Ostatní asijské telefonyPhablet nebere ceske sim karty

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
statid
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy note2

Phablet nebere ceske sim karty

Příspěvek od statid » čtv 06. úno 2014 18:41:37

Dobrý den, rada bych poprosila o radu. Koupila jsem nedavno na ebay v UK phablet s nasledujicimi parametry - System- Android 4.1.2, 3G phone tablet. PCCPU:MTK6577 Cortex A9 Dual core, 1GHz GSM 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA) 850/2100 MHz GPU: Power VR SGX531, RAM 1GB DDR3, DUAL SIM atd. Doma jsem ho vyzkoušela, ale nikoliv angl. SIM karty, neb jsem ho kupovala hlavne jako tablet a pospichala jsem s odeslanim. Odeslala jsem ho rodine do Cech, kde nemuzou zprovoznit ani jednu sim kartu (ceskou). Pokud pomineme fakt, ze třeba sim slot opravdu nefunguje, je tam i jiny duvod proc by nebral ceskou sim? Muj otec je naprosty antitalent, talze je tezke s nim projit ruzna nastaveni, takze opravdu nevim kde zacit hledat problem...

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 207
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Phablet nebere ceske sim karty

Příspěvek od ludekbrno » čtv 06. úno 2014 19:13:54

Muselo by se nejprve zjistit, co to znamená, že nebere SIM, jak přesně se to projevuje. To je základní informace, bez které nic nevyřešíme a budou to jen spekulace. Samozřejmě se nejprve nabízí možnost, že je blokován na použití pouze s jedním anglickým operátorem.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“