Sony Xperia Z - obecná diskuzeSony Z1 gesto-rada-servis.?

Odpovědět
Migel89
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 26. úno 2019 0:09:08
Typ mobilu / ROM: Sony Z1

Sony Z1 gesto-rada-servis.?

Příspěvek od Migel89 »

Zdravim, prohledal jsem forum a ne jen toto, ale na to abych si poradil nemam ani prislusny pc a moc se v tom nevyznam, kazdy program jine reseni... Jde mi o to ze jsem si kdysi dal gesto na odemceni obrazovky, pak mi praskl displej a rok lezel tel, ve skrini... nedavno jsem si nechal tel. opravit, no gesto jsem samozrejme zapomel, jde mi o data v tel, hlavne fotky, ktere jsem si z vlastni hlouposti nezalohoval, ano ted uz to vim, ale problem mi to nevyresi.. Nechapu napr.: proc po nekolika spatnych pokusech gesta, se nezobrazi moznost prihlasit se pres google..? Dalsi vec ze ani pres pc nebo jiny tel po prihlaseni do googlu na webu se nezobrazi Z1 jako jeden z mych telefonu, abych mohl zmenit heslo.... Proc..? A je nejaka moznost pres nejaky program v pc gesto odstranit, nebo nejak vytahnout fotky (na pc musim ke kamosovi tak aby jsme nezahltili pc spousty programu a zbytecne jsem ho neotravoval) nebo dokazi vytahnout data v servise kdyz donesu doklady od koupi tel..? Dekuji za rady...
herringbur
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: pon 19. čer 2023 8:55:49

Re: Sony Z1 gesto-rada-servis.?

Příspěvek od herringbur »

Nechápu například, proč se po mnoha neúspěšných pokusech o gesto nepřizná možnost přihlášení přes Google. rainbow obby
Odpovědět

Zpět na „Sony Xperia Z - obecná diskuze“