Ostatní asijské telefonyBeeX Freedom

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
M.C.
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lg G3s 5.0.2

BeeX Freedom

Příspěvek od M.C. » čtv 17. črc 2014 18:52:47

Zdravím vespolek. Dostal se ke mě telefon Beex Freedom http://www.beexmobile.com/cz/produkty/beex-freedom.html . Vše funguje OK, ale v ROM je strašná halda nějakého maďarského fujtajblu. Tak se chci vás, zkušenějších dotázat, zda-li není možnost na tento telefon sehnat alternativní ROM? Jelikož je to jistě nějaká čína, tak to může být HW stejný jako něco běžnějšího.
Toto mi píše KingoROOT
Obrázek

Díky

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Re: BeeX Freedom

Příspěvek od Mishack » čtv 18. zář 2014 10:57:32

Bohuzel se obavam, ze nikoli. Take se mi dostal telefon tohoto vyrobce do ruky (BeeX DUO) a chtel jsem s nim aspon blbnout, vyzkouset, co se z nej da vyzdimat. Nikde jsem zatim nenasel ani root.
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

Autor tohoto vlákna
M.C.
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Lg G3s 5.0.2

Příspěvek od M.C. » pát 19. zář 2014 15:26:56

root jsem udělal díky KingoROOT. Odinstaloval jsem ten maďarský balast a vše funguje bezproblémů. No skoro, navigace je taková trochu divočejší :)

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » pát 19. zář 2014 15:37:55

Aha, good to know. Ale pozde, uz to dostala mala na hraní :)
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

KarelK
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Beex Legend X2

Příspěvek od KarelK » pát 14. lis 2014 15:55:59

Ahoj, mám taky ten Legend X2 a mám problém s navigací. Strašně dlouho to hledá satelity a když najde tak poloha je nepřesná i v desítkách až stovkách metrů. Nevíte jak problém s GPS vyřešit popř. řeší to nějaká jiná ROM?

M.C. píše:root jsem udělal díky KingoROOT. Odinstaloval jsem ten maďarský balast a vše funguje bezproblémů. No skoro, navigace je taková trochu divočejší :)

zzvv
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: THL 5000
Mobil 2 / ROM: Lenovo P780
Tablet: Ainol Hero

Příspěvek od zzvv » úte 03. úno 2015 16:37:03

Potreboval bych identifikovat tento phone Beex Freedom, mam rozbite sklo, lcd je ok. A nejak to nemuzu najit at ho objednam z ebay.

Krista
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: beex freedom

Příspěvek od Krista » čtv 09. dub 2015 22:16:12

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kde se dá koupit např. baterie a podobně. Telefon jsem dala do reklamace, protože nefungoval jak měl, ale kde sehnat náhradní díly ??? Moooc děkuji

LivArt
Terminátor
Reputace: 267
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » pát 10. dub 2015 5:21:22

Tak to je snad starost servisu, pokud je to v záruce, ne?
Ale třeba baterku by ti měli být schopní poslat z toho servisu.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

nofran
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Beex Redom + Nokia Lumia 520
Mobil 2 / ROM: Lenovo A 6000
Tablet: ASUS Fonepad 7 ME 372 CG

Příspěvek od nofran » úte 06. říj 2015 16:42:43

zzvv píše:Potreboval bych identifikovat tento phone Beex Freedom, mam rozbite sklo, lcd je ok. A nejak to nemuzu najit at ho objednam z ebay.

Ahoj Androiďáci..Mobil BEEX FREDOM byl k nerozbytí,spadl mi milionkrát,až minulý týden to dostal naplno a je prasklý digitizér,ale chodí stále,protože to je houževnatý Korejec protřelý 50 rovnoběžkou...No je to přeci mobil HTC licenčně vráběný v Číně..Když pošlu s přijimače Pentagram přes bluetooth singál GPS tak je pozice s přesnosti do 0,5 m,ale to dokáží i jiné mobily diky velice kvalitnímu GPS přijimači,který mám..Přijimač vydrží být zapnutý 25 hod v tahu,neboť má svůj akumulátor.. Při vypnutém zjišťováni polohy a GPS v mobilu,bere tento při občasném zapnutí displeje nula nula prd..Pro mne je tato kombinace přímo ideální pro turistiku..Mám ve Freedomku mnoho navigací od turistických po automobilové a louská je spřehledem.. Ale už má,2 roky tak půjde do důchodu..Páá mlaďáci a učte se,ať neumřete blbý..Říkaval mne můj 93 letý strýc a měl pravdu.. :palec:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“