Ostatní aplikaceŠněrování umění - 35 způsobů, jak uvázat tkaničky

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
karolex
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 22. dub 2011 0:25:00
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Šněrování umění - 35 způsobů, jak uvázat tkaničky

Příspěvek od karolex » pát 22. dub 2011 0:40:47

Šněrování umění - je program, návod, jak vázat tkaničky na botách, jak každodenní a specializované. To je program z řady aplikací HowTo-.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Šněrování umění přeloženo jako "umění vázání tkaničky." Název mluví sám za sebe. Pokud se až dosud myslel, že jsi se naučil v dětství, všechny tón kostí vázání tkaničky, jsi velmi špatný ... Šněrování umění ukáže vám, že vázání tkaničky - je věda.

Program bude log bez výjimky v každodenním životě. Můžete ho používat jako referenční, instrukce, nebo jednoduše jako pěkný katalog fotografií zábavy shnurovok. Rozhodněte se sami, co chcete dnes šněrování: utáhnout, volné ve středu, neobvyklé nebo podnikání.

Kromě toho můžete dát své boty zcela nový vzhled a chlubí se svými přáteli se svým novým stylem, najdete také výlučně ve prospěch programu, vybavení pro takové aktivity jako pěší turistiku nebo sport, nebo dokonce tím, že nosí vojenské boty. Protože mezi 35 metody jsou speciálně upravené shnurovok šněrování pro cyklisty, cyklisty, horolezce, turisty, bruslaře, vojenský, a dokonce i módní, hráči zábava futbeg.

Pokud chcete zdůraznit její význam pro konkrétní subkultury, program nabídne několik zajímavých možností pro krajky, například: "Davidova hvězda" nebo "Pentagram".

Je hezké, že vývojáři nejsou ponechány bez dozoru a lidé s problémem nohy, a formou postižení. Pro ně, krajky jsou na pomoc snadné a pohodlné na nošení, přenášení a sundejte si boty s tkaničkami.

Chcete-li minimalizovat velikost instalačního souboru, pak veškerý obsah žádosti, která byla původně umístěna na serveru, každý šněrování naloženo tak, jak uživateli zobrazit, a uložené v telefonu již.

Autor programu: společnost Mobiwolf

Android Market Web: https://market.android.com/details?id=c ... .lacingart
Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host