Rikomagic MK802 III - obecná diskuzeRKM802 IIIS -doplněk drm widevine pro přehrávaní VOYO

Odpovědět
standa56
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 18. pro 2013 17:39:03
Typ mobilu / ROM: nokia

RKM802 IIIS -doplněk drm widevine pro přehrávaní VOYO

Příspěvek od standa56 »

Obracím se na Vás s prosbou o pomoc

Potřeboval bych nainstalovat nějaký doplněk
drm widevine pro přehrávaní VOYO

drm widevine pro hbo go a voyo bez drm totiz nejdou prehravat videa z techto sluzeb
naběhne jen černá obrazovka

potřebuji doplněk drm widevine
na tyto 2 miniPC


Rikomagic MK802 IIIS
Rikomagic MK902 II

Máte li nějaké info, pošlete mi na mail : stanislav.m@iol.cz
předem děkuji ;)
djradek
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: stř 25. pro 2013 20:40:21
Typ mobilu / ROM: rikomagic mk602 xperia ray

Re: RKM802 IIIS -doplněk drm widevine pro přehrávaní VOYO

Příspěvek od djradek »

Ahoj nemuzu byt vsude ,,a tak se omlouvam ze zde pisi po takove dobe ale jsem jediny kdo se zajima o sluzby vod na androidu ktere nemaji drm widevine ,nikdo ti zde neporadi protoze lidi si za filmy neplati a tedy se neseznamil podrobne stemito sluzbamy ani prodejci ti o tomhle problemu nic nereknou i kdyz jsem jim posilal udaje k voyo at to overi ,odpoved je vzdy litujemu tuto vec nemame moznost overit a samotne voyo to nemuze udelat aby si lide kupovali androidy a prestali utracet za smart tv nova napise jen ze na nekterych cinskych produktu sluzba nemusi jit v poradku kvuli absenci drm widevine musis kopit android ktery drm vsobe ma musi to byt zabudovane v op systemu android nelze to nstalovat uzivatelem, zde je odkaz na tohle tema kde najdes i podrobne info co jsem mel moznost testovat nebo z dotazu na heurece najit,, # http://www.tvfreak.cz/forum/showthread. ... post521727" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Rikomagic MK802 III - obecná diskuze“