Newman N2 - obecná diskuzeNewman N2 - přehřívání

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Panek
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. čer 2013 11:37:24
Typ mobilu / ROM: Newman N2

Newman N2 - přehřívání

Příspěvek od Panek »

Rád bych se podělil se svým problémem s přístrojem Newman N2.
Od koupě a vybalení probíhalo vše v naprostém pořádku. Jenže s polevením zkouškového období jsem si začal stahovat i hry. Jak všichni víme, hry jsou řazeny mezi HW náročné aplikace. A pak to přišlo:
Jakmile jsem začal hrát trošičku náročnější hry (Virtual City, Drag Race) začal se se přístroj přehřívat ve spodní části (tam kde jsou funkční tlačíka). Ano, nevím jakou má mít provozní teplotu, ale mohu vám říci, že jsem si o telefon v daném místě spálil palec! Přístroj jsem tedy raději vypnul, jenže druhý den se v rohu displeje obnovila skvrna, která se postupně rozrůstala, i když přístroj nevykonával žádné náročné operace a ani se tedy nepřehříval.
Skvrna (takové zatmavení displeje, jakoby snížení podsvícení) byla nepřed ve velikosti 50% plochy jednoho dne v kalendáři, protože se však rozrůstala pořídil jsem snímek. Skvrna se nadále rozrůstá a navíc začal i vypadávat signál GSM. Pro nahození GSM je nutný restart. Přikládám fotky. Otázka zní: Přehřívá se Newman N2 ještě někomu? Já, jen jestli reklamace nebude znamenat jen výměnu přístroje, jehož použitelnost bude stejná jako toho současného.
1. fotka je z 6.6.2013 a 2. je z 10.6.2013
Obrázek
Obrázek
assue
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 01. úno 2013 14:30:27
Typ mobilu / ROM: Newman N2

Re: Newman N2 - přehřívání

Příspěvek od assue »

Tento probém se tu již řešil. Jedná se o chybu HW. Diskuzi najdeš v již zamknutém vlákně [ROOT] Návod jak na ROOT N2, na stránce 21-24.
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Newman N2 - přehřívání

Příspěvek od unavix »

Reklamace. Jiné řešení není. Pokud to budeš reklamovat přímo v Číně tak si připrav nějakých 40usd které bude chtít Číňan zaplatit aby Ti poslal telefon po opravě zpět.

@telefon
Bůh odpouští, JÁ NE!
Panek
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. čer 2013 11:37:24
Typ mobilu / ROM: Newman N2

Re: Newman N2 - přehřívání

Příspěvek od Panek »

Tak jsem ho reklamoval. Zaslal jsem telefon českému prodejci a za 2 (slovy: dva měsíce) mi přišel nový telefon. Asi jako omluvu jsem měl v balení i černé silikonovéý ochraný obal (musím uznat, že je fakt nádherný a ergonomický) a 2 ochrané folie na display. Jo a neplatil jsem nic.
Odpovědět

Zpět na „Newman N2 - obecná diskuze“