Lenovo P770 - FW/ROM/ROOTEvropska vetev ROMek - S110 a vyse

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od rbarat »

No ja mám Sygic Voucher edition a chodí mi to. Chytí sa tak do 2 min.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od rebas »

Mám jeden nápad...

Mohl by si někdo:
1) nainstalovat čistou pudilovu S113
2) stáhnout si odtud: http://androidforum.cz/topic44921.html TWRP, nainstalovat jej
3) vytvořit úplně kompletní zálohu (boot, cache, data, recovery, Android Secure, System, Nvram, Uboot) přes to TWRP
4) tuto vytvořenou zálohu nahrát třeba na uložto a dát sem odkaz?

Myšlenka je taková, že by se možná pak nemuselo přefleshovávat přes Flash tool. Udělal bych výše uvedené kroky sám, bohužel se mi nedaří přejít na 110_recovery. Díky TWRP už jsem měl v telefonu snad většinu zajímavých romek (Foxtrot_010, LeWaOS, Injector) i nezajímavé (původní S121, a S127).

Pokud by to takto vyšlo, tak na nahrání pudilovy romky by stačilo pak už jen jednou jedinkrát použít jeho postup pro nahrání recovery CWM, z něho nahrát TWRP a v něm obnovit pudilovu romku...

Já zas klidně vytvořím zálohu v TWRP pro S121.

Předem díky za pomoc
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od rbarat »

Konečne som si našiel čas a splnil, čo som tu sľúbil, teda napísať kompletný podrobný návod na prechod z ázijskej ROM S121/etotalk na S113, vrátane repartition a ROOTu v slovenčine/češtine. Tak hotovo. Skoro všetky Lenová sú dodávane buď s ROM S121 alebo etotalk, čo je vlastne to isté. Viacerí na fóre to tu chceli a šľúbil som, že to spíšem. Dal som to do samostatnej témy, aby sa to tu nestratilo v diskusii a začiatočníci to hneď našli.
Linka - http://androidforum.cz/topic44949.html

To rebas: V návode nájdeš odpoveď aj na Tvoj problém. V skratne, najskôr musíš nahodiť S110 a až potom tam môžeš nahrať európske CWM.

Náš kolega z fóra still_wolf ma upozornil na jednu chybku poslednej Pudilovej verzie S113.
Súvisí to zrejme s nahradením originálnej aplikácie Camera za alternatívnu aplikáciu Camera FV-5.
Keďže v systéme už nie je pôvodná aplikácia Camera, na odomykacej obrazovke nejde potiahnutím prsta vľavo skočiť rovno do fotoaparátu.

V predposlednej pudilovej S113 je ešte pôvodná verzia foťáku - http://uloz.to/xPoQrZKw/p770-s113-cwm-mod-pu-zip
Naposledy upravil(a) pRo_lama dne stř 17. črc 2013 21:22:52, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nabudúce používaj tlačidlo Upraviť / EDIT, lebo vytváraním double príspevkov porušuješ pravidlá fóra !!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
pudil
Androiďák!
Příspěvky: 267
Registrován: ned 24. úno 2013 22:42:01
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE
Twitter: vit_koutensky
Tablet: Cube U55GT-C8-TALK79

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od pudil »

Ahoj, na zaklade veci ktere se objevuji vznikla uprava S113 Modu. Zmeny jsou:
- v ROM jsou jak zakladni aplikace pro kameru tak rozsirena FV5. Obe jdou odinstalovat, nechte si tu ktera je vam blizsi
- do rom byly pridany patche od Gavrily 2 a 3, tedy:
- v rom je pritomne nastaveni zobrazovani baterky
- dlouhe podrzeni power tlacitka nabidne reboot

https://mega.co.nz/#!1A1BmTjZ!WAjB8kLme ... pBBcUFK6n8

Tip pro slovaky - slovenstinu do telefonu nastavite v More Locale tak, ze klepnete na "Custom locale" do policek "language" a "country" vpisete u obou SK a klepnete na "Set". Slovenstina se nastavi i pres to, ze ji menu nenabizi.
Naposledy upravil(a) pudil dne úte 23. črc 2013 12:18:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od rbarat »

Presnejšie nastavenie slovenčiny v more Locale 2 v S113_Pudil je:
- po otvorení aplikácie More Locale 2 kliknite na ľavé funkčné tlačítko pod displejom, vybehne menu, kde zvoľte “Add locale”, následne vyskočí okno “Add Locale”
- do riadku Label napíšte "slovenčina"
- do riadku Language "sk" (malými písmenami)
- do riadku Country "SK" (veľkými písmenami)
- riadok Variant nechajte prázdny
- teraz kliknite na tlačítko “Add”
- slovenčina zobrazí v zozname úplne navrchu nad všetkými jazykmi so zeleným pásom vľavo
- stačí ho už iba kliknúť na slovenčinu a je to - aplikácie budú komunikovať v slovenčine

Myslím, že veľmi záleží na veľkých a malých písmenkách.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
harweyko
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: sob 23. bře 2013 11:20:51
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od harweyko »

Tak po update z pudilovej prvej S113 (miznuci cmw) na novu S113 s trvalou cmw recovery mi zasa zacala v noci padat siet - uz tretie rano po mne telefon pyta pin na obe sim karty. Programy tam mam stale tie iste, max nove verzie, nejaky napad co sa mohlo dovrzat?

Odoslané z Lenovo P770    
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od rbarat »

Tak toto Pudilova S113 isto nerobi, mal som vsetky verzie a nikdy sa to takto nespravalo.
Nainstaluj este raz a na cistu S110.

EDIT by pRo_lama:
AKo moderátor by si mal vedieť, že posledný príspevok sa necituje!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
harweyko
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: sob 23. bře 2013 11:20:51
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od harweyko »

Teraz bol 2 dni klud tak uvidime, ak sa to zopakuje tak asi zacnem S110 a na to pudilovu S113

Odoslané z Lenovo P770    
Uživatelský avatar
ViRe
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 25. črc 2013 10:43:40
Typ mobilu / ROM: Honor 8 FRD-L19 8.0.0.521(C432)
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe Shot / Z90a40_S363_160625_ROW
Twitter: @VitaR
Kontaktovat uživatele:

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od ViRe »

zdravím,
proč zmizel Lotus z S113? nebo nevíte jak ho tam dostat zpátky?
Uživatelský avatar
SlashLP
Stálý androiďák
Příspěvky: 118
Registrován: čtv 14. dub 2011 15:52:38
Typ mobilu / ROM: Lenovo S660

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od SlashLP »

Lotus je klasický widget, takže si ho vieš obnoviť klasickým pridaním widgetu na plochu.
Uživatelský avatar
ViRe
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 25. črc 2013 10:43:40
Typ mobilu / ROM: Honor 8 FRD-L19 8.0.0.521(C432)
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe Shot / Z90a40_S363_160625_ROW
Twitter: @VitaR
Kontaktovat uživatele:

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od ViRe »

to jo ale kde jej stahnu tam nikde neni
dummy_decoy
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: pon 19. srp 2013 7:43:45
Typ mobilu / ROM: lenovo p770
Rom: S113_pudil

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od dummy_decoy »

dobrej den, par tydnu jsem stastnym majitelem lenova p770 pote co jsem donutil kamarada aby si ho koupil a ja si mohl prohlednout jestli stoji zato :) kdyz jsem videl ze mu jednou vydrzel i 18 dni (etotalk jen volani a SMS), bylo rozhodnuto
mam tam ted s113 chystam se na repartition a rootnuti a mozna addonek na % baterie.
Jen bych potreboval vedet jestli by nekdo zkuseny nevedel zda se da z lockscreenu nastavit aby se spoustel ten druhy lepsi fotak abych mohl odinstalovat ten standartni.
Druha vec: USB host pres OTG kabl zkousel jsem to hledat jedine co jsem nasel ze disky musi byt fat32, coz mi ale prijde dost marne vzhledem k tomu ze dnes uz ma kazdy ntfs, ma nekdo s timto zkusenosti? zkousel nekdo i vetsi disky treba 1TB? V jedne slovenske recenzi jsem se docetl ze zkouseli mys klavesnici flash disky i 320GB disk, ja zkousel par flash disku a 1TB disk a nebyl jsem uspesny vubec, coz by ale podporovalo teorii s fat32 systemem nebo mozna je to jen S113tkou, nevim. predem diky za odpovedi
Alcatel one touch 301 -> Sony Ericsson T300 -> Motorola mpx200 -> Siemens SX1 -> HTC Wildfire -> Lenovo P770
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od rbarat »

Z lockscreen Ti bude štartovať len pôvodná aplikácia foťáku (Camera). Aplikácia Camera FV-5 odtiaľ nedokáže štartovať (jedine že by to niekto patchol). Ja nie som nejaký fotomaniak, pri bežnom fotení som rozdiely medzi oboma aplikáciami nepostrehol. V čom je vlastne FV-5 pri bežnom fotení lepší? Pre to, aby Ti OTG prečítalo aj NTFS disky si nainštaluj aplikáciu USB OTG Helper - https://play.google.com/store/apps/deta ... botg&hl=sk Telefón musí byť ROOTnutý.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
kozelos
Robot
Příspěvky: 940
Registrován: pon 06. pro 2010 23:46:20
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 7
Tablet: Teclast X98 Air II
Rom: MIUI 10.2 A9 Pie

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od kozelos »

myslim, ze po instalaci aplikace pro foceni se pri prvnim odemykani smer fotak zepta system, kterou aplikaci otevrit, zaskrtne se volba "vzdy" a je to. Ja takhle alespon treba v lewa os startuju snap camera HDR
Siemens C10 --> Ericsson A1018s --> siemens M35i --> SE T230 --> Siemens S55 --> SE k750 --> SE k790i --> Samsung Wave --> Huawei ideos X5 --> lenovo p770 --> THL5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi RN3 SE --> Xiaomi RN7
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od rebas »

Já si kdysi koupil tuhle apku: https://play.google.com/store/apps/deta ... dgetlocker (dá se stáhnout i z netu)
https://play.google.com/store/apps/deta ... dgetlocker

Pak si lze odemykací obrazovku nastavit jak potřebuješ, klidně si můžeš udělat místo čtyř stran, osm stran a nastavit si jaké chceš aplikace do kterého směru, atd. Případně si dát ten kříž a pak třeba ještě něco na odemkykání do strany. Je tam mraky možností.

Po nastavení téhle aplikace akorát potom zakaž interní odemykací obrazovku (v nastavení androidu), abys neměl zbytečně dvě...
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
dummy_decoy
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: pon 19. srp 2013 7:43:45
Typ mobilu / ROM: lenovo p770
Rom: S113_pudil

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od dummy_decoy »

diky za radu s OTG helperem, vyzkousim hned jak budu mit cas
ALE mam jeste jednu vec co me mrzi teda vlastne posledni vec kterou bych rad vyresil, tady na foru nekdo psal ze pouziva sygic a s113 a nemel zadny problem, me se GPS chyti relativne rychle (jestli je to 3 nebo 5 minut to uz me nijak nestve) ovsem stve me to ze ve mestech kde je vic silnic nebo slozitejsi privadece a krizovatky, nedejboze jeste takove ty dvouurovnove a ja zmenim smer tak mi sygic preskakuje mezi silnicemi a ma s tim velke potize kolikrat i skoci mimo silnici, chyti se teprve az kdyz pak zase jedu rovne. pri jizde po okreskach funguje samozrejme skvele ale kdybych jel treba pres Prahu jakoze ji moc neznam tak by mi muj telefon moc nepomohl
pouzivam pouze zaply GPS modul nemam mobilni data, takze treba je to tim, nepouzivam ani zadny fix nebo addon nebo programek, vim ze tu byly nejake tipy zminovane, ale myslim ze je to jen o rychlosti nabehnuti nebo to zlepsi i presnost? a jestli ano ktery program/addon/fix pouzit? diky
Alcatel one touch 301 -> Sony Ericsson T300 -> Motorola mpx200 -> Siemens SX1 -> HTC Wildfire -> Lenovo P770
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od rbarat »

na GPS fix použi prvý návod z prvého príspevku tejto témy - http://androidforum.cz/urychlenie-vyh-a ... 43812.html
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
lasted
Robot
Příspěvky: 704
Registrován: stř 28. dub 2010 12:46:35
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 32GB
Bydliště: jižní Morava

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od lasted »

jsem novym majitelem lenova p770. V telefonu je etotalk rom, chtel bych nějakou plně v češtině ale podle toho co jsem se dočetl mi přijde že taková není, jen vždy nekompletní překlad.. Mohl by mi nekdo poradit? díky, chci mít telefon v nejvíc v čestině :)
manhaus
Androiďák!
Příspěvky: 322
Registrován: čtv 19. črc 2012 8:54:55
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770 s LEWA ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 7" 3G
Rom: LEWA modded by Rebas

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od manhaus »

LEWA... Aktuálně se nejvíc textu přeloženého nachází myslím jen v této rom. Nejsem si vědom, že by nějaké důležité věci nebyly nepřeložené.
Scat
Stálý androiďák
Příspěvky: 180
Registrován: stř 14. črc 2010 18:09:41
Typ mobilu / ROM: Lenovo P780
Tablet: Acer Iconia Tab A700
Bydliště: Plzeň

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od Scat »

Foxtrot je 100% česky, narazil jsem asi na jednu položku v angličtině, čínština nikde není.
Vodafone 845 > HTC Desire HD > Lenovo P770 (LeWa) > Lenovo P780 (MIUI) | Acer Iconia Tab A700 | Ainol Novo 7 Crystal II
Uživatelský avatar
lasted
Robot
Příspěvky: 704
Registrován: stř 28. dub 2010 12:46:35
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 32GB
Bydliště: jižní Morava

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od lasted »

lewa ta se mi teda nezamlouvá.. tak potom jedně ta verze s113??

tak ta foxtrot by teda šla, jen ted nevím jak ji tam přesně dostat.. mám tam etotalk rom.
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od rebas »

moje zkušenost i doporučení...

vyzkoušej si ty romky sám a pak klidně hodnoť. Každému totiž vyhovuje úplně něco jiného a co se někomu líbí, se druhému líbit nemusí.

Zas tak velký problém to není. Stačí si nainstalovat TWRP a pak přeinstalovávat dle libosti. Těch 5 minut instalace není tak velká doba...
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od rbarat »

Čo sa týka ROM S113, pripravil som komfotrný návod pre úplných začiatočníkov: http://androidforum.cz/topic44949.html S113 je výborná ROM, všetko v nej ide, ale je z 50% v angličtine. Teda aplikácie sú v CZ/SK jazyku, systém je v angličtine.

Foxtrot je na 99% v CZ a SK jazyku. Lewa je preložená na menej percent, ale pracuje sa tu na diskusii na úplnom preklade, chcem pomôcť aj ja.

Takže odporúčam Ti nasledovný postup (samozrejme je možný aj iný). Skús si ako prvú ROM S113 podľa toho môjho návodu. Z S113 môžeš potom jednoducho nainštalovať Foxtrot aj Lewa. Ide o to, že už budeš mať v telefóne CWM, cez ktoré ľahko nainštaluješ Foxtrot, resp. TWRP a Lewa.
Pri aplikovaní toho návodu na ROM S113 si osvojíš základné veci ako sa ROM inštalujú, porozumieš jednotlivým krokom. Potom už ľahko nainštaluješ aj Foxtrot a Lewa, pre ktoré tak úplne presné postupy krok za krokom nie sú. Navyše v tom návode je postup ako nainštalovať základnú ROM S110, čo by sa Ti mohlo hodiť keby si pri inštalácii niečo pokazil. ROM S110 sa inštaluje cez PC, takže telefón oživíš.

V tom mojom návode máš aj postup na odzálohovanie eTotalk ROM, pre prípad reklamácie.

Inak, každá z ROM má niečo do seba. Ako tu písal rebas vyššie, treba vyskúšať, ktorá Ti najviac sadne. Vývoj ROM S113 a Foxtrot je nateraz ukončený, na vylepšení Lewa sa pracuje.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
manhaus
Androiďák!
Příspěvky: 322
Registrován: čtv 19. črc 2012 8:54:55
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770 s LEWA ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 7" 3G
Rom: LEWA modded by Rebas

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od manhaus »

Asi tak nějak, každému vyhovuje něco jiného, je potřeba otestovat. Foxtrot je dobrý, a je opravdu z 99 procent počeštěný. Ale stávalo se, že některé věci nefungovaly, občas bylo potřeba udělat wipe. ale jinak dobrá ROM. Na každém je něco. vyzkoušej a uvidíš
Uživatelský avatar
lasted
Robot
Příspěvky: 704
Registrován: stř 28. dub 2010 12:46:35
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 32GB
Bydliště: jižní Morava

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od lasted »

Děkuji za odpovědi. Vidím ze to chce trošku času tak o víkendu se do toho pustim. Snad se podari
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od rbarat »

Ako som už písal, ak by sa niečo nepodarilo, vždy sa dá vrátiť na základnú ROM S110 - inštaluje sa cez PC, teda aj ak by bol telefón zaseknutý (brick-nutý), pôjde to.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Scat
Stálý androiďák
Příspěvky: 180
Registrován: stř 14. črc 2010 18:09:41
Typ mobilu / ROM: Lenovo P780
Tablet: Acer Iconia Tab A700
Bydliště: Plzeň

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od Scat »

To potvrzuji, pri prvni instalaci LeWa jsem si z toho udelal cihlu (vim co jsem udelal spatne), ale tim flashnutim S110 primo z PC se to bez problemu opravilo.
Vodafone 845 > HTC Desire HD > Lenovo P770 (LeWa) > Lenovo P780 (MIUI) | Acer Iconia Tab A700 | Ainol Novo 7 Crystal II
Uživatelský avatar
lasted
Robot
Příspěvky: 704
Registrován: stř 28. dub 2010 12:46:35
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 32GB
Bydliště: jižní Morava

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od lasted »

Chlapi potrebuju radu. Mel jsem ROM etotalk, nahrál jsem podle pudilova návodu evropskou ROM s110, recovery, ale mám problém telefon zapnout v recover modu. Nevím jestli to blbe mackam ale nedaří se mi to. Už se mi to jednou nebo dvakrát podařilo ale to byla nějaká náhoda.. Držím power, volíme plus i minus a nic.. Zkousim porad dokola a nevím kde už delam chybu. Je v tom nějaká finta? Chci tam poslední s113. Diky
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od rbarat »

Robíš to zle, teda podľa toho čo píšeš. Prečítaj si môj návod na inštaláciu S113, tam je napísané, ako to robiť správne:
http://androidforum.cz/prechod-z-azijsk ... 44949.html

V skratke:
1. Na 2 sekundy stlač a drž tlačítko Power, pusti ho
2. Okamžite ako pustíš tlačítko Power súčasne stlač a drž tlačítka Volume+ a Volume-
3. Drž pokiaľ sa neobjavíš v Recovery

Chce to trošku cviku, ale dá sa to rýchlo naučiť. Problém je tom, nedržať Power ani krátko, ani dlho. :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
lasted
Robot
Příspěvky: 704
Registrován: stř 28. dub 2010 12:46:35
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 32GB
Bydliště: jižní Morava

Re: Evropska vetev ROMek - S110 a vyse

Příspěvek od lasted »

Super. Už se mi daří dostat do recovery....diky... Ale když dam instalovat ROM s113 tak mi to Pise files not found. Při tom tam je nahrana. Cela ta složka clokworldmod... Nechapu v čem je chyba..
Odpovědět

Zpět na „Lenovo P770 - FW/ROM/ROOT“