Ostatní asijské telefonyKopie iPhone 5, jsem v koncích potřebuji pomoci

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
lolek123
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Fake iPhone

Kopie iPhone 5, jsem v koncích potřebuji pomoci

Příspěvek od lolek123 » úte 09. pro 2014 11:26:11

Zdravím, nejprve bych vám rád popsal svůj problém.. sehnal jsem si neoriginální iPhone 5 z důvodu reklamace mého primárního telefonu (Huawei ascend p6) kde byl poškozený reproduktor..

Dobře nyní k věci.. potřeboval bych především zjistit na jakém OS to běží .. protože v hlavním menu telefonu je aplikace co se jmenuje JAVA nejprve jsem si myslel že běží na Javě ale jakmile se mi podařilo telefon připojit k PC pomocí Bluetooth zjistil jsem že v kořenových adresářích telefonu jsou tytéž aplikace jako v menu (se stejným názvem) ale mají příponu ".exe" tudiš všechny aplikace které v telefonu běží mají příponu exe a vlastní složku s ostatními dll soubory a podobnými věcmi které jsou třeba k chodu aplikace..(později jsem zjistil že je tam také složka JBed takže emulátor pro java aplikace který má také příponu .exe)

Chtěl bych do telefonu hodit android jelikož od pohledu se nejedná o takovou tu levnou čínskou kopii protože má opravdu pěkný display, fotoaparát, pěkné rozlišení, neseká se má wifi, a kvalitní fotoaparáty .. nejprve jsem si myslel že má android ale bohužel proto se obracím na vás.

Moje otázky tedy..
jaký systém tedy ten fake iPhone má ?
jak zjistím hardware specifikace telefonu ?
je možnost do tohoto telefonu nainstalovat android?

LivArt
Terminátor
Reputace: 266
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Re: Kopie iPhone 5, jsem v koncích potřebuji pomoci

Příspěvek od LivArt » úte 09. pro 2014 11:29:25

To budou winCE a tam android nedostaneš.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Autor tohoto vlákna
lolek123
Nové Androidě

Příspěvek od lolek123 » úte 09. pro 2014 11:31:15

Opravdu za žádnou cenu ? protože bych potřeboval telefon používat alespoň trošku normálněji..jako např (messenger, 3g internet)

//Edit ještě mohu doplnit že všechny aplikace jsou ve složce "wreapp" tak jestli to nějak pomůže protože nevím co je to za název
a + ještě co jsem hledal na internetu tak se často udávají tyto specifikace jelikož telefon nejspíše nemá přímo nějakou značku nebo označení

Název (Name): M350, nelze editovat.
IMEI které se hlásí jako chybné. 01332700 342362 4
Serial Number na které jsem koukal na apple stránky a bylo označeno jako iphone 5 16gb: C39JD891DTTN (tento co tu mám má mít 60gb a zatím to tak i vypadá)
Model Number : MD638LL
Version: 6.0 (10A405)
Modem Firmware: 1.00.16
Naposledy upravil(a) lolek123 dne úte 09. pro 2014 11:57:12, celkem upraveno 1 x.

Krokodyl
Droid
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokodyl » úte 09. pro 2014 11:54:12

Android není univerzální jako je instalačka například Windows 7 na PC, kde se výrobci HW podřídily výrobci systému. Zde je to přesně obráceně, co zařízení to verze androidu ač postavený na stejném základu ...
Musel by tedy být nědo kdo případně udělá rom přesně pro tento model, o čemž silně pochybuji a ty by jsi musel znát přesně výrobce a označení toho tvého telefonu abys našel tu správnou rom. Kopií Iphone na různých systémech vyrábí kde kdo a každý má zase trochu jiné specifikace HW.
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT

Autor tohoto vlákna
lolek123
Nové Androidě

Příspěvek od lolek123 » úte 09. pro 2014 11:59:36

Já vím jak to myslíš a chápu to.. jen bych zkrátka ten telefon chtěl používat jako android.. nebo na něj dostat alespoň nějaké aplikace.. je třeba nějaká možnost jak zjistit hardware telefonu ?

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 207
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » úte 09. pro 2014 14:06:39

Není. Smiř se s tím, že do toho android prostě nedostaneš. Musel bys sehnat ovladače na přesnou kombinaci hardware, kterou ten telefon obsahuje (čipset, grafika, displej, audio, dotyková plocha, wifi, BT atd.) a pak z toho zkompilovat tzv. ROM. Přesný popis hardware nezjistíš, takže neseženeš příslušné ovladače a ROM z toho + základního kódu androidu taky zkompilovat neumíš. Jedině, že by už někdy někdo něco takového dělal, jenže to se ti bude těžko hledat, protože těch napodobenin iP5 jsou mraky a každý má uvnitř něco jiného.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odtahovka
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC one x

Příspěvek od Odtahovka » úte 09. pro 2014 20:48:34

Ja mam kopii iphone i6 plus (goophone i6) a je tam android http://pan.baidu.com/s/1i3FZ0Ex

Zkus se podivat jeste sem http://forum.xda-developers.com/showthr ... st37540074
Samsung S4 LTE, HOX, root s-on 4.2.2 HTC__J15

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“