Ostatní asijské telefonyGigabyte G1315

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Pieter
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: GSmart G1315

Gigabyte G1315

Příspěvek od Pieter » pát 11. říj 2013 8:36:20

Dobrý den. Momentálně jsem se svým mobilem ve stavu takovém, že hned po zapnutí mi hlásí co všechno přestalo fungovat a nejhorší je to, že to píše i průvodce nastavením a i když dám ukončit proces stejne vyskoci stejna hlaska znova, takze jsem v tomto v pasti. Poradi nekdo jak z toho nejlepe ven ?

mrnus
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: HUAWEI HONOR 8 PREMIUM
Tablet: Asus TF300T
Rom: 4.2.1 JB (root)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gigabyte G1315

Příspěvek od mrnus » sob 12. říj 2013 0:10:39

Reklamace???

mnouckk
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo A820

Re: Gigabyte G1315

Příspěvek od mnouckk » stř 15. led 2014 22:21:40

Zdravím,

manželka dostala zhruba před týdnem tento telefon (Gsmart 1315) od známého. Telefon měl být v pořádku, ale... Vložil jsem baterku a hurá na průzkum. Ten trval asi deset minut, načež telefon zahlásil, že je vybitý. Tak jsem jej připojil k nabíječce a nechal nabíjet. Po třech hodinách telefon ukazoval plné nabití, tak jsem jej odpojil, ale po další zhruba čtvrt hodině opět hláška o vybité baterii. Po několikerém neúspěšném opakování jsem zasedl k pc a objednal novou baterii. Problém to ovšem nevyřešilo, telefon se nechce nabít. Bohužel telefon je po záruce, tudíž tato možnost padá.

Má někdo nějaký tip, co s tím, příp. kde je problém? Eventuálně, zná někdo nějaký servis, kde by se mi na telefon mohli podívat? Předem děkuji za všechny tipy
Když můžu, pomůžu. Nejsem programátor. V případě dotazů se pokusím poradit, ale nejsem vševědoucí!

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“