Ostatní aplikaceautomaticke zapnuti a vypnuti mmobilu

Moderátoři: don_alex, radegast

Karloskarluci
Stálý androiďák
Reputace: -10
Typ mobilu / ROM: razr

Re: automaticke zapnuti a vypnuti mmobilu

Příspěvek od Karloskarluci » pát 15. kvě 2015 6:51:59

ne, nevadí, já se chci vyspat :D ... a tak nějak obecně mě štve když něco nejde :)

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 205
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » pát 15. kvě 2015 7:48:44

No já jsem tím chtěl naznačit, že tvoje obava je nesmyslná a pramení z podléhání paranoidním článkům, produkovaných lidmí, kteří jen chtějí být zajímaví, ale nic o tom odborně neví. Ale můžeš si být jistý, že nenajdeš článek od odborníka, který by zmiňoval jakékoliv nebezpečí nebo obecně ovlivnění spánku a čehokoliv jiného :-) Nicméně chápu tvoji snahu vyřešit problém, taky nerad něco vzdávám. I když v tomto případě bych se na to vyprdnul, je to k ničemu :D
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Flynne
Robot
Reputace: 25
Typ mobilu / ROM: myPhone Next - Stock ROM
Mobil 2 / ROM: iPhone 2G a WP HTC Radar - custom ROM Dynamics 2.0
Tablet: Prestigio Multipad PMP5780D

Příspěvek od Flynne » pát 15. kvě 2015 10:08:14

ludekbrno píše:Další paranoik... :-) To že mu mobil při telefonování cpe do hlavy asi 1000x intenzivnější signál, než když ho má metr od hlavy, to mu nevadí :D
No jo, sice málo, ale zato celou noc! A jak známo, stokrát nic umořilo osla! :D :lol: :twisted: :lol:

kosan123
Droid
Reputace: 70
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3

Příspěvek od kosan123 » pát 15. kvě 2015 10:31:23

Hmm, k tomu vyzařování - ano obecně mobilní telefon produkuje vlny, například minimální registrovatelnou radioaktivitu případně samozřejmě El. Mag vlny. Je docela možné, že to může mít nějaký dlouhodobý škodlivý efekt, ale tohle teď nikdo nedokáže říct přesně.
Spánek to opravdu narušovat nebude, ten naruší až budík.
Krátkodobé potíže to taky nezpůsobí a ano cpeme si toho do hlavy 1000x více, když telefonujeme.
Prostě je ještě brzo na hodnocení dlouhodobé škodlivosti. Osobně si myslím, že vzhledem k tomu, že jsme stejně že všech stran bonbardovani chemickými sra*kami, tak tohle je opravdu minimum.
Pokud jsem ti pomohl, je tu tlačítko palec hore.

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » pát 15. kvě 2015 14:54:02

kosan:

To s to radioaktivitou je předpokládám vtip ;-) Ne, mobil opravdu neprodukuje žádné ionizující záření, které by převyšovalo běžné hodnoty přirozeného pozadí. Tedy nic se z toho v těle neakumuluje. Působení je jen dočasné v okamžiku, kdy zrovna vysílá. Elmag. záření samozřejmě vyzařuje, ale tam je potřeba vzít v úvahu 3 zásadní věci:

1) intenzita elmag. záření klesá s druhou mocninou vzdálenosti, takže je obrovský rozdíl v intenzitě, která se do hlavy dostane z 1cm a z 1m

2) ta intenzita je dále výrazně snížena tím, že přístroj není držen v ruce

3) pokud neprobíhá hovor, tak telefon vysílá jen krátce za poměrně dlouhý interval

Když se všechny ty faktory sečtou, tak je výsledkem to, že abys dostal do hlavy stejnou energii, jako při pětiminutovém hovoru, musel bys ležet metr vedle telefonu ve standby několik roků :-) A to je jen teorie, protože mobil neprodukuje ionizující záření, takže se jeho působení na člověka nemůže nijak akumulovat. Ovlivňuje tělo pouze okamžitě během vysílání a to pouze ohřevem tkáně. Což ovšem není možné při tak malé intenzitě, která se do těla dostane z 1m. Ne, neexistuje žádný fyzický důvod, proč by spaní vedle zapnutého telefonu mohlo člověka jakkoliv ovlivnit. Žádná studie nic nedokázala a nejde to ani nijak vědecky zdůvodnit, je to naprostá pitomost :-)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

sinco
Droid
Reputace: 29
Typ mobilu / ROM: LG G3-32GB EU Titan- android V30j
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9 , ofic. rom
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sinco » pát 15. kvě 2015 15:41:50

Taky pouzivam Flight rezim, neco malo proc tak delam je kvuli VF signal z mobilu. A dale proto ze nemusim mit telefon kdyz spim online, krome budiku me nerusi ze spanku email, sms a dalsi pripadne informace ktere kdyz jsem off line, nedorazi. Pak taky spotreba. Ale beru to jako celek. Flight rezim pouzivam od davnoveku a pokud to pujde, budu tak fungovat i dal. A za to nepujde tak se neda nic delat, neprejdu kvuli tomu treba na iOS- netusim jestli tam to jde, jen napad. Stareho psa novym kouskum nenaucis aneb zvyk je zelezna kosile.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, SGS7,SGS9

kosan123
Droid
Reputace: 70
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3

Příspěvek od kosan123 » pát 15. kvě 2015 15:46:59

Ach, po tom co jsi napsal jsem byl nucen dohledat zpět článek, kde jsem to četl, omlouvám se, moje chyba (překlad z aj někdy jednoduchý není). Mob tel opravdu NEPRODUKUJE ionizující záření (v překladu nastala chyba, psali o procesoru). Ještě jednou se omlouvám.
K tomu zbytku, v tomhle s tebou souhlasím a takhle jsem to myslel.
Tepelné účinky - WHO 2004 - zahřívání tkáně, způsobeno kdykoliv (tedy i s wifi) kdy je tělo vystaveno el mag záření.
Pokud jsem ti pomohl, je tu tlačítko palec hore.

Blaster30
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8 64GB black STOCK

Příspěvek od Blaster30 » stř 17. čer 2015 12:01:32

POMOC prosím! Zkoušel jsem v automate mod, kdy se při chybném zadání hesla/gesta zámku udělá foto předním foťákem. Jen jsem to chtěl zkusit. Normálně nemám zámek žádný. Ted ale když chci zase zámek vypnout tak mi to nejde. Lze pozde změnit způsob zamykání. Neví někdo kde to zrpovoznit zase abych nemusel používat zámek?
https://www.dropbox.com/s/g1plnel84e3yq ... 6.png?dl=0

edit// smazal jsem certifikáty a už to funguje

jarorbk
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Xiaomi mi4s
Mobil 2 / ROM: Xiaomi mi3
Rom: miui7

Příspěvek od jarorbk » ned 10. dub 2016 19:41:08

aexi píše:ahoj .nevite o nejake aplikaci kde si nastavim automaticke zapnuti a vypnuti mobilu :roll:
Xiaomi:
Nastavenia, ďaľšie nastavenia, batéria a výkon, výkon, automatické zapnutie/vypnutie a nastavíš čas :palec:

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » ned 10. dub 2016 20:37:17

jarorbk:

Nevadí ti, že v roce 2016 odpovídáš na dotaz z roku 2011? Myslíš, že na to za těch 5 let ještě nepřišel? ;-)

Oltera
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Desire 526G
Tablet: Prestigio 7280

Příspěvek od Oltera » stř 09. lis 2016 10:32:06

V tabletu (Android 4.2.2) mi funguje Battery doctor. Možná proto, že mám vypnutý PIN kód. V mobilu to nejde (Android 4.4.2.)

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » stř 09. lis 2016 12:15:55

Oltera:
1) Co to má společného s tématem automatické zapnutí a vypnutí mobilu?

2) Battery doctor a všechny podobné nesmysly nemají v telefonu co dělat. Je to podvod, baterii to neušetří, jen to dělá bordel v systému.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“