HUAWEI Ascend Y300 - FW/ROM/ROOTNejlepší rom pro y300

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
severus
Nové Androidě
Příspěvky: 40
Registrován: sob 17. bře 2012 18:23:34
Typ mobilu / ROM: Honor 4c
Mobil 2 / ROM: Gsmart Rey R3

Nejlepší rom pro y300

Příspěvek od severus »

Chtěl bych se zeptat, která rom je pro tento telefon nejlepší. Vím,že ten dotaz je trochu naivní. Pokusím se rozvést o co mi jde.
Dostal jsem y300 v práci a není to špatný telefon. Vadí mi však málo volné ram. U Blade, který jsem měl předtím, jsem měl volné ram mnohem více. Chápu, že Cg 7 je něco jiného, ale i tak si říkám, že by s tím snad šlo něco dělat. Proto bych se rád zeptal na vaše zkušenosti s custom romkami. Díky.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Nejlepší rom pro y300

Příspěvek od ludekbrno »

Jen takový hloupý dotaz, k čemu ti bude volná RAM? K machrování v hospodě? Není lepší, když ji systém umí účelně využít?

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
severus
Nové Androidě
Příspěvky: 40
Registrován: sob 17. bře 2012 18:23:34
Typ mobilu / ROM: Honor 4c
Mobil 2 / ROM: Gsmart Rey R3

Re: Nejlepší rom pro y300

Příspěvek od severus »

Nainstaloval sem si pár věcí, co mi RAM fakt hodně žraly (Next launcher plus nějaké widgety)a najednou měla i Opera mini problém se udržet na pozadí. Juknu na RAM a ono 30 mega volných. Tak jsem to všechno vykopal a vrátil se k ADW. Uvědomuju si cenu telefonu a pokud s tím nic dělat nepůjde, nedá se nic dělat. Ale ty ptákoviny co se mi samy zapínají mi vadí.
Odpovědět

Zpět na „HUAWEI Ascend Y300 - FW/ROM/ROOT“