Cube U30GT2 - obecná diskuzeCube U30GT2 4jádro 10palců 2GB RAM FULL HD

Odpovědět
Uživatelský avatar
wolwZz
Stálý androiďák
Příspěvky: 225
Registrován: stř 28. zář 2011 20:31:26
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: Cube U30GT2 4jádro 10palců 2GB RAM FULL HD

Příspěvek od wolwZz »

Cus,
ted jsem koukal na hokej v tabletu venku a to podsviceni je des! Vim ze s puvodnim systemem bylo podsviceni ok a hned po instalaci custom romky jsem si vsiml ze podsviceni slo dost dolu. Tudiz jsem se ted rozhodnul s tim neco udelat. A tudiz jsem hledal az jsem se dostal k tomuhle :
http://freaktab.com/forum/tablet-suppor ... M=&p=59237
Bohuzel po instalaci vseho na tabletu sviti cerna obrazovka, zkousel jsem to asi 5x a pokazde stejny vysledek. Nezkousel to nekdo nahodit kde by mohl byt problem? Dik
LG G3 32GB
Connor
Stálý androiďák
Příspěvky: 99
Registrován: čtv 13. pro 2012 13:30:49
Typ mobilu / ROM: HP iPAQ

Re: Cube U30GT2 4jádro 10palců 2GB RAM FULL HD

Příspěvek od Connor »

Raději se zeptám: V čem spočívá ten fix wifi antény v tabletu? Co se odstraňuje? Jen ten samolepicí pásek, který je přes anténu, nebo celý ten kovový rámeček tabletu (šasi), nebo se s tou anténou/kabelem něco provádí? (nové připájení, izolace pod.)?
Uživatelský avatar
wolwZz
Stálý androiďák
Příspěvky: 225
Registrován: stř 28. zář 2011 20:31:26
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: Cube U30GT2 4jádro 10palců 2GB RAM FULL HD

Příspěvek od wolwZz »

Ja dal pryc ten kovovy ramecek a nechal jsem jen ten co je kolem konektoru a o dost se signal zlepsil. Antenu jsem zatim nemenil nejak jsem nemel chut ani extra potrebu to resit
LG G3 32GB
Connor
Stálý androiďák
Příspěvky: 99
Registrován: čtv 13. pro 2012 13:30:49
Typ mobilu / ROM: HP iPAQ

Re: Cube U30GT2 4jádro 10palců 2GB RAM FULL HD

Příspěvek od Connor »

Tak jsem spolu s výměnou baterie odstranil i ten kovový rámeček/šasi a subjektivně se jeví wifi signál stabilnější. Silnější ne, ale stabilnější asi ano. Na hlavní problém tabletu, (tj. na pomalý start a záseky při spouštění aplikací) to vliv bohužel nemělo, což je si pochopitelné.
Měl jste někdo podobný problém s pomalým spouštěním tabletu i aplikací?
Dříve jsem si myslel, nebo spíš doufal, že to dokáže vyřešit správná ROMka, anebo méně nainstalovaných her/aplikací, ale teď se spíš kloním k tomu, že to je v HW a pomalém interním úložišti.
Vidět ten tablet zevnitř, tak to je zážitek. Prostě čína. :-) Skoro bych neměl čekat, že to bude fungovat bezchybně, ale obdivovat, že to vůbec funguje alespoň tak blbě. :-)
Uživatelský avatar
wolwZz
Stálý androiďák
Příspěvky: 225
Registrován: stř 28. zář 2011 20:31:26
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: Cube U30GT2 4jádro 10palců 2GB RAM FULL HD

Příspěvek od wolwZz »

Tak ono ten procesor proste stoji za prd! Ja uz to vzdal a pouzivam tablet v kuchyni jako video player a az bude prcek o neco vetsi dostane ho na hrani.
LG G3 32GB
Connor
Stálý androiďák
Příspěvky: 99
Registrován: čtv 13. pro 2012 13:30:49
Typ mobilu / ROM: HP iPAQ

Re: Cube U30GT2 4jádro 10palců 2GB RAM FULL HD

Příspěvek od Connor »

To je pravda, z dnešního pohledu je procesor krám, ovšem před 2 lety, kdy vznikl to byl papírově velmi solidní kousek a když se k tomu přidalo 2GB RAM, 32GB interní paměti a full HD displej, tak to byl za tu cenu velmi nadějný kousek. Jenže to bylo jen na papíře a v nadšených komentářích prvních uživatelů. Pozdější realita pak byl, jak už to u číské produkce bývá, trochu jiná. Ta strašná zpomalenost systému brání běžnému použití a tablet se pak hodí na prohlížení fotek (na to je ten displej fakt super) a pouštění filmů, ale ne na nic co souvisí se svižným použitím nebo internetem. Tak odezva je stašná. Aplikace neodpovídá, počkat/ukončit? :-)
Uživatelský avatar
wolwZz
Stálý androiďák
Příspěvky: 225
Registrován: stř 28. zář 2011 20:31:26
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: Cube U30GT2 4jádro 10palců 2GB RAM FULL HD

Příspěvek od wolwZz »

Nejvetsi problem je urcite romka, proste zadna neni dostatecne odladena ai v HW si myslim ze bude problem. Kazdopadne ani papirove ten hw za moc nestal krom 32gb pameti a 2gb ram
LG G3 32GB
Eledar
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: úte 15. lis 2011 13:42:48
Typ mobilu / ROM: Archos 101
Tablet: U30GT2

Re: Cube U30GT2 4jádro 10palců 2GB RAM FULL HD

Příspěvek od Eledar »

Uz ho mam od zacatku a dle meho je chyba v hw.Tablet fungoval bezvadne!Ale jakmile neco znicilo baterku a rekl bych ze to byla cinska chyba a dle tehdejsich ohlasu se baterie zkurvila vsem ve stejnou dobu bych rekl ze i mozna nejaky podraz od Cube.Od znicene baterie sel vykon dolu a nepomohl ani fact. restart.Ted se seka a seka a nefunguje dobre.Video a fotky ano,ale internet a aplikace ne.Bude to neco v hw.Koukam se po jinem...asus zenpad 10,Huawei tappad 10 ci co to je a nebo yoga tab 10 plus ma 3GB ramku.
Odpovědět

Zpět na „Cube U30GT2 - obecná diskuze“