Tattoo / ClickGingerbread pro Tattoo je tu

Uvedení na trh: 09-2009
hacesoft
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: sob 25. pro 2010 18:09:11
Typ mobilu / ROM: HTC Tatoo

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od hacesoft »

no pujdes do recovery menu a a vyberes polozku backup a recovery a das tam potom recovery.Tam se ukaze polozky jako presny cas kdys tu zalohu udelal. Kliknes na tu danou zalohu kterou chces obnovit. Tam se ti ukaze seme ne ne ne pod sebou a jednou Jo, samo je to anglicky, takze no, no no a jednou YES tak na to yse pak kliknes a uz to valy....

Pavel Prochazka.zde.cz


mclama píše:Hacesoft.Moc díky za všechny informace,moc mi pomohly.. jeno,jak se potom (případně) nahrává ta záloha z mobilu? ta se tam flashne jako normálni romka?
a jinak,kdyz mám mobil koupeny od O2,tak v nem neco bude,nebo to ta outácíi nedávají?
Uživatelský avatar
mclama
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: čtv 07. říj 2010 16:19:12
Typ mobilu / ROM: Htc tattoo
Tablet: Archos g8 101
Rom: CM7 gingerbread

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od mclama »

hacesoft píše:no pujdes do recovery menu a a vyberes polozku backup a recovery a das tam potom recovery.Tam se ukaze polozky jako presny cas kdys tu zalohu udelal. Kliknes na tu danou zalohu kterou chces obnovit. Tam se ti ukaze seme ne ne ne pod sebou a jednou Jo, samo je to anglicky, takze no, no no a jednou YES tak na to yse pak kliknes a uz to valy....

Pavel Prochazka.zde.cz


mclama píše:Hacesoft.Moc díky za všechny informace,moc mi pomohly.. jeno,jak se potom (případně) nahrává ta záloha z mobilu? ta se tam flashne jako normálni romka?
a jinak,kdyz mám mobil koupeny od O2,tak v nem neco bude,nebo to ta outácíi nedávají?
a prosím,odpověd na moji další otázku :( .. bohužel do recovery se nedostanu,něco je špatně
Htc Tattoo 2.3 Gingerbread custom ROM, archos 101 8gb
http://androidforum.cz/gingerbread-pro- ... 43-90.html
Návod na root + flash ROM htc tattoo - scroll down
hacesoft
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: sob 25. pro 2010 18:09:11
Typ mobilu / ROM: HTC Tatoo

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od hacesoft »

Zdravim,

Nevim co presne jste si predstavoval....Ale vse co tu popisujete je OK. Pri provadeni prikazu na pocitacu to vyhodi chyby, pokud si presne ctete ty prikazy co se deje, tak zistite ze je to ok.
Mam to stejne menu ale oranzove....nevim proc to mate modre...
Kdyz se chci dostat do menu, stisknu pro vypnutem movilu tlaciko pro zviseni hlasitosti, home a power. Naskoci menu, kde se ridite uz prikazy a pro recovery je treba stisknout tlacitko home. pak jedou nejaky vypisy a dlouho nic! potom restart mobilu a jste v tomto menu....
Pavel Prochazka.zde.cz


mclama píše:Ahojte,tak root jsem udělal podle HACESOFT návodu,vyhodilo mi to pár erroru ale OK,a potom "recoverytatto" se mi mobil restartoval,na jedla recovery ale je to modrym pismem a je tam jen reboot system nov,apply sdcard.update.zip,wipe data/factory reset,wipe cache partion ... takze to je rootle asi nejak spatne .. co ted?
mimochodem,pripojil jksem to podle hacesofta normalne kabeelem,ne htc syncem.
a jeste,pri zapnuti mobilu se mi recovery nezobrazi hned,drzim home + power a vyhodi mi to takovou ctveres a u nej mobil a musim dat znovu home + power a pak se zobrazi to moje "jakoze" recovery.. jinak,nebylo by spatne kdyby mi nekdo treba pomohl,napr na skypu ze by mi tikal co mam delat,a ja bych to proste delal.
Díky
Uživatelský avatar
mclama
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: čtv 07. říj 2010 16:19:12
Typ mobilu / ROM: Htc tattoo
Tablet: Archos g8 101
Rom: CM7 gingerbread

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od mclama »

prestavoval jsem si neco takoveho
Obrázek
tam je tech moznosti znatelne vice nez mam ja v modrem menu.
Jinak,to modre menu jsem tam mel i kdyz sem telefon rootly nemel ´
a pise mi to dolce E:cant open /cahce/recovery/command..
PS : jak poznam jestli ma mtelefon opravdu rootly?

moje recovery (drzim pouze home + power)
vypada takhle
Obrázek
Naposledy upravil(a) mclama dne pon 07. bře 2011 20:10:39, celkem upraveno 1 x.
Htc Tattoo 2.3 Gingerbread custom ROM, archos 101 8gb
http://androidforum.cz/gingerbread-pro- ... 43-90.html
Návod na root + flash ROM htc tattoo - scroll down
hacesoft
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: sob 25. pro 2010 18:09:11
Typ mobilu / ROM: HTC Tatoo

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od hacesoft »

A udelal jsi zalohu? cily BACKUP? pokud ne tak recovery je prazdne....Uz si nezpominam zda kdyz je recovery prazdne zda jde tam vlest a nebo ne....

Pavel Prochazka.zde.cz



mclama píše: a prosím,odpověd na moji další otázku :( .. bohužel do recovery se nedostanu,něco je špatně
Uživatelský avatar
mclama
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: čtv 07. říj 2010 16:19:12
Typ mobilu / ROM: Htc tattoo
Tablet: Archos g8 101
Rom: CM7 gingerbread

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od mclama »

no,ale prave kdyz jsem dokoncil tim recoverytattoo.bat tak mi to yhodilo menu,ktere je postnute o prispevek vyse,a v nem backup neni :(
Htc Tattoo 2.3 Gingerbread custom ROM, archos 101 8gb
http://androidforum.cz/gingerbread-pro- ... 43-90.html
Návod na root + flash ROM htc tattoo - scroll down
hacesoft
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: sob 25. pro 2010 18:09:11
Typ mobilu / ROM: HTC Tatoo

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od hacesoft »

Puvodne jsem ti chtel poradit takto:

"Poznas to podle toho ze si z marktu stahnec aplikaci MyBackupRoot a bude ti fungovat, ze udelas zalohu nainstalovanych programu...."

Ale tad sem si uvedomil ze s touto verzi rootu to na 1.6.nefunguje... Proved root znova....
Abych pravdu rekl tak sem puvodne pouzil nejakou starsi veriz rootu, a tam me ta aplikace fakala a po dlouhe dobe sem nasel tento root ktery ma i zalohovani romky, a po zaloze sem se zacal v mobilu hrabat....


Zkus ten root provest znovu a npokud ti to nepujde, tak me posly emali a zitra ti poslu ten puvodni root se kterym se m to udelal poprve ale zase nema recovery a res neho pak po restartu pocitace udelat root s recovery....Jeste doporucuji vypnout firewall a antivir, tak to take zkus na pocitaci nez pusit ten root znovu....

Pavel Prochazka.zde.cz


mclama píše:prestavoval jsem si neco takoveho
Obrázek
tam je tech moznosti znatelne vice nez mam ja v modrem menu.
Jinak,to modre menu jsem tam mel i kdyz sem telefon rootly nemel ´
a pise mi to dolce E:cant open /cahce/recovery/command..
PS : jak poznam jestli ma mtelefon opravdu rootly?
Uživatelský avatar
mclama
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: čtv 07. říj 2010 16:19:12
Typ mobilu / ROM: Htc tattoo
Tablet: Archos g8 101
Rom: CM7 gingerbread

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od mclama »

nebude lepsi to skusit z http://theunlockr.com/2010/03/16/how-to ... tc-tattoo/ ,ocividne to tomu chlapkovi funguje,rekl bych ze to bude nejjistejsi volba...
jinak,takze ja mam ted s founem co? ono "neco" to udelat muselo ... muzu na to prsknout ten jiny root? Diky
Htc Tattoo 2.3 Gingerbread custom ROM, archos 101 8gb
http://androidforum.cz/gingerbread-pro- ... 43-90.html
Návod na root + flash ROM htc tattoo - scroll down
Uživatelský avatar
mclama
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: čtv 07. říj 2010 16:19:12
Typ mobilu / ROM: Htc tattoo
Tablet: Archos g8 101
Rom: CM7 gingerbread

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od mclama »

Jinak,abych to dobre pochopil,tak budu mit napr tady tu 2.3 gingerbread,a chci z5 sense s 1.6 tak si tam nahraju zálohu,kterou si teď udělám,a vše pojede jak jede te´d ?
Htc Tattoo 2.3 Gingerbread custom ROM, archos 101 8gb
http://androidforum.cz/gingerbread-pro- ... 43-90.html
Návod na root + flash ROM htc tattoo - scroll down
Uživatelský avatar
mclama
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: čtv 07. říj 2010 16:19:12
Typ mobilu / ROM: Htc tattoo
Tablet: Archos g8 101
Rom: CM7 gingerbread

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od mclama »

Takze,chtel bych si skusit tuhletu romku,tattoo mam rootle podle navodu z http://theunlockr.com/2010/03/16/how-to ... tc-tattoo/ , nand backup jsem si udelal,mam ji jak na SD karte tak v pc pro pripad vymazu sd karty,a ted. Normalne staci flashnout romku a uz valim (popr ty google apps) nebo musim jeste neco doinstalovat? nejlepe piste nekdo kdo ma konretne ten root jako ja (oneclickroot) popisovany a ke stazeni z toho videa..
jinak,ty google apps,se instaluji stejne,jakoze v recovery "flash zip from sd card" nebo jak? Díky
PS: nejspíš bych si to dokázal nějak přeložit do angličtiny,ale víte radši se zeptám,než potom používat mobil v době kdy byl nový (7,2 tisíc) jako těžítko..
jinak ještě napište vše co jsem eneudělal,a co bych udělat měl.. bude to moje první romka (první root už mám za sebou :D ) tak prosím o trpělivost. Díky
Htc Tattoo 2.3 Gingerbread custom ROM, archos 101 8gb
http://androidforum.cz/gingerbread-pro- ... 43-90.html
Návod na root + flash ROM htc tattoo - scroll down
Noah
Stálý androiďák
Příspěvky: 214
Registrován: úte 16. bře 2010 9:17:41
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70 CyanogenMod 13 x64bit by vdgn1942

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od Noah »

Ty aplikace Google sem delal tak jak pises..a vse OK.Telefon slape jak hodiny zatim maximalni spokojenost
HTC Tattoo rooted Gingerbread Cyanogen mod
HTC EVO 3D
Uživatelský avatar
mclama
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: čtv 07. říj 2010 16:19:12
Typ mobilu / ROM: Htc tattoo
Tablet: Archos g8 101
Rom: CM7 gingerbread

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od mclama »

Takže, Děkuji všem co semnou měli trpělivost,Tato romka nahozena,brzo do tohoto prispevku hodim informace,ktere vam na 100% pomohou :)
Návod jak si pro nováčky do htc tatto hodit nový "adnroid"
proč přejít? - je to moc "cool" ale vážně,černá je hezčí,a sense sse mi moc nelíbilo.
proč nepřejít? - fotoaparát,fotíte ale nevidíte co fotíte :(.. ale jde si na to zvyknout a pak vám to ani nepride
¨Pokud jste si neco o tom uz cetli,tak vite ze musite udelat nejakej root,... predpokladam ze nevite co to je,ale nemusite se tim moc "zabejvat" neni to dulezite :)
takze,postupujte podle návodu
jak rootnou tattoo
stáheme si takovej "prográmek" http://quick-upload.com/files/get/VCeDY ... .0.0.5.rar
je to rar. soubor,takže ho rozbalte tak,aby to vypadalo takhle : C/rtattoo
Jděte do mobilu,dejte nastavení - aplikace - vývoj - a zakšrtněte Ladění USB.
Teď připojte mobil k PC . doporučování je přez HTC SYNC,ale já to připojoval přez "disk drive" takže normálně,a šlo mi to taky.
jděte do c/rtattoo a klikněte na RotTattoo.Zobrazí se vám černá tabulka,a když vám to napíše "klepněte libovolnou klávesu" tak to udělejte,já preferuji enter (ale je to uuplne jedno).Aplikace by vam mela restartovat po nejake dobe tattoo,a vyhodi vam to takove divne menu .. tomu se rika RECOVERY a je to dost dulezite. Jdete do recovery (jste tam) vyberte Backup a udelejte Backup. potom v recovery vyberte "reboot" (to vam restartuje foun) .. az mate telefon nastartovany,tak pripojime znova mobil k pc. Na SD karte vam vznikne slozka "clockwork" tu celou si skopirujte i na pc (POZOR TO JE ZALOHA VASEHO ANDROIDA 1.6 TAKZE POKUD SE K NEMU NEKDY BUDETE CHTIT VRATIT,TAK SI TO NA 10000% NEKAM ZALOHUJTE).
Spoiler:
Ad : pokud mate tattoo rootle,ale mate spatnou recovery (neni clockwork) tak udelejte stejny postup,jenom misto "rootTattoo" zmacknete ma "recoverytatttoo"
NAHRANI NOVEHO ANDROIDA
takze,mame root a mame zalohu systemu .. to byly nervy aby se vam foun spustil,ze? (vim,taky sem to nedavno zazil :) )
takze,tedka si stahneme http://android.d3xt3r01.tk/cyanogen/cli ... signed.zip a http://www.multiupload.com/PBGD7F1EAG
to první je vlastně ten nový android,a to druhé jsou aplikace od googlu,které jsou dost důleežité :) ..
oba dva tyto soubory nijak "nerozbalujeme" nebo nic,proste je nehte tak jak sou a skopirujte je na SD kartu.Az to budete mit,tak vypnete mobil. Jdete do recovery (ZMACKNETE A DRZTE "DOMECEK" a CERVENY TELEFONEK" (to cim chodite vlastne na "domovskou stranku" mobilu,a to cim uspavate mobil) dokud vam nenajdete doufam uz zname recovery. V nem vyberte "Wipe/factory reset a a tam dejte "yes". pockejte nez probehne reset.. Ted v recovery dame "Install zip from sd card" tam vybereme "sd card" nebo neco na ten zpusob,otevre se nam nabidka a v ni vybereme soubor update-cm-7.0.0-RC1-click-signed.zip Pockame az se nainstaluje (trva do i 2 minuty a vic) potom dame znova install zip from sdcard,a tentokrat vybereme gapps-mdpi-20101228b-signed . Pockame. Potom vybereme v recovery Reboot,a ted pozor :) mobil vam nabehnte tak divne, prvne normalni napis TATTOO ale potom takovej skejtovaci android,bude kolem nej behat sipka :) kochejte se pohledem,popr hrajte na pc a cekejte... (muze to trvat i dlouho treba 10 minut a vic) potom se vam zobrazi takovej android,ktery vam rika ze na nej mate klepnout. Pod nim mate "Languague setting" nebo neco tak.Klepenete na to,a vybeerte jazyk jaky chcete (ja vybral cestinu,ale kdo vi treba nekdo ma radsi cinstinu :D)
a potom na toho andrida uz opravdu klepnete :) .. tak a mate novy mobil.

Pokud budete mit nejasnosti,napiste sem nebo do zprav,sem tu skoro porad
Htc Tattoo 2.3 Gingerbread custom ROM, archos 101 8gb
http://androidforum.cz/gingerbread-pro- ... 43-90.html
Návod na root + flash ROM htc tattoo - scroll down
roumec
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 06. bře 2011 12:59:41
Typ mobilu / ROM: HTC Tattoo-Click
Kontaktovat uživatele:

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od roumec »

Je potreba formatovat pametovku jako FAT32 nebo muzu i NTFS, bo FAT32 je celkem na nic =/. A tu gold kartu potrebuju nebo ne? Diky
www.g-improve.cz - Nový eshop zaměřený na kvalitní periférie. Sluchátka, klávesnice, myši apod..
Noah
Stálý androiďák
Příspěvky: 214
Registrován: úte 16. bře 2010 9:17:41
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70 CyanogenMod 13 x64bit by vdgn1942

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od Noah »

Co me stve je fakt dost nizka hlasitost vyzvaneni..nikde sem nenasel jak to zlepsit.
HTC Tattoo rooted Gingerbread Cyanogen mod
HTC EVO 3D
Noah
Stálý androiďák
Příspěvky: 214
Registrován: úte 16. bře 2010 9:17:41
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70 CyanogenMod 13 x64bit by vdgn1942

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od Noah »

roumec píše:Je potreba formatovat pametovku jako FAT32 nebo muzu i NTFS, bo FAT32 je celkem na nic =/. A tu gold kartu potrebuju nebo ne? Diky

Ja ji formatoval,a gold kartu jsem nedelal protoze se mi ji nepodarilo udelat.
HTC Tattoo rooted Gingerbread Cyanogen mod
HTC EVO 3D
Uživatelský avatar
mclama
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: čtv 07. říj 2010 16:19:12
Typ mobilu / ROM: Htc tattoo
Tablet: Archos g8 101
Rom: CM7 gingerbread

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od mclama »

Osobně jsem neformátoval nic,žádná goldcarta podle mě ani ení potřeba. Každej ti řekne že je,al ekdyž sse zeptáš k čemu,tak to je horší :) ..
Htc Tattoo 2.3 Gingerbread custom ROM, archos 101 8gb
http://androidforum.cz/gingerbread-pro- ... 43-90.html
Návod na root + flash ROM htc tattoo - scroll down
Uživatelský avatar
pic
Stálý androiďák
Příspěvky: 118
Registrován: ned 25. říj 2009 20:37:25
Typ mobilu / ROM: Nokia 6303
Tablet: Asus MeMO Pad HD7
Rom: Originál

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od pic »

- goldkarta je kdyby selhala instalace recovery, aby to slo opravit pres bootloader

- kdyz formatovat tak na FAT32

jeste bych poradil, nevim zda to zminena romka ma implementovano, patchnout market http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=831782, instalace je stejna jako G'apps

jinak ja pouzivam ted vedlejsi romku (prijde mi rychlejsi) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=892401
2009: htc click, 2.3 ROM: CM Gingerbread (darováno)
2013: Asus HD7, 4.2.4. ROM original
Na telefonování: Nokia 6303i (vykoupaná v moři)
Uživatelský avatar
mclama
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: čtv 07. říj 2010 16:19:12
Typ mobilu / ROM: Htc tattoo
Tablet: Archos g8 101
Rom: CM7 gingerbread

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od mclama »

řek bych že to je všechno stejný,já si spíš jen počkám na funkční foťák,zajímalo by mě kdo s tím vyleze nejdřív :) ..
Htc Tattoo 2.3 Gingerbread custom ROM, archos 101 8gb
http://androidforum.cz/gingerbread-pro- ... 43-90.html
Návod na root + flash ROM htc tattoo - scroll down
Uživatelský avatar
feyl
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: úte 01. bře 2011 23:44:30
Typ mobilu / ROM: SG Note N7000
Tablet: Di-Way AND-1

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od feyl »

ted uz je funkcni i radio...
jeste bude fotak a je vystarano :D jinak...kdo ma verzi 2.3 CM7 Nightly Builds, funguje vam otaceni zakladni plochy? mne to ze zacatku fungovalo, u verze NB8, ale od verze 11 to nejde...a kdyz pouzivate vsechny aplikace natocene o 90° a plocha nefacha, je to takovy neobratny :(


...vyreseno...staci prolizt nastaveni -> adwlauncher -> system preferences -> odskrtnout system persistent
SG Note N7000 / Ultimate XXLT4 ROM 4.1.2
hacesoft
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: sob 25. pro 2010 18:09:11
Typ mobilu / ROM: HTC Tatoo

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od hacesoft »

Radio sem zkusil jen tak..zda to frci...a oni to asi neco dela jen je zajimave ze nejde nastavit kmitocet 103.4 MHz...jen 103.3 a nebo 103.5 :).


Noah píše:Vysel dalsi upgrade kde je uz funkcni i radio
Uživatelský avatar
pic
Stálý androiďák
Příspěvky: 118
Registrován: ned 25. říj 2009 20:37:25
Typ mobilu / ROM: Nokia 6303
Tablet: Asus MeMO Pad HD7
Rom: Originál

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od pic »

dole "kolecko" na jemne ladeni a tim jsem tedy i 103,4 naladil :)
2009: htc click, 2.3 ROM: CM Gingerbread (darováno)
2013: Asus HD7, 4.2.4. ROM original
Na telefonování: Nokia 6303i (vykoupaná v moři)
0Marty
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: úte 26. říj 2010 15:28:11
Typ mobilu / ROM: HTC Tattoo

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od 0Marty »

BTW preview pri foťáku už tiež funguje.
Uživatelský avatar
feyl
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: úte 01. bře 2011 23:44:30
Typ mobilu / ROM: SG Note N7000
Tablet: Di-Way AND-1

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od feyl »

0Marty píše:BTW preview pri foťáku už tiež funguje.


muzu potvrdit :)
SG Note N7000 / Ultimate XXLT4 ROM 4.1.2
hacesoft
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: sob 25. pro 2010 18:09:11
Typ mobilu / ROM: HTC Tatoo

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od hacesoft »

to kolecko sem take zkousel i prime vlozeni a neeee...asi neco je tam polamane...ale to neva... Radio me stejne netankuje, jen sem byl na neho zvedavy...

Pavel Prochazka.zde.cz

Dodatek:

Mam nainstalovanou ROMku s nahledy pro fotak, a u radia nejde naladit zadnou sudou desetinnou frekvenci... Je tam chyba v SW...

pic píše:dole "kolecko" na jemne ladeni a tim jsem tedy i 103,4 naladil :)
Naposledy upravil(a) hacesoft dne ned 20. bře 2011 8:05:52, celkem upraveno 1 x.
Casillas1
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: ned 07. lis 2010 6:52:52
Typ mobilu / ROM: HTC Tattoo

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od Casillas1 »

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, co v poslední verzi téhle ROM ( 7.0.0-RC2.1-Click - (Release 7006) ), vše funguje (a jak) a jestli jste se setkali s nějakou chybou. Děkuji :-)
Uživatelský avatar
mclama
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: čtv 07. říj 2010 16:19:12
Typ mobilu / ROM: Htc tattoo
Tablet: Archos g8 101
Rom: CM7 gingerbread

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od mclama »

No,skoro vše funguje tak jak má,nevím jak to je s natáčením videa,ale foťák funguje i s náhledem ...
celkově je systém rychlejší,má lepší odezvu, "rychlejší" klávesnici ...
Na ploše se to občas trošku "trhne",ale nic co by člověk nepřežil .. app2sd funguje bez jakéhokoliv formátování karty nebo tak,no zatím vše asi kromě toho natáčení videa
Htc Tattoo 2.3 Gingerbread custom ROM, archos 101 8gb
http://androidforum.cz/gingerbread-pro- ... 43-90.html
Návod na root + flash ROM htc tattoo - scroll down
Uživatelský avatar
pic
Stálý androiďák
Příspěvky: 118
Registrován: ned 25. říj 2009 20:37:25
Typ mobilu / ROM: Nokia 6303
Tablet: Asus MeMO Pad HD7
Rom: Originál

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od pic »

video nataci take
2009: htc click, 2.3 ROM: CM Gingerbread (darováno)
2013: Asus HD7, 4.2.4. ROM original
Na telefonování: Nokia 6303i (vykoupaná v moři)
hacesoft
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: sob 25. pro 2010 18:09:11
Typ mobilu / ROM: HTC Tatoo

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od hacesoft »

Kdyz kliknu na video, tak aplikace fotak havaruje.....a uz nejde ani fotit. Je potreba restartovat cely telefon...
pic píše:video nataci take
hacesoft
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: sob 25. pro 2010 18:09:11
Typ mobilu / ROM: HTC Tatoo

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od hacesoft »

Uplne posledni verze ROMky je ale daleko lepsi nez ostatni... Prohlizec uz funguje jak ma. U starsich verzi sem vydrzel jen kratoucko, pac me po cca 10 minutach zapleho mobilu zacla silene z neho bolet hlava...u posledni verze je vse ok. Take sem provedl nastaveni procesou na minimalni kmitocet 450MHz a maximalni take na 450MHz... Mohu potvrdit ze zdravotni problemy sem nemel jen ja ale i domaci mazlici se v okoli mobilu nechtely zdrzovat... Proste ten FW byl spatne navrzen pro EMS .... Bohuzel nemam zasne merici zarizeni ma nereni elektromagnetickeho smogu ale uz jen domaci zviratka dokazuji ze nejaky problem tam byl....
Uživatelský avatar
feyl
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: úte 01. bře 2011 23:44:30
Typ mobilu / ROM: SG Note N7000
Tablet: Di-Way AND-1

Re: Gingerbread pro Tattoo je tu

Příspěvek od feyl »

Tak ja jsem se nikdy s nicim takovym nesetkal...a to u me kocka na kline spi skoro porad:)

Jinak s aplikaci fotoaparat jeste obcasne problemy jsou, nejde mi nekdy vubec spustit..ale podle me je to detail, ktery konkretne u nightly builds je otazkou tydne, nez se vyresi...porad u me jasne prevlada nova rom nad starou 1.6....ktera byla silene pomala...
SG Note N7000 / Ultimate XXLT4 ROM 4.1.2
Odpovědět

Zpět na „Tattoo / Click“