Jiayu G2S - FW/ROM/ROOTROM G2S 4.2.2. by zagsergej

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

ROM G2S 4.2.2. by zagsergej

Příspěvek od hotovyrado »

Na Needromu se objevila

http://www.needrom.com/mobile/jiayu-g2s-17/

tahle ROMka - datovaná 17.11.2013 od nějakého Sověta. Ve screenshotech se mu (pokud to není fake) ukazuje, že GPS mu běhá a mezi námi, z Rudé země nikdy nic pokud jde o SW, špatného nepřišlo....

Zkoušel ji někdo? Já se přiznám, že nyní už pokusným králíkem býti nehodlám (lenost) a počkám si :-)
Libor1961
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 10. říj 2013 7:30:00
Typ mobilu / ROM: JiaYu G2s

Re: ROM G2S 4.2.2. by zagsergej

Příspěvek od Libor1961 »

Chystám se vyzkoušet,dám vědět
mk-tec
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 19. črc 2013 7:42:50
Typ mobilu / ROM: Jiayu G2S
Rom: orig.

Re: ROM G2S 4.2.2. by zagsergej

Příspěvek od mk-tec »

...taky jsem zvědavej, jak to fachá, neboť ta GPS mě už také docela rozčiluje. Když ten chip MTK jinde funguje, proč soudruzi v China na tom víc nezapracují, když o tomto důležitém problému vědí. Chtěli expandovat do Evropy, ale ouha...
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: ROM G2S 4.2.2. by zagsergej

Příspěvek od hotovyrado »

Kuwa, vy jste všichni zdechlí...... Jdu to vyzkoušet sám :-)
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: ROM G2S 4.2.2. by zagsergej

Příspěvek od hotovyrado »

Je téměř čistý Android, těch ptákovin navíc tam moc není. Pozitivní je - a to jsem vůbec nečekal - že zálohu z LeWa přes Titanium Backup zežere tato ROMka bez jakýchkoliv chyb :-) Stejná konfigurace jako s LeWa žere zde o 15-20 procent paměti míň. ROMka je kompletně počeštěná. GPS vyzkouším zítra.
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: ROM G2S 4.2.2. by zagsergej

Příspěvek od hotovyrado »

GPS samozřejmě jak jsem předpokládal, střídavě oblačno - nic moc.... Ale co si budem povídat, opravdu si někdo soudný a svéprávný myslí, že rok starý model, na nějž bylo vyrobeno snad 50 ROMek má s GPS problém jiný, než HW? všechny ty úpravy conf.gps, stahování EPO/A-GPS a další stupidity jsou opravdu jen placebo efekt, neřku-li šarlatánství. G2S prostě GPS perfektně funkční mít nebude. Tečka. Ale jinak tahle ROM je dobrá, svižná, čeština super, jednoduchý Locker, jo... doporučuji
nightkyn
Stálý androiďák
Příspěvky: 218
Registrován: úte 15. led 2013 15:32:38
Typ mobilu / ROM: AMOI A862W

Re: ROM G2S 4.2.2. by zagsergej

Příspěvek od nightkyn »

Obe jeho ROMky som tiez testoval, a vratil som spat k DAVID G (v.3.0).

Ale riamo k tu spominanej, vo funkcnost GPS som ani nedufal, proste to beriem tak, ze na G2S gps jednoducho funkcne nebude.

Jedna vec co mi najviac na tej romke vadilo bolo to hriatie. Mobil som mal bez krytu a bolo do dost cititelne, ked uz som zalozil kryt baterie a nato silikonove puzro a to zahriatie pri fotaku bolo velmi cititelne tak mi to neprislo normalne. Keby aspon pri pozerani filmu, alebo nejakej zatazi tak OK, ale pri necinnosti na uvodnej domacej obrazovke... :roll:

Uplne cista romka a prisla mi pomerne zasekana, nebolo to svizne ako u povodnej. Dalsim postrehom je umna slabsia citlivost WiFi.
Libor1961
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 10. říj 2013 7:30:00
Typ mobilu / ROM: JiaYu G2s

Re: ROM G2S 4.2.2. by zagsergej

Příspěvek od Libor1961 »

Nefunguje notifikační dioda.Nebo mám něco blbě nastavený?
Odpovědět

Zpět na „Jiayu G2S - FW/ROM/ROOT“