýrium a když už linux mám... ;)

TiiMsvk
Stálý androiďák

Příspěvek od TiiMsvk » úte 07. led 2014 16:18:44

Do sytstému sa dostanem mam tam uz aj ten CWM recovery teda aspon myslim pokial je to ten img subor ale pri obnove tych zaloh mi stale pise Erasing boot before restore a to som dal aj ten wipe cash a wipe dalvik cash. Tak neviem kde je chyba. (Ďakujem za ten návod qualcomm disk mode aj keď teraz mi to je už na nič keď nemam spravenú zalohu na začiatku) A ešte sa chcem spýtať každý telefón má asi jedinečnú zálohu nedá sa použiť na iny telefón toho isteho typu?

J77
Stálý androiďák

Příspěvek od J77 » úte 07. led 2014 16:33:32

Takze slibene zavery z otestovani levnejsi verze P400:

- aktualne za 2990.- v mnoha e-shopech, nebudu ale jmenovat, nebot jsem dostal vadny, ledabyle znovuzabaleny a uz jednou ci vicekrat vraceny kus a budu samozrejme rovnez vrace (blbne dotykova vrstva)

I tak bylo mozne hodne vyzkouset. Beh i management RAM naprosto bez problemu (oproti napr. GSmart Rio R1, Roma R2). Displej: kdyby to nebylo na papire, neveril bych, ze je to IPSko - pozorovaci uhly srovnatelne s ne-IPS Prestigiem 4040, rozdil v barevnem podani take nijak znatelny. Jakkoliv mam s Gigabytem vicere spatne zkusenosti, jejich IPS displeje se jevi lepe (a jsou v teze nizke cenove hladine). Na druhou stranu, povrch skla Dragontail pusobil na omak opravdu dobre, verim tomu, ze to lze poskrabat jen tezko. Hlasitost repraku prumerna, kvalita reprodukce ale slabsi, na vyssi hlasitosti zejmena. Nepotesilo me hodne plastove provedeni - ani ramecek kolem displeje neni alespon castecne kovovy (coz mel i muj prvni dual sim cinan pred lety za nejakych 1700.-). Telefon je lehky, ale moc padu na hranu zrejme neprezije - ze stran pusobi opravdu krehce. V ruce se naopak drzi vyborne (zdrsneny zadni povrch + lepsi tvar hran). Nepodsviceni tlacitek je otravny nedostatek a nabijeci LED dioda v horni casti pusobi jak pruzor na spoj v tistaku, oboje beru za ostudne provedene detaily. Rychlost GPS fixu a silu blesku coby nouzove nocni baterky jsem netestoval, s vedomim, ze budu obratem vracet. Softwarove tam zadne velke upravy nejsou, dobre predelana je stock SMS aplikace (dve tlacitka Slot 1 - Slot 2), ale vyhradu mam k chovani pres USB, kdy to nabizi X rezimu, ale standardni mass storage se chytala az na nekolikaty pokus a sam se odpojovala (mohla byt vadna prilozena karta) a neni tam automaticka regulace jasu, pouze moznosti na dynamicky jas pro videa nebo standardni jas. Lze samozrejme resit aplikaci z marketu, jen me to zarazilo. Celkove - za ~ 3000.- OK stroj k porovnani a vyzkouseni, ale zadny jasny vitez. Pocatecnich 4000.- nebo za kolik to slo na trh - absurdnost. Preju hodne stesti ve vyberu a loucim se s timto threadem. A abych nezapomnel - u P400 jsou oba SIM sloty na standardni (velky) rozmer simky.

Dorota
Stálý androiďák

Příspěvek od Dorota » úte 07. led 2014 16:44:18

to TiiMsvk: Clockwordmod, je ten soubor cw-ule.img. Pokud ho tam máš, tak to při vstupu do recovery poznáš hned :lol: Prostředí vypadá přece jen jinak. Ta záloha z jiného telefonu stejného typu se nahrát dá, ale pak budeš řešit jiný problém- stejné IMEI ako zdrojový telefon.

TiiMsvk
Stálý androiďák

Příspěvek od TiiMsvk » úte 07. led 2014 16:49:08

Dorota píše:to TiiMsvk: Clockwordmod, je ten soubor cw-ule.img. Pokud ho tam máš, tak to při vstupu do recovery poznáš hned :lol: Prostředí vypadá přece jen jinak. Ta záloha z jiného telefonu stejného typu se nahrát dá, ale pak budeš řešit jiný problém- stejné IMEI ako zdrojový telefon.
Oki to chapem ale stale mi nejde do hlavy preco mi stale pise ze sa to neda obnovit az pokial nezmazem boot?
A druha vec to by bol asi obrovsky problem mat tam rovnake imei? :D ci ? :D

čo sa mohlo poškodiť keď tlačidlo vipnúť nezapne displej alebo neponukne ponuku na vipnutie a reštartovanie ale namiesto toho vždy vipne displej?. A Pri vytočení tel. čísla aplikacia nedopovedá (Process com.android.phone has stopped)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“