Ostatní asijské telefonyProblem s MTK 6589 G900H

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Stefan30
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: MTK 6592 G900H verze 4.4.4

Problem s MTK 6589 G900H

Příspěvek od Stefan30 » ned 26. říj 2014 18:55:51

Hezky Vecer.
V prvni rade nez se rozepisu o mych problemech co se tyka teto znacky bych se rad dodaqtecne omluvil pokud je jiz dane tema vytvorene a ja zakladam ten stejny topic.
Nicmene uz jsem dost vycerpany zkousenim postupu dle (Video),navodu,ktere jsou (zobrazeny),psany na internetu.
Ma vlastni blbost je,ze jsem tak hloupe naletel.Koupil jsem si tento telefon pod podminkou,ze se jedna o samsung.
Vzdy si dukladne prectu a zjistim info o dane veci nez ji koupim.ALe tentokrat nebylo casu na rozhodovani jelikoz jsem nebyl doma.
Koupil jsem tento telefon za 150 liber.
Budiz tedy.Ztratny jsem,ale uz jsem se s tim castecne vyrovnal.
Vas bych chtel pozadat o par rad.
Co se tyka tohodle telefonu nemam zadne zkusenosti jak ho upravit,vylepsit atd, /root,flash,unbrick atd...)
Podle navodu to neni problem.
Jenze vetsina navodu nefunguje tak jak y mela.
No k jadru veci a problemum s kterymy sem se setkal.
Predem se omlouvam za muj vyklad.Co se tyka androidackych telefonu tak se mam porad co ucit.

Zkousel jsem root telefonu pres MTK droids.Nefunguje.Po pripojeni k pc a nainstalovani driveru Se mi v okne droid tools telfeon sice zobrazi ,ale root nefunguje...Resp tam nemam root shell.( zluty ctverecek a neco napsano cinsky)
A pri rootu mi to vypysuje nejakou nesmyslnou chybu napsanou hieroglify kterou bohuzel nerozslustim :-// Mozno nahrat screen)
Vyzkousel jsem tedy cinskou verzi program V root.
Root to sice provedlo.ale i tak jsem si nevsil zadne zmeny.Akorat mi to do telefonu hodilo nejaky cinsky programy..Neco co se podoba play storu.
Flash tool mi vubec nefunguje..
Dalsi problem..V ulozisti mi to ukazuje z 16 giga na internim ulozisti mi zabiraji aplikace 15 Giga ( Pri rozkliknuti aplikaci a to tam mam jen ty zakladni ktere byly v telefonu s vyjimkou snad 2-3.
Misto k dispozici my vypisuje nejaky minusovy bajty.
Cily z play storu mi nejde na interni uloziste nic stahnout.Hlasi chybu
Poresil jsem to tedy zakoupenim Sd karty s 16 giga.V nastaveni sem provedl zmenu ukladani dat na Externi uloziste.
Nefunguje.Kdyz chci naistalovat nejakou aplikaci zobrazi mi to chybu s nedostatkem mista v externim ulozisti.Pritom v nastaveni je prehledne vypsano k dispozici 15.90 Gb.
Nevim nerozumim tomu.
Ze by byla i sd karta spatna?:/
Dalsi problem je s displejem.Obcas se stane ze z niceho nic mi problikne display a je jak to rict nedokresleny. Dosoovske okno..Jako kdyby byl problem s grafickym cipem.
Problem je s baterii.Pri 30 procentech se mi z niceho nic vypne telefon..hlasi ze baterie je vybita.ALe je to jen obcasne..Ne vzdy tak nevim jestli je problem v baterce.
Prosim vas tedy o pomoc ,radu nebo nejaky navod jak tenhle telefon rozchodit..Nemam zdani kolik ma interni uloziste.Ale co vim 16 giga urcite nema.
Varianta ktera me napadla chytnout telefon a rozmatit ho o zed.
Diky moc vsem za jakykoliv typ,pomoc ci radu.
Hezky vecer.

mrnus
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: HUAWEI HONOR 8 PREMIUM
Tablet: Asus TF300T
Rom: 4.2.1 JB (root)
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s MTK 6589 G900H

Příspěvek od mrnus » ned 26. říj 2014 20:27:55

ahoj,
Jediné cp ti poradím hodit do křoví a koupit si telefon né shitovou kopii.
Ty problémy co uvadíš nevyřešíš ani jednu snad jen ten root, ale zbytek bude tak jak je .
Flash nové rom pokud nemáš kontakt na prodejce v číně nemáš asi moc šancí najít ten správný který bude fungovat.
Uložiště pokud nemá hw větší kapacitu tak taky nic.
A ještě jen to , že asi ten 6589 bude fake , tudíš podle mě bude asi mtk 6572 a 512mb ram

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“