Ostatní asijské telefonyiNew U3

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
|Mio|
Robot
Reputace: 13
Typ mobilu / ROM: Ulefone Power 3
Mobil 2 / ROM: iNew U3 + Power 2

iNew U3

Příspěvek od |Mio| » sob 30. led 2016 20:17:45

Našel a pořídil jsem si tenhle telefon na práci, tak se s vám podělím o zkušenosti.
Důvody pořízení byla hlavně malá velikost displaye a podpora všech frekvencí LTE všech našich operátorů

Začneme specifikací:

MTK 6735M Quad Core 1GHz 64bit + Mali T-720
Takt 1GHz
Operační pamět 1 GB
ROM 8 GB
Slot na microSD
Display 4,5 palců 854×480
Android 5.1
DualSIM
Rozměry 131.5 x 64.5 x 8.9 mm
Váha telefonu 150g s baterií
Přední fotoaparát 2 mega pixel
Zadní fotoaparát 5 mega pixel Auto Focus / Flash Light 2G

GSM: 850/900/1800/1900MHz 3G
WCDMA: 900/2100MHz 4G
FDD-LTE 800/900/1800/2100/2600MHz

G-sensor, P-Sensor, L-Sensor, FM radio, Wifi, GPS a jako bonus IR port

Baterie Li-ion 1750mAh

Obsah balení: Telefon, baterie, nabíječka, sluchátka, USB kabel, plastový kryt.

Minirecenze:

Dlouho jsem hledal malý telefon s plnou podporou LTE frekvencí na práci, často potřebuju hotspot pro ntb, taky nepovažuju pro práci vhodné telefony na 4,7 palce, protože prostě aby se nepoškodil velký display je třeba se k telefonu chovat opatrně, a našel jsem tento malý a cenově dostupný telefon.
Pořídil jsem ho přes prodejce na aliexpresu se zasláním z evropského skladu za méně než 100 USD, v telefonu je přiložena i záruční karta s 12 měsíční záruční lhůtou, otázkou je co by případná reklamace obnášela.

Samotný telefon je včetně baterie velmi lehký, designově nijak nevybočující, plasťák, v mém případě v černém provedení. Na lesklých zádech se velmi snadlo upatlává, což lze eliminovat částečně průhledným přibaleným ochraným krytem, který se v mém řípadě jednoznačně vyplatí používat a telefon ani nehyzdí a nerozšiřuje.
Vzhledem k velikosti se velmi dobře drží a ovládá jednou rukou.
Display je velmi jasný a čitelný i na slunci, s dobře fungující automatickou regulací jasu, rozlišení je plně dostačující, obraz hladký. Tvrdost skla neposoudím, již byl dodán s nalepenou fólií a jenou náhradní. Samotná fólie je neviditelná, dlouho sem studoval jestli tam opravdu je nebo ne.
Výkon procesoru je dostatečný na še co jsem zatím zkoušel. Operační paměť je zřejmě taky dostatečná, nenarazil jsem na limity. Vše běží na nativně 64 bitovém Androidu 5.1 na jádře 3.10.65. v celku dobře počeštěném, jazyků je k dispozici docela dost. Telefonu funguje OTA, aktuálně si stáhl poslední patch na verzi V1.1.0 tedy desátou podverzi, což je na čínského výrobce slušná podpora. Systém je čistý, žádné výrazné úpravy, žádný bordel.
Telefon není jednoduché ROOTnout, ale nakonec se mi to podařilo a dal jsem k dispozici prerootnotý system.img
Konektivita je slušná, BT funguje ok, wifi 802.11n v pásmu 2,4 GHz má na telefon solidní propustnost kolem 50Mbit. LTE funguje perfektně jak na síti Vodafone tak na síti T-Mobile+O2. Hopování a přepínání mezi 4G/3G/2G je rychlé a plynulé. Telefon má zřejmě zapnuté VoLTE, jinak si nedokážu vysvětlit proč při hovoru v síti T-Mobile nesnižuje ze 4G. I v servisním menu se tváří jako zapnuté.
IR port je při mé práci fajn věc a takový malý bonus. No prostě univerzál ovladač v kapse :-)
GPS funguje normálně, tedy lépe než na předchozích telefonech s Mediatekem.

Co se výdrže týká, tak na volání a data na hotspot stačí na 2 dny, přesněji jeden den ráno sundat z nabíječky a následující večer připojit.

Můžu vřele doporučit.

johny_x
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xperia Sola

Re: iNew U3

Příspěvek od johny_x » pát 12. úno 2016 14:09:22

Díky za recenzi, mám ho taky vyhlídnutej , tudíž jsem rád za praktický zkušenosti a hodnocení !! Taky chci kompaktní, levnej phoun na práci .
Můžu poprosit o link či jméno eshopu kde ho mají z Evropského skladu ? Nechce se mi platit celní výpalné... díky

Autor tohoto vlákna
|Mio|
Robot
Reputace: 13
Typ mobilu / ROM: Ulefone Power 3
Mobil 2 / ROM: iNew U3 + Power 2

Re: iNew U3

Příspěvek od |Mio| » pát 12. úno 2016 20:11:37

Tady ho najdes, ale nejak zdrazili me to vyslo na 100 USD i s postovnym, ted to dela cca 120 mozna to chce pockat na akci a jeste pouzit kupon. Respektive mozna ze zlevnil dolar :-)

http://www.aliexpress.com/item/Original ... 82742.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“