Ostatní aplikace[APP][ROOT] Google Talk 1.3 Installer - Video chat

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
DeToX
Robot
Reputace: 1

[APP][ROOT] Google Talk 1.3 Installer - Video chat

Příspěvek od DeToX » ned 29. kvě 2011 10:53:33

Zdravím vás tu po dlouhé době nečinnosti. Pořídil jsem si SGS2 a jako první věc byla ROOT a poté různé úpravy. A našel jsem na XDA modifikaci Google Talku z AOS 2.3.4, která běží i na ostatních telefonech. Než jsem se dopracoval k funkční verzi, otestoval sem pět různých a až poslední fungovala téměř 100%ně. Instalace ale byla poměrně zdlouhavá a proto jsem stvořil nástroj, který vše udělá za vás (i vytvoření zálohy původních souborů a zpětné obnovení zálohy).

Aplikace vyžaduje ROOT práva a prozatím běží pouze na telefonech s Android 2.3+. Testujeme ale zda tato modifikace poběží i na 2.2 popřípadě na 2.1 a pokud ano, určitě vyjde aktualizace, umožňující instalaci samotné aplikace i na nižších verzích než 2.3.

Stahovat můžete přímo z Android Marketu zde: https://market.android.com/details?id=c ... kinstaller

Testováno na telefonech Samsung Galaxy S2, kde jak aplikace, tak video chat v Gtalku funguje. A na LG Optimus One (s ROM cyanogen), kde aplikace funguje, ale videohovory se nám nepodařilo rozchodit.

V případě jakýchkoli otázek mě neváhejte kontaktovat na email tadeas.krit(at)gmail.com

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“