ZTE V970 - FW/ROM/ROOTNelze zapnout ZTE V970

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
petrandroid
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 22. lis 2013 14:55:18
Typ mobilu / ROM: ZTE v 970

Nelze zapnout ZTE V970

Příspěvek od petrandroid »

Ahoj.
Mám problém se startem. V 970 z etotalk, po zapnutí naskočí pouze uvítací obrazovka číns. operátora a dál už nic. Doteď v pohodě fungoval. Na tlačítka nereaguje, nelze ani vypnout, pouze vyndat baterku. Po nastartování servis. menu - držet "-"a power 5 vteřin naskočí asi 5 možností, mezi kterými se lze pohybovat tlačítky + a - , jenže nelze potvrdit! (potvrzuje se zřejmě tlačítkem "power". Vypnout opět nelze. Po stisku "+" a "power" se jednou už i ukázal chudák ležící panáček Android s otevřeným břichem a červeným vykřičníkem. Dokážete prosím někdo poradit? Řešení tohoto problému jsem zde nenašel.
Díky.
Petrandroid
gedik
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: sob 23. lis 2013 23:49:19
Typ mobilu / ROM: XIAOMI Mi2 a ZTE V970
Mobil 2 / ROM: Huawei P8 lite / CDROM
Tablet: Kindle Fire 2nd
Rom: vy rasýsti

Re: Nelze zapnout ZTE V970

Příspěvek od gedik »

Cau,
podle popisovanych priznaku si myslim, ze je nekde problem ve flashi.

zkusil bych to presmazit pres SP Flash Tool

kopni do mne tuto nedeli emailem na gedik (na) gedik (tecka) cz a muzeme se na to podivat.
Majkl007
Stálý androiďák
Příspěvky: 148
Registrován: stř 28. zář 2011 13:50:17
Typ mobilu / ROM: ZTE V970 + ZTE Blade + Huawei U8120
Rom: Cyanogen Mod 7.2 ICS
Bydliště: Brno

Re: Nelze zapnout ZTE V970

Příspěvek od Majkl007 »

uplne v pohode, zadnej problem. V teto situaci jsem byl nekolikrat :-)
Staci nahodit original ROM pres SPFlashTool a poté opět rootnout a vše běží v pořádku. POkud nepomůže jednou, zkusit znova, on se chytne. Jeden takový telefon jsem umrtvil, ale to už s ním pak nejde absolutně nic. A Číňan zreklamoval a poslal mi to gratis opravené :-) To se u nás neuvidí...
ZTE V970 - LeWa ROM 3.2
Huawei U8120 - FZF eclair v 5.2
ZTE Blade - [26.8.2012] CyanogenMod 7 - Nightly build - umřela deska :(
FotoModo
Stálý androiďák
Příspěvky: 215
Registrován: ned 07. srp 2011 23:27:33
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4 5.0.1
Mobil 2 / ROM: zte v970 4.4.2 Kitkat
Bydliště: Praha City South

Re: Nelze zapnout ZTE V970

Příspěvek od FotoModo »

Tohle mi udelal taky pri snaze nahrat kitkat, pred tim jsem ale nainstaloval clockwork mod a pres power button a tlacitko volume +, ne minus, ale plus, jsem se dostal do menu, v kterem uz slo klasicky delat co bylo potreba.
Ericcson GA628(2 roky)- ? -? -? - Nokia 3210 - Nokia - 6310i (2 roky) - Nokia 5310 (3 roky) - ZTE Blade (1 rok) - htc EVO 3D (půl roku) - Huawei Ascend G300 (půl roku) - zte V970 (přes 2 roky) - TCL idol X (1 měsíc) - Ecoo E04 Aurora (1 měsíc) - SG Note 4
Odpovědět

Zpět na „ZTE V970 - FW/ROM/ROOT“