Reklamace, opravy a servis čínských telefonůInew V3 plus, power button rozbité + dead phone

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
swarofgirl
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: inew v3 plus
Mobil 2 / ROM: samsung j5 2016

Inew V3 plus, power button rozbité + dead phone

Příspěvek od swarofgirl » sob 01. dub 2017 19:32:10

Dobrý den,

ráda bych se zeptala co s mým telefonem. Již nějakou dobu nefunguje power tlačítko (to mi až tak nevadilo, díky jedné app jsem rozsvícela displej volume tlačítkem). JENŽE, mi z ničeho nic přestal fungovat telefon. Proběhlo to asi tak, že mi na displeji vyskákalo asi 30 chybových hlášení o spadlé aplikaci, vše jsem odklikala. Jako poslední vyběhla hláška o pádu aplikace Launcher3, a od té doby je telefon totálně dead - nesvítí, nedobíjí, nesvítí indikační světýlko, NIC. Nemohu udělat factory reset kvůli nefunkčnímu power tlačítku. Zkoušela jsem flashovat přes SP Flash tool (jiný telefon jsem úspěšně přehrála), ozve se v PC zvuk připojení mobilu k PC, ale nejde nahrát. Vyjíždí mi chybové hlášky (typu že nekomunikuje s mobilem), ovladače jsem naisntalovala vše možné co jsem našla. Dvakrát mi flashování dokonce jelo (zelený indikátor), ale nedojelo.

Co teď? Zkoušela jsem volat do jednoho servisu a tam mi řekli že Inew mají složité rozhraní či co .. at to ani neposílám. Nechci to ale ještě vzdát. :-)

Prosím, poradíte někdo?

DĚKUJI!

Tomáš Kubec
Moderátor
Reputace: 53
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Inew V3 plus, power button rozbité + dead phone

Příspěvek od Tomáš Kubec » ned 02. dub 2017 5:44:35

V tom servisu ti mleli nesmysl, jelikož tomu nerozumí. Je to vadná deska. Odešla paměť. Výměna základní desky.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play

Autor tohoto vlákna
swarofgirl
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: inew v3 plus
Mobil 2 / ROM: samsung j5 2016

Příspěvek od swarofgirl » ned 02. dub 2017 11:03:29

Tak to jste mě potěšili i nepotesili :-D to bude asi dost drahá záležitost. Děkuji každopádně za odpověď.

Tomáš Kubec
Moderátor
Reputace: 53
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš Kubec » ned 02. dub 2017 13:10:44

Je to deska + tlačítko + práce cca 1400 až 1500 Kč.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play

Odpovědět

Zpět na „Reklamace, opravy a servis čínských telefonů“