Jiayu G3 - FW/ROM/ROOT[ROM] JiaYu G3 4.2.2

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
komasix
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: pát 30. črc 2010 12:37:06
Typ mobilu / ROM: THL 4400 - ROOT

[ROM] JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od komasix »

http://www.needrom.com/mobile/jiayu-g3-4-2-2/#comments

šlape perfektně...
všeobecný problém GPS u mne.
Naposledy upravil(a) pRo_lama dne úte 17. zář 2013 13:44:56, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upravený názov témy!
Uživatelský avatar
batep
Stálý androiďák
Příspěvky: 81
Registrován: sob 24. lis 2012 13:58:36
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4 4GB64GB
Mobil 2 / ROM: Lenovo P70 A VibeUI S433v2
Rom: VibeUI 3.5_S433v2

Re: JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od batep »

Nehodil jsi ji do češtiny? Nebo ji má? dík

Tak jsem ji zkusil a u mě těžkej problem, nechce mi číst žádnou SD ( 2,4,32GB ), takže se nemužu vrátit k předchozí ROMce. Nefunguje ani vstup do recowery. .. Nevíte někdo co s tím?

Dnes.: Tak jsem se po dlouhých peripetiich a různých pokusech dostal do CWM a zprovoznil jednu 2GB SD. Tato rom šla hned pryč. Vrátil jsem se zpátky na stabilní 4.1.2, možná to je mým telefonem. Třeba někomu na jiným kousku bude fungovat svižně a korektně., mě třeba minutu trvalo než se mi načetly možnosti pro vývojáře ( ladění usb ). :D trochu jsem se tímto pokusem opotil
komasix
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: pát 30. črc 2010 12:37:06
Typ mobilu / ROM: THL 4400 - ROOT

Re: JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od komasix »

hmm to je divný. Já měl jenom problém s partišnama, hlásilo to chybu při instalaci. pomohlo unmout system.
Romka je v angličtině + morelocale2 ale někdo od nás na to dělá patche s jazykovejma mutacema.
Všechno funguje, jenom GPS nechce fixnout, už netušim čim to může bejt. Ostatní píšou, že právě tohle je jediná ROM kde gps funguje už v továrnim nastavení...
JDStar
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 22. srp 2013 8:20:43
Typ mobilu / ROM: JiayuG3
Tablet: Onda V972
Rom: LEWA

Re: JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od JDStar »

Hi.
I make new version multilanguage patch to G3.
Vredniiy released version 2 Android-4.2.2 for JiayuG3 - and i have patch - original thread http://4pda.ru/forum/index.php?showtopi ... ry25102245

Screenshot http://forum.android.com.pl/f739/jiayug ... ar-338238/

My patch: http://ul.to/v4rgissz
Please do not make mirror :)
Mobile: JiayuG3, Lenovo A820, Lenovo A800
harrvy
Stálý androiďák
Příspěvky: 117
Registrován: pát 28. led 2011 13:27:32

Re: [ROM] JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od harrvy »

Neprišiel niekto na to prečo stále táto ROM odpojuje SD kartu? Dnes som ju inštaloval a kartu sa mi nepodarilo rozbehať... Aj keď v CWM som dal mount sd card tak pri nabehnuti systemu mi ju zas odpojilo...

edit
takze problem s pripojenim SD karty riesi tento fix: http://www.mediafire.com/download/aa1uc ... sdcard.zip
Musim uznat, ze je to sikovna rom, mam nainstalovanu najnovsiu verziu v3 a jazykovy patch od JDStar a vyzera ze vsetko ide v pohode.. gps fix je rychly, ale zas to nemeni nic na tom, ze mne navigacia nefunguje, skace mi signal a v castiach kde su ulice blizko seba je to dost nepouzitelne :(
alihen
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 21. lis 2013 20:35:50
Typ mobilu / ROM: OnePlus 2
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe X2
Tablet: Asus Nexus 7 (2013)

Re: [ROM] JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od alihen »

ahojte
neviete mi poradit ako dostat do tejto ROM SK, pripadne CZ jazyk? predsa len som z ery, ked frcala RU (aj tu som uz ale zabudol) a rad by som znova rozumel svojmu telefonu. ROMka vyzera celkom fajn a zatial mi ide vsetko co potrebuje.
mam JiaYu G3n
komasix
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: pát 30. črc 2010 12:37:06
Typ mobilu / ROM: THL 4400 - ROOT

Re: [ROM] JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od komasix »

stáhneš tenhle patch http://uploaded.net/file/v4rgissz
a naistaluješ jako ROM
multilanguage patch obsahuje cz i sk.
sk si vybereš v nastavení jazyku.
alihen
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 21. lis 2013 20:35:50
Typ mobilu / ROM: OnePlus 2
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe X2
Tablet: Asus Nexus 7 (2013)

Re: [ROM] JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od alihen »

dakujem.
po niekolkych hodinach hladania som nasiel aj toto: http://uploaded.net/file/wk8aibda (4.2.2_vredniiy_v3_multilang-patch_JDStar.pl.zip s SK/CZ)
je tam ale pridany ale LenovoLauncher a LenovoPower
komasix
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: pát 30. črc 2010 12:37:06
Typ mobilu / ROM: THL 4400 - ROOT

Re: [ROM] JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od komasix »

gps ti funguje? nedokážu fixnout. už jsem to vzdal a sehnal externí bt gps modul, ale stejně by mne to potěšilo.
jinak jsem s rom spokojenej.
alihen
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 21. lis 2013 20:35:50
Typ mobilu / ROM: OnePlus 2
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe X2
Tablet: Asus Nexus 7 (2013)

Re: [ROM] JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od alihen »

GPS pre mna nie je az tak podstatne... zatial. mam auto so zabidovanou 10" NAVI, tak toto velmi neriesim.
v miestnosti nechytim ani tien druzice :(
a vonku??? trva velmi dlho pokial nieco nacita :(
je to asi vseobecne najslabsia funkcia tohto fonu. skusal som aj kadejake SW (napr. GPS Data, ActiceGPS - GPS booster) ale aj tak sa mi nepodarilo dosiahnut lepsi signal ako na starom dobrom NOKIA LD-3W GPS MODUL alebo na Navi v mojom aute. na tejto ROM som to este neskusal
alihen
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 21. lis 2013 20:35:50
Typ mobilu / ROM: OnePlus 2
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe X2
Tablet: Asus Nexus 7 (2013)

Re: [ROM] JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od alihen »

po niekolkych hodinach (dnoch) testovania s 4.2.2_vredniiy_v2_multilang-patch_JDStar.pl.zip som zistil, ze patch ma problem s SMS, sice pridu, no samotna SMS sa uz neda otvorit. aplikacia prestane pracovat :(
navie niekto poradit nejaky fix?
okrem slabeho signalu Wifi (co je asi problem celej ROM) slape OK, az na tie SMS (zatial)
komasix
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: pát 30. črc 2010 12:37:06
Typ mobilu / ROM: THL 4400 - ROOT

Re: [ROM] JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od komasix »

mne to nedělá zkusil bych wipe dalvik a spol.
To dělá nativní SMS aplikace, nebo už hangouts?
Uživatelský avatar
Telewest
Robot
Příspěvky: 822
Registrován: pát 05. dub 2013 8:14:15
Typ mobilu / ROM: momentalne_JIAYU_G4S
Mobil 2 / ROM: &many other cellphone devices
Tablet: Ainol Novo7 Fire / CM 11
Tablet 2 / ROM: Ainol Novo10 Hero / CM 10.2

Re: [ROM] JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od Telewest »

flash videa vam idu?.. mne s prvou verziou tejto romky nie... a fakt, signal wifi je slabsi nez bol na 4.1. Ale az tak mi to nevadi, mam ju v telefone uz asi druhy mesiac a som vcelku spokojny. Jiayu rocks!
Bohemak12
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 13. led 2014 1:22:11
Typ mobilu / ROM: Jiayu G3

Re: [ROM] JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od Bohemak12 »

Zdravim,
zakoupil jsem telefon cca pred mesicem a pul z pandawillu a po mesici pouzivani se mi zniceho nic obcas "vypne" displej-zustane podsvicen, ale jinak je displej cerny. Stava se to hlavne, kdyz je displej vic zatizen (pri hrani her). Musim pak zamknout a znova odemknout. Nevite nekdo co s tim? Mohl by pomoct jiny ROM telefonu?
marinator
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 29. srp 2013 9:29:30
Typ mobilu / ROM: Jiayu G3s

Re: [ROM] JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od marinator »

S tim vypínáním displeje se mi to občas stane taky. Dávám vinu nedostatečný RAM. Ale to je jen můj odhad.
Vekas
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 25. čer 2014 22:02:52
Typ mobilu / ROM: Jiayu G3S

Re: [ROM] JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od Vekas »

Ahoj,
mám problem. Zacal mi hazet chyby typu com.android.phone kdyz tam byla simka, tak se mobil nikam nehnul. Pri vyndani obcas hodi a jde s nim zachazet. Zkusil jsem prehrat ROM, ovsem se tam nacpal i nejakej patch (applikace od jiayu.es). Chci sez eptat, jak smazat to co je v ROMce a kde sezenu origo ROMku, popripade nejakou dobrou (aby se resili i problemy co maj s 32gb sd kartama , resetovani atd..). Dekuji za pomoc, je blby kdyz mobil neni funkcni. A nevim ani jak se dostat do recovery modu (kombinace drzeni power a vol up nejak nedela nic, jen se to porad resetuje..)
TomasT342
Robot
Příspěvky: 759
Registrován: ned 23. pro 2012 17:42:58
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4X

Re: [ROM] JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od TomasT342 »

a/ Tohle je vlákno o Jiayu G3 (dvoujádrový MT6577), ne o G3S/G3T (čtyřjádrový MT6589/MT6589T) - ROM i některé postupy se liší.
b/ G3S musí být pro přístup do Recovery pomocí tlačítek Power+VolUp připojena kabelem k PC, alternativou je přístup z OS, třeba Gravity box tuhle možnost přidá do Power menu.
c/ Originál stock ROM prio G3S/G3T je na Needrom, případně její počeštěná verze tady na fóru ve svém vlákně.
Fryw
Stálý androiďák
Příspěvky: 111
Registrován: úte 27. zář 2011 22:43:10
Typ mobilu / ROM: JiaYu g3

Re: [ROM] JiaYu G3 4.2.2

Příspěvek od Fryw »

Zdravím. Nějaké novinky, nové zkušenosti s nějakou romkou na 4.2.2? Dá se už nějaká doporučit?
Odpovědět

Zpět na „Jiayu G3 - FW/ROM/ROOT“