ZTE Grand X IN - obecná diskuzeProblémy s ZTE Grand X In

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
TheKrto
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 04. led 2013 11:53:29
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi2S
Rom: MIUI V5

Problémy s ZTE Grand X In

Příspěvek od TheKrto »

Čaute. Mám 2 veľké problémy so smartfónom od ZTE, Grand X In. Ten jeden je, že sa občas sám od seba vypne keď mám zapnutú nejakú hru alebo aplikáciu. Proste hrám a za 2s sa vypne. Niekedy sa stane aj to, že keď ho chcem znovu zapnúť stále a stále sa vypína. Ja ho zapnem on sa vypne a musím ho dať na nabíjačku. A všimol som si, že je asi mierne pokazená baterka, pretože drží oveľa menej ako keď bol nový. Možno polovične. Ten druhý je, že keď ho chcem pripojiť na PC ako USB nedá sa. Mobil ani neukazuje vstup USB a skúšal som to na 2 PC-čkách a nešlo ani tak.

Mám aj záručák takže do servisu nebude problém zájsť ale nechce sa mi toľko čakať a ak by sa tu našiel niekto skúsený, kto by mi aj vedel poradiť bolo by to lepšie východisko. Vopred ďakujem za odpovede.
josa_kac
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: sob 26. říj 2013 20:05:08
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi A1
Tablet: Lenovo Yoga 8
Rom: stock - N7.1.2
Bydliště: Praha

Re: Problémy s ZTE Grand X In

Příspěvek od josa_kac »

Ten problem s baterkou znam,taky se mi zacal vypinat. Mam podezreni ze jsem ji ponicil v lete, pouzival jsem ho jako navigaci a nekolikrat se na celnim skle rozpalil tak,ze se prestal nabijet. Samozrejme kdyz ze to projevilo, mel jsem jiz po 6 mesicni zaruce,ktera se na baterky dava (jestli je to uz jinak, prosim opravte me nekdo :rtfm: ). Nejdriv jsem si na eBayi koupil ze stovku od cinana "originalni ZTE baterku", prestal se nenadale vypinat, ale vydrzel vyrazne mene nez driv...mam ji ted jako rezervni na delsi pobyty bez moznosti pravideleho dobijeni. Nakonec jsem si koupil na Kladne opravdu orig nahradni baterku v Britexu (autorizovany servis ZTE pro CR), vysla sice asi na 440kc, ale mam klid a drzi (zatim) lip nez ta puvodni...
Uživatelský avatar
cipisek712
Stálý androiďák
Příspěvky: 137
Registrován: pon 25. říj 2010 10:45:47
Typ mobilu / ROM: ZTE Grand X In
Tablet: Plácačku na mouchy zatím nemám
Bydliště: Ostrava

Re: Problémy s ZTE Grand X In

Příspěvek od cipisek712 »

Na baterii je záruka 2 roky jako na každé běžné zboží podle zákona ;)
http://www.ztedevices.com/product/smart ... 52d1c.html
ZTE Grand X In - Ice Cream Sandwich 4.0.4 - CPU = 2x 1,6 GHz Intel Atom Z2460 x86 RAM = 970MB GPU = PowerVR SGX540
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Problémy s ZTE Grand X In

Příspěvek od Jumbo78 »

Ano, ale ne na kapacitu...

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
ferry66
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 20. kvě 2014 12:15:28
Typ mobilu / ROM: ZTE Grand X In
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade Q
Twitter: ferry269

Re: Problémy s ZTE Grand X In

Příspěvek od ferry66 »

Ahoj. Pripoj mobil k PC. Na ZTE Grand X In daj Nastavenia-možnosti pre vyvojárov-Ladenie USB -----toto daj povoliť...ja som to takto rozbehal.
kika66665
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 19. čer 2014 8:47:05
Typ mobilu / ROM: ZTE

Re: Problémy s ZTE Grand X In

Příspěvek od kika66665 »

K tomu pripájaniu k PC, chcem sa spýtať má ZTE nejaký program? Pretože keď len tak zapojím telefón do PC nakopíruje mi všetky súbory, fotky, hudbu. Už ich tam mám 5 krát a neviem čo s tým.
Odpovědět

Zpět na „ZTE Grand X IN - obecná diskuze“