Huawei Ascend G600 - obecná diskuzeAplikace nevidí micro SD kartu.

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
bj9jdj
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 08. čer 2013 12:06:58
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G600

Aplikace nevidí micro SD kartu.

Příspěvek od bj9jdj »

Zdravím a prosím o radu. Pořídil jsem si micro SDHC, tu vložil do mobilu a nyní se ji snažím používat. Bohužel narážím na problém, kdy aplikace v mobilu kartu "nevidí". Tzn. např. v x-plore nemohu sd kartu najít vůbec. Přitom Správce souborů její obsah vidí! Dalším příkladem je c:geo - nastavím ukládání databáze na sd kartu, aplikace zahlásí, že vše bylo úspěšně přesunuto, ale pokud později něco v c:geo ukládám, ukládá se to do vnitřní paměti. C:geo též nevidí sd kartu při hledání offline map na ní uložených.

Pokud připojím mobil k PC jako USB uložiště, vidím dvě připojená zařízení, tj. vnitřní paměť a SD kartu. Cokoliv na kartu nahraji, později nemohu v mobilu najít jiným způsobem, než přes integrovaného správce souborů.

Nesetkal jste se s tím někdo? Kartu jsem po vybalení pouze vložil do mobilu, nic jiného jsem neprováděl, neinstaloval a nenastavoval.

Díky za každou radu.
bjehnis
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 18. črc 2013 9:43:13
Typ mobilu / ROM: Huawei G600

Re: Aplikace nevidí micro SD kartu.

Příspěvek od bjehnis »

Ahoj, zkus zaprvé zvolit jako primární pamět, pamě´t SD karty (je to v nastavení) a pak si stáhni aplikaci Průzkumník, hodně ti pomůže :-)
horspu
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 06. kvě 2014 14:34:16
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia L
Tablet: Asus MemoPad 302c

Re: Aplikace nevidí micro SD kartu.

Příspěvek od horspu »

Ahoj, mám naprosto stejný problém, ale řešení jsem nepochopil - netuším, kde přepnout na volbu primární paměť (Asus MemoPad 302c)?
Průzkumníkem se rozumí která aplikace? Tahle https://play.google.com/store/apps/deta ... rhmsoft.fm ?

Díky za pomoc a hezký den všem.

h.
Odpovědět

Zpět na „Huawei Ascend G600 - obecná diskuze“