Ostatní asijské telefonyAlcatel 8000 D

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Daf
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: alcatel 8000D

Alcatel 8000 D

Příspěvek od Daf » sob 19. říj 2013 11:27:56

Zdravím, používám mmt Alcatel 8000 D, stáhnul jsem si z podpory Alcatelu, alcatel one touch manager do PC, abych mohl synchronizovat a spravovat data, app apod. Nejde mi se spojit s tímto programem, tak jsem hledal na netu info atd.., našel jsem že musím mít v telefonu app. alcatel maneger agent, tu tam ale nemám nainstalovanou od výrobce, hledal jsem na google play, přes google, a jiný odkazy. Dopadlo to tak že jsem našel app. na synch. přes wifi, tu bohužel mmt. nemůžu používat, protože jsem přišel o NT, a mám jen starší stolní PC, bez WF, našel jsem odkazy na stažení na softonic, 4shared, freeware4android, cz/android-sync-manager-, /androidforum.cz/android-sync-managerfi-, www.android-sync.com/, global.mobileaction.com/download/android, kde jsou buď nefunkční odkazy nebo jen na tu app. s wifi. Poradí mi prosím někdo kde si můžu stáhnout app. one touch manager agent, nebo podobnou na propojení s prg. alcatel one touch manager? Díky D. ;)

Zdenpok
Androiďák!
Reputace: 10
Typ mobilu / ROM: Zopo C2 HTC Desire HD
Tablet: Yuandao N 101

Re: Alcatel 8000 D

Příspěvek od Zdenpok » sob 19. říj 2013 12:54:45

Autor tohoto vlákna
Daf
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: alcatel 8000D

Re: Alcatel 8000 D

Příspěvek od Daf » stř 23. říj 2013 19:37:57

Díky ta odkazy na stažení.Zkusil jsem stáhnout obě app, na které jsi odkazoval, stáhl jsem přímo do telefonu, rozbalil, dal jsem otevřít soubor instaling exe, a vůbec nic, netuším kde je chyba, budu rád za každou radu dík D.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“