Ostatní aplikaceHudební přehrávač - složky, ekvalizér

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Vampire201
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z

Hudební přehrávač - složky, ekvalizér

Příspěvek od Vampire201 » sob 17. zář 2011 12:23:41

Zdravím,

tak v první řadě, kdyby se někomu nezdál tento topic.. Sice vím, že podobný topic už tu je, ale já mám takové "neobvyklé" požadavky na hudební přehrávač.. :)

Tak.. jak začít.. Jak již z názvu vypovídá hledám hudební přehrávač, ale ne ledajaký.. Cca před 2 týdny jsem přešel ze starého Sony Ericsson k800i na HTC Desire Z, ovšem problém byl v tom, že na novém desiru jsem nebyl příliš spokojený s hudební přehrávačem.. Vyzkoušel jsem jich několik a ani jeden neodpovídal tomu, co jsem potřeboval.. Tedy potřebuji to, že v každém přehrávači je kompletní seznam skladeb, což je v pořádku, ovšem ani v jednom kompletním seznamu si nemohu udělat složku například pro určitou skupinu.. Dejme tomu, že mám v mobilu 100 písniček, z toho 30 mám od konkrétní skupiny, například Linkin Park takže nechci, abych v celém seznamu písniček měl u písmena L několik desítek písniček a vše od Linkin Parku.. Takže si chci přímo na písničky od té kapely udělat složku, ale dosud jsem nepřišel na to jak.. A v žádném přehrávači jsem tuto funkci neobjevil..
Druhý požadavek je ekvalizér.. Měl jsem za to, že každý telefon má ve svém zabudovaném hud. přehrávači má ekvalizér, ale buď jsem úplně blbý a stále jsem ho nenašel nebo tam fakt není.. Tudíž pokud něco takového vůbec jde a zná někdo takový přehrávač s ekvalizérem a s možností udělat si ty "složky" budu mu vděčný ;)

Snad jsem to napsal dostatečně pochopitelně, už dlouho jsem nepsal do takových fór a vysvětloval něco takového.
Děkuji předem za odpvoědi :)
Vampire

htcjirka
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: N9 N950 Lumia 800

Re: Hudební přehrávač - složky, ekvalizér

Příspěvek od htcjirka » sob 17. zář 2011 12:48:24

To vsechno s prehledem a mnohem vice umi PlayerPro,placeny ale jedne z nejlepsich prehravacu.
Nokia N9,N950 - MeeGo / Harmattan
- prý "mrtvý" OS, co je pořád podporován.."mrtvý" OS, kterým člověk aspoň není omezován..

Nokia Lumia 800 - Windows Phone 7.5
- zatím nejhloupější OS na trhu

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 45
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » sob 17. zář 2011 13:01:20

No, to je o tom, že nemáš vyplněný id3 tagy. Vyplň si u těch písniček id3 tagy a budeš to mít rozdělený podle alb. Případně podle interpretů, atd.

ekvalizér tam opravdu není. Ekvalizér má PowerAmp nebo zmíněnej PlayerPro.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Autor tohoto vlákna
Vampire201
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z

Příspěvek od Vampire201 » sob 17. zář 2011 13:36:43

Vím co myslíš tagama, ale zřejmě nevíš co mám na mysli.. Chci mít seznam všech písniček, nechci je řazené na autory, ale mít tam prostě všechny, až na těch pár, co si dám do samostatné složky.

htcjirka
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: N9 N950 Lumia 800

Příspěvek od htcjirka » sob 17. zář 2011 14:18:55

Ano to umi jiz potreti zmineny PlayerPro vcetne ekvalizeru..
Nokia N9,N950 - MeeGo / Harmattan
- prý "mrtvý" OS, co je pořád podporován.."mrtvý" OS, kterým člověk aspoň není omezován..

Nokia Lumia 800 - Windows Phone 7.5
- zatím nejhloupější OS na trhu

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“