Ostatní asijské telefonyUmi Cross, 6,44" FHD, 4core,RAM 2GB,ROM 32GB,NFC,Gorilla,

Autor tohoto vlákna
Ivanhoe
Androiďák!
Reputace: 0

Umi Cross, 6,44" FHD, 4core,RAM 2GB,ROM 32GB,NFC,Gorilla,

Příspěvek od Ivanhoe » stř 27. lis 2013 8:04:40

Tož zatím to vypadá na krále mezi phablety

Umi Cross C1, NFC, Android 4.2, Quad Core 1,5 GHz (MT6589T), Dual Sim, 6,44 palcový FHD OGS

Barva Black / White
Rozměry 172 x 90 x 8,9 mm
Čistá hmotnost 235 g včetně baterie
Přední kamera 8,0 mega pixel, podporuje Skype videohovory
Zpět fotoaparátu 13,0 mega pixel / Auto Focus / Flash Light (SONY)
2G GSM: 850/900/1800/1900 MHz
3G WCDMA: 900/2100 MHz
Slot pro SIM kartu Dual Sim, podporuje W + G / G+ G
Přenos dat Bluetooth 3.0, USB 2.0
Mobilní internet WiFi, EDGE, GPRS, UMTS, HSPA, HSPA +
LED dioda, E-kompas
čupr baterie: 4180mAh
Obrázek

http://www.etotalk.com/umi-cross-c1_p4636.html
cena: 309 dolarů (x 20 x 1,21) = 7500Kč i s DPH (zhruba)
recenze: http://www.gizchina.com/2013/10/28/umi-cross-review/
dle recenze je zpracování velmi kvalitní (lepší než předchozí modely)
dobrý fotoaparát (konečně použitelný i LED blesk)
výkon postačující na hry, ale hlavně na práci (není to BEST blesk)
GPS otazník, chtělo by to zkušenosti nejnovějších odlděných přístrojů (již s NFC)
a hlavně super výdrž baterie
vide: http://www.youtube.com/watch?v=q21xR7E_Wdo

hlavní konkurenti: THL W300 (6,44"), ZOPO Captain S (6"), TCL (6"), nebo levnější: Star N9200 a iNew I6000 (díky Moron)
a budoucí: THL T200 (6", 8jádro), či Coolpad (7", 8jádro)

nu vážně o tom přemýšlím, potřebuji dvojsimkáč a něco většího než Note2
Kdo už má, prosím o zkušenosti

Ivanhoe
Naposledy upravil(a) Ivanhoe dne stř 27. lis 2013 12:14:59, celkem upraveno 2 x.

moron
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC HD2 HTC Titan Jiayu G4
Kontaktovat uživatele:

Re: Umi Cross, 6,44" FHD, 4core,RAM 2GB,ROM 32GB,NFC,Gorilla

Příspěvek od moron » stř 27. lis 2013 10:12:46

Podobné jsou ještě Star N9200 a iNew I6000 ... ale nejsem si jistý s tím NFC
Koukni na http://androidzciny.cz/MobileDetails.aspx?Id=1224 na "podobné smartphony."

Kucko
Androiďák!
Reputace: 7
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20x

Příspěvek od Kucko » stř 27. lis 2013 17:30:04

Tak sa konecne ozyvam potencialnym zaujemcom o toto superpadlo a odhrnac snehu... ;-))) Ano som tu asi jedniny,
ktory vlastni toto padlo! A musim napisat, ze som na to patricne aj hrdy... :-) Nie ze som sam, ale hlavne jeho vyzorom
a vykonom. Uz som mal vela cinskych supermasin v ruke a aj nadlhsie a mozem potvrdit, ze UMI Cross C1 je zatial
to najlepsie cinske co som pouzival!!! Krasny dizajn - nebezpecny cierny displej s GG a krasne trblietavy zadny kryt.
Mam ciernu verziu, ktoru som asi objednal ako prvy z http://www.antelife.com... dovtedy maly iba bielu verziu. Musel som nan
cakat asi mesiac. Dovtedy som testoval dalsiu lopatu i6000, ktorej som sa venoval i inom vlakne. A oplatilo sa. Pretoze
bola nan akcia na http://www.gizchina.com, takze ma vysiel neuveritelnych 299usd/220€!!! Najepsia kupa... 8-)
Zatial iba strucne, lebo som teraz dost vytazeny. Vsetko slape ako ma a oproti i6000 ziadny bug a problem!!! Baterka je
ooobrovska pomaly cez cely zadny kryt a som rad ze nepridala na hmotnosti tak ako u i6000 - je lahsi o 46g! A vydrz je
vzhladom na displej suprova 1-1,5 dna sustavneho pouzivania. Takze vydrzi viac ako na i6000 a Note II! Displej je rovnako
uzasny ako na i6000, len je trocha viac do zlta, co je pre mna vyhodnejsie. Inak Rozmer je ten isty. GPS ma prvy start
klasicky tazkopadny, ale po zafixovani EPO a vymazani A-GPS a jeho update satelity nabehli do pol minuty. Takze ako
navigacia je v pohode. Ziadne vypadky za jazdy a polohu urcuje presne do troch metrov. Wifi je pri tychto superfonoch
na vysokej urovni, takze citlivost je vyborna. To by bolo v strucnosti vsetko. Ak ma niekto este otazky, pytajte sa. V ramci
moznosti a casu budem odpovedat.
Přílohy
Screenshot_2013-11-27-17-33-31-picsay.jpg
Screenshot_2013-11-27-17-33-31-picsay.jpg (92.98 KiB) Zobrazeno 6772 x
Screenshot_2013-11-27-17-33-07-picsay.jpg
Screenshot_2013-11-27-17-33-07-picsay.jpg (352.16 KiB) Zobrazeno 6772 x
HTC DHD>HTC Evo 3D>SGN>SGN II>THL W9>Zopo ZP980>Zopo ZP990>iNew i6000>UMI Cross>Honor X1>UleFone U7>iFive mini 3GS>Huawei Honor X1>Huawei M2>Honor X2>Honor Note 8>Honor Note 10>Huawei Mate 20x

Honza77
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Umi Cross C1

Příspěvek od Honza77 » stř 27. lis 2013 22:51:06

Kucko,
prosel jsem si zdejsi forum a jsem fakt vdecny za rady a postrehy ke vsem moznym a nemoznym telefonum. Momentalne vybiram novy telefon a chci zkusit cinana. A popravde jsem ve vybirani postupoval uplne stejne, jak ty jsi telefony zkousel, uvazoval jsem o techto: Zopo ZP990 Captain S 32GB, iNew i6000 32GB a UMI Cross C1. Libil se mi iNew, ale odradily me zde popisovane problemy, a uz jsem byl skoro rozhodnuty koupit Zopo, ktery krome toho, ze jde objednat z EU, na me pusobi rekneme "renomovane", a musim rict, ze mu verim asi nejvic, ale dost v poslednich dnech nahlodal Umi Cross. I pres ty ohromne rozmery (bude to dost zmena oproti 3.9", ktere mam ted:) ), se mi libi a sel bych do nej, takze ted v podstate vaham mezi temito tremi telefony, nebo mozna hlavne mezi Zopo a Umi.
Mohl bys prosim napsat tvoje zkusenosti, dojmy, problemy a tak, ktere jsi s temito telefony zazil, nebo je nejak srovnal? Jsou dost podobne pokud jde o parametry, ale zadny jsem samozrejme nemel v ruce a zajimalo by me proto, jestli je Umi opravdu "nejlepsi" a proc, prip. jak je na tom ve srovnani se Zopo.
Moc dekuju a treba to v rozhodovani pomuze i nekomu jinemu:)
PS: jak se vlastne padla pouzivaji a nosi ve srovnani s "normalnimi" rozmery telefonu? Ty moje 3.9" se sice bezva nosi v kapse, dokud na nem ale nepotrebuju neco delat...;-)

Kucko
Androiďák!

Příspěvek od Kucko » čtv 28. lis 2013 1:05:46

Honza77, v prvom rade musis stanovit priority, na co vlastne budes fon vyuzivat! Ja som potreboval hlavne velky a kvalitny displej na net. Samozrejme sem tam nejaky film, hry, FB a tam ten luxus urcite vyuzijes! Nechcem zo sebou tahat velky tablet. Ten mam iba na doma. A tato masinka splna moje poziadavky na 100%. Ty budes mat zo zaciatku problem s jeho velkostou, kedze fon s displejom 3.9" je teda oproti nemu pekny mrnus... ;-) Ja som isiel na to postupne a pre mna to nebol taky sok, aj ked som bol s i6000 teda pekne paf... ;-) Je to proste kus lopaty, na ktory si budes asi dlhsie zvykat. Teraz v zime to moc nevadi, kedze sme naobliekani a fon sa da hocikde dchovat. Horsie to bude v lete! Ale nie je to nic tragicke. Do vrecka rifli sa v pohode zmesti! Ked to porovnam s mojou prvou nokiou 2110 z r.1997, ktora bola tak isto tazka - 220g, tak jednoznacne sa lepsie nosi UMI, koli hrubke len 9mm oproti 22mm u Nokie... :-) Najtazsi z tych troch fonov co spominas bol i6000 s 267g, co uz bolo dost citit a moje vrecko bolo pekne vytahane... :-) To bol aj hlavny dovod, preco som ho vymenil za UMI. Podme na porovnanie. Zopo ZP990 bol super fonik, ktory bol este rozmerovo v pohode. Vlastne nemal ziadnu vaznu slabinu! Najviac ma zaujala jeho vydrz 2 dni sustavneho pouzivania, co nema podla mn a ziadny fon s FHD displejom! Len ked som dostal do ruky i6000 s jeho luxusnym 6,5" displejom, mal som tazku dilemu... ;-) Displej bol subjektivne lepsi. Lepsie pozorovacie uhly a biela bola ozaj biela. A to zavazilo. Hmotnost sa mi zdala najprv ok, len neskor mi niekedy prekazala. Vnutrom su vsetky 3 fony rovnake a preto aj chod systemu bol svizny bez vaznych lagov. Akurat pri i6000 displej par krat zcernal a fon sa restartol. To ale nebolo caste, tak mi to nevadilo. A citlivost bola trochu vyssia, co sa ale pri poslednej origo romke trocha eliminovalo. Tak isto pri i6000 bol horsi reproduktor a sluchadlo. Boli trocha tichsie oproti Zopu a UMI. Inak ziadne vyhrady! Takze ked to zhrniem, kandidati su Zopo a UMI. Cenovo su asi na tom rovnako, aj ked ja som UMI zohnal lacnejsie koli akcii. Displejovo je urcite lepsi UMI. Vydrzou baterky zasa o nieco lepsi Zopo. Takze treba si urcit priority. Ja by som urcite uprednostnil UMI, ale to moze byt pre teba sok! :-) Zopo je oproti nemu lopatka... Hehe
HTC DHD>HTC Evo 3D>SGN>SGN II>THL W9>Zopo ZP980>Zopo ZP990>iNew i6000>UMI Cross>Honor X1>UleFone U7>iFive mini 3GS>Huawei Honor X1>Huawei M2>Honor X2>Honor Note 8>Honor Note 10>Huawei Mate 20x

Autor tohoto vlákna
Ivanhoe
Androiďák!

Příspěvek od Ivanhoe » čtv 28. lis 2013 9:05:51

1) Mě by ještě zajímala ta GPS, když pominu ten první dlouhý start po vybalení z krabice.
Bude pak v následujících dnech GPS použitelná i bez stahování A-GPS ? Nebo, jak to A-GPS vůbec funguje, stahují se ty informace automaticky ?
A jak potom při jízdě, nejedeš po poli ? Drží to ? I mezi baráky někde ve městě ?

2) a co foťák (jestli lze porovnat s Note II) ?

3) a co příslušenství ? Co obal ? Co úchyt do auta ?

4) joo a jak dlouho trvá nabíjení ?

jinak vyšla informace ohledně NFC, prosím čtěte zde: http://www.gizchina.com/2013/11/27/nfc- ... -december/
moron, ty máš verzi s NFC ? Na etotoalk, myslím už mají verzi s NFC, ale kdoví jak to bude...

k velikosti: měl jsem 4" foun, pak jsem přešel 5,5" Note II a pokukuji po větším... ALe jak píše kolega, je to o tom, kdo co dělá. Já jsem často mimo domov a potřebuji něco lehkého a většího, doma mám na práci notebook. Tablet jsem koupil, osahal a poslal dál. Ale každý má jiné preference.

jinak moron děkujeme za info, zatím to opavdu vypadá, že jsi jediný :yes:

Váňa

Honza77
Stálý androiďák

Příspěvek od Honza77 » čtv 28. lis 2013 12:13:01

Dekuju za odpoved, presne to jsem potreboval vedet. Ten muj samsung je celkem v pohode, ale uz dost laguje, od zacatku obcas nenabehne wifi, a i kdyz se pripojim, tak neco na nem delat hlavne kvuli rychlosti je neco, no, uz ma taky svoje nejlepsi za sebou, i kdyz je to jinak dobry foun;-) Samozrejme potrebuju od telefonu psat a volat, a primarne ho nakonec stejne pouzivam na maily, kalendar a internet obecne, cteni knizek nebo dokumentu (nejvic asi pdf), hry moc nehraju (mozna zacnu), ale docela pouzivam navigaci a fotak, a tak kdyz to shrnu, proto mi prijde tablet obecne uplne super na takovou tu rychlou jednoduchou praci na cestach, ale jak pises, tahat telefon i tablet se mi nechce, takze to je ten hlavni duvod, proc chci jit do phabletu, mit proste vsechno pohromade. Samozrejme jsem koukal na videorecenze, ale mozna je to asi vazne jen o zvyku a predsudcich. V lete ho holt asi budu nosit nekde v ledvine:) Premyslel jsem i o Zopo 98/C2, ale pak me prave docela zlakal jeste vetsi displej, takze do toho pujdu.
Mohl byste nekdo rict zkusenosti u techto telefonu s 1GB vs 2GB RAM? Podle toho, co jsem cetl, by to v pripade ne moc brutalniho multitaskingu melo byt v podstate fuk, mate nejake zkusenosti?
A ta navigace i fotak by me taky jeste zajimaly, pripojuju se k otazce Ivanhoa:) Jinak se uz vlastne jen rozhoduju mezi Capitanem a Crossem, asi s 2GB/32GB, protoze az na tu velikost mi fakt prijde, ze je to skoro totez...:)
Jinak jeste, nebyly nejake problemy s dovozem? Nekolikrat jsem resil operaci procleni na poste Praha 120 a je to silenost, ale treba s DHL osobni zkusenost zatim nemam, ale je to pry v pohode?

Diky za odpovedi:) Honza

Kucko
Androiďák!

Příspěvek od Kucko » sob 30. lis 2013 17:31:29

Ivanhoe, ja som Kucko, nie moron! :P No zatial som fakt asi jediny odvazlivec, co sa do tejto placacky nebal ist! 8-) GPS je uplne v pohode! Teraz mi chyta satelity do 15s. Ja mam zapnute data stale, takze nemozem posudit, ako sa sprava po vypnuti. Ale fix by mal vydrzat aspon tyzden. Casto navigaciu nepouzivam a zatial som ho vyskusal iba raz, pretoze som predal auto a cakam buduci tyzden na nove. Ale vzdy ako zapinam v aute GPS automaticky stiahnem nove EPO a pohodicka...
Fotak ma nijako neprekvapil. Foti slusne, tak ako aj predchadzajuce fony. Jedine i6000 ma nejako neoslnil a v strede sa objavovali ruzove flaky! Note sa urcite nevyrovna, ale ziadny brutalny rozdiel to nie je. Foto je uplne pouzitelne, aj ked na seriozne fotenie pouzivam predsa kvalitnejsi kompakt.
Prislusenstvo v krabici bolo standardne pre UMI - nabka, kabel, baterka a nahradna folia na disp. Flip puzdro nepribalili, ale zasa uz bez neho je fon velkostou na hrane. Akurat rozmyslam kupit dalsiu bateriu, nech ju mozem nabijat ext. nabkou a mam pripravenu stavu na min. jeden den. Drziak do auta mam univerzalny od leta. Nie na sklo, ale na palubovku s nanopodlozkou a fon tam drzi super!
Ja nabijam v noci, takze vecer ho hodim na nabku a rano za 6h je nabity. Raz som ho nabijal poobede a nabijanie trvalo okolo 2 hodiny. Cez usb v pc ratam tak raz tolko.
Mam verziu bez NFC a dost ma to sklamalo! Ale zatial to nejako nevyuzivam a viem ze UMI mi vydrzi max. 3 mesiace, kedze uz v decembri ohlasili fony s octa core... ;-)
Honza77, ak chces luxusnejsi - vacsi displej a nevadi ti 20g, 10mm dlzky a 5mm sirky navyse, tak chod do UMI. Cenovo je UMI lacnejsi min. o 10usd! Mna vysiel 299usd + 20% dan... Teraz u nas colnici vsetko kontroluju jak blazni. Isiel mi singpostom... ;-)

Autor tohoto vlákna
Ivanhoe
Androiďák!

Příspěvek od Ivanhoe » sob 30. lis 2013 19:36:23

Tak já jsem objednával z číny několikrát a buď jsem měl kliku anebo také dobrý výběr obchodníka (nejlevnější nabídky =(většinou) největší roziko). Takže vše co jsem si objednal přišlo, nikdy žádný problém se clem ani poštou. Naopak na poštu jsem poslal (emailem!) oskenovaný formulář pro zastupování při proclívání a vše ok. Dokonce jsem odstával emaily o víkendu s informacemi. Já si tedy ani na poštu nemůžu stěžovat. Teď jsem objednával telefon z číny pro otce, využil jsem DHL. Objednáno v podnělí, telefon je nyní už v Brně, pravděpodobně v pondělí přijde k nám.
Takže suma sumárum: vše co jsem chtěl vždy přišlo, cena bezkonkurenční, komunikace s obchodníkem na jedničku (Češi se musí mnohému nauřit), jediné co mě děsí je reklamace, ale když si člověk pročte vlákno o Samsungu, kde lidičky řeší reklamace telefonů koupených v ČR (joo Britex), tak je to přašť jak uhoď, reklamaci mnohdy neuznají (známky pádu, známky koroze atd... a nazdar bazar) a balík do Číny se dá poslat stejně snadno, jak získat zpět. A jestli člověk čeká měsíc nebo dva - stejnak bych na tu dobu musel telefon pořešit něčím jiným. NAvíc reklamovat věc v elektronice jsem nikdy nemusel. Samozřejmě se může stát cokoliv. Je to věc, kterou dělali lidé, takže s tím se víceméně musí počítat.
Jinak UMI Cross je bezkonkurenčně numero uno. Oproti Zopo 0,44" navíc, super baterka, NFC, cena super na Etotalk za 309 ve verzi 2GB RAM/32GB s NFC (Tedy to tak píší, ale je to velmi seriozní obchod, teď mi od nich přijíždí jedno Lenovo)...
http://www.etotalk.com/umi-cross-c1_p4636.html
jinak na Etotalk platí slevový kupon 5dolarů: Etotalk2013

Váňa

PC: to Kucko počkej, jak píšeš s tou druhou baterkou, to Ti ta jedna na jeden den nestačí? Já jsem někde četl, že by to dva dny normálního používání mělo vydržet, tedy otázka: vydrží baterka něco jako Note II ? (ten mi vydrží [při mém používání] 2dny). Jinak sorry za popletení jmen

Honza77
Stálý androiďák

Příspěvek od Honza77 » sob 30. lis 2013 20:16:35

Panove, diky obema za odpovedi:) uz jsem v podstate rozhodnuty, ze do nej pujdu, vystrihnul jsem si rozmer toho telefonu z kartonu, abych mel realnou predstavu o velikosti, a musim rict, ze se mi naopak dost libi a padne mi do ruky, takze rozmerove super, presne, co jsem chtel:) Parametrove je super, jen je trochu skoda, ze s telefonem nedelaji zadna pouzdra, ale snad to brzy dozenou. Taky by jeho soucasti mohl byt stylus, jako u iNew 6000, divim se, ze neni, pry by v nove verzi mel byt, ale podle fotek stejne neni, tak nevim. NFC nema, to bude mit az nova verze, a myslim, ze to co maji na Ecotalku NFC taky nema, uz to tam nabizi nejakou dobu, ale ofiko vypusteni founu s NFC ma UMI avizovane az na 1.12., takze buh vi, kdy to doopravdy bude. Z Ciny jsem objednaval zatim pouze z dx.com, a vzdycky spokojenost, i kdyz tohle je o jinych penezich, ale vzhledem k vasim zkusenostem to zkusim, pres PayPal by to melo byt OK. Z Ecotalku jsem to taky chtel objednat, ale vzhledem k vanocum a celnimu rizeni asi objednam tady:
http://www.geekbuying.com/item/UMI-CROS ... 20633.html
S dopravou pres DHL to vychazi asi na 328$ a nemusim posilat nic na postu a dorazit by mel jeste pred vanocema. A reklamaci budu doufat, resit nebudu, ale kdyby ano, podle recenzi se geekbuing chova dobre, tak snad to bude dobra volba. Umi je obecne podle toho, co jsem nasel dost mlada znacka, nebo alespon teprve zacina pronikat do evropy, ale treba o Crossu jsem nasel fora krome tohoto jen ve Francii a na Ukrajine, kde mimochodem delali moc peknou videorecenzi, nejlepsi, jakou jsem zatim videl. Snad to minimum ohlasu na nej bude souviset s tim, ze Umi zrejme nebude jeste tolik zavedena firma jako treba Zopo a tedy ani okruh uzivatelu nebude tak velky. Ale telefon samotny vypada proste super, tak proste nezbyva, nez to risknout a jelikoz Kucko je s nim tak spokojeny po te plejade telefonu, ktere vyzkousel, tak to pro me taky neco znamena;-)
Kucko, nezkousel jsi, k nemu nejaky stylus tohoto typu? Jestli ma teda vubec cenu o tom uvazovat, pouzivat ho i pro rucni psani a poznamky:
http://dx.com/p/capacitive-screen-stylu ... ite-251039
A pokud jde o baterku a ostatni prislusenstvi, osobne jsem nenasel k tomuto telefonu zatim vubec nic, chysta se to pry az s vypustenim noveho modelu, ale pokud jde o NFC, osobne to stejne nevyuziju a ani vyuzivat nechci, takze se bez toho v klidu obejdu;-):)

Kucko
Androiďák!

Příspěvek od Kucko » sob 30. lis 2013 23:03:10

Ivanhoe, uz som to tu pisal kolko mi vydrzi baterka - 1.5 dna intenzivneho pouzivania a vyse 2 dni normalneho, ale to u mna nehrozi skoro vobec... ;-) Druhu bateriu som mal vzdy po ruke pri kazdom fone, tak to chcem mat aj u tohto. Nikdy nevies, kedy ti dojde stava... Mam pre istotu este aj 20000mAh externu nabku, takze mi so vsetkym fon musi vydrzat min. 5 dni... 8-)
Honza77, stylus mi moc nechyba a popravde na i6000 je dost nestatny! S tym na Note II sa neda ani porovnat! Ma hrozne tvrdy hrot a pri dotyku s displejom je hrozne hlucny a bal som sa ci displej neposkodim... ;-) Stylus na Nota ti ale nebude fungovat na ziadnom cinanovi, na to pozor!!! Preto si myslim ze take komfortne pero na tieto fony asi nezozenies!
Inak ak by ho niekto chcel za 299usd, tak tu je link:

http://www.antelife.com/umi-cross-mtk65 ... white.html

Treba urcit farbu (black) a v kosiku zadat zlavovy kupon: gizcross a konecna sums bude tych bezkonkurencnych 299usd. Pride vam to Singpostom zhruba do dvoch tyzdnov, takze v pohode do Vianoc... ;-)

Honza77
Stálý androiďák

Příspěvek od Honza77 » sob 30. lis 2013 23:28:01

Diky za typ, a Antelife je v pohode? Stejne bych si to nechal poslat pres DHL, takze to vychazi +- podobne jako na Geek, rozdil asi 6$. A jeste dotaz na ten stylus, kdyz je na Note a je kapacitni, proc nefunguje?Je to o citlivosti displeje?
Jeste jsem koukal na ruznou konkurenci, kdyz jsi koukal po tehle placce, nepremyslel jsi taky o necem podobnem, jako THL W300 nebo uleFONE U650? Vypada to, ze je to uplne ten samy HW, i kdyz celkem noname a vetsi vaha. Z hohodle pohledu se mi porad Cross libi nejvic, spis jen, jestli jsi mel moznost to nekdy nejak srovnat?

Kucko
Androiďák!

Příspěvek od Kucko » sob 30. lis 2013 23:41:08

Je to na tebe ake dorucenie preferujes! V DHL pracujem a viem, ze by som platil nejake to DPH. Cez postu to nie je pravidlo... ;-) Stylus nefunguje z jedneho dovodu - digitizer u Nota ma ine zlozenie ako u ostatnych fonov! Dokonca stylus nefunguje ani u Galaxy S3 a S4! :shock:
Ulefone som mal u seba a je tazky zhruba ako i6000, len je hrubsi. Preto som si vybral prave i6000. Tak isto aj W300 ma hrubku cez 10mm. UMI je proste z 6,5" fonov naj... :yes:

Honza77
Stálý androiďák

Příspěvek od Honza77 » sob 30. lis 2013 23:53:35

Tak to diky za typ, ja uz ten stylus skoro objednaval:) A krome toho jste me jen utvrdil do Umiho;-)
DHL jsem chtel kvuli rychlemu doruceni a snadnejsimu celnimu rizeni, nebo to tak neni?;-) Vim, ze rada cinskych prodejcu pise rovnou cenu treba 20$ a vetsinou to projde...

Kucko
Androiďák!

Příspěvek od Kucko » ned 01. pro 2013 0:07:38

DHL je jasne rychlejsia, len u nas vzdy platis dan a nie je to len o cene balika. Colnik zoskenuje zasielku a ked sa mu nieco nezda, musis predlozit fakturu ako u klasickej posty. Tam ale zasa nie su tak dokladni, aj ked teraz pred sviatkami im pekne hrabe... ;-)

Honza77
Stálý androiďák

Příspěvek od Honza77 » ned 01. pro 2013 0:13:27

To je jasne, a hlavne budou asi pekne zavaleni a pak se to muze protahnout i na dost dlouho...:) S DPH pocitam i tak, co se da delat, a ani mi tak nejde o rychlost, jako spis spolehlivost doruceni, a kdyby nebyl prosinec, asi bych mozna dal taky free shipping:) Kazdopadne jsem rad, ze prestoze jsi asi jediny v Cechach a na Slovensku, kdo ten telefon ma, alespon jsi ho mohl vyzkouset a napsat zkusenosti, ze je fakt tak super, jak se na Youtube tvari;-):):) Jedine jeho minus se mi tak zda obcas blbnouci fotak (coz snad do budoucna vyresi), a zatim (snad) nedostupnost prislusenstvi jako pouzdro, nebo nahradni baterka. I tak je to ale porad muj favorit a cim vic toho procitam, tim vic se v tom utvrzuju:)

prasil
Robot
Reputace: 26
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G

Příspěvek od prasil » ned 01. pro 2013 7:44:43

S tím DPH je to u nás přesně naopak než u sousedů - u DHL je větší šance se DPH vyhnout. Ale o tom je ve fóru už mockrát :rtfm:

Honza77
Stálý androiďák

Příspěvek od Honza77 » ned 01. pro 2013 17:18:19

Diky, tak to je o duvod vic pro DHL. Jeste jsem koukal na Geekbuying, myslim verohodnost obchodu, a zda se mi podle hodnoceni v pohode, snad i vzhledem k reklamacim, co jsem o tom cetl. Zda se mi, ze snad vsechny cinske obchody maji pozitivni i negativni recenze, tak uvidime. Dneska objednavam a dam vedet prubeh a az dorazi, snad to bude jeste letos;-)

Tak jsem ho vcera objednal na Geekbuying, PayPal si strhnul necelych 7 tis., a poslal jsem to pres DHL, tak ted uz jen budu doufat, ze to dorazi, bude to v poradku a nebude to trvat moc dlouho:) Dam vedet, az to bude a prvni dojmy;-)

EDIT by pRo_lama:
Edituj príspevky! Prečítaj si prosím Ťa pravidlá fóra a dodržuj ich!

kuko61
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: UMI Cross [stock JB 4.2.2]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S3 [Atila Rom 4.4.4 - i9305 port]
Tablet: Chuwi Hi12 dualboot
Rom: Win10 / Android 5.1

Příspěvek od kuko61 » úte 03. pro 2013 7:57:12

Ja som našiel lacnejšiu alternativu - Elephone P6 - ale je len HD, ma 8Mpx fotak, chyba NFC. Tiez rozmyslam o niecom vacsom ako 5" hlavne koli webu.
2/32GB
http://www.pandawill.com/elephone-p6-sm ... 81744.html
1/16GB
http://www.pandawill.com/elephone-p6-sm ... 81739.html

Samozrejme Cross vyzera podla mna vybavou najlepšie z telefonov nad 6".
A mozno casom aj klesne cena, kedze sa uz zacali objavovat octa telefony za velmi priaznivu cenu, ako napr Jiake V8
http://www.pandawill.com/jiake-v8-smart ... 83231.html
Huawei Ascend G300 ->THL W8 16GB -> UMI Cross, Chuwi Hi12 dualboot

Honza77
Stálý androiďák

Příspěvek od Honza77 » úte 03. pro 2013 10:52:05

Kuko61, tyhle levnejsi alternativy jsem taky dlouho zvazoval THL, Umiphone aj., problem ale vidim v tom, ze se na prvni pohled jedna o Samsung klony, +-, a prestoze nemam osobni zkusenost, kdyz ti to nejaky iniciativni celnik otevre a nabude dojmu, ze je to kopie nejake "renomovane" znacky, muze ti ho bez nahrady zabavit a prisel jsi o telefon i penize. Nehlede na to, ze klony vetsinou trpi vic na chyby a maji minimalni podporu, nehlede na pripadnou reklamaci. Ale opet opakuji, tohle jsem nacetl z ruznych for a clanku, a podle me to dava smysl. i proto jsem se rozhodl pro Umi, je to normalni vyrobce telefonu, a jde +- svou cestou, nedela jen kopie osvedcenych znacek. Z toho duvodu jsem zvazoval jeste iNew 6000 a Zopo ZP990 S Captain, viz prispevky vyse, a nakonec sel do Umiho, ktery mi z toho vysel nejlip i vzhledem ke zkusenostem Kucka-diky za ne:)

Kucko
Androiďák!

Příspěvek od Kucko » úte 03. pro 2013 14:56:29

So skusenosti viem, ze sa zasa neoplati setrit na neoverenych znackach bez komunity! Urcite nespravis chybu, ked pojdes do znaciek ako su Zopo, THL, UMI, Lenovo, iOcean... Uz je na svete vela for, kde sa daju vychytat vsetky muchy tychto fonov na spolocnej platforme MTK6589T. Zalezi na tebe, na aky ucel budes fon pouzivat a do akej velkosti a hmotnosti si ochotny ist! Ja uz som bol da sa povedat pred kupou tychto masiniek maximalista a iny vyber od Galaxy Note II som si nepripustal, preto som mal vo vybere jasno... ;-) Stale trvam po vyse tyzdnovom pouzivani Crossu, ze momentalne lepsi cinsky stroj nie je s displejom 6" a viac!!! Slape ako hodinky a som z neho nadseny! ;-0

Honza77
Stálý androiďák

Příspěvek od Honza77 » úte 03. pro 2013 14:59:45

To rad slysim, uz se ho nemuzu dockat...;-) Porad maji processing, ale jsou to "teprve" dva dny od objednani... Ty vanoce...:)

Tak uz ho poslali, jsem zvedavy, za jak dlouho to DHL doveze:)

cqa
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor

Příspěvek od cqa » pát 06. pro 2013 13:23:22

Zdar lidi, právě dnes jsem si tuhle placku objednal z číny u geekbuying.com a chtěl jsem se zeptat, zda je nutné telefon rootnout a nahrát jinou romku nebo zda se doklikám do češtiny. Pokud ano, mohli byste mě prosím nasměrovat na topic nebo mám hledat na youtube? Díky za info

Edit: Honzo77 za jak dlouho ti to dorazilo nebo stále čekáš?

Edit: já jsem s prominutím debil, teď jsem si všiml, že v geekbuying to nfc asi nemá :o( - nepíšou tam o tom nic a nevěděl jsem že je starší a novější verze, tak bojim bojim, už jsem to zaplatil :o( Ach jo, měl jsem to objednat z toho etotalku...
Naposledy upravil(a) cqa dne pát 06. pro 2013 13:57:49, celkem upraveno 1 x.

Kucko
Androiďák!

Příspěvek od Kucko » pát 06. pro 2013 13:30:56

Nemusis nic flesovat! Mal by si tam mat najnovsiu romku z oktobra a je rootnuta! Cestina je v nastaveniach... ;-)
Inak vsetky dostupne romky mas na www.needrom.com

Honza77
Stálý androiďák

Příspěvek od Honza77 » pát 06. pro 2013 21:38:30

Ahoj cqa, jeste nedorazil, podle sledovani zasilek je asi jeste v Hong-Kongu, i kdyz podle doby doruceni DHL by tu uz pomalu mel byt. Napisu, az dorazi a nejake dojmy. Z toho NFC bych si hlavu nedelal, pochybuju, ze Etotalk to bude mit, protoze oficialni vydani avizoval Umi na 1.12., a Etotalk to nabizi uz od listopadu, takze podle me to nema jeste nikdo. A krome toho si myslim, ze se bez toho da v pohode zit, osobne po NFC ani netouzim;-)
Naposledy upravil(a) Honza77 dne sob 07. pro 2013 12:00:31, celkem upraveno 1 x.

cqa
Nové Androidě

Příspěvek od cqa » sob 07. pro 2013 11:31:01

Zdare, tak jsem stornoval v geeku objednávku a pošlou mi prachy zpět, doufam :). Poslat jsem si to pak nechal z etotalku, tak doufejme, že to nfc mít bude. Když už, tak už... Pádlu zdár

Honza77
Stálý androiďák

Příspěvek od Honza77 » sob 07. pro 2013 11:52:56

Tak dej vedet,az ti ty prachy poslou, zajima me, jak dlouho jim to potrva:) A nechci ti brat iluze,ale nejak moc bych s tim NFC nepocital ani u Etotalku, ale kdo vi, treba jo, dej vedet, az ti to dorazi;-)

cqa
Nové Androidě

Příspěvek od cqa » sob 07. pro 2013 12:29:38

Jop, já ještě pro jistotu vznesl dotaz (zatim neodpověděli) u toho etotalku, ale kdyby nfc neměl, tak se z toho nezbláznim, protože ten telefon stejně chci. Prachy mi napsali, že pošlou do dvou dnů a rezervaci ruší, kdyby přišli náhodou ale telefony dva, tak se nebojim, že bych ho někde neudal...

Honza77
Stálý androiďák

Příspěvek od Honza77 » sob 07. pro 2013 12:37:53

Myslim, ze ted toho pred vanoci maji jako buchet, ja mam od stredy na sledovani zasilek na DHL taky jen to, ze do poslali z Hong-Kongu, a ted to lita buhvi kde...:) A myslim, ze i kdyby ti dorazil druhy kousek (jakoze si to nemyslim), tak ho myslim v poho prodas, ten telefon je pecka a to nejen za ty penize...:) Uz se fakt nemuzu dockat, az dorazi:)

cqa
Nové Androidě

Příspěvek od cqa » ned 08. pro 2013 14:50:58

Tak peníze úspěšně zpět na účtě. Alespoň dobrá zkušenost s obchodem, škoda, že tam neměli to s nfc, příště až bude plnohodnotnej telefon s win s vodovzdornym tělem a votvírákem na víno, tak ho budu kupovat tady. Zdar pádlům...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“