Ostatní aplikaceAplikace "Oblíbené aplikace"

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
cz_coxx
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Aplikace "Oblíbené aplikace"

Příspěvek od cz_coxx » ned 03. dub 2011 8:55:50

Neznáte někdo aplikaci na zapamatování "oblíbených aplikací"?
Jde mi o to že občas narazím na něco co se mi sice aktuálně nehodí ale v budoucnu by mohlo. Sice mám v telefonu místa dost ale nechci instalovat to co nepotřebuji. Takže bych potřeboval něco kde bych si to mohl uložit a později se k tomu vrátit. Nejlíp aby položka obsahovala jméno aplikace a odkaz na Market nebo kamkoliv jinam + nějaký popis.

Pokud mi chce někdo poradit at to píšu do Excelu tak to mě taky napadlo ale at se dotyčný zamyslí nad tím postupem a post raději nevkládá...

Díky...

M.1.K
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Nexus S
Tablet: Nexus 7

Re: Aplikace "Oblíbené aplikace"

Příspěvek od M.1.K » pon 04. dub 2011 11:04:20

Mrkni na tohle:
http://www.appbrain.com/

Je k tomu i aplikace. Můžeš si tvořit seznamy a aplikace tam přidávat a můžeš přes to i rovnou instalovat. Používám to víc než klasický market, protože tady když dám instalovat, tak se mi hned na telefonu nespustí instalace (když nejsem na wifině, tak to není zrovna ideální), ale až když v aplikaci na mobilu dám synchronizovat, tak se mi to nabídne k instalaci, tj. takhle to můžu pustit až budu doma na wifi.

Plus tam mám tři seznamy, kam dávám něco, co mne zrovna teď nezajímá ale v budoucnu by mohlo: zdarma, placené, root.
Samsung Nexus S - JB

Pokud se vám nějaká aplikace/hra líbí, zaplaťte za ní!

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“