Reklamace, opravy a servis čínských telefonůData recovery z mrtvéo telefonu

Poznatky androiďáků s reklamacemi v jednotlivých čínských obchodech i u přeobjednávačů zde v česku.
STRUKTURU UDĚLÁME ZA CHODU. PIŠTE MI NÁPADY. Sup.

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
klemikaze
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: pát 10. dub 2009 19:59:32

Data recovery z mrtvéo telefonu

Příspěvek od klemikaze »

Hellou,
mám před sebou mrtvý telefon (jakési Lenovo, model teď asi není příliš podstatný), ze kterého bych potřeboval vytáhnout data. Kdyby naskočil aspoň do recovery, něco bych s nim vymyslel, přes ADB vytáhnul image paměti, čert ví, něco, ale je totál tuhej. Obávám se, že je to na vytažení paměťovýho čipu a jeho přečtení v jinym zařízení.
Mohli byste mi prosím dát nějaký kontakt na ostříleného androiďáka/servis, který by byl schopný se do toho hlouběji podívat? Máte představu o cenový relaci takovýhle operace?
Děkuju.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Data recovery z mrtvéo telefonu

Příspěvek od ludekbrno »

Takovou výbavu servisy běžně vůbec nemají a dost pochybuju, že nějaký nadšenec doma. To je spíš práce pro specializované firmy na záchranu dat. A tam počítej s cenou 5000 a výše. A není ani jisté, že se to podaří, chyba klidně může být právě v té paměti.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Data recovery z mrtvéo telefonu

Příspěvek od rbarat »

klemikaze píše: vytažení paměťovýho čipu a jeho přečtení v jinym zařízení.Děkuju.
Zabudni na toto sci-fi. Toto Ti nikto nespraví, iste nie za rozumné peniaze.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Data recovery z mrtvéo telefonu

Příspěvek od Vojta_L »

Tohle v Česku dělala jedna firma, měl jsem na ni kontakt, ale ceny začínali na cifrách se čtyřmi nulami. Zkusím pohledat o koho se jednalo, jestli máš zájem.
Odpovědět

Zpět na „Reklamace, opravy a servis čínských telefonů“