Prestigio MultiPhone 4322 DUO - obecná diskuzeNedostatok pamäte a chybné presmerovanie hovorov

Moderátor: IQLogic

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ferar360
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Prestigio PAP4322 DUO Android 4.1.1

Nedostatok pamäte a chybné presmerovanie hovorov

Příspěvek od ferar360 » pát 24. říj 2014 10:47:01

Dobrý deň,
dostal sa mi do rúk telefón Prestigio PAP 4322 Duo s Androidom 4.1.1 a sú s nim 2 problémy.

1. Hláška nedostatok pamäte v internom priestore pri aktualizácii aplikácii cez Android Market. Asi tam nie je veľa aplikácii ale keď mi odporučíte appku na export zoznamu appiek budem vďačný. Poprípade zmazať nejaké predinštalované appky od Prestigio, napr. eReader. Alebo odporučíte mi nejakú romku bez predinštalovaných appiek či custom romku na tento mobil. Či vyskúšať backup a factory reset. Majiteľ neplánuje kúpiť SD kartu.

2.Dovolám sa na mobil bez problémov ale z mobilu nemôžem volať ukáže sa hláška Call forwarding on conditional a keď chcem vypnúť cez Denník hovorov -> Nastavenia -> Voice Call -> Presmerovanie hovorov -> V prípade nedostupnosti a keď chcem vypnúť tak váš operátor nedovoluje vypnúť a neočakávaná odpoveď siete. Operátor simky toho mobilu je O2.

Som Androidí začiatočník a ten mobil mám v ruke poprvý ráz. Poprosím o zhovievavosť. Na internete som už hľadal ale všetky rady sú staršie a neviem či ešte platia.

Ďakujem za pomoc.
Přílohy
Screenshot_2014-10-24-10-52-53.png
Screenshot_2014-10-24-10-52-53.png (55.86 KiB) Zobrazeno 1813 x

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 199
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Nedostatok pamäte a chybné presmerovanie hovorov

Příspěvek od ludekbrno » pát 24. říj 2014 12:54:30

2. To je záležitost operátor, přesměrování nedělá telefon. Takže se obrať na O2, ať ti to zruší.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

negrbob
Moderátor - Otesánek
Reputace: 157
Typ mobilu / ROM: Nextbit Robin

Příspěvek od negrbob » pát 24. říj 2014 13:27:01

1. Moznosti je spousta, prohozeni ulozist, reparation stavajici pameti, nebo nejsnazsi link2sd. Ohledne vseho uvedeneho je na foru napsano spousta.

@Grace
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:

Autor tohoto vlákna
ferar360
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Prestigio PAP4322 DUO Android 4.1.1

Příspěvek od ferar360 » pát 24. říj 2014 15:08:47

ludekbrno píše:2. To je záležitost operátor, přesměrování nedělá telefon. Takže se obrať na O2, ať ti to zruší.
Vďaka, bola to záležitosť operátora ale na onej simke nebol kredit a preto sa ukazovala ta hláška.

negrbob: Vyskúšam a uvidím. Ale preto tu na forum píšem, lebo asi od každého výrobcu telefonov je trochu iné rozloženie volieb nastavení. A neviem či to nie je náhodou problém telefonu, nie Androidu.

Ako som napísal majiteľ neplánuje kúpiť SD, takže do úvahy Link2SD nepripadá ale reparáciu vyskúšam.

Dakujem za pomoc, už som to vyriešil. Som rootol mobil a vymazal predinštalované aplikácie. Majiteľovy povedal, aby si inštaloval iba 2 väčšie appky.

Odpovědět

Zpět na „Prestigio MultiPhone 4322 DUO - obecná diskuze“