Ostatní aplikaceAplikace na zobrazení převodového stupně

Moderátoři: don_alex, radegast

einy
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Re: Aplikace na zobrazení převodového stupně

Příspěvek od einy » pon 07. lis 2011 10:49:55

Vim o cem mluvis, sam sem mel podobny problem se svou zenou, nastesti se mi po dlouhych utrapach povedlo ji naucit poslouchat motor. zkus se podivat po nejakem aute co tuto funkci ma primo zabudovanou v palubnim pocitaci. vim ze to maji vozy koncernu wv. otazka je, za kolik bys mohl, pokud bys chtel, prodat svoje auto a za kolik bys koupil to jine. ale spis bych ti doporucil vice trpelivosti. radsi nerikej nic, at ji to zdechne, ji to dojde, ale priprav se i na to ze bude stat na krizovatce se zdechlym motorem a uvazovat nad tim proc to nejede.

Honza D
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi4 LTE
Rom: MiUI 8

Re: Aplikace na zobrazení převodového stupně

Příspěvek od Honza D » sob 10. pro 2011 17:21:16

Možná trochu pozdě.. Ale nepomohlo by udělat pozadí budíku - např na otáčkoměru správný otáčky vyznačit zeleným (nebo jinak jasně barevným) trojůhelníkem, na tachometru vyznačit barevnýma trojúhelníkama rychlosti s číslem převodu, to by v tom byl čert aby se to nenaučila :) Řešení přes app v androidu je podle mě zbytečně složitý, když už elektronicky, udělátko se snímačem otáček, rychlosti a polohy pedálu by posloužilo líp a možná by jeho vývoj zabral míň času :)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“