Ostatní asijské telefonyCoolpad Modena 2

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Josef Jiřík
Nové Androidě
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: Coolpad Modena 2
Mobil 2 / ROM: Cubot Rainbow

Coolpad Modena 2

Příspěvek od Josef Jiřík » čtv 06. črc 2017 14:31:29

Dobrý den. Mám telefon Coolpad Modena 2 od T Mobile. Verze ROM je v042. Můj problém je v tom, že aplikace YouTube nepřehraje video v 720p60. Tudíž v youtube aplikaci nefunguje zmíněný HFR High Frame Rate.Když náhodou zvolím video v 720p60 tak mám vytrénované oko a poznám že to video nejede ani na 25 FPS! Pak když si v aplikaci youtube pustím standardní 30 FPS video tak ani to nejede na 30 FPS! Možná tak na 27. Vím ale že to 30 FPS video je o pár snímků rychlejší než když zvolím 60 FPS video. Ůplně opačně to ale funguje když z počítače přes kabel si do mobilu převedu 1080p60 video tak bez problému v galerii Quickpic si ho přehraju a je krásně rychlé a plynulé. To je divné co? Když si z počítače stáhnu 1080p60 video přímo na SD kartu tak se video v Quickpicku přehraje ůplně normálně ale v té Youtube aplikaci to nefunguje vůbec. Tak nevím čím by to mohlo být. Myslet si že v budoucnu by snad Google vydal update na Youtube apku nebo snad samotný Coolpad vydal opravený firmware to si myslet asi nedovedu.

Už si nevím vůbec rady. Pochybuji že by kernel zařízení dovoloval OC procesoru. Takže root zařízení ikdyby byl možný tak asi nevyřeší můj problém.
Budu rád za každé rady a návody. Děkuji. Josef. :ugeek:

djmicho
Androiďák!
Reputace: 17
Typ mobilu / ROM: Realme X3 SZ
Mobil 2 / ROM: Motorola G5G Plus
Tablet: Mate 20 pro
Tablet 2 / ROM: Mi Mix 2S

Re: Coolpad Modena 2

Příspěvek od djmicho » čtv 06. črc 2017 21:44:06

Zahodit Coolpad bude nejlepší varianta, taky sem to nakonec musel udělat a to jsem měl dokonce MAX, což je vlajkový model. Bohužel neodladěnost a katastrofická nepodpora ze strany Yulong-u (Coolpad) se už nezmění a firma přišla ve světě v nemilost a o hodně zákazníků.
Pokud mám telefon déle než týden, tak stojí za to ;)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní asijské telefony“