Ostatní asijské telefonyHalloween Offer - Uhappy UP520

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Sugest
Nové Androidě
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: LG-P500

Halloween Offer - Uhappy UP520

Příspěvek od Sugest » pon 20. říj 2014 17:42:08

Kdyby jste někdo toužil po levném pádle, tak Uhappy UP520 je na Etotalku za 83,99 a dalších 5 dolarů si můžete strhnout za 500 bodů. které dostanete, když lajknete Etotalk na FB. Čili by jste meli být na 79$ ( cca 1700,- Kč )

Obrázek

http://www.etotalk.com/uhappy-up520_p6429.html

frydas
Androiďák!
Reputace: 54
Typ mobilu / ROM: LG V10
Mobil 2 / ROM: huaweii p9
Tablet: MIPAD 2
Tablet 2 / ROM: samsung galaxy tab 3 neo

Re: Halloween Offer - Uhappy UP520

Příspěvek od frydas » pon 20. říj 2014 18:05:48

až budu toužit zahodit 2 tisíce do kanálu, tak je tam opravdu hodím a nebudu si tímhle ještě kazit nervy
Každý večer se modlím ke svému oltáři Mitu a MI je jediné náboženství, které vyznávám :D

Mirda86
Moderátor
Reputace: 287
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Příspěvek od Mirda86 » pon 20. říj 2014 19:20:25

Presunuto do spravne sekce.

pppmmm
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: JIAYU G5S 2+16GB

Příspěvek od pppmmm » pát 05. pro 2014 14:15:13

Tak ho mám asi týden doma za 89$. Výkon odpovídá ceně, nečekal jsem zázraky, základní fce zvládá bez problémů, spíš mě příjemně překvapil. S 1GB RAM hospodaří taky dobře, stále je asi 250MB volných. Negativum je rozdělení vnitřní paměti. Na aplikace je jen 0,89 GB (volných už jen 350MB) a asi 5,2 GB jako interní SD karta. Telefon nemá root, takže aplikace bez něj nejdou přesunout na SD. Display je i přes nižší rozlišení slušný. Rastr je vidět jen při koukání hodně z blízka.
Co mě ale dostalo je GPS. Na mé Jiayu G5S je to tragedie, i když fixnu docela rychle (10-60 sec, jak kdy - nevím proč, už to neřeším, bez a-gps to jsou desítky minut), při pohybu se ztrácí a je dost nepřesná, s nadsázkou se dá říct, že je použitelná. Mám doma ještě Mi2S - tam není co řešit, fix okamžitý a drží, přesnost super. Takže když jsem spustil GPS na uHappy, čekal jsem MTK standard, ale...!!! První fix po vytažení z krabičky bez SIM karty, jen na wifi (instaloval jsem GPS test) - sotva jsem se přiblížil k oknu, už byl fixnutý. Venku při pohybu drží jak Mi2S, v mapě se posouvá plynule a rychlost měří přesně. Začínám věřit tomu, že problém není v MTK chipu, ale v tom, jak to výrobce poskládá, a asi i v anténě a nestínění signálu kovovým tělem. Chtěl jsem se podívat co má zapsáno v GPS.conf a - žádný tam není! Taky jsem nenašel žádný GPS.dat. Takže na to už sahat nebudu, když to funguje.
Můj názor - pro začátečníka na hraní dobrá koupě.

energy100
Androiďák!
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: One+2
Rom: CM13 by @Grarak

Příspěvek od energy100 » stř 10. pro 2014 18:15:03

Tu máš rom pre tvoj telefón. Sú tam s vnútornou pamäťou, 3,4,6GB. Viac sa nedá :D

danrdanr
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: THL T6s _Ulefone Be One_Mlais MX
Mobil 2 / ROM: Doogee F5. Doogee X5 Pro. Bluboo X9
Tablet: Chuwi v99i.Teclast X98 Air III. Chuwi Hi8 Pro
Tablet 2 / ROM: Cube i10, TV BOX_Tanix TX3 mini,
Rom: TV box Abox A1 Plus

Příspěvek od danrdanr » čtv 11. pro 2014 19:14:28

Na tom reklamnim halovýnskem obrazku neni UHappy 520 ale neco jineho.
Neni nahodou tohle uHappy up 520 shodne s u nas prodavanym Iget blackview v3 ( za 2990Kc) :lol: . Ja si take tenhle mobil v Cine objednal za 98 USD i s postovnym. Kdyz jsem pripocetl DPH, tak jsem to vcas zrusil.
Iget Blackview bych mel s "normalni" zarukou za temer stejnou castku. Nastesti mi cinani vratili penize a ja vzal THL T6s v jnem cinskem eshopu o dost levneji a kvalita je vyborna

nk8215
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Y DuoS [1] GT-S6102 - GIJv2.0
Tablet: TrekStor SurfTab Breeze 7.0 / Softwinners A13

Příspěvek od nk8215 » úte 02. čer 2015 1:04:44

Zdravím,
asi se dopouštím offtopicu, ale jiný téma o značce UHAPPY jsem tu prostě nenašel…
Už asi dva měsíce jsem majitelem nástupnického modelu řečené pětsetdvacítky - UP620. Osobně ji mám z obchodu Comebuy.com, který má jednu dost podstatnou vadu - nezná Česko. (Vážně by mě zajímalo, jak to vzniklo. Nejdřív jsem za tím tušil euro, protože na Slovensko doručujou. Jenomže oni doručujou i do Polska…) Osmijádro MTK6592 s 1GB RAM, Android 4.4.2 (Lízátko se nekoná, neboť 32bit čip). Vnitřní paměť ve výchozí ROM půl na půl (4GB deklarovanej vnitřek, ze kterýho ovšem po instalaci zbude s bídou 1GB + 4GB pseudo paměťovka), naštěstí už existuje neofiko ROM s 6 + 2.
Potěšující bylo, že nikde nebyl ani pixel a ani bajt čínsky - celá ROM anglicky a bloatware taky žádnej.
Na foťáku prý oproti 520 pořádně mákli - nevím, 520 jsem v ruce neměl…každopádně do 620 vestavěli třináct osmimego od Sony, kecací kamerka vpředu má 5Mpx. Jediný, co mě vyděsilo, byla GPS - první fix s výhledem na nebe 57 sekund…
A tohle celý plus sluchátka, USB kabel (obojí ne zrovna kvalitní, ale u toho kabelu bych to viděl na vadu konkrétního kusu - později jsem si pořídil powerbanku a u ní byl přiloženej na pohled stejnej - a ten funguje bez problémů) a dvě fólie na displej za 109 € a dva dny DHLkem (ok, ty dva dny zřejmě způsobila německá doručovací adresa :oops: ), ale hlavně bez cla a daní, protože v Německu je i jeden ze skladů Comebuye a foun šel odtamtud (Comebuy pro nedočkavce jako já občas nakoupí od fabriky šarži telefonů a doveze je do EU jako velkoobchod. Proto ta cena - 20€ z toho dělá poplatek za tenhle import. Druhá varianta je vybrat si aparát z šarže, co zůstává v Hongkongu, a dohadovat se se slovenskejma celníkama a poštou sám - to po vás ale zase budou chtít 18,95€ za čínskou výstupní kontrolu a ještě budete čekat místo tří dnů (edit: dobrá, jednoho týdne) tři týdny. Minimálně. :x )
Dodatek: Tak jsem ten přístroj našel i na Etotalku a koukám, že tam už tak výhodně k sehnání není :( ($123.99)
Dodatek 2: hmm bezva, teď koukám na kurzy a ono je to 113€ a něco…fakt drtivej rozdíl ;)
Edit 2: s tím rozlišením foťáku jsem si to spletl s o úroveň lepším (16GB ROM a LTE) UP320, omlouvám se :oops:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“