Ostatní aplikacePoker rozhodčí

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
dolnma
Stálý androiďák
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Poker rozhodčí

Příspěvek od dolnma » sob 15. led 2011 15:47:42

Zdravim, nevim jestli už tu tento dotaz někdo vznesl, ale zajímalo by mě, jestli neexistuje nějaký program typu Googless na rozpoznani karet v pokru a určit tak vítěze. Pokr jsem se naučil letos v létě, takže jsem začátečník a moc nějak nevim, jaká variace karet má větší váhu a která vyhraje. Aplikaci bych si představoval tak, že na začátku si v ní určíme počet hráčů, a vždy po vyložení karet to očekuje foťákem těch vyložených 5 karet a potom karty všech hráčů po sobě jdoucích a vyhodnotí to nejlepší kombinaci. Díky za odpověď :)

Jo ještě mě teďka napadlo, jestli neexistuje aplikace na čas při hraní šachů, že by se vždycky hráč dotknul displye a potom by se počítal čas druhého hráče. Prostě takové dvoučasové stopky. Jestli má někdo nějakej nápad, tak napište. Díky moc :idea: :shock:

m.si
Nové Androidě

Re: Poker rozhodčí

Příspěvek od m.si » sob 15. led 2011 16:07:06

Zkoušel si vůbec ty šachový hodiny hledat? V marketu jich je spousta (zdarma i placené) ;-)
Dej vyhledat chess clock
HTC Desire

cenda
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Rom: CM10 unofficial V30A

Příspěvek od cenda » sob 15. led 2011 19:22:05

Nebylo by jednodušší naučit se pravidla, než fotit 2, 3, 4 nebo třeba 8 krát karty v rukou hráčů??? :lol:

viz.: http://www.pokerman.cz/pravidla-pokeru/
Z3 Compact, zatím STOCK
LG O2X - čas na výměnu; HTC Desire - utopil se; HTC Magic 32A - nenávratně ztracen

Mozi
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mozi » ned 16. led 2011 2:10:57

píšeš, že ses poker naučil v létě, ale pokud po půlroce nevíš, která kombinace je silnější a která slabší tak se poker zatím nenaučil a nejsi ani začátečník.

Sorry, ale tohle mi nedalo.
HTC DESIRE

Autor tohoto vlákna
dolnma
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dolnma » ned 16. led 2011 22:21:54

To sem si mohl myslet ze se kvuli tomu nekdo do me obuje :P . Ja chtel jenom vedet, jestli existuje nejaka takova aplikace, ale jak vidim tak asi ne. Jinak diky za ty "chess clock" opravdu jich je několik a fungují dobře... :yes:

revol
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Huawei G6 LTE

Příspěvek od revol » stř 19. led 2011 14:41:46

Taky mě tato žádost pobavila. Naučit se pár kombinací myslím není moc těžké, ale spíš mě při této diskuzi napadlo jestli by nebyla nějaká aplikace co by radila, navolily by se karty co mam v ruce a pak postupně co chodí na stůl a ukazovalo by mi to procentuální šanci na výhru, zda přihodit, položit atd.

Možná na marketu nějaká je? Ale v té záplavě her jsem jí nenašel

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 45
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » stř 19. led 2011 15:07:28

revol píše:spíš mě při této diskuzi napadlo jestli by nebyla nějaká aplikace co by radila, navolily by se karty co mam v ruce a pak postupně co chodí na stůl a ukazovalo by mi to procentuální šanci na výhru, zda přihodit, položit atd.
Pokud nechcete samostatně přemejšlet, nehrajte poker. Sorry, ale nedalo mi to. Navíc, to by bylo podvádění jak vyšitý.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Mozi
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mozi » stř 19. led 2011 17:20:42

revol píše:Taky mě tato žádost pobavila. Naučit se pár kombinací myslím není moc těžké, ale spíš mě při této diskuzi napadlo jestli by nebyla nějaká aplikace co by radila, navolily by se karty co mam v ruce a pak postupně co chodí na stůl a ukazovalo by mi to procentuální šanci na výhru, zda přihodit, položit atd.

Možná na marketu nějaká je? Ale v té záplavě her jsem jí nenašel
Zda přihodit, složit nebo jen dorovnat ti to nikdy neřekne. Aplikaci, která umí něco podobného jako udávání procent jestli máš nejsilnější kombinaci ale existuje, kdysi jsem ji na telefonu měl, takže pokud o ni opravdu toužíš tak budeš muset zkoušet.
HTC DESIRE

PL113
Droid
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Příspěvek od PL113 » stř 19. led 2011 17:25:20

takhle podvádět :no: vždyť o tom ta hra je, že člověku může přijít královna do trojice na river a borec s esama je namydlenej :)
jako nevyvracím vám to :)

revol
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Huawei G6 LTE

Příspěvek od revol » stř 19. led 2011 20:26:02

Ale ale :D Taková aplikace mě jen napadla když jsem četl tento příspěvek, na PC je právě aplikace co radí podle toho co dal soupeř. V mobilu bych jí chtěl spíš jako zajímavost. Poker hraju z valné většiny s kamarády a ti by mě poslali s takovou aplikací někam
Takže jsem se jen zeptal jeslti o ní nevíte, nebojte nepotkáme se někde u online stolu a neoberu vás :lol:

Mozi
Androiďák!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mozi » stř 19. led 2011 20:48:34

PL113 píše:takhle podvádět :no: vždyť o tom ta hra je, že člověku může přijít královna do trojice na river a borec s esama je namydlenej :)
jako nevyvracím vám to :)
myslím, že aplikace která by ti pomohla vítězit udělat nejde. Stejně nejvíc záleží na tom jak dokáže odhadnout protihráče a to jak a kdy sází. Já ji našel omylem, když jsem hledal aplikaci na zvyšování blindů.
HTC DESIRE

Freeride
Stálý androiďák
Reputace: 1

Příspěvek od Freeride » stř 19. led 2011 20:53:51

Tak to by som vas rad stretol pri online pokri alebo zoci voci, :D myslim si ze s takouto app skor prehrate ako vyhrate, a este k tomu nemate ani zazitok z hrania pokru, takze osobne nevidim zmysel takejto app

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“